Mia
Začinájící

Talentované páry

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:42:24

Talentované páry 19.11.2010 11:10:24

Téměř ve všech diskuzích se skloňuje slovo " talent " . ve všech diskuzích se propírá slovo reprezentace a naše páry versus evropa či svět. Chtěl bych tímto rozběhnout diskuzi, zda v této republice jsou páry, které jsou natolik talentované, cílevědomé a do budoucna dříve či později schopné konkurovat nejlepším. Pro Majkla, co takhle zkusit diskuzi, či anketu, zda máme páry, které svým talentem , či pílí jsou do budoucna český tanec ve světě prosadit nebo zkalit klidné vody stávajících párů ( v dobrém slova smyslu ). Vážení diskutující, vložte zde své názory na talentované páry ( bez ohledu na věk či taneční třídu )a zkuste uvést KDO A PROČ ) Majkle, ty zkus udělat anketu na téma TALENT nebo SKOKAN ROKU. Určitě to bude smyslplnější diskuze, než se hádat , kdo a proč je prachatější a úspěšnější. Talentované páry si zaslouží vaši pozornost.

[reagovat]

>Talentované páry 19.11.2010 12:39:14 | Na co to je reakce?

Zdravím Anonyme (To je Vážně takový problém naspat jsem to křestní jméno? no nic)

Upřímně si myslím, že záměr relativně dobrý, ale pokud čteš místní diskuse, tak předem musíš vědět, že tohle téma nemůže dopadnout dobře. Celé se to bude točit okolo toho, kdo si MYSLÍ a tomu budou oponovat ti, co si to nemyslí. A i když někdo řekne argument (ať už pravdivý či nikoliv), ten druhý ho smete (ať už oprávněně či nikoliv), načež ten první řekně, že ten druhý tomu prd rozumí atd. atd. Viz nekonečné diskuse na téma Markovi, Horníček, Skuhravý, Přádka, Drmota a Odstřčil nejsou vidět, tak o těch se teď nemluví.

Nakonec se do toho vloží věrní obránci těch, co tu budou kritizování a vznikne z toho tradiční hnojní diskuse na majklosvětě. Budu rád, když se teď budu krutě mýlit…

A vůbec když už tedy něco nového na probírání, tak pojďme mluvit o roli píle vs. talent. Přece talentovaný neznamená, že ten člověk (pár) bude čeřit vody. Takových talentů tu bylo a dnes hrají třeba volejbal. Diskuse o konkrétních lidech vždy skončí imho špatně…

[reagovat]

Majkl
>>Talentované páry 19.11.2010 13:28:10 | Na co to je reakce?

Zdravím Majkle. za prvé křestní mé jméno není problém " PETR " . Za druhé , většinou se tu propírají špičkové páry a tak by mě čistě osobně zajímalo, jestli podle diskutujících existuje nějaký, alespoň částečně přijatelný pár, který by alespoň většině z nás v budoucnu dělal radost a dokázal v budoucnu konkurovat současným TOP. nechci tímto jakkoliv rozdmýchat emotivní či lobby diskuzi. pouze se mi jedná o to, aby měli možnost vyjádřit se všichni, kteří na soutěžích vidí páry, které se jim líbí a jeví jako perspektivní a zkrátka jim fandí. Pokud si myslíš, že to není ten správný směr diskuze, zkus udělat anketu typu " SKOKAN ROKU " bez možnosti jakéhokoliv názoru či diskuze. Každopádně si myslím, že si i nastupující generace zaslouží, aby se o nich občas mluvilo. Už jen proto, že za několik let budou nastavovat taneční i morální laťku těm dalším mladším. Pokud to tedy shrnu, pouze mě zajímal názor ostatních, zda v ČR existují reálné talentované taneční páry, které jsou v budoucnu schopny zastoupit současné špičky. A jedná se mi i o tanečníky, kteří zajakkoliv zaujali třeba svým projevem a pojetím tance bez rozdílu věku či třídy. Jestli se ti zdá, že tu plácám nesmysly, tak mě v klidu vymaž, já se zlobit nebudu ( osobně si tě hodně vážím pro tvou propagaci tanečního sportu ). Je to můj první ( včetně původního příspěvku ) a pravděpodobně poslední příspěvek této diskuze. Hodně úspěchů všem přeje Petr.

[reagovat]

Petr
>>>Talentované páry 19.11.2010 13:44:50 | Na co to je reakce?

Ahoj Petře :-) No to by byla škoda kdyby byl poslední příspěvěk, určitě chceš debatovat a i ty nebo aspon máš ty ve smém hledáčku nějaký ten talentovaný pár. Zkust to první ty.

…jako rozumim tomu co říkaš, ale když se nebudou probírat TOP páry, tak je zase nikdo nebude znat a bude čístě jednosměrné vyjádření názoru. Teď si vezmu do úst třeba Alexandera Kalistu (vybral jsem ho zcela náhodně) a řeknu: „Jo, ten kluk se mi libi, má talent a teď sice nebyl na republice ve finale ale věřím mu. Má uvolněné ruce a rychle nohy“ A co teď ostatní s tím? Jak říkám, začni první ty.

Rozhodně ti to nebudu mazat, ale fakt mám pocit, že tohle nikam moc nepovede. Anketu teď udělat nemohu protože tu tradiční outsourcuju a není stavěna na vkladání nominovaných a na programování vkladací anekty nemam teď kapacity.

[reagovat]

Majkl
>Talentované páry 19.11.2010 14:20:32 | Na co to je reakce?

neni potřeba něco dokazovat venku, ale rozšířiut členskou základnu doma

[reagovat]

25+

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email