Mia
Začinájící

Omega cup

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:13:02

:-) 26.11.2010 18:02:46
 [reagovat]

Voldik
>:-) 26.11.2010 18:44:09 | Na co to je reakce?

Jako slušný nájezdy a to jak pozivni ta negativní sleduju ve stat, evidentně je rozeselán přímý link nebo pomocí robotů :-)

[reagovat]

Majkl
omega cup 14.11.2010 16:44:42

hádej , kdo z těch 17 příspěvků je z NIKÉ BRNO

[reagovat]

Omega cup 14.11.2010 16:37:41

Jen malou připomínku k recenzi. Michale Kotasi, poděkuj panu Matouškovi, moc pěkně ti to nadiktoval, i když zřejmě nejen tobě. Zřejmě se ten den konaly dvě soutěže se stejným názvem a každý z nás byl na jiné.

[reagovat]

>Omega cup 15.11.2010 07:35:24 | Na co to je reakce?

Taky jsem se slušně bavil. :-D

[reagovat]

Voldik
>Omega cup 16.11.2010 07:40:43 | Na co to je reakce?

vy to nechápete. ta soutěž byla dokonalá. a to co se nepovedlo, za to pořadatel nemuže

[reagovat]

>Omega cup 18.11.2010 09:11:03 | Na co to je reakce?

nic proti , ale jen chci podotknout že mi nic pan Matoušek nediktoval . Také jsem se podílel na chodu soutěže , a vím co a jak bylo nebo nebylo . A pan Matoušek nic nikomu nediktoval , ale každý kdo zde přispěl do diskuze vyjádřil svůj osobní názor .

[reagovat]

Michal Kotas
>>Omega cup 18.11.2010 09:56:13 | Na co to je reakce?

Nebudu tu dělat soudce (opravdu nechci dohledávat uzivatele a jejich klubovou příšlusnost). Fakt je ten, že z pozice nestranného pozorovatele, vypadá minimálně divně, že po dvou negativních příspěvcích a jednom „střední“ přijde 11 recenzí v rozemezí hodiny od sebe, navic s velmi podobně vyznívajícím hodnocením typu „šatny měnsí, ale…“.

Nebyl jsem, nevím, nesoudím, jen konstatuju pocit…

[reagovat]

Majkl
>>Omega cup 18.11.2010 10:23:12 | Na co to je reakce?

Jenom se tě zeptám, jaké by jsi dal hodnocení soutěži, která by byla ve všech směrech lepší, než Omega Cup?

Byly by tam velké šatny, dostatek místa na věci, věšáky, čistý vzduch atp.
Soutěže by neměly žádné prostoje, člověk by tam nestrávil nedobrovolně 4 hodiny svého času.
Parket by byl velký, klouzal by „tak akorát“, byl by speciálně připravený na taneční soutěž.
Hrála by tam živá kapela.

Dal by jsi takové soutěži pět hvězdiček? Předpokládám, že ano. A byla by ta soutěž na stejné úrovni jako Omega Cup?

[reagovat]

Voldik
>>Omega cup 18.11.2010 10:49:03 | Na co to je reakce?

Příjde mi uplně scestné, aby lidé podílející se na chodu soutěže ji sami hodnotili a ještě evidentně tak zaujatě stylem ‚nejlepší soutěž, protože jsem ji pořádal já‘. Aneb pochvalme se, když to jiní neudělají. Příště by to chtělo trochu soudnosti a nechat hodnocení vaši práce na ostatních.

[reagovat]

Bestie
Soutěž Omega Cup 30.10.2010 17:55:16

Taková Chrudim číslo dva. Svůj názor na tuto soutěž jsem vyjádřil v recenzi, co mě ovšem zaráží je množství kladných ohlasů. Zatím 11 hodnocení, s čímž tato soutěž suveréně vede. :-D V Niké Brno asi dostali za úkol „správně“ ohodnotit, jinak si nedovedu vysvětlit každou hodinu novou pozitivní recenzi od člena TK Niké. :-D

V odpolední části se prolínaly čtyři kategorie, které byly hodně obsazené (21, 18, 15 a 16 párů) a vzhledem k „malosti“ parketu mohlo být max. šest párů ve skupině, takže se to extrémně natahovalo.

A přitom stačí tak málo… :-x

[reagovat]

Voldik
>Soutěž Omega Cup 31.10.2010 03:09:14 | Na co to je reakce?

Tak to jsem se ptal u prezence – na place mohlo být až 9párů (15 m na jednoho), ale rozpis byl udělaný na počet přihlášených. Protože všichni nepřijeli, tak se dalo dělat skupiny pro míň (6). My byli ve finále, tak nám to nevadilo. Údajně se musí dodržet čas prezence napsaný v propozicích a soutěže můžou začít až pak.

[reagovat]

>Soutěž Omega Cup 31.10.2010 10:31:26 | Na co to je reakce?

Já tam nebyl, ale v recenzích jsem se dočetl, že :

• soutěž byla vynikající a taky katastrofální
  • sál a parket byl „super“ a „hrůza“
  • organizace naprosto bezchybná a nejhorší
  • moderátor byl skvělý a trapný

Takže na příští rok v tom mám absolutně jasno, buď tam pojedu nebo nepojedu.

[reagovat]

>>Soutěž Omega Cup 26.11.2010 18:33:43 | Na co to je reakce?

To se mi líbí

[reagovat]

>>Soutěž Omega Cup 26.11.2010 18:45:57 | Na co to je reakce?

To se mi líbí

[reagovat]

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email