Dominika Korová
C LAT, B STT

Prague open otázka

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 20:56:53

Fotky z Prague Open hotové 16.09.2010 16:08:52

Best of fotek z Prague Open 2010 tradičně u mě: http://www.martinkozak.com/?…

Zbytek na webu ČSTS, až to tam někdo dá…

[reagovat]

mk
Vysledky 16.09.2010 05:13:15

Jako dobře dala Carol a Jens sežrat Ninovi… http://www.majkluvsvet.cz/…a-finale.php?…

[reagovat]

>Vysledky 16.09.2010 05:48:58 | Na co to je reakce?

:D tak lehce… :D

[reagovat]

Lukáš B.
>Vysledky 18.09.2010 06:15:17 | Na co to je reakce?

Tak jak tak koukám na výsledky Prague a Bratislava open, je vidět, že některé páry si raději jezdí pro body na soutěže, kde není žádná konkurence… a ještě k tomu trenér jako porotce… to se pak závodí,že jo?

[reagovat]

>>Vysledky 18.09.2010 06:24:47 | Na co to je reakce?

no, bych rekl ze je to celkem logicky…nerikej ze ty bys jel radsi na soutez kde mas mensi sanci na uspech…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>Vysledky 18.09.2010 06:33:23 | Na co to je reakce?

logický to není, pár se má totiž porovnávat vždy s lepšími, ne se bát jet někam, kde by to mohlo dopadnout hůře.A kupříkladu Horníček s grischenko to dělají dost často, ale je to koneckonců jejich věc, ostatní si svůj názor udělají sami.

[reagovat]

S.J.
>>Vysledky 18.09.2010 06:28:45 | Na co to je reakce?

No jo, to máš pravdu, pokud máš v zádech svého trenéra a ještě k tomu půlku poroty z Brno open, to se to tancuje. Ale jinak je to dobrá taktika,hlavně je nutné se všude přihlásit a pak si podle konkurence a obsazení poroty vybrat, kde to lepší. Tanci zdar a taktikům ještě více!!! a pak má to naše tancování nějak vypadat …!!!

[reagovat]

>>>Vysledky 19.09.2010 09:46:43 | Na co to je reakce?

Naše tancování nebude v budoucnu vypadat nijak. Po sobotě se již nedivím, že některým českým porotcům se říká „HROBNÍCI ČESKÉHO TANCOVÁNÍ“. Kolik dobrých, nadaných tanečníků bude muset ještě zkončit kvůli jejich neobjektivnímu a neodbornému hodnocení. A pak nám tady zůstanou ty „jejich finalisté“, kteří neumějí sestavy, netančí do hudby a finále proskáčou jako polku ve všech tancích. Tak ti Českou republiku na zahraničních soutěžích určitě zviditelní. Možná by se naši hrobníci měli vypravit na nějaké zahraniční soutěže. Pak by mohlo být jejich hodnocení konečně srovnatelné jako v zahraničí. Na prstech jedné ruky bychom spočítali ty, kteří byli například ve Stuttgartu. Tancování je v Čechách pro některé prostějen byznys…a výše uváděné taktizování je možná jen jeden z výsledků tohoto byznysu… A tak vy, které tancování baví vydržte a věřte, že nic netrvá věčně ani úspěch ani neúspěch, ale ani hrobníci…

[reagovat]

>>>>Vysledky 19.09.2010 10:18:09 | Na co to je reakce?

Ano samozřejmě, ty jsi mistr světa, všechno víš, všemu rozumíš a když prostě řekneš, že jsou výsledky neobjektivní, tak to tak musí být. :-D Pro koho je porota neodborná? Pro tebe? To, že někdo někde vypadne před branami finále nebo je druhej na místo první se svádí okamžitě na neodbornost poroty a v životě se nepřipustí, že prostě ten pár, ač často dobře dopadá to prostě po..al. Chceš snad aby se hodnotilo podle nějakého žebříčku (republika třeba)? To by páry ani nemusely jezdit, výsledek by jim mohl přijít poštou, he. Nevím, o které kategorii konkrétně mluvíš, ale třeba já byla včera velmi příjemně překvapená výsledky ML-LAT, protože „obvykle dobře dopadající pár – zejména v cizině“ tancoval podle mě otřesně a podle toho se nedostal ani na bednu. Resumé toho všeho je, že tyhle kecy na porotu se objevují po každé větší soutěži, když nějaká hvězda dopadne špatně a nemůže to přenést přes srdce. Šmarjá, zase jsem napsala slohovku :-)

[reagovat]

Mary
>>>>>Vysledky 19.09.2010 10:56:43 | Na co to je reakce?

Máš smůlu kočko, já včera vůbec nejel-ale mám uši a oči a když si u ML-LA, tak tam to bylo taky hodně humorné. Asi jsi byla poprvé na bedně, když jsi nepochopila smysl článku. Třeba za pár let, budeš přemýšlet jinak – jestli vydržíš…

[reagovat]

>>>>>>Vysledky 19.09.2010 11:42:36 | Na co to je reakce?

Ten „článek“ lze brát vážně snad jen terapeuticky jako očistu nahromaděných negativních emocí. :-/ A v ML-LA to bylo humorné vůči čemu? Vůči předvedeným výkonům, které ovšemže nelze objektivizovat (změřit) – pročež jsou všechny kříže a známky vždy jen subjektivním vyjádřením porotce? Proto jich je tam taky pět/sedm/devět, že… Snažím se ukázat, že veškeré kategoricky pronesené soudy typu „hodnotili to neodborně“ „X je rozhodně lepší než Y proto měl postoupit“ jsou mimo mísu a jsou vždy jen subjektivním vyjádřením názoru další osoby, která se zpravidla považuje za majitele jediného správného pohledu. To mě na našem tancování mrzí: jakmile porota nehodnotí podle nějakého virtuálně sdíleného žebříčku – je to pro okolostojící eventuálně ostatní tančící vždycky špatně :-/

[reagovat]

Mary
>>>>>>>Vysledky 19.09.2010 12:13:06 | Na co to je reakce?

Včera jsem byla jenom jako pozorovatelka na lize a byla jsem poměrně v šoku. Žádná velká soutěž to nebyla a musím říct, že se sjely páry především podprůměrné. Mimo Honzy a Domči, Martina a Dity, Pepa a Helči se nedalo na co dívat. Nechápu, co se tady řeší…velká soutěž je pro mě třeba Prague open,.. A mimochodem pár, který se umístil na 3.místě nechápu..Partnerka by se měla navrátit do kategorie B a naučit se základní kroky a techniku. Věčně díky partnerovy na bedně nebude…

[reagovat]

L.
>>>>>>>>Vysledky 19.09.2010 12:28:54 | Na co to je reakce?

Mě docela dost překvapilo 3. místo v juniorech 2 včera na lize… Myslím že to bylo nespravedlivé… Partner měl známosti v porotě a to ho protlailo na bednu… Myslím že na třetím místě měl být úplně někdo jiný.

[reagovat]

Darina
>>>>>>>>Vysledky 19.09.2010 17:17:21 | Na co to je reakce?

Milá pisatelko „L.“, dovolím si s tebou nesouhlasit! Nevím co ti vadí na páru, který byl na 3. místě. Tento pár je minimálně srovnatelný s Martinem Šimken a Ditou Tuháčkovou. Už jen tvoje familierní označování „Martin a Dita, Pepa a Helča“ naznačuje, že si tu vybíjíš vztek z neuspěchu nějakého svého kamaráda nebo, nedej bože, potomka, který skončil těsně pod bednou. Chápu tedy, že ti pár na třetím místě leží v hlavě, ale prosííím.....trochu objektivnosti! Nebo aspoň nepublikuj své názory veřejně…

[reagovat]

Lukáš
>>>>>>>>>Vysledky 20.09.2010 09:03:41 | Na co to je reakce?

Úsměvná obhajoba spokojené maminky…

[reagovat]

>>>>>>>>>>Vysledky 20.09.2010 10:15:32 | Na co to je reakce?

Jsem maminka Viktora a Tamary Houdkových a taky jsem spokojená maminka.Každopádně sem píšu poprvé.Vím,že taneční vyzrálost mojí třináctileté dcery se nedá srovnat s Ditou Tuháčkovou,ale taneční cítění Viktora je zas někde jinde než Martina Šimka.Záleží na porotě,kterou jsme nijak neovlivnili.Tak zkuste neurážet.Děkuji

[reagovat]

Věra Malhocká
>>>>>>>>>>>Vysledky 21.09.2010 04:10:31 | Na co to je reakce?

Jsem tanečník třídy M dosp.a mám zcela odlišný názor než Vy. Tak zkuste také neurážet… Děkuji

[reagovat]

>>>>>>>>>>>>Vysledky 21.09.2010 04:12:00 | Na co to je reakce?

Hovořím tedy o klukách…

[reagovat]

>>>>>>>>>>>>Vysledky 21.09.2010 06:58:51 | Na co to je reakce?

Mohla bych vědět koho jsem urazila, anonymní tanečníku třídy M dosp.?

[reagovat]

Věra Malhocká
>>>>>>>>>Vysledky 20.09.2010 09:45:04 | Na co to je reakce?

Na souteži v Týnci jsem nebyla,ale jako holka se koukám hlavně na partnerky takže zkomentnu jen holky, a musim říct, že Dita Tuháčková je tanečně úplně někde jinde než partnerka od houdka , na této soutěži jsem nebyla , ale viděla jsem prague open a tam to bylo jasné, dita zatančila dost dobře a abych se vyhnula nějakým komentářum, tak ani jednu z partnerek neznám

[reagovat]

TÉRA
>>>>>>>>Vysledky 20.09.2010 10:36:38 | Na co to je reakce?

Tady je zase někdo strašně chytrej…Myslim že by si měla jít do poroty ty. Nevim kdo seš..ale chtěl bych vidět tvoje základní KROKY. Myslim že máš jen velkou pusu :)…

[reagovat]

Houdek
>>>>>>>Vysledky 20.09.2010 09:05:49 | Na co to je reakce?

Tohle asi těžko napsala osoba do 20 let. Jiný názor zašlapu, ale ten můj je ten nej.

[reagovat]

Fotečky z Prague Open 2010 15.09.2010 05:58:04

Zdravím velkého fotografa :-D Jen se chci nesměle zeptat, kdy bude k nahlédnutí první fotogalerie z Prague Openu ? Předem děkuju za Tvoji odpověď a klid Tvé bohulibé činnosti.

[reagovat]

>Fotečky z Prague Open 2010 15.09.2010 09:16:33 | Na co to je reakce?

Krásně mi pochlebuješ :-D No odpověd je tradiční… upřimně věřim tomu, že od příštího tydne se postupne zacnou objevovat. Vím, že to chcete vidět. I já Vám chci udělat radost, ale nemám víc jak dvě ruce. Nenapínám Vás záměrně,

[reagovat]

Majkl
>>Fotečky z Prague Open 2010 17.09.2010 16:33:27 | Na co to je reakce?

Já to tipuju tak na přelom ledna/února :-P

[reagovat]

mk
>>>Fotečky z Prague Open 2010 17.09.2010 17:29:28 | Na co to je reakce?

smích? přejde :-D :-D

[reagovat]

MililiVantili
>>Fotečky z Prague Open 2010 1.02.2011 04:03:02 | Na co to je reakce?

Dobrý den. Co Prague Open nedělní část? Budou fotky?

[reagovat]

Prague Open 9.09.2010 03:58:19

Ahoj, nevíte jak to vypadá s lístkama? Aby třeba nebylo vyprodáno. Nevim jak je ta hala veliká a kolik tam vloni bylo lidí. Z předprodeje je nemám. Myslíte že budou na místě ty nejlevnější? Neplatí lístek na oba dny? asi ne co?:-?

[reagovat]

>Prague Open 9.09.2010 04:41:28 | Na co to je reakce?

Ta hala je dost nafukovací, takže lístky na by měly být, imho :-) Jde jen o to kdy přijdeš a jaké místo na tribuně trhneš :-D

[reagovat]

Majkl
Výsledky PO 8.09.2010 06:25:23

Prague open 2003:

Hlavní-STT Dvořák Martin & Šilhánová Zuzana
Mladež-LAT Gaudník Tomáš & Tichá Kateřina
Mládež-STT Mládek Michal & Stolínová Andrea
Jun2-LAT Mazůch Jakub & Liberdová Sabina
Jun2-STT Hýža Miroslav & Walterová Denisa
Jun1-LAT Haris Marek & Čechová Simona
Jun1-STT Haris Marek & Čechová Simona

Prague open 2004:

Prague open 2005:

Jun-II-LAT Marek Tomáš & Marková Martina

Prague open 2006:

Adults-LAT Swětík Marek & Dohnanská Renata

Prague open 2007:

Adults-LAT Swětík Marek & Dohnanská Renata
Youth-LAT Drmota Jakub & Návorková Lenka
Jun-II-LAT Martínek Milan & Krejčíková Kateřina

Prague open 2008:
-

Prague open 2009:
-

[reagovat]

:-)
>Výsledky PO 8.09.2010 06:43:28 | Na co to je reakce?

Na webu píšou 7.ročník, čili kde jsi vzal/a rok 2003?

[reagovat]

>>Výsledky PO 8.09.2010 06:49:04 | Na co to je reakce?

http://www.csts.cz/?… 17.11.2003. Tančil tam i Kosťa a video je na youtube. Hlavní kat. vyhrál Polanc s Kostovčíkovou ( Germany ).

[reagovat]

:-)
>>>Výsledky PO 8.09.2010 07:12:11 | Na co to je reakce?

Neni Prague Open jako Prague Open, ten 2003 se do toho nepocita :)

[reagovat]

Bestie
>Výsledky PO 8.09.2010 09:44:55 | Na co to je reakce?

To v roce 2003 nebyla „Prague Open“ tak jak jí známe dnes a nemá se současnou Prague Open nic společného, tedy kromě tech dvou slov :-D Takže anonymní smajlík kecá :-D

[reagovat]

Majkl
Prague open otázka 7.09.2010 13:49:27

Mám pocit, že to momentálně se soutěžní otázkou moc nevychytali. Kolikrát v historii Prague Open zvítězil český pár? (ve všech věkových kategoriích)? Jen od roku 2003 do roku 2005 jsem jich napočítal spoustu, nehledě na pozdější umístění Marka Swětíka v hlavní kategorii. Takže nejvyšší hodnota 6 se mi zdá opravdu málo :)

[reagovat]

Tom
>Prague open otázka 7.09.2010 15:21:56 | Na co to je reakce?

hele a po kolika skleničkách vína si to napočítal? :-D

[reagovat]

Lůca
>Prague open otázka 7.09.2010 15:46:19 | Na co to je reakce?

hej a urcite jsi se koukal na spravnej stat?:D

[reagovat]

Lukáš B.

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email