Dominika Korová
C LAT, B STT

nechapava divacka

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 20:47:53

D, C je tanec? 17.11.2010 06:18:06

Co je to za blbost?? Já jsem v C, a už se můžu zbláznit abych byla v B a mohla začít normálně tančit!!! Basic je samozřejmě potřeba trénovat a zlepšovat pořád, ale na soutěžích je to přece nuda! Tanec je od pradávna o tom vyjádřit se, a né slepě odchodit něco, co ti někdo nadiktuje… Musí to být nuda i z pohledu diváka, ne? Když se koukám na jakýkoliv sport, i kdyby to měl být fotbal, a na jednom programu by bylo jak si amatéři kopou s míčem a pomalu se do něj netrefí a na druhém liga mistrů, tak asi nebudu koukat na ty amatéry jen proto, že to umím jen jako oni :D Toť tedy můj názor, nechápavá divačka tomu určitě přijde brzy na chuť :))

[reagovat]

Wendy
>D, C je tanec? 19.11.2010 10:49:15 | Na co to je reakce?

jak jako co je to za blbost? kazdy snad ma pravo na svuj nazor a kdyz se nekomu libi basic tak at se diva na basic, co je v tom za problem?

[reagovat]

>>D, C je tanec? 20.11.2010 04:34:26 | Na co to je reakce?

Já přece nikomu nezakazuju jeho názorm ani ho vyjádřit, ale první co mě po přečtení tohohle napadlo bylo co je to proboha za kravinu. Takže se laskavě starej o sebe a nech vyjádřit svůj názor i mě :)

[reagovat]

Wendy
nechapava divacka 14.11.2010 13:06:37

ahoj, libi se mi tancovaní, ale když se jdu podivat na soutěž, tak se mi nejvic libi soutěže „C“, protože tancuji vetsinou podobne kroky jako mame v tanecnich, i kdyz je to tezke na prvni pohled poznat.

naopak vyssi kategorie nechapu vubec, hlavne v latine, je to je jeden velky chaos, kazdy dela uplne neco jineho.

mozna pro obycejne divaku a vetsi popularitu tance vubec by bylo lepsi, aby i ve vyssich kategoriich musel kazdy par odtancit 30 secund basicu a vsichni stejne, aby mohl obycejny divak porovnavat a vubec chapat co se deje.

[reagovat]

divacka
>nechapava divacka 14.11.2010 14:51:14 | Na co to je reakce?

Ehm, jenom pro upřesnění, na 1. duben si musíte ještě nějaký ten pátek počkat.

[reagovat]

>>nechapava divacka 16.11.2010 01:39:16 | Na co to je reakce?

Myslim, že nechápavá divačka naráží na to, že si některé páry vyšších tříd pletou tanec s artistickým číslem. Kolikrát otočím partnerku za 10 vteřin, kolikrát jí škubnu hlavou během 5 vteřin… Ale asi je to teďka trendy.

[reagovat]

Mimi
>>>nechapava divacka 16.11.2010 16:29:54 | Na co to je reakce?

Mě se nejvíc líbí latina třídy B. Pak mi to opravdu taky prijde jako co nejvíce pohybů a škubů na jeden takt. Navíc mi to někdy přijde jako nacvičené pořadové cvičení (partner jde čtyři kroky vzad a vyskočí, partnerka na něj nevidí, ale jde taky čtyři kroky vzad a vyskočí…). Zaujatý pohled standarťáka :-)

[reagovat]

Equus
>>>>nechapava divacka 16.11.2010 17:00:08 | Na co to je reakce?

standardak co nevi jak se pise standard :D

[reagovat]

Bestie
>>>>>nechapava divacka 17.11.2010 02:28:03 | Na co to je reakce?

Zato jsem vystudoval češtinu a vím, že je možné psát standart i standard. Ale slovo standard pouze ve spojení standardní tance :-) (standartní tance lze napsat také).

[reagovat]

Equus
>>>>>>nechapava divacka 17.11.2010 03:16:03 | Na co to je reakce?

Tak to bez vratit diplom :D To by me zajimalo co se skryva za spojením „vystudoval češtinu“. http://www.mojecestina.cz/…dartni-.html

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>nechapava divacka 17.11.2010 03:39:06 | Na co to je reakce?

Souhlas s bestie

[reagovat]

>>>>>>nechapava divacka 22.12.2010 05:31:36 | Na co to je reakce?

Tak to bych chtěl vidět, kde jsi tu Češtinu vystudoval.. :O)) (rozdíl mezi Standardem a Standartou je docela značný!!!) :O))

[reagovat]

Martin Č.
>nechapava divacka 14.11.2010 15:25:07 | Na co to je reakce?

Mozna by mohli jeste krasobruslarum prikazat, at jezdi prvnich 30s to co decka na rybnice =D

[reagovat]

roumec
>>nechapava divacka 14.11.2010 15:28:26 | Na co to je reakce?

krasobruslení je o dost populárnější než taneční sport.

mimojiné proto, že je přehlednější a koukatelnější. zejména lat je skoro nekoukatelné – je to velmi rychlá zběsilost a chaos

[reagovat]

>>>nechapava divacka 17.11.2010 10:12:48 | Na co to je reakce?

v krasobruslení mají taky rozdělené kategorie a katalogy figur, musí mít testy výkonnosti aby se mohli účastnit soutěží pohárových a MČR. A že by bylo kraso populárnější si zrovna nemyslím. Zajdi se někdy podívat,jak vypadá taková soutěž na úrovni ligy Jun- Hl není tam z diváků téměř ani noha, kromě rodičů (někdy slovy pět diváků) a to se neplatí vstupné. a MČR juniorských kategorií a seniorských co se týče diváků není o nic lepší. Prostě poloprázdný zimák.

[reagovat]

>>nechapava divacka 16.11.2010 18:35:46 | Na co to je reakce?

No roumec, tohle musíte myslet jako vtip. :) Nic lepšího, než když špičkový profesionální pár zatančí dokonalý vějíř/zášvih/a­lemanu, jsem ještě neviděl. Ono totiž vůbec nejde o to CO, nýbrž JAK ;)

[reagovat]

Aleš
>>>nechapava divacka 16.11.2010 18:42:59 | Na co to je reakce?

IMHO je to tanec a ne spartakiáda!!! Tanec je svým způsobem i o vyjadřování sebe sama. choreografie má příběh. Nevím jak vám, ale když hledám bříběh v basicu, co tančí D,C tak jej nemohu najít.

A to, že když špičkový pár zatancuje dokonale basic, tak je to stále spartakiáda. Ano vyjádří to svým způsobem, ale pořád má striktně dané kořeny

[reagovat]

pedro
>>>>nechapava divacka 16.11.2010 19:01:56 | Na co to je reakce?

Proč zrovna spartakiáda? ;) Nevím, zda jsi/jste (nevím, co se hodí lépe) někdy naživo takový pár viděl basic tančit, ale rozhodně to není spartakiáda. Jistě, že jde o vyjadřování sebe sama, drtivá většina basicových figur má podle mně určitý příběh už sama o sobě, což ale – pravda – může být zřejmé teprve když je zatančená a vyjádřená dokonale. Franco ten samý zášvih zatančí naprosto jinak než třeba Ricardo, ale pořád je to zášvih, ergo pohyb, který má nějakou logiku. A striktně dané kořeny má přece tanec jako celek…je daný určitými možnostmi lidského těla a mechaniky jeho fungování. V basicu IMHO najdeme drtivou většinu pohybů, které vůbec mohou choreografa napadnout… :) Nemyslíš/nemys­líte? :)

[reagovat]

Aleš
>>>>>nechapava divacka 17.11.2010 04:16:50 | Na co to je reakce?

Ne, máš pravdu, zatím jsem to štěstí neměl a neviděl jsem profíky tančit naživo.

Spartakiádou je myšleno, že by x párů v x skupinách ve všech tancích ve všech kolech jelo stejný basic. Stále ti to nepřipomíná spartakiádu?

Já nevím, ale vy tady děláte, jakoby páry tříd B a výše ten basic netrénovali nebo vůbec netancovali

[reagovat]

pedro
>>>>>>nechapava divacka 25.11.2010 13:56:44 | Na co to je reakce?

Ale já přece nejsem ten, kdo říká, že — volně parafrázuji — by se ten basic vlastně raději ani tančit neměl, protože to není tanec, ale spartakiáda ;)

[reagovat]

Aleš
>>>>>nechapava divacka 22.11.2010 17:44:15 | Na co to je reakce?

No a zrovna Francuv zasvih (ten s rotaci, pri kterem se vohne jak luk, tancuje ho na zacatku samby) je asi nejuzasnejsi pohyb, kterej jsem kdy v sambe videl…

[reagovat]

>>>>>>nechapava divacka 25.11.2010 13:54:14 | Na co to je reakce?

Přesně! A je to basic jak poleno ;)

[reagovat]

Aleš
>>>>nechapava divacka 25.11.2010 16:47:30 | Na co to je reakce?

Jen se Tě/Vás pedro zeptám:

Mám to teď chápat tak, že podle tvého názoru, kdyby páry třídy D a C s aktuálními tanečními dovednosti tančili neomezené choreografie, bylo by to atraktivnější a byl by tam příběh vidět více, než v těch omezených ??

Moc tomu nevěřim … :-) (Jistě, najdou se i vyjímky, ale ty pak D C mají velice rychle zasebou tak jako tak … )

[reagovat]

Michal Hažlinský
>>>>>nechapava divacka 25.11.2010 16:50:38 | Na co to je reakce?

Klidně mu tykej, to je stejnej zobák jako ty :-D

[reagovat]

Majkl
>>>>>nechapava divacka 25.11.2010 17:29:56 | Na co to je reakce?

Néé to určitě ne. Nutné zlo = prostě si tím musí projít každý, aby byl vůbec způsobilý tancovat neomezené variace, jelikož není nic horšího, než když přijdou děcka a chtějí se naučit neomezené variace. Ale jim nevysvětlíš (ano budu ti tykat – jsem stejný zobák jako ty ;-) ) že ab to nějak vypadalo a aby nudělali ostudu jednak tobě a druhak sobě, tak potřebují mít základy.

Aby ses dostal do B, tak něco už musíš umět, porota ti to nedá za hezký úsměv, že.

[reagovat]

pedro
>>>>>>nechapava divacka 25.11.2010 17:35:27 | Na co to je reakce?

V tom případě jsme se shodli … ;-) :-D

[reagovat]

Michal Hažlinský
>nechapava divacka 14.11.2010 15:40:38 | Na co to je reakce?

no já jsem se vždycky do B těšil, právě proto, abych nemusel pořád šlapat ten basic :-)

[reagovat]

MililiVantili
>nechapava divacka 15.11.2010 05:00:38 | Na co to je reakce?

prave tim ze kazdy dela neco jineho je to zajimavejsi…pokud se ma clovek divat na 20 paru jak 3 kola tanci to stejny, tak ho to nudi, naopak v B a vys muzes tancit co chces, cimz je to efektnejsi a pokud napr. tvuj oblibeny par postoupi, tesis se az opet uvidis figury ktere se ti libily atp. Basic se da take tancit pekne, ale porad to bude jen basic kterej neprinese nic vzrusujiciho a bude to proste takovy „navoneny hovno“

[reagovat]

Lukáš B.
>>nechapava divacka 15.11.2010 07:38:16 | Na co to je reakce?

Navoněný hovno… :-D :-D

[reagovat]

Voldik
>>nechapava divacka 15.11.2010 14:01:38 | Na co to je reakce?

Tak zase nic neni čistě černé nebo bilé, že? Ono vějíř od profíka taky bere dech :-) Ti se právě pozvolna vraci ke kořenům…

[reagovat]

Majkl
>>>nechapava divacka 15.11.2010 15:52:03 | Na co to je reakce?

vsak jsem to psal ;)

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>nechapava divacka 15.11.2010 16:07:26 | Na co to je reakce?

No to jsi nepsal, ty jsi to pojal dost pejorativně.

[reagovat]

Majkl
>>nechapava divacka 19.11.2010 04:39:56 | Na co to je reakce?

Navoneny hovno by Bryan Watson and Carmen: http://www.youtube.com/watch?…

[reagovat]

DaveChomi
>>>nechapava divacka 19.11.2010 05:14:26 | Na co to je reakce?

A máte pocit, že u nás na soutěžích tancují mistři profesionálů? Vzpamatujte se!!!

Každý nebo většina BAM má ve svých variacích základy (ať už základní krok nebo basicové figury jako jsou třeba alemany, volty nebo samba na místě). Akorát mají jiné rytmizace a mají to torchu upravené.

Osobně jsem proti spartakiádnímu (spartakiáda byla aspoň zábavná a vypadala dobře) tancování basicu.

Třídy D a C jsou nutné zlo, aby si tanečník zažil a naučil se základy. Od třídy B dochází k tancování a k tomu, že vyjadřuje svůch charakter a svou povahu. Základem toho není ukázat co neumím, ale co umím. A když udělám 20 toček a nespadnu, tak proč si to tam neměl dát? Vždyť to neudělá každý. Někdo jiný je zase techničtější v Basicu, tak si tam dá více basicu, jiný zase je dřevo, tak tam dáme výpady a necháme partnerku tancovat jako kolem tyče.

Lidi je to tanec, vzpamatujte se!!! Není to o tom, že mi někdo řekne, prostě to tak půjdeš a přes to vlak nejede. To není tancování, ale sračky.

[reagovat]

pedro
>>>>nechapava divacka 19.11.2010 07:29:12 | Na co to je reakce?

sračky jsou tvuj styl vyjadrovani

[reagovat]

>>>>>nechapava divacka 19.11.2010 08:12:19 | Na co to je reakce?

Tak mi řekni, co je tancování? Co si představíš pod pojmem tanec?

1. někdo ti nadiktuje co a jak máš přesně tancovat
  2. někdo ti ukáže cestu a tam využij sebe sama
 [reagovat]

pedro
>>>>>>nechapava divacka 19.11.2010 14:23:06 | Na co to je reakce?

pro mě 1) proto se věnuji společenskému tanci

ten kdo chce 100% nepředvídatelnosti a improvizace může jít na discotékun ebo tak. nic proti tomu, každému vyhovuje něco jiného

[reagovat]

nechapava divacka
>>>>>>>nechapava divacka 19.11.2010 15:17:17 | Na co to je reakce?

Tak to by spis chtelo se venovat treba aerobiku, nebo tak nejak. Protože o tom společenský tanec není.

[reagovat]

Bestie
>>>>>>>nechapava divacka 19.11.2010 15:37:06 | Na co to je reakce?

Madam, tanec je kreativní činnost, je to UMĚNÍ… Pokud chcete věci podle návodu, kupte si kuchařku.

[reagovat]

pan Barč
>>>>>>>>nechapava divacka 19.11.2010 16:00:40 | Na co to je reakce?

Ano přesně tak. Tanec je o tom, že ti někdo ukáže jak co funguje a ty tomu dodáš vlastní nádech. Ty pravidla jak se správně pohybovat jsou sice jen jedny, ale ty tomu můžeš dodat to něco navíc, co tomu dá tvuj vlastní štempl. Teda pokud nechceš dopadnout jako mnohé kopie například Guseva, Franca, nebo mojeho oblíbence Surkova a podobně…oni ví koho myslim… :-)

[reagovat]

Honzáč
>>>>nechapava divacka 19.11.2010 16:38:15 | Na co to je reakce?

Tanec leckterých béček připomíná sračky. Rozhodně nechápu v čem 20 toček v sestavě bude vyjadřovat můj vztah k partnerce nebo charakter tance a jeho příběh. Jsem taky proti spartakiádě, ale nevidím na basicu zatancovaném s dostatečným feelingem a přidáním toho vlastního nic spartakiádního. To spíš neomezená sestava stavěná čerstvému béčku nějakým trenérem bude připomínat spartakiádu (například výpady pro dřeva). Vzpamatoval sem se už dávno, teď je čas na tobě.

[reagovat]

DaveChomi
>>>>>nechapava divacka 22.11.2010 04:51:57 | Na co to je reakce?

Promiň, ale já nikdy neměl variace stavěné tak, abych popíral charakter tance nebo jsem měl 20 toček. Já pouze tvrdím, že DC je nutné zlo. Stejně tak by bylo zlo tancovat 20s basicu (stejného basicu), aby se to někomu lépe porovnávalo.

Trenér co staví variace čerstvému Bčku by měl být dostatečně zkušený a kritický k možnostem a schopnostem páru.

[reagovat]

pedro
>>>>>>nechapava divacka 22.11.2010 06:22:25 | Na co to je reakce?

Pokud jsem četl pozorně, tak si mluvil obecně, pokud si četl pozorně nenapsal sem nic o tobě, ale taky jsem mluvil obecně. Basic v C a D skupinách je opravdu nutné, nevím jestli zlo, ale prostě sem se ozval na to, že tančit basic je sračka, případně spartakiáda a že až v béčkách člověk začne tančit a vyjadřovat sám sebe a svůj vztah k partnerce, jako kdyby to nebylo možné i s basic variacemi… ano já sem se neprobudil, v béčkách už neprovozuji přeci spartakiádu by Walter Laird, ale spartakiádu by trenér 1. třídy. O soudnosti trenérů a hlavně párů se dá taky polemizovat, kor když si člověk přečte diskuzi na majklosvětě.

[reagovat]

DaveChomi
>>>>>>>nechapava divacka 22.11.2010 06:30:59 | Na co to je reakce?

promiň, napsal jsem to špatně, bylo to myšleno trochu jinak. Neříkám, že v Bčkách jsi prostě už král. Jenom říkám, že od B nahoru máš větší prostor na vyjádření sebe sama.

[reagovat]

pedro
>>>nechapava divacka 19.11.2010 07:28:34 | Na co to je reakce?

parada — presne tohle se divakum libi, protoze to je neco, co znaji, cemu rozumi, s cim se mohou ztotoznovat. je tam presne ten pozitivni pocit „tak a ted my“

neni to takovata zbesilost a chaos, kde se neda poznat co vlastne se deje, ale vse je o to rychlejsi

http://www.youtube.com/watch?…

[reagovat]

nechapava divacka
>>>>nechapava divacka 19.11.2010 07:41:11 | Na co to je reakce?

me teda vubec neprijde, ze by tam nebylo poznat co se tam deje. :-)

[reagovat]

Bestie
>>>>nechapava divacka 19.11.2010 08:17:59 | Na co to je reakce?

Pro mne to je to video nuda. Jako ano, je to hezké, krásně zvládnutý základ, ale ať se snažím sebevíc, nevidím v tom nějaký příběh, něco co mi ukáže ten vztah mezi mužem a ženou :-(

[reagovat]

pedro
>>>>nechapava divacka 19.11.2010 15:39:43 | Na co to je reakce?

Tak jestli vás v tanečních učí tohle, tak klobouk dolů před vaším mistrem :-D Dávat českému tanečnímu světu za příklad UK Open profesionálů je… no, lehce mimo mísu, řekl bych.

[reagovat]

pan Barč
>>>>>nechapava divacka 19.11.2010 16:40:05 | Na co to je reakce?

Mám dojem, že bylo poukazováno na video s basicem rumby od Bryana a do protikladu bylo stavěno video z UK… ač zrovna Skufca si tam na začátku taky pěkně zabasicoval nějaký sračky…

[reagovat]

>nechapava divacka 17.11.2010 05:45:17 | Na co to je reakce?

Nedá mi to a také se vyjádřím. Jsem otec juniorského tanečníka. Před několika lety začínal hobby, pak D,C,B a já jako doprovod a divák jezdil s ním po soutěžích. Sám jsem mírně poučený laik, poté co syn začal tancovat, i my rodiče chodíme do kursů pro dospělé. Zpočátku jsem měl přesně stejné pocity jako vy. Nejvíc se mi líbily pro mne pochopitelné a čitelné soutěže D a C, více junioři než dospělí. Odpovídalo to mým „zkušenostem“. Čím jezdíme více na vyšší soutěže a mám více nakoukáno, tím více rozumím (pochopitelně laicky) profi výkonům A M a basiky D C mne nudí. Tím nechci říci, že si jejich výkonů necením, rád se na ně dívám také, ale je to takové jako když maluje malé dítě obrázek versus profesionální malíř. Je to chválihodné, roztomilé, ale přeci jen dětské. Na trénincích vidím často profi tanečníky dělat basic (alemana, zášvih a pod.) I to je nádherný pohled, ale kdyby to mělo být na soutěži, tak to neberu. Shrnu-li to – jak rostou tanečníci, musí růst i divák. Několik let upřednostňuje D C čitelné sestavy, posléze chce něco víc a jede se třeba i podívat na soutěž do světa.

[reagovat]

Milichovský
>>nechapava divacka 17.11.2010 10:05:37 | Na co to je reakce?

Naprosto s Vámi souhlasím. Rovněž jsem s dcerou absolvovala jako doprovod na soutěžích od juniorů až do M a je to tak. Když jsem pak na soutěži viděla nižší třídy, přistihla jsem se, že se dívám nějak mimo a ani mě to vlastně nebaví. Je to prostě tak, jsou to začátky, které jsme také obdivovali a teď chceme vidět víc. Ale stále fandím všem, kteří mají tanec rádi, i když se třeba do M nedostanou.

[reagovat]

>nechapava divacka 17.11.2010 07:24:25 | Na co to je reakce?

No jo, klasicky hobisticky nazory. Tanecni, to je to prave tancovani, vyssi tridy jsou vlastne uplne mimo. Obzvlaste zabavne je pak to „vsichni stejne“. Mozna bychom mohli naridit vsem hudebnikum a malirum, at delaji stejne pisnicky a obrazy, aby se dobre porovnavalo, kdo je lepsi a „obycejny divak“ tomu mohl rozumet.:-D

[reagovat]

Jirka
>nechapava divacka 17.11.2010 10:21:24 | Na co to je reakce?

nechapava divačko, je vidět, že jste na úrovni tanečních, protože jinak by jste věděla, že i ty vyšší kategorie musí ukázat basic. Vtip je v tom, jak brilatně a co nejlépe jej zatančí a to je pak taky jeden z rozdílů v jejich tanečním umění. To ostatní je už jen tak na okořenění pro diváka a jejich um, co vše a jak dokáží zvládnout a zařadit do svého repertoáru. Kdyby jej tančili všichni stejně nebylo by třeba soutěže.

[reagovat]

>>nechapava divacka 18.11.2010 16:49:55 | Na co to je reakce?

jak tak na to tady koukam, tak se zase řeší tradiční h… . Z mých zkušeností to je tak, že D, C se třesou na to, až budou mít B a když je maj, tak se strhne něco tak zběsilýho a šílenýho že ani neni poznat, že to je tanec. Líp by udělali, kdyby zůstali u toho basicu. V každý sestavě by měl bejt basic, to je jasný. Jinak porotce neví co má hodnotit. Porotci znaj základní figury a nic jinýho je nezajímá, takže ty kraviny navíc stejně zajímaj jenom diváky. A podle mě se každýmu vždycky líbí někdo, kdo je lepší než on sám. To tak prostě je.

[reagovat]

Honzáč
>nechapava divacka 19.11.2010 05:18:15 | Na co to je reakce?

a potom všichni budeme tancovat jako Přádka. Pomalé technické tancování bez WOW momentů, které se hodí do profíků. Nehledě na to, že i jeho svěřenec Pařík se mu dosti přiblížil (hezké technické tancování, ale pomalé)…

[reagovat]

Karel
>>nechapava divacka 19.11.2010 05:20:43 | Na co to je reakce?

a ještě se u toho budeme hrbit…a půjdeme s tím tancovat STT ;-)

[reagovat]

Karel
>>>nechapava divacka 22.12.2010 14:09:12 | Na co to je reakce?

aby ses z těch WOW momentů nepo… :-D „Karle“ :-)

[reagovat]

Semínko
>>>nechapava divacka 22.12.2010 19:37:31 | Na co to je reakce?

Třeba časem zjistíš, že tancování není o tom, jestli má člověk hrb, nebo ne. :-)

[reagovat]

Voldik
>>nechapava divacka 19.11.2010 05:40:46 | Na co to je reakce?

Možná se mýlím a tančíš jako mistr světa, ale spíš si myslím, že budu mít pravdu, když řeknu, co bys za to dal tančit jako Přádka.

[reagovat]

>>>nechapava divacka 19.11.2010 07:26:03 | Na co to je reakce?

hmmm…

[reagovat]

pedro
>>>nechapava divacka 19.11.2010 07:27:38 | Na co to je reakce?

ne, opravdu jako mistr sveta netancuji, ale dekuji nechci. Nelibi se mi jeho styl. Nelibi se mi jak tancuje, ano je to technicke spise ale do profi

[reagovat]

Karel
>>nechapava divacka 19.11.2010 05:55:59 | Na co to je reakce?

Já nevím ale Přádka přece netančí pomalu. Mají neuvěřitelná zrychléní,pozo­rovali jste je někdy zblízka? obrovský objem pohybu,který je prezizně vypracovaný. Jediný jeho problém je postavení (ten hrb) na kterém za ta léta nezapracoval a tím pádem ho přestali hodnotit. O partnerce se snad nemusím vyjadřovat,že patří do TOP partnerek ve světovém měřítku (Což šlo vidět ve srovnání s ostatníma na ME Ostrava).

[reagovat]

>>>nechapava divacka 19.11.2010 07:30:08 | Na co to je reakce?

Katka ano..

mel jsem moznost je pozorovat nekolikrat zblizka, mozna blizeji nez si myslis.

Proc tedy dopadaji tak blbe? Proc dopadli tak blbe na MS? Kdyz postavis vedle sebe Pradku a dejme tomu Dedika…proc je Dedik lepsi?

Vis vubec jaky je rozdil mezi amaterskym a profi tancovanim? Bavil(a) ses treba s takovym Markem Swetikem co to znamenalo ten prechod z amateru do profiku?

[reagovat]

Karel
>>>>nechapava divacka 19.11.2010 07:34:00 | Na co to je reakce?

jaky je mezi tim rozdil? mě by to zajimalo a nikde se o tom nepise

[reagovat]

fanda
>>>>>nechapava divacka 19.11.2010 15:35:12 | Na co to je reakce?

Profíci platí(svému) svazu prý víc peněz :-D

[reagovat]

pan Barč
>>>>nechapava divacka 19.11.2010 07:55:15 | Na co to je reakce?

:-D

[reagovat]

Bob
>nechapava divacka 19.11.2010 05:25:00 | Na co to je reakce?

Krásný názor. Teď ještě donuťte ty chudáky tanečníky, natřesené na skákačky, padačky, roznožky a kozelce, ten basic(který každému v C leze krkem, neboť jeho esteticko-umělecká hodnota klesá v očích tancujících s každou soutěží, kdy po jejich C přijdou tanečníci třídy B na parket) pořád tančit jenom pro potěchu vašeho oka a máte vyhráno ;-)

[reagovat]

pan Barč

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email