Dominika Korová
C LAT, B STT

finále stardance

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 20:30:47

??!! 11.12.2010 18:31:20

Oh shit! Ona vypadla Monika! Tak to se do finále nedostal ani jeden můj favorit… škoda :(

[reagovat]

Kája
>??!! 12.12.2010 05:15:04 | Na co to je reakce?

Ne asi… Sice už tím, že vypadla Žilková první mi bylo jasný, že to není o tanci ale symptatiích, i když Monča tančila natolik dobře, že myslím přesvědčila všechny… Ovšem Čechy jsou Čechy a sympatie a nepřejícnost tu hrály největší roli. Tak teď už jen jen ať vyhraje Kříž, nebo je to fakt o ničem… :-)

[reagovat]

wendy
>>??!! 12.12.2010 06:49:31 | Na co to je reakce?

Jaká nepřejícnost boha? Myslíte, že lidi seděli doma u TV a posílali smsky o106 jiným párům, jenom kvuli tomu, aby vypadla Monika?

Prostě má někdo víc fanoušků, než Váš idol, s tím se holt budete muset smířit.

[reagovat]

Voldik
>>>??!! 12.12.2010 09:07:54 | Na co to je reakce?

No, nevím kde jsi co četl o nepřejícnosti Boha :D Já jsem s tím smířená a nijak mě to netrápí, pouze konstatuju, že to není o tanci, ale sympatiích, což už asi všichni víme, protože Monika a ještě trochu Petr tančili nejlíp, that´s all…

[reagovat]

wendy
>>>>??!! 12.12.2010 09:24:53 | Na co to je reakce?

nikoli „nepřejícnost boha“, ale „nepřejícnost, proboha“. A ano, soutěž je založená na sympatiích, nic nového. :-)

[reagovat]

Voldik
>>>>>??!! 12.12.2010 12:25:15 | Na co to je reakce?

Aha, promin, spatne jsem to pochopila. Ano neprejicnost, cesi neposlou hlas tomu kdo dostal max. bodu prece… :-

[reagovat]

wendy
>>>>>??!! 12.12.2010 14:07:00 | Na co to je reakce?

Přesně tak. Lidi nehodnotí pohyb pánví, postavení nebo taneční rám. Ale hodnotí podle toho, že tohle je ta čůza z bulváru a tenhle hrál v mém oblíbeném seriálu.

[reagovat]

Equus
>>>>>>??!! 12.12.2010 14:23:11 | Na co to je reakce?

No a taky si hlavně uvědomme, že i ta skupina diváků-laiků, která i má záměr hodnotit podle tanečních výkonů houby ví, kde má být správně jaký pohyb a jaký nášlap, takže klidně může být, že sice mají vůli hodnotit podle výkonu, ale podle výkonu z jejich pohledu, a to se nerovná hodnocení podle kritérií ze soutěží (a které vyznáváte jako tanečníci). Neboli jinak řečeno, hodnotí prostě podle toho, jak se to líbí jim-LAIKUM, a sami asi víte, že laikům se v konkrétním tanci často líbí určité pohyby a prvky, které tam ale správně být nemají, nicméně laikovi připadají úžasné… P.S. Ono často i když si porovnáte hodnocení ODBORNÉ poroty ze Stardance pro dva různé páry, tak to někdy rozum nebere…

[reagovat]

finále stardance 6.12.2010 02:45:33

Ve finále by měl být 100% pár Monika a Vašek. Od začátku soutěže byli nejlepší!!!!! A jestli další bude Kříž nebo Aneta mi je jedno. Aneta má možná spoustu fanoušků, ale lepší v tanci než Monča určitě není!!!!!

[reagovat]

Rosťa
>finále stardance 6.12.2010 06:12:27 | Na co to je reakce?

Taky fandím Monice a Vaškovi. Tak je nesmíme nechat ve štychu a pustit taky nějakou tu SMS, aby nám v sobotu potoupili. Jsou oba moc fajn a co se tance týče, tak jsou na tom celou dobu nejlíp.

[reagovat]

Iva

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email