Mia
Začinájící

Chrudim

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:25:45

Chrudim? 30.10.2010 18:08:48

Chrudim byla nadherna, az na ty prutahy. Tady byla satna kde se clovek musel prevlekat asi na pul metru ctverecnim. 13:15 nam koncila prezence standardni casti, ktera koncila 17:30 a po ni nasledovala jeste cast latinska!!! A kdyz sem se sel do satny sbalit, tak sem musel prerovnat obleceni peti dalsich lidi, abych nasel to svoje. No takze asi tak. A ale abych jenom neremcal, libila se mi muzika. Hlavne to Rex Tango =D

[reagovat]

roumec
>Chrudim? 30.10.2010 18:36:38 | Na co to je reakce?

V Chrudimi jsem nebyl, jen jsem četl diskuzi a kritiku na průtahy. :)

[reagovat]

Voldik
>>Chrudim? 31.10.2010 03:29:42 | Na co to je reakce?

Tak když na soutěži nejsi, tak raděj mlč a nekritizuj. To mám rád ty rozumbrady, kteří na webu něco přečtou a pak mají intelektuální průjem. Já na rozdíl od tebe v Chrudimi byl.

[reagovat]

>>>Chrudim? 31.10.2010 03:30:54 | Na co to je reakce?

Takže tam průtahy nebyly?

[reagovat]

Voldik
>>>>Chrudim? 31.10.2010 03:39:22 | Na co to je reakce?

tys nějaký průtahy v chrudimi zaregistroval? to seš telepat nebo něco podobnýho. nech reagovat účastníky a nepomlouvej.

[reagovat]

>>>>>Chrudim? 31.10.2010 03:43:21 | Na co to je reakce?

:-D Když jsem tam nebyl, tak nemůžu vědět, co se tam dělo? Umím číst, přečetl jsem si to třeba tady (http://www.majkluvsvet.cz/…nou-prezenci). Nebo chceš říct, že si Majkl vymýšlí?

Nechápu, o co ti jde. :)

[reagovat]

Voldik
>>>>>>Chrudim? 31.10.2010 03:47:35 | Na co to je reakce?

Jde mi o to že nemám rád lidi, kteří si něco přečtou a pak pomlouvaj jako by tam byli a dělaj ze sebe experty. V Chrudimi se sice něco dost nepovedlo, ale už vzhledem k prostředí je to super soutěž. Takže příště kritizuj jenom na základě osobní zkušenosti.

[reagovat]

>>>>>>>Chrudim? 31.10.2010 04:02:31 | Na co to je reakce?

Nepomlouvám, ani nekritizuji. Slovy „Taková Chrudim číslo dva.“ jsem myslel pouze to, co se „dost nepovedlo“, aby lidi, kteří byli v Chrudimi a nebyli v Brně, veděli, že v tom nejsou sami. A v poslední době je to docela nešvar, že soutěž sice nemá skluz, ale člověk tam tak jako tak stráví půl dne a z toho tancuje čistého času 15 minut.

Nic víc jsem tím nemyslel, proti Chrudimi nic nemám, neboj. Možná jsem to mohl lépe napsat, aby nedošlo k mylnému pochopení. Jestli se tě to dotklo, tak se ti omlouvám. :)

[reagovat]

Voldik
>>>>>>>>Chrudim? 31.10.2010 04:10:55 | Na co to je reakce?

Tak to beru :-))

Jenom mne napadá jak vyřešit harmonogram soutěží. Pokud se přihlásí spousta párů, pořadatel upraví harmonogram a páry pak nepřijedou. Pak se dá upravit počet párů ve skupinách (místo 8 třeba 6) a ponechat počet kol. Samoźřejmě, kdo vypadne v prvém kole ST pak dlouho čeká na LA. A nebo ponechat plánovaný počet párů a soutěž skončit dřív – výhoda pro ty, kteří nejedou LA – mohou domů. Ostatní ale stejně čekají na konec prezence a začátek další soutěže.

Má někdo zkušenost jak to vyřešit (jen nepište – dát prezenci všem stejně).

[reagovat]

>>>>>>>>>Chrudim? 31.10.2010 04:30:52 | Na co to je reakce?

Řešit se to dá tak, že naopak nebude prezence pro všechny stejně, ale tak, aby prezenci mělo co nejméně párů.

V Brně se prolínaly kategorie následovně:
D-STT – 1. kolo – začátek 13:25
C-STT – 1. kolo
D-STT – 2. kolo
B-STT – 1. kolo
Děti-II – 1. kolo
D-STT – semi
C-STT – semi
B-STT – semi
Děti-II – semi
D-STT – finale
C-STT – finale
Děti-II – finale
B-STT – finale – konec 17:07

Co třeba takto:
D-STT – 1. kolo – začátek 13:25
C-STT – 1. kolo
D-STT – 2. kolo
C-STT – semi
D-STT – semi
C-STT – finale
D-STT – finale – konec 15:37
vyhlášení

Děti-II – 1. kolo – začátek 15:47
B-STT – 1. kolo
Děti-II – semi
B-STT – semi
Děti-II – finale
B-STT – finale – konec 17:17

Rozdíl v konci je pouze 10 minut díky vyhlášení DC STT. A pozitiva? U parketu se nemotají páry čtyř kategorií, ale pouze dvou, nával v šatně se rozprostře a hlavně, nejsou pauzy mezi koly přes hodinu a půl!

[reagovat]

Voldik
>>>>>>>>>>Chrudim? 31.10.2010 05:07:34 | Na co to je reakce?

Tak to pořadatel fakt podcenil – podle tohoto návrhu by to fungovalo líp pro D i C. A pro ty kteří tančí DST a BLA by se nic nezhoršilo. Příště to snad bude lepší.

[reagovat]

>Chrudim? 30.10.2010 18:48:52 | Na co to je reakce?

Můžu se zeptat kdo to tam moderoval? Podle těch hodnocení soutěže tady na majklosvětě, kde je pomalu v každém příspěvku zmíněn moderátor to vypadá minimálně na Ebena možná Mareše…

[reagovat]

DaveChomi
>>Chrudim? 31.10.2010 03:22:45 | Na co to je reakce?

Klasicky pan Šatan. Vzhledem k tomu, že moderuje 70% soutěží na Moravě pro mě nic nového a příjemný standard (nemyslím ted tanec, ale úroven moderování). :-)

[reagovat]

Voldik
>>>Chrudim? 31.10.2010 03:32:05 | Na co to je reakce?

Voldíku opět trefa do černého – v Chrudimi pan Šatan nebyl. Schválně, koho si vymyslíš teď?

[reagovat]

>>>>Chrudim? 31.10.2010 03:39:22 | Na co to je reakce?

A kdo se baví o Chrudimi?

Dave se ptal, kdo moderoval Omegu, tak mu odpovídám.

[reagovat]

Voldik
>>>>>Chrudim? 31.10.2010 04:11:50 | Na co to je reakce?

trochu se musim Voldika zastat, v Chrudimi opravdu byla priserna organizace…sice je fakt ze Dave se podle prispevku ptal na to kdo moderoval v chrudimi…ale tak to je jedno, zajimala by me vsak jina vec, proc tu resite chrudim kdyz topic ma nazev Omega cup?

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>>>Chrudim? 31.10.2010 04:20:53 | Na co to je reakce?

Chrudim tu neřešíme, jen jsem se nedostatečně vyjádřil v prvním příspěvku a roumec nadepsal jsou odpoveď „Chrudim?“

Dave se ptá na Omegu, věřím tomu, podívej se na ty recenze. Jsou jak přes kopírák a všechny krom čtyř chválí moderování. ;-)

[reagovat]

Voldik
>>>>>>>Chrudim? 31.10.2010 06:03:57 | Na co to je reakce?

Aha, proto je nadpis tohoto threadu „Chrudim“ :-D, zkuste napřed pouvažovat nad tím na co reagujete a jen slepě neklikat. Já celou diskusi sleduju v RSS čtečce a prostě mi tu vyskakuje topic Chrudim, tak se pak nedivte.

[reagovat]

pedro
>>>>>>>>Ptal sem se na Omegu 31.10.2010 06:17:08 | Na co to je reakce?

Omlouvám se, já nečetl topic, ty zas pořádně diskuzi :)

[reagovat]

DaveChomi
>>>>>>>>>Ptal sem se na Omegu 31.10.2010 09:03:08 | Na co to je reakce?

ále četl :-), já jen, že je to potom matoucí, když máš v nadpisu něco jiného ;-)

[reagovat]

pedro

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email