Mia
Začinájící

Šaty od Lucie Jarolímkové

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:14:27

Šaty 10.11.2010 10:20:44

Šaty od Lucky doma mám. Nemůžu si vůbec na nic stěžovat.Jsou krásné, nikde se nepářou, kamínky … sem tam nějaký spadne, ale u jakých šatů ne? Šaty výborně sednou a jejich cena je,pro mě jako pro studentku, únosná. Lucka je navíc velmi ochotná. Nádherně mi ozdobila i šaty na latinu.

[reagovat]

Jana
Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 17:58:51

A proč se v tom musíte furt hrabat?! Napsala odkud šaty má tak vo co go?
Nechcete si raději ušetřit ty vaše chytré komenty a konečně přestat buzerovat všechny kolem sebe?

[reagovat]

pedro
Šaty od Lucie Jarolímkové 2.11.2010 16:18:46

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké jsou zkušenosti popřípadě více informací o šatech slečny Lucie Jarolímkové? Předem děkuji Klára P.

[reagovat]

Klára P.
>Šaty od Lucie Jarolímkové 2.11.2010 17:25:00 | Na co to je reakce?

jsou to šaty šité v číně za pár kaček, kameny se moc nelesknou, kvalita nic moc, ale na nížší kategorie stačej

[reagovat]

jana
>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 07:59:13 | Na co to je reakce?

Jak říká slečna přede mnou. Jen bych doplnila, že kameny padají jako listí na podzim.

[reagovat]

Bára J.
>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 08:41:00 | Na co to je reakce?

mužu jen souhlasit, sou tam totiž lepené nekvalitní a pochvíli ti odpadnou a na šatech ti zustane to stříbrný kolečko ze zadu ztoho kamínku , rozhodne si ty kameny co prodavá nelepte na šaty , varuju vás, budete je mít zničené:( bohužel vlastní zkušenost, a rada k těm šatum kup si radši náké sice z druhé ruky ,onošené ale hezké a kvalitní vyplatí seto!

[reagovat]

ilča
>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 12:16:46 | Na co to je reakce?

těžko říct, já jsem si koupila v brněnské prodejně kamínky origiál zabalené svarovski a k tomu speciální lepidlo, stálo mě to celkem asi 3,500,– a než jsem odtačila open polovina kamenů byla pryč a to jsem ještě neprala. v prodejně se divili jak je to možné a to bylo asi tak vše.

[reagovat]

>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 09:17:43 | Na co to je reakce?

Dobrý den slečno Klárko, dcera má od slečny Jarolímkové již čtvrté šaty.Šaty se nikde nepárají,mají všitou podprsenku a kalhotky.Jejich zpracování je velmi dobré.Kamínky jsou levné a pokud kamínek odpadne a tomu se neubráníte, tak ho dolepíme. Šaty jsou šité mimo ČR, ale to snad není podstatné, já Vám například odepisuji z PC vyrobeného v Číně a funguje to. Dle mého míNění je jejich cena přiměřená jejich kvalitě. Hezký zbytek dne

[reagovat]

Reichová Marie
>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 09:22:04 | Na co to je reakce?

padaní kamínku lze předejít stačí ktomu pouze kvalitní lepidlo kvalitní kamínek, a aby se to kvalitně přilepilo a nemusí vám i po 10 soutěžích spadnout ani jeden :)

[reagovat]

>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 10:10:33 | Na co to je reakce?

chtěl bych vidět jedny jediné šaty ze kterých po 10 soutěžích a nějakém tom praní nespadl jediný kamínek.

[reagovat]

pedro
>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 11:47:00 | Na co to je reakce?

nojo tak je nesmíš prat, ale možné toje

[reagovat]

>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 03:06:08 | Na co to je reakce?

To je přeci jasné, že se šaty nesmí prát. Pak kolem vás bude volno v okruhu deseti metrů :-D:-D

[reagovat]

Equus
>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 19:30:31 | Na co to je reakce?

:-)

[reagovat]

H.S.
>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 19:31:16 | Na co to je reakce?

Celkem běžně se mi stává, že při praní ve vaně zůstanou tak 2 kamínky z celkových třeba 20grs;-) Chce to dobré lepidlo a dobré kameny:-)

[reagovat]

H.S.
>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 03:23:28 | Na co to je reakce?

To je jasny, ale pak se cena satu dostava do trosku jine kategorie.

[reagovat]

>>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 05:10:41 | Na co to je reakce?

tak to uz záleží na tobě jak chceš na soutěži vypadat:)

[reagovat]

>>>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 06:13:36 | Na co to je reakce?

Vážená, šaty na tanečnici vypadají asi tak, že nám je pochválil na soutěži v Brně pan Burian. A to se nestává každému. Slušnost je se podepsat. Hezký zbytek dne

[reagovat]

Reichová Marie
>>>>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 08:43:26 | Na co to je reakce?

pan burian by pochvalil i pytel od brambor , znam ho. :D

[reagovat]

radek
>>>>>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 10:51:17 | Na co to je reakce?

Radku, už Tě ve škole učili, že jméno a příjmení se píše s velkým začátečním písmenem ???? Možná jsi tu dotyčnou slečnu urazil !

[reagovat]

filipes
>>>>>>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 11:45:56 | Na co to je reakce?

Trochu to tu zažehlím, aby se nám to někam nezvrtlo.

Tak věřím, že radek to nemyslel nějak osobně. Spíš jako obecné konstatování. Jinak ty šaty jsou pěkné, na té fotce to nevynikne, ale viděl jsem je na živo – http://www.majkluvsvet.cz/…_020-020.jpg (Jsou to předpokládám oni, že?)

A nesklouzávejme k češtině, tak to končí vždycky a nikam to nevede. To je jen naše vizitka (taky píšu často jako negramot :-D)

[reagovat]

Majkl
>>>>>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 12:09:47 | Na co to je reakce?

šaty jsou hezké, ale jinak má radek pravdu, znám ho taky :-)

[reagovat]

>>>>>>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 12:52:57 | Na co to je reakce?

No já si pamatuju jednu docela nepříjemnou diskuzi s panem Buryanem před x lety:-o). Vyčetl tanečnici, že jedovatě tančí a má jedovaté šaty a proto nedal kříže. Na dotaz jaké, odpověděl, že nějaké veselé, třeba černé:-))) Mimochodem – když se na ty jedovaté šaty dal po čase inzerát, tak byly fuč do týdne, ozvalo se tenkrát neskutečné množství zájemkyň, víc jak 10.

[reagovat]

H.S.
>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 11:44:54 | Na co to je reakce?

padaní kamínku lze předejít stačí ktomu pouze kvalitní lepidlo kvalitní kamínek, a aby se to kvalitně přilepilo a nemusí vám i po 10 soutěžích spadnout ani jeden :)

[reagovat]

>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 09:19:37 | Na co to je reakce?

http://dancedressshop.com/ jsou kupovany ztechto stranek

[reagovat]

>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 10:32:53 | Na co to je reakce?

Ne, z těchto stránek šaty nejsou. Šaty jsou dovážené z Hongkongu a každý kdo si je kupuje to ví. Nemám zapotřebí nikomu lhát o původu.. Jinak jsou k prohlédnutí a vyzkoušení u mne, stavte se na kafe ;-) Hezké odpo Lucka

[reagovat]

Lůca
>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 12:02:56 | Na co to je reakce?

můžu jedině doporučit, mám je šité na míru podle vlastního návrhu a tak skvěle mi ještě žádné šaty neseděly.

[reagovat]

Lea
>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 17:52:11 | Na co to je reakce?
>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 3.11.2010 17:56:35 | Na co to je reakce?

saty jsou z techto stranek. neni lepsi si je tam koupit rovnou? jediny problem je ze jich muzete objednat kolik chcete.. takze se driv nebo pozdejc potkate s nekym kdo ma stejne.

[reagovat]

haha
>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 03:21:07 | Na co to je reakce?

To urcite muzes, pak ale na sebe beres riziko, ze zaplatis a domu Ti dorazi saty, ktery Ti nesedi nebo vypadaj jinak nez na obrazku. Takhle si to muzes osahat, vyzkouset a kdyz se Ti saty nelibi, jit o dum dal. Tezka pohoda…

[reagovat]

>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 07:02:54 | Na co to je reakce?

To je fakt, stačilo kliknout na stránky a podívat se na prvních pár stránek se stt šaty a už jsem min. 2 šaty poznala, pak stačilo porovnat s fotkami tady ze stránek a bylo jasné, kde šaty ty dotyčné kupují. Některé šaty vypadají pěkně, alespon na fotce, ale nemyslím si, že mají extra kvalitu, hlavně co se týče těch korejských kamínků – jen se podívejte na to info co je tam napsáno – při objednání šatů s kamínky swarowski je cena najednou 2× vyšší. Což už se dle mě nevyplatí, za 14 tisíc je šaty ušijí i tady a to kvalitnější a hlavně originální. Holt na soutěžích neletí levná krása, ale spíš originalita páru :-))))))

[reagovat]

>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 08:49:09 | Na co to je reakce?

Kláry, pokud ses ptala vážně a nechtělas jen docílit toho, aby se začalo psát o jiném prodejci než o Amélii, šaty od Lucky můžu jedině doporučit. Stejně jako paní Reichová jsem vystřídala již 4 šaty. Ani jedny z nich se nepářou, všechny mají všité (dole rozepínací) body a všechen materiál na nich bez problémů drží. Dokonce jsem ty poslední upravovala a při předělávání kamenů jsem udělala 3 dírky, jak nešly odlepit. Takže netvrdím, že žádný kamínek mi ještě neupadl, ale o listí na podzim nemůže být ani řeč… A párání švů byl teda taky oříšek ;-) Neříkám, že jsem své šaty nepoznala na výše uvedených adresách, ale vážně se mi nestalo, že bych kterékoliv z nich viděla někde na soutěži. Rozhodně je od ní mám za takovou cenu, že dost pochybuju, že by se slečně Jarolímkové vyplatilo si nějaké nechat poslat a potom nabízet za ty ceny, za které je prodává… Původ mi taky nezamlčela, což neznamená, že její dodavatel v HG si nemůže výrobky nafotit a spolupracovat i s někým dalším :-))) Stručně řečeno, její šaty jsou za dostupnou cenu, z běžně používaného materiálu a až moc poctivě ušité a dozdobené ;-) Prosím, pokud vám opravdu někdo místní ušije šaty za 14.000,– Kč s kameny Swarovski a ještě k tomu jsou kvalitní a originální, dejte sem kontakt. Já bych taky moc chtěla a Lůce dám košem :-D

[reagovat]

Majka
>>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 09:59:50 | Na co to je reakce?

Taky jsem v jednech tancila, byly s kosicky, rozepinaci body, kameny uplne normalne drzely. A vypadaly drazsi nez doopravdy byly. Pokud si nechate saty usit podle vlastniho navrhu, nebo na objednavku, muzete je dostat i bez kamenu a nalepit si kameny jake chcete lepidlem dle vlastniho vyberu.

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>Šaty od Lucie Jarolímkové 4.11.2010 19:28:53 | Na co to je reakce?

Také mám doma šaty od Lucky a nemůžu si stěžovat absolutně na nic :) Zaprvé mají velmi krásný střih,body a všitou podprsenku,kameny téměř nepadají,nikde se nepářou (kromě jedné situace,kdy mi holčina na soutěži přišlápla sukni,ale tak to se může stát i u šatů za 30. 000 ;) ) a za druhé byly za velmi krásnou cenu i s naušnicemi,oz­dobou do vlasů a náhradními kamínky :) Se zasláním ani platbou nebyl též absolutně žádný problém. Vůči šatům ani Lucce nemám naprosto žádné výhrady,jsem maximálně spokojená a můžu všem jen doporučit!!

[reagovat]

Pája

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email