Dominika Korová
C LAT, B STT

jak sehnat partnera na latinu?

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 20:47:02

Dlouhodobé partnerství 4.02.2011 11:55:45

Tak mě napadá čistě akademická otázka, co považujete za rizikovější možnost (po stránce taneční i emoční), když pár spolu tančí už pár let?

1. Rozejít se
  2. Dát se dohromady i mimo parket
  3. Přejít na "sourozenecký vtah
 [reagovat]

>Dlouhodobé partnerství 4.02.2011 12:20:47 | Na co to je reakce?

Rizikové je všechno, ale nejlepší je podle mě varianta 3.

[reagovat]

Equus
>Dlouhodobé partnerství 4.02.2011 12:32:14 | Na co to je reakce?

Mám z určitého úhlu pohledu zkušenosti se všema 3 variantama. Ta první je podle mě zbytečná – dokud to v páru funguje, je zbytečné něco měnit, i když to trvá dlouho. Když to ale neklape, to už je jiná věc.

K druhé možnosti – je to fajn ;-) ale když se pak něco pokazí, tak tím trpí buď to tančení nebo ti tanečníci.. Potom bych byl pro řešení 1. (což jsem kdysi neudělal a pak to ok moc nebylo :-D ). Beru tuto variantu jako nejrizikovější, ale když to vyjde, může to pár stimulovat k neuvěřitelným pokrokům..

Momentálně se nacházím v 3. možnosti a je to docela ok. Na jednu stranu k sobě máme relativně blízko, ale na druhou stranu se nemusím bát, že když se pohádáme, že je to nějaká tragedie atd.

[reagovat]

Vítek Navrátil
>Dlouhodobé partnerství 4.02.2011 13:21:10 | Na co to je reakce?

Já jsem spáchal dvojku, akorát opačně. :-) A zatím si nestěžuji (dva roky).

[reagovat]

Voldik
>>Dlouhodobé partnerství 4.02.2011 16:17:38 | Na co to je reakce?

Zeptám se tě za další tři :-)

[reagovat]

Equus
>Dlouhodobé partnerství 4.02.2011 14:26:21 | Na co to je reakce?

Já věřím, že varianta číslo 2 může být naprosto perfektní, pokud funguje. Ale určitě je to velký risk, protože když se to nějak pokazí mimo parket, tak to nebude fungovat ani tam. Myslím, že jenom minimum ( a čest těm vyjímkám) párů dokáže bát takovými profíky, že zvládnou rozchod v osobním životě a pokračují ve společné taneční kariéře.

Jeden, dnes už bývalý, tanečník mi kdysi řekl, že sex je mnohem jednodušší a rychleji zvládnutelná činnost než tanec, a proto je třeba partnerku k tanci vybírat mnohem obezřetněji :D

[reagovat]

Roco
>Dlouhodobé partnerství 4.02.2011 15:23:24 | Na co to je reakce?

Já párkrát spáchal možnost jedna a myslím, že to na mně nezanechalo trvalé následky.

[reagovat]

Peetee
>Dlouhodobé partnerství 5.02.2011 03:18:53 | Na co to je reakce?

1. Pokud to v páru funguje, tak není důvod se rozcházet. Pokud to nefunguje, není podle mě důvod pokračovat.

2.Tohle bych asi neudělal. Jeden můj kamarád má krásný přísloví: Don´t fuck your factory. A je to pravda. Všechny páry co znam, tak když spolu začali chodit, tak mezi nima uplně vyprchal takovej ten náboj na parketě.

3.No a sourozeneckej vztah, to podle mě musí vzniknout samo časem. Ale podle mě asi nejlepší varianta, kdy spolu oba vycházej v pohodě a ví kde jsou hranice co si jeden k druhýmu může dovolit… :-)

[reagovat]

Honzáč
Zoufalá navždy 4.02.2011 10:58:53

Milá mladá dámo,s Vaším postojem budete ještě dlouho trénovat sama,neboť jak již bylo uvedeno,tak chlapci si mžou vybírat a na Déčkařku opravdu Mkař nečeká.Dcera za své tancování už také pár partnerů vystřídala a přiznám se,že největší uspěch měla ,když coby Béčkařka začala s úplným začátečníkem,ale zapáleným pro věc a běhěm dvou let se doskákali z Déček do Aček.Tím chci říct,že to chce jen hodně pokory a odvahu zkusit začátečníka.Vždyť vy sama(2 roky trénování opravdu nic není-dcera trénuje10 let)jste začátečník.Jen je mi Vás trochu líto,že ve svém věku nejte sto pochopit ,že ani na latinu není krasavec potřeba.Držím palce v nemožném

[reagovat]

Jana
>Zoufalá navždy 4.02.2011 11:14:07 | Na co to je reakce?

Škoda že už slečna nepíše, mohla napsat jestli si za ty dva měsíce někoho našla.

[reagovat]

Peetee
porovnání 30.01.2011 11:58:15

Dámy a pánové, já zase uvedu jeden příklad, z kterého jsem byl „v šoku“. Mám B-lat a poznal jsem slečnu-nyní mou drahou polovičku, která tančila D-lat, poté co jednou změnila partnera, ihned vytančili B-lat a nyní postupují nahoru – i to je možné. Z ničeho se dá vybudovat i Mko. Jen to chce i trochu štěstíčko jak na partnery, tak na trenéry :-)Že někdo tančí s někym Dečko, neznamená „že jim je“, dle mého má partnerka tančí jako regulerní Ačko

[reagovat]

Peťan
>porovnání 30.01.2011 13:09:41 | Na co to je reakce?

souhlas!!

[reagovat]

>porovnání 30.01.2011 17:37:49 | Na co to je reakce?

Taky si myslim.. :D :D

[reagovat]

Honzáč
trener 26.11.2010 20:08:04

kdyz se tu mluvi trenerech,tohle musi byt trener jak vino.od zari na soutezich,velmi kvalitni prvokolove decko a za tri kila da i ceckarovi indivku,no to me p… http://www.baileys.wbs.cz/…-Bodlak.html

[reagovat]

>trener 26.11.2010 20:18:13 | Na co to je reakce?

TO BUDE JEN SHODA JMEN NEBO JE TO TŘEBA JEHO SYN

[reagovat]

>>trener 27.11.2010 08:30:12 | Na co to je reakce?

Pochybuju že by měl 26letý trenér syna, který by už jezdil na soutěže v dospělých D. Snad je to ta shoda jmen.

[reagovat]

>>>trener 27.11.2010 08:34:06 | Na co to je reakce?

Hmm tak asi to není shoda jmen. Jeho taneční partnerka je spoluzakladatelka jejich klubu, takže je to fakt on. Prvokolový déčkař si fakt bere za individuály 250 kč. No já se jdu asi ožrat.

[reagovat]

>>>>trener 27.11.2010 08:40:57 | Na co to je reakce?

Musím se přiznat, že se mi u některých trenérů zdá být přemrštěná. Na druhou stranu ale musím říct, že se cena odvíjí podle poptávky a nabídky, takže proč ne? :)

[reagovat]

Pavel Bič
>trener 27.11.2010 11:33:54 | Na co to je reakce?

co že, vždyť ani snad nemá trenérskou licenci, dneska už fakt trénuje každý

[reagovat]

>>trener 27.11.2010 11:35:39 | Na co to je reakce?

no dokonce ani pan majitel netanci za vlastni klub… fakt bych chtel vedet co tem parum rika :-) asi si vezmu lekci :-))))

[reagovat]

>>trener 27.11.2010 12:20:47 | Na co to je reakce?

no dokonce ani pan majitel netanci za vlastni klub… fakt bych chtel vedet co tem parum rika :-) asi si vezmu lekci :-))))

[reagovat]

>>>trener 27.11.2010 13:27:37 | Na co to je reakce?

ja myslim ze trenuje lidi z tanecnich pani a tak

[reagovat]

>>>>trener 27.11.2010 13:51:09 | Na co to je reakce?

Tak ma tam napsane, ze se specializuje na tridy hobby, D, C. Jestli s nim nekdo trenuje nebo ne se asi nedozvime, kdyz z toho klubu nejsme. Jo, da se rict, ze pokud si u nej nekdo individualku vezme tak je to jeho problem, ze je blby, nicmene mi prijde nemor-álni takove sluzby vubec nabizet, kdyz vim (resp. mel bych vedet), ze na to nemam kvalifikaci. Pokud prihlasi do klubu nejaka mamka sve dite, ktere by rado zacalo tancit, tak asi* těžko bude vedet ze majitel klubu moc tancit neumi a bude mu verit, kdyz je tam nejvys postaveny. V knize navstev to tam nejak resili, kolik je bude tancovani stat… Minimalne mi to prijde jako zdimani penez od ostatnich.

[reagovat]

>>>>>trener 27.11.2010 15:03:05 | Na co to je reakce?

15.000 za pololetí? navíc mimo prahu kde lidi delaj za minimalni mzdu? masakr

[reagovat]

>>trener 29.01.2011 00:21:46 | Na co to je reakce?

Jen tak mimchodem, dost dobrých trenérů co u nás v republice jsou nemá trenérskou licenci. Tim nechci chlapce bhajovat, ale pokud si s ním někd vezme lekci, tak proč ne? Je to jeho problém. Ať si každý trénuje s kým chce. Je to každého problém, jestli si zjistí kdo je jak dobrej trenér… :-)

[reagovat]

Honzáč
>>>trener 29.01.2011 02:27:57 | Na co to je reakce?

Tady jde spis o to, ze kdyz nekdo prijde poprve do styku s tancem prave u nej, a treba 2 roky s nim bude trenovat, tak zadrbe 2 roky zivota, za ktere by v jinem klubu za polovicni penize udelal treba B. Nehlede na zlozvyky ktere si osvoji.

[reagovat]

roumec
>>>>trener 29.01.2011 04:45:24 | Na co to je reakce?

Jak se dělají béčka ???? Já myslím, že jde zejména o to, aby se ten dotyčný začátečník nejdříve naučil to podstatné a ne to nepodstatné…, ty zlozvyky totiž mají mají i béčka…;-)

[reagovat]

pragmalista
>>>>>trener 29.01.2011 08:57:20 | Na co to je reakce?

Dobře, ale pokud trénuje třeba mladší páry (protože dospělí snad mají rozum), tak platí známé moudro „děti vidí, děti napodobují“. A když před vámi celý rok tančí někdo, kdo se nevyhrabal snad ani do finále D a vy k němu s dětskou naivitou vzhlížíte jako ke vzoru dobrého tance(rozumějte, jako k trenérovi, kapacitě), tak to nepovede do B, ale s prominutím do pr…

[reagovat]

>>>>>>trener 29.01.2011 18:22:47 | Na co to je reakce?

Já teda nevím, ale například mladí skateboardisté poznají kdo to umí a kdo ne, kdo více a kdo méně, vždyť je dnes možnost porovnávání a srovnávání, třeba na internetovém yotube. Tak si myslím, že by to mohli poznat i začínající současní tanečníci, já bych je tolik nepodceňoval, každý si přece nenechá nabulíkovat úplné nesmysly, vždyť stačí požádat dotyčného, ať zatancuje a pak porovnat…:-P Ale chápu, jak to myslíte, je to dobrá připomínka, zdravím.

[reagovat]

pragmalista
>trener 29.01.2011 12:26:15 | Na co to je reakce?

Ale tak za ty dva měsíce by tu byl jistý pokrok… Z 250 slevnil na 200/45 minut; v latině už se nespecializuje na hobby,D,C ale už jen na hobby a ze stránek pro jistotu zmizela kniha návštěv!

[reagovat]

Kološuk 26.11.2010 12:41:59

njn

[reagovat]

pro zoufalku 26.11.2010 06:29:45

Vážená zoufalko, dovol mi, abych ti řekla, že jsi blbá jak tágo… Začni tančit svoji latinu a nahraj nám se nějaké své video z tréninku, věřím, že my všichni se náramně pobavíme!:-D:-D:-D

[reagovat]

jana
Smysluplný nadpis 25.11.2010 06:02:37

Navíc je mi ani ne 16..

[reagovat]

:-)
Smysluplný nadpis 25.11.2010 06:01:51

Zoufalá, mám stejný problém, ale jsem v C. Taky tančím 2 roky, dřu a dávám tomu vše, ale partner už ne. Hledám proto jiného, a taky by se mi líbilo, kdyby přijel princ s A nebo aspoň B, ale nepřijede. Když najdu kluka co byl párkrát na soutěži a je ochoten tomu dávat maximum stejně jako já, proč jako ne??? Jestli tohle tanečníci čtou, věř mi, že tímhle stylem ho rozhodně neseženeš… Já se o to taky snažím, a je to problém i pro ostatní, neboj… :D

[reagovat]

:-)
jak sehnat partnera na latinu? 24.11.2010 17:37:00

Kočko nezlob se na mě. Prej občas bejvam upřímnej, ale myslim si že to tak má bejt. Tebe bych nechtěl ani náhodou a jako podle toho co sem píšeš, tak ti sebevědomí nechybí. Měla bys sklapnout, přestat tady psát takový kraviny, vzít prvního kluka kterej s tebou bude chtít vůbec tancovat, přestat dělat chytrou a vyjet na soutěž v D. Jinak pojedeš leda tak víš kam a za pár let budeš fakt stará a nikdo o tebe ani nezakopne. Chválit se fakt umíš dobře. Chtěl bych vidět jak ti jde to tancování.

[reagovat]

Honzáč
jak sehnat partnera na latinu? 22.11.2010 12:51:54

Milá zlatá Zoufalá, ty jsi mi ale vtipné stvoření! Ty si jako myslíš, že když jsi trénovala 2 roky s trenérem, tak máš něco extra co nabídnout? Budeš se možná divit, ale takových holek jako ty jsou mraky. Tobě přijdou 2 odpovědi do měsíce. Chlapovi v Praze cca 10 do pár dní (vyzkoušeno), tak si spočítej ten nepoměr a uvědom si, že celkem máme z čeho vybírat. Když jsi dodnes žádného nezaujala, tak tvé taneční schopnosti pravděpodobně až tak super nebudou, jak si myslíš. Pokud říkáš, že ti do toho ještě nehraje tvůj vzhled a poněkud vyšší věk, tak možná bude na čase začít se držet víc při zemi, a mít na partnera nějaké reálné požadavky… Žádný céčkař ti z nebe nespadne. Btw. nemyslíš, že kdyby jsi třeba před rokem začala s začátečníkem, že bys na tom teď byla daleko líp než jsi??? Tak přestaň zoufat a litovat se, neber si to osobně, ale můžeš si za to sama.

[reagovat]

anti-Maestrák-kua
Strana: 1, 2

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email