Mia
Začinájící

26 letý tlustoprd

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:49:23

Senioři hobby 1.11.2010 14:28:06

Když je ti 60, nebudeš cválat na soutěž přes celou republiku. Seniorská D nikde,(koukněte do plánu soutěží). Senior III. může tančit o dvě kat. níže , tedy Senior I (35 a výše). No je to 25 let rozdílu, věkem nemládneš. Takže ano , zaregistruju se a … skončil jsem , protože zatančit si není kde…jo,jo

[reagovat]

Dědek
>Senioři hobby 1.11.2010 15:54:34 | Na co to je reakce?

tipl bych si ze vy jste ten pan co rozesila poradatelum email co a jak maji delat, ze… no jen pro vasi informaci, poradatel si muze vypsat takove kategorie jake chce a jake mu DOVOLI csts… a vetsinou vypise ty o kterych predpoklda ze mu prijede DOSTATEK paru, zadenho poradatele nebavi delat soutez pro 2 pary… takze az bude vedet ze je dostatek seniorskych paru, jezdi na souteze tak je jiste vypise,

fakt je ten ze nekde se o postupovky senioru pokouseli ale NIKDO neprijel, tak se ostatnim nedivte .-) ps. ja uz take skoro dosahuji seniorskeho veku a verem ze ani me nebadi tancit s 16letymi decky…

[reagovat]

honza
>>Senioři hobby 3.11.2010 12:17:51 | Na co to je reakce?

Milej Honzo,no rozhodně jsem nikam nepsal , toho jsem dalek, natož abych poučoval pořadatele co a jak maj dělat.Já si tanec užiju na treninku a moje chápání tohoto zážitku není, zda jsem byl či nebyl na nějaké bedně. Leč na soutěži bylo vždy fajn a dobrá parta. Asi to není v tanci , tedy tom špičkovém a mladém , obvyklé , ale já se na ty lidičky i atmosféru těšil. Tedy , kamaráde , to byl takovej povzdech…Ta registrace je to nejměnší , lakomej taky nejsem , aby mě šlo o many. Takže , dle tvého receptu , se zaregistruju a … bud čekat na dobrodiní.Hele , dědkové atraktivní nesou,to samozřejmě chápu, leč život s tancem není k zahození. Jen to víc bolí ,nicméně odměna je vždy sladká (prosím , neplést s cenami za bednu…:-)). Seniorem , jak pravíš , skoro budeš …mezi nás rakváče máš ještě daleko. Věříš , že je mi líto , že si o tvejch zkušenostech nebudeme moci popovídat až budeš taky Senior III? Leč , přeju ti , abys vydržel a aby ses měl kde podělit s tanečníky o svou radost…P.S.: napadá mě podivná paralela o neviditelné ruce trhu… no prostě ono se to pak nějak samo rozvine když…Tak já budu ještě chvíli optimistou , drž mi palce Honzo :-)

[reagovat]

Dědek
26 letý tlustoprd 20.09.2010 09:31:52

ahoj, jsem 26ti letý tlustoprd a chci vyjet na hobbíky v stt a i v lat. myslíte že mám šanci abych tam nebyl poslední?

je nějáká kategorie pro 26ti leté tlustoprdy? bohužel, dřív sem neměl peníze na to abych se tanci mohl věnovat

[reagovat]

>26 letý tlustoprd 20.09.2010 12:28:02 | Na co to je reakce?

Ale co by ne, stačí když partnerka zvolí šaty se solidním výstřihem a hned jste o kolo výš!

[reagovat]

Anorektik
>>26 letý tlustoprd 20.09.2010 18:33:17 | Na co to je reakce?

a nevadí že je taky tlustoprdka? i když teď mám šanci tancovat s hezkou hubenou holkou, je to k něčemu?

[reagovat]

tlustoprd
>>>26 letý tlustoprd 21.09.2010 04:07:07 | Na co to je reakce?

Všechno záleží na tom, co od toho tancování očekáváš. Pokud chceš jezdit hobby pro radost, tak si hlavně vyber partnerku, se kterou si budeš rozumět. Čím větší vzhledový rozdíl bude mezi tebou a partnerkou, tím ty sám budeš v páru vypadat hůř a tím dřív ti holka pláchne za někým atraktivnějším. A pokud máš nějaké vyšší cíle, třeba registraci, pak budeš muset zapracovat sám na sobě, ani miss world a mistryně světa to nezachrání, když sám nebudeš vypadat dobře ;-)

[reagovat]

nina b.
>26 letý tlustoprd 25.10.2010 15:45:55 | Na co to je reakce?

Ber to v pohode, me je 31 zacal jsem v cca. 24 tanecnima pro dospele a od 27 v klubu. Jednou za cas si zajedu na soutez Hobiku a bavi me to. Tancime s manzelkou a bohuzel/bohudik diky jejimu veku budu v dospelych jeste 10 let:(. Spis me stve, ze od ledna, pokud budu chtit na soutez, tak budu muset do Dcek. Ale to je o necem jinem:(.

[reagovat]

Lumi
>>26 letý tlustoprd 25.10.2010 16:44:03 | Na co to je reakce?

já měl za to, že se bere vždy ten starší z páru :-)

[reagovat]

pedro
>>>26 letý tlustoprd 25.10.2010 16:57:13 | Na co to je reakce?

to sice ano ale zaroven na seniory nesmi byt ten mladsi neme nez 30 (vyjimka) jinak by mely byt oba vic nez 35

[reagovat]

>>>>26 letý tlustoprd 26.10.2010 08:47:06 | Na co to je reakce?

Jak to teda presne je. Protoze soutezni rad jasne rika v §8: 4. Kategorie DOSPĚLÍ (Adult) – páry, ve kterých alespoň jeden z partnerů dosáhne v roce konání soutěže 19. narozeniny a mladší z partnerů nedosáhne v roce konání soutěže 35. narozeniny. 5. Kategorie SENIOŘI (Senior)

1. SENIOŘI I – páry, ve kterých musí v roce konání soutěže oba partneři dosáhnout minimálně 35. narozeniny a alespoň

jeden nedosáhne 45. narozeniny.

⇒ nic o veku 30 le ci moznosti nejake vyjimky.

[reagovat]

Lumi
>>>>>26 letý tlustoprd 26.10.2010 09:20:41 | Na co to je reakce?

vyjimka ( min. 3O let jednoho z paru, druhy min. 35) se tyka pouze TL a MCR senioru, seniorskych postupovek ani hobby se vyjimka netyká

[reagovat]

>>26 letý tlustoprd 25.10.2010 17:18:32 | Na co to je reakce?

tomu nerozumim proc budeš muset do dček?

[reagovat]

>>>26 letý tlustoprd 25.10.2010 17:34:36 | Na co to je reakce?

nové pravidlo – 2 roky v hobby a dost, pak už se musíš registrovat

[reagovat]

>>>>26 letý tlustoprd 25.10.2010 17:58:01 | Na co to je reakce?

nové pravidlo? to se zavedlo? a platí to i pro dospělé? Jestli ano, tak mají mou plnou podporu

[reagovat]

pedro
>>>>>26 letý tlustoprd 25.10.2010 18:19:33 | Na co to je reakce?

Legislativa ČSTS-Soutěžní řád- P10 – Doplňující pravidla pro soutěže HOBBY

[reagovat]

Jana
>>>>>>26 letý tlustoprd 26.10.2010 06:14:21 | Na co to je reakce?

pokud neměl bčka nebo cčka tak muže normalně na hobby jezdit.

jestli to ale nechápu dobře, tak holt csts přijde o další zdroj peněz, protože ve 30ti soutežit s 18ti letými neni fér… ale csts holt na dospělých co mají peníze nezáleží

[reagovat]

25+
>>>>>>>26 letý tlustoprd 26.10.2010 08:43:23 | Na co to je reakce?

presne tak nove pravidlo schvalene 21.3. prezidiem a vice se o nem zacalo vedet v srpnu. No a 1.9 to milostive opravili v Legislative v priloze soutezniho radu P10.

citace:k §6 Soutěží se jako sportovci nemohou zúčastnit ti sportovci, kteří v minulosti byli držiteli třídy B a vyšší. Držitelé tříd D a C se mohou těchto soutěží zúčastnit jen, pokud se v posledních 10 letech nezúčastnili jako sportovci taneční soutěže pořádané IDSF nebo jejími členy. Soutěží se nemohou účastnit soutěžící s platnou soutěžní registrací pro postupové soutěže a ti soutěžící, kteří soutěží v soutěžích HOBBY dva roky (rok prvního startu v soutěžích HOBBY se nepočítá).

⇒ nikdo v D,C,B se nemuze do Hobby vratit, pokud predtim netancil 10 let soutezne. Mozna se pletu, ale CSTS je clenem ISDF, takze nikdo.

Doporucuji si k tomu presict na csts.cz V poradnu odpovedi od p. Siegla.

Muj osobni nazor je ten, ze je to opravdu nefer k 25+. Coz o to, dospeli jeste budiz, ale toto pravidlo se tyka i senioru. A vyjimku nemaji proto, aby se naplnily seniorske souteze. V 35 si myslim ze clovek jeste ma sanci porazet decka ale je to tezsi. Prace a dalsi veci holt omezuji treninky.

[reagovat]

Lumi
>>>>>>>>26 letý tlustoprd 26.10.2010 09:40:13 | Na co to je reakce?

Přestaňte si už stěžovat na to kolik vám je. Kdo chce, vždycky si najde možnost soutěžit podle své výkonnosti (jak fyzické tak technické). Např. v zahraničí je hodně soutěží, kde se dají jezdit jak senioři nižších kategorií, tak věkové kategorie v Německu od 28let(stačí jeden starší v páru)a nebo v Rakousku od 30 let. A jestli máte jet 200 km z Prahy na soutěž do Brna nebo 200 km do Německa nebo Polska už vyjde nastejno, startovné je tam mnohdy nižší než u nás. U nás v kategorii D,C jsem viděla několik seniorských párů, kteří s přehledem poráží páry o 20 a více let mladší. Na vytancování vyšší třídy navíc jako senioři nepotřebujete finále, stačí body – to si myslím je dostatečné „zvýhodnění“ oproti „dospělým “ párům.

[reagovat]

seniorka 35
>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 12.11.2010 14:11:52 | Na co to je reakce?

Zvýhodnění, že Senior nepotřebuje na postup do vyšší třídy finále? V čem je to výhodnější, že za chvíli má Cčka, i když je podprůměrný pár a tam už si ani neškrtne? Nemyslím si, že takový postup do vyšší třídy by byl pro mě jako Seniora nějak motivující.

[reagovat]

Zuzka
>>>>>>>>26 letý tlustoprd 26.10.2010 16:56:59 | Na co to je reakce?

tak teď už v tom mám totální bordel :/ mohl by to někdo lidsky přeložit prosím?

tak jak to chápu já:

v hobby kze startovat maximálně po dobu dvou let. pak MUSÍTE do D. jakmile vyjedete na jedno D, 10 let nesmíte na na hobby sputěž (csts je členem idsf). B nikdy

jestli je to tak, tak si myslim že se zde otvírá prostor pro jinou organizaci, která se zaměří na příznivce tance 25+, a která rasistické a ageistické csts vezme bonitní lidi 25+, o která nemá zájem

[reagovat]

25+
>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 26.10.2010 17:37:48 | Na co to je reakce?

proč ti ro přijde divný ?? to mají v hobby párech tančit lidi 10 let ?? Nemyslíš si, že se postupně zlepšujou a proto jsou zavedené výkonostní kategorie ? Představ si, že 10 let budou ve finále stále stejné páry, výkonostně můžou mít po 10-ti letech třeba na prvokolová B, ale nebudou se chtít registrovat, protože si budou chtít zvyšovat sebevědomí. Začínající páry nebudou mít vůbec šanci se „otrkat“ ve finále, bude je to motivovat k soutěžení ? Ale je pravda, že mohli udělat pravidlo třeba jenom pro první desítku v žebříčku a ne pro všechny hobby po 2 letech.

[reagovat]

>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 06:18:28 | Na co to je reakce?

Ano, kromě rank listu bysme mohli zavést ještě hobby rank list a uspořádat třeba mistrovství světa hobíků a potom mistrovství vesmíru a galaxie a podobně. To by bylo dobrý ne??? Nikdy jsem moc nepochopil, na co je kategorie hobby. Nejlíp se naučí člověk plavat, když ho hodíte do vody. Tak se zaregistrujte a plavte… A kdo se utopí má asi smůlu no…

[reagovat]

Honzáč
>>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 06:37:50 | Na co to je reakce?

vždyť hobby ranklist je a jejich mistrovství taky :)

[reagovat]

>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 07:28:24 | Na co to je reakce?

a co když sem před dvěma lety byl parkrat na hobby, byl posledni hodil na to bobek a ted bych jako mel jit do D, kde i mistri hobby koncej posledni?

[reagovat]

25+
>>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 09:27:23 | Na co to je reakce?

Sorry, ale když na tanec hážu bobek, nemůžu přece čekat, že nebudu poslední? Jak si ustelu, tak si lehnu. Jezdit na hobby proto, abych si spravil ego, že i když netrénuju, nejsem poslední, to, řekl bych, nebylo smyslem existence této kategorie. (navíc je tam napsáno, že rok prvního startu v Hobby se nepočítá)

[reagovat]

Wujtek
>>>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 11:03:10 | Na co to je reakce?

myslím, že i v hobby kategorii tanenčníci musí trénovat, aby nebyli poslední. A že jsou tam velmi šikovné páry dokazuje jistě spousta tanečních párů v hobby děti i junioři na hodně soutěžích. Možná mají i daleko větší fyzičku než některé páry vyšších kategorií. Viděla jsem hobíky, kteří tančili děti 2, juniory 1 a 2 a ještě kategorii dospělí lat i stt a nebyla na nich znát nějaká únava a navíc patřili mezi nejlepší v každé kategorii, tzn, že tančili několik kol v každé kategorii. A to na jedné soutěži. Takže je tanec jistě baví.

[reagovat]

Pavla
>>>>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 11:24:54 | Na co to je reakce?

Přesně tak. Naprosto souhlasím.

[reagovat]

Wujtek
>>>>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 14:45:18 | Na co to je reakce?

Tak pokud mluvíš o páru o kterém si myslím (a že to pravděpodobně bude on, popravdě tomuto popisu podle mě odpovídá pouze jeden pár), tak bych k tomu rád dodal, že jsem je taktéž viděl tančit od dětí 2 až do dospělých a už ve finále juniorů bylo vidět, že jsou na pokraji sil a v dospělých už absolutně nemohli, ale i přesto skončili velmi dobře. Mohl jsem se bavit i s porotci, kteří je na té soutěži celý den hodnotili a kteří mi potvrdili, že jim v semifinále/finále dospělých nedali kříže/dobré známky jen proto, že už nemohli a nezatančili líp, než ostatní páry. I když věděli z předchozích soutěží toho dne, že jsou (nesrovnatelně) lepší. Ale i tak je to obdivuhodný výkon jet 4 věkové kategorie během jednoho dne a ve všech se umístit třeba i na stupních vítězů..

[reagovat]

Patrick Kusebauch
Žádost 28.10.2010 17:15:38 | Na co to je reakce?

Vážený AD

Velice rád bych se s Vámi lépe prokomunikoval témata, o kterých se zde bavíme. Vzhledem k vyššímu počtu mimotematických příspěvků od ostatních uživatelů by dle mého názoru bylo lepší zvolit osobnější formu, než jakou je tato diskuze.

Pokud budete mít zájem, prosím ozvěte se mi na email nebo popř. na mobilní telefon ( ozval bych se sám, ale nemám na Vás žádný kontakt ).

S pozdravem

Jaroslav Kouba

[reagovat]

>Žádost 28.10.2010 18:02:15 | Na co to je reakce?

tak jsem asi objevil jeden ten mimotematický příspěvek :-D

[reagovat]

>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 07:27:50 | Na co to je reakce?

(reakce na špatné vlákno, ignorujte prosím tento příspěvek)

[reagovat]

pan Barč
>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 07:31:11 | Na co to je reakce?

ale to je chyba csts, že si to neumí lépe zorganizovat,…

lidi nejsou v hobby proto, že by nechtěli platit, ale protože, nechtějí jezdit a být furt poslední na D v konkurenci párum 16–18 let kterým rodiče ještě platí individuálky.

na mnoha soutěžích se hobby učastí více než všech kategorií dohromady… je problem „managementu csts“ (pokud neco takoveho existuje), ze s tim potencionalem neumi pracovat...... takove veci jako stradance a tanecni taky nebudou mit efekt vecne-

ale on se chpi nikdo jiny, a csts bude nadal brecet, ze se nikdo nechce registrovat

[reagovat]

25+
>>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 16:47:42 | Na co to je reakce?

Aniž bych chtěl nějak snižovat vaši myšlenku, nepamatuji se, kde se kdy účastnilo soutěže více neregistrovaných než registrovaných :-D

[reagovat]

pan Barč
>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 07:29:52 | Na co to je reakce?

Tak, já tu nutnost se registrovat podporuji. Podívejte se na to takhle… HOBBY páry odčerpávají prostředky pořadatelům i CSTS, jelikož se pro ně dělá žebříček na webu(práce webmastera) a také jistá administrativa, pořadatelé pro ně mají ceny, které mnohdy několikrát převýší částku placenou za startovné… a to vše ZDARMA, jelikož svazu neplatí ani korunu. Není to mnoho peněz, samozřejmě, ale berme to tak, že i souteže jsou služba, za kterou se musí platit a kdo vám dneska nabídne dva roky užívání zdarma? :-D

[reagovat]

pan Barč
>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 07:31:32 | Na co to je reakce?

ale to je chyba csts, že si to neumí lépe zorganizovat,…

lidi nejsou v hobby proto, že by nechtěli platit, ale protože, nechtějí jezdit a být furt poslední na D v konkurenci párum 16–18 let kterým rodiče ještě platí individuálky.

na mnoha soutěžích se hobby učastí více než všech kategorií dohromady… je problem „managementu csts“ (pokud neco takoveho existuje), ze s tim potencionalem neumi pracovat...... takove veci jako stradance a tanecni taky nebudou mit efekt vecne-

ale on se chpi nikdo jiny, a csts bude nadal brecet, ze se nikdo nechce registrovat

[reagovat]

25+
>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 09:40:50 | Na co to je reakce?

I vzhledem k reakcím (notně realistickým) pana Barče je zřejmé, že pro ČSTS není třída Hobby zlatým dolem. Takže jiná organizace, jež by se utvořila pro potřeby této třídy by dost možná byla silně prodělečnou. Tudíž nepředpokládám její založení. ČSTS naopak velice seriosně nabízí párům možnost dvouletého „ochutnání“ závodního tancování, a koho to chytne, ten ať pokračuje dál. Spíš bych podpořil například etablování se nových soutěžních registrovaných kategorií, jako třeba Seniorská déčka a podobně. To by, myslím, s grácií tento problém vyřešilo.

[reagovat]

Wujtek
>>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 11:48:29 | Na co to je reakce?

seniorská D jsou občas vypsaná např. v Západočeském regionu, ale nikdy se na ně nikdo nepřihlásil :)

[reagovat]

>>>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 15:55:45 | Na co to je reakce?

Tak se třeba konečně něco změní ;-)

[reagovat]

Wujtek
>>>>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 16:50:20 | Na co to je reakce?

Populace stárne… :-)

[reagovat]

pan Barč
>>>>>>>>>>>>26 letý tlustoprd 1.11.2010 15:49:45 | Na co to je reakce?

Souhlasim s prispevkem nahore, z Moravy nikdo nepojede na zapad cech natoz do nemecka. Treba jihomoravaci a jihocesi maji jeste blizko do rakous, kde udajne je tech seniorskych soutezi hodne, ale stred a sever moravy ani tuk. A v polsku (no nevim, ale v kalendari jsem asi spatne hledal:( )

[reagovat]

>>>>>>>>26 letý tlustoprd 28.10.2010 07:30:25 | Na co to je reakce?

Tak, já tu nutnost se registrovat podporuji. Podívejte se na to takhle… HOBBY páry odčerpávají prostředky pořadatelům i CSTS, jelikož se pro ně dělá žebříček na webu(práce webmastera) a také jistá administrativa, pořadatelé pro ně mají ceny, které mnohdy několikrát převýší částku placenou za startovné… a to vše ZDARMA, jelikož svazu neplatí ani korunu. Není to mnoho peněz, samozřejmě, ale berme to tak, že i souteže jsou služba, za kterou se musí platit a kdo vám dneska nabídne dva roky užívání zdarma? :-D

[reagovat]

pan Barč
>26 letý tlustoprd 28.10.2010 09:43:34 | Na co to je reakce?

Myslím že určitě. Pokud Tě tanec baví (a předvedeš to porotcům na soutěži), snažíš se trénovat a přestaneš si nadávat do tlustoprdů (a tím se připravovat o sebevědomí), tak šanci mezi hobbíky určitě máš. Hodně zdaru.

[reagovat]

Wujtek
>26 letý tlustoprd 28.10.2010 11:18:44 | Na co to je reakce?

Myslím že určitě. Pokud Tě tanec baví (a předvedeš to porotcům na soutěži), snažíš se trénovat a přestaneš si nadávat do tlustoprdů (a tím se připravovat o sebevědomí), tak šanci mezi hobbíky určitě máš. Hodně zdaru.

[reagovat]

Wujtek
dodatek 28.10.2010 11:20:59 | Na co to je reakce?

P.S.: To sebevědomí dělá vážně hodně…

[reagovat]

Wujtek

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email