Mia
Začinájící

Česání na soutěž

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:15:11

?? 13.04.2010 14:00:10

Nemáte nějaký tip jak udělat pěkný uhlazený drdol z vlasů cca po ramena???… Něco si na hlavě tvořím pomocí takové plastové věcičky ale je to humus :( :D

[reagovat]

Suzi
>?? 13.04.2010 14:20:31 | Na co to je reakce?

Čemu rikas uhlazeny drdol? Jako to má třeba kdo?

[reagovat]

Anonym
>>?? 14.04.2010 01:19:32 | Na co to je reakce?

Prostě aby z toho nic netrčelo a drželo to… nemusí to být zrovna drdol ale prooostě nějakej účes na stt… to co ci dělám na hlavě tak má děsně divnej tvar…

[reagovat]

Suzi
>?? 13.04.2010 14:58:02 | Na co to je reakce?

norm úliz + navázat příčes a z toho dělat drdol třeba

[reagovat]

pedro
>?? 13.04.2010 15:12:45 | Na co to je reakce?

Jojo, taky jsem to měla tak, i když jsem musela nedostatek vlasů vyvážit délkou nakonec:-D Klasicky sčešeš do gumičky a pak už jen stačí, když si koupíš vycpávku do vlasů, nebo pokud chceš ušetřit, stačí kulatá drátěnka na nádobí (hezkej kobližek vytvoříš, kdy dvě ty kulaté sešiješ po okrajích k sobě, aby to prostě vypadalo jak kobliha:)). Pak pořádně natupíruješ vlasy, aby neprosvítala, omotáš kolem tto kolem dokola a „chytneš“ do síťky na drdoly a zasponkuješ ze všech stran. Pak už to chce jen pár úprav od někoho, kdo má přehled o tom, jak to vypadá ze všech stran, aby Ti kdyžtak nějaké volná místo spravil:)

[reagovat]

>>?? 14.04.2010 01:21:44 | Na co to je reakce?

Jako dvě drátěnky sešiju nebo kraje drátěnky? S drátěnkou jsem taky něco zkoušela ale byl to takovej spláclej drdol.. ale to bude asi tím, že jsem ty vlasy protáhla prostředkem drátěnky a pak jsem to namotala…

[reagovat]

Suzi
>>>?? 14.04.2010 09:46:13 | Na co to je reakce?

prostě vezmeš dvě kulaté drátěnky a sešiješ jejich okraje, vznikne Ti koblih a kolem toho ty vlasy omotáš.

[reagovat]

>>>>?? 14.04.2010 10:25:19 | Na co to je reakce?

:-D LOL

[reagovat]

:) 15.02.2010 16:47:06

Já myslím, že to je hodně o tom, co komu sedí. Kámoška třeba používá gel, co je behěm 20 vteřin jak beton. my, co máme na hlavě tři vlasy, se s tím musíme dost poplat, aby z toho nebylo pleška, takže si na to obykle patlám gel, který se dá milionkrát přetvarovat, pak teprve něco tužšího, aby to jen partner spravil rychle tím kartáčkem, pak zalakovat zas uhladit a olej.

[reagovat]

>:) 15.02.2010 16:48:28 | Na co to je reakce?

A další dobrej fígl je to nejdřív stáhnout látkovou gumičkou a když už je to tužší a užažený, tak to ještě víc přicucnout k hlavě a použít takovou tu gumovou zavažovačku:-D

[reagovat]

>:) 8.03.2010 02:22:44 | Na co to je reakce?

jaky olej? ay kde se day sehnat?

[reagovat]

veja
>>:) 8.03.2010 16:17:24 | Na co to je reakce?

myslím že olej kuchyňský… nebo tělový? myslím že se neexituje speciální k tomuto účelu

[reagovat]

eli
Česání na soutěž 6.02.2010 10:15:36

Ahoj holky! Podělíte se se mnou a s ostatními o svoje triky a postupy, jak si vyrobit na hlavě dokonale uhlazený účes? Když si chcete třeba udělat jednoduchý drdol, nebo culík, tak jak sčesat vlasy dozadu, aby byly všechny hezky hladké a taky úžasně lesklé ;) Snažím se o to už dlouho, ale pořád to není úplně ono… Dík :)

[reagovat]

>Česání na soutěž 6.02.2010 10:16:37 | Na co to je reakce?

Omlouvám se, zapomněla jsem podpis…

[reagovat]

Helča
>Česání na soutěž 6.02.2010 10:46:03 | Na co to je reakce?

pokud můžou reagovat i chlapi :-D. Češu partnerku na soutěže (pokud to čas dovolí) a základem je to dobře progelovat (černý taft třeba), potom všívákem udělat úliz nahrubo (tou hrubší stranou). Vždycky jedu hřebenem a hned za tím to ještě ulíznu rukou. Vždycky jak to mám, tak znova – gel a znova to projet, ať se dostane fakt všude (tohle opakuju asi 3×) a potom to projedu tou jemnější stranou toho všíváku. Až se mi to jakž takž líbí, tak to zafénuju. Po chvilce to přestříkám lakem (bohužel se neřídím – nanášejte ze vzdálenosti alespoň 20cm), ale norm hned u hlavy a stírám to rukou po směru vlasů (prej to clekem studí :-D ).až to mám, tak to zase zafénuju (hrozné slovo). Nyní nastupuje část se starým zubním kartáčkem, který ti umožní udělat úliz opravdu hladký (postup je stejný jako s všívákem nebo pokud máš ten druhý na tupírování tak s tím to jde tež). Hlavně!!! když už to máš jednou zafénované, tak už to nejde rozčesat, tak to znovu musíš změkčit tím gelem. Kartáčku se neboj, není tam co pokazit. Nakonec zafénovat, zalakovat, popř. brilantýnu (nebo jak se to píše) a zase zafénovat. Některé holky prý dokonce používají olej :-).

PS: hlavně se neboj množství gelu, ptž jinak se ti to po 2. tanci v prvním kole rozpadne. Jo a bacha, jak to budeš fénovat, tak to praská, proto je mezikrok s kartáčkem občas třeba aplikovat vícekrát.

[reagovat]

pedro
>>Česání na soutěž 6.02.2010 10:53:49 | Na co to je reakce?

:-D:-D:-D:-D:-D To mě po…se…r na holý záda Pedro :-D:-D:-D

[reagovat]

Semínko
>>>Česání na soutěž 6.02.2010 10:57:37 | Na co to je reakce?

vyfič semeno :-D, závidíš co?

[reagovat]

pedro
>>>>Česání na soutěž 6.02.2010 14:56:49 | Na co to je reakce?

hehe…já tam mám ale zatím co česat ještě :-D:-D:-D

[reagovat]

Seminko
>>Česání na soutěž 6.02.2010 15:44:08 | Na co to je reakce?

to koukam ..... az tkovou zkusenost s tim nemam prtze moje bejvala partnerka to nechtela a potom a myslim si ze kazda holka by to tk mela delat..... a myslim si ze tvoje partnerka je rada :D

[reagovat]

Wlasta
>>>Česání na soutěž 6.02.2010 15:45:41 | Na co to je reakce?

a jinak seminko tohle bys sis mel odpustit a kdo jsi vubec??

[reagovat]

Wlasta
>>>Česání na soutěž 6.02.2010 19:16:08 | Na co to je reakce?

nestěžuje si (ještě aby jo :-D ). Semínko je tady kolega z klubu :-), on to nemyslí zle. Zkušenosti jsou potřeba, ale bez „KNOW-HOW“ to jde blbě. Bohužel jak tak koukám na soutěžích, tak se holky bojí si tam toho gelu dát víc a pak to tak vypadá. Vlasy jsou bez lesku a postupně upadají pramínky

[reagovat]

pedro
>>>>Česání na soutěž 7.02.2010 04:36:30 | Na co to je reakce?

mno hele nekdy je problem v tom, ze nekterym hoklam nestaci celej gel :)) treba kudrnatym dlouhovlaskam s hustyma vlasama :)

[reagovat]

Ajla
>>>>Česání na soutěž 7.02.2010 09:53:52 | Na co to je reakce?

Pedroslave, nechceš česat i mě? :-D

[reagovat]

pan Barč
>>>>Česání na soutěž 7.02.2010 10:17:29 | Na co to je reakce?

Pedro, jsi snem všech tanečnic! :-) Respekt!

[reagovat]

Mimi
>>>>>Česání na soutěž 7.02.2010 10:22:19 | Na co to je reakce?

děkuji, nicméně si myslím, že není problém přesvědčit partnera, aby vás učesal :-). Mylím si, že to je příjemnější činnost než kartáčovat vaše boty :-D

[reagovat]

pedro
>>>>>>Česání na soutěž 7.02.2010 15:38:16 | Na co to je reakce?

tfuj…

[reagovat]

Semínko
>>>>>>Česání na soutěž 7.02.2010 16:18:30 | Na co to je reakce?

Ale byl by to pro mě trošičku adrenalinovej sport potom… :-D

[reagovat]

>>>>>>Česání na soutěž 7.02.2010 16:36:42 | Na co to je reakce?

Ale byl by to pro mě trošičku adrenalinovej sport potom… :-D

[reagovat]

>>Česání na soutěž 13.02.2010 08:37:30 | Na co to je reakce?

Zajímalo by mě, v jaké fázi je nejvhodnější svázat vlasy do culíku? Dříve jsem je nejdřív svázala a pak teprve gelovala a lakovala, ale asi to nebude ono… Díky za radu ;-)

[reagovat]

nela
>>>Česání na soutěž 13.02.2010 08:46:18 | Na co to je reakce?

já osobně když češu partnerku, tak to napřed zčešu a trochu progeluju do požadovaného tvaru (ovšem gel jenom cca po gumičku) potom zagumičkovat…teďka to učešu a tím, jak to češu, tak se dělá u gumičky ten hrbol. Tak sundat gumičku a znova culík (ale opatrně, ať se to celé nerozbije – proto doporučuji ještě zafénovat) :-).

[reagovat]

pedro
>>Česání na soutěž 13.02.2010 09:09:14 | Na co to je reakce?

místo kartáčku na zuby je lepší kartáček na ruce… má větší plochu, tak se s tím člověk nemusí tak piplat… ;-) a místo gelu lze použít i vosk, ono je totiž ve výsledku jedno co pod těma 100 vrstvama zafénovanýho laku je… :-D

[reagovat]

dee
>>>Česání na soutěž 13.02.2010 09:31:52 | Na co to je reakce?

tak pravda je, že kartáček na ruce jsem nezkoušel. Plochu to asi sice bude mít větší, ale zase ta menší plocha mi umožňuje lepší kontrolu nad tím, co dělám. A co se vosku týče, nevím, jednou jsem ho měl na hlavě a vymýval jsem ho pěkně dlouho :-D, ale to už je dávno.

[reagovat]

pedro
>>>>Česání na soutěž 13.02.2010 10:00:56 | Na co to je reakce?

A co třeba kartáek na vlasy pro kojence, dělají různě hrubé štětiny? Já jsem zkoušela kartáček na zuby a na to jsem neměla nervy, hlavně pokud se člověk češe sám a není v tom „odborník“.

[reagovat]

>>>>>Česání na soutěž 13.02.2010 11:02:27 | Na co to je reakce?

řekl bych, že je lepší, když ti to dělá 2. osoba, přecijen má nadhled :-D, mi stačí, když češu sama sebe :D

[reagovat]

pedro
>>>>>>Česání na soutěž 13.02.2010 15:01:26 | Na co to je reakce?

naše psisko má takový hrubý kartáč, s kovovými hroty… co?

[reagovat]

>>>>Česání na soutěž 18.02.2010 07:49:54 | Na co to je reakce?

Ještě by mě zajímalo, jaký ten kartáček je nejvhodnější, jestli je lepší měkčí, nebo naopak? děkuji

[reagovat]

Nela
>>>>>Česání na soutěž 18.02.2010 07:52:43 | Na co to je reakce?

Ahoj, já používám tvrdší kartáček na ruce. Ale nakonec to stejně s tunou gelu dohlazuju rukama ;-)

[reagovat]

Lůca
>>>>>>Česání na soutěž 9.03.2010 01:28:23 | Na co to je reakce?

v kadeřnictvích mívají ploché kartáče různých velikostí – vypadá to jako kartáč na boty :) cca kolem 100,– až 160,– Kč (doporučuju Klier na Andělu) a hlavička je potom jak z prdu kulička :-)

[reagovat]

LM
>>>>>>Česání na soutěž 26.09.2010 02:04:07 | Na co to je reakce?

Já gel na česání partnerky nepoužívám, během dne se různě vydroluje a účes se při česání blbě tvaruje, protože hned nedrží. Používám jen lak, na celý účes tak půlku velkého balení.

[reagovat]

Equus

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email