Dominika Korová
C LAT, B STT

Energy na soutěži

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:34:08

Energy na soutěži 9.12.2010 13:14:44

Jak je to s různými energy drinky na soutěžích, může do sebe člověk kopnout redbula a jít vesele tancovat a nebo je to bráno za formu doppingu a porušování pravidel?

[reagovat]

>Energy na soutěži 9.12.2010 14:26:14 | Na co to je reakce?

Já myslím že je to povolené, alespoň já teda když jsem třea noc před soutěží někde ve víru tak si pak dám energy bonbony zaleju to redbullem.. :D A pohoda.

[reagovat]

Podpis
>Energy na soutěži 9.12.2010 15:12:16 | Na co to je reakce?

jsou povolene ;) doporucuju i guaranu, budes jak raketa :D i kdyz je to individualni…treba me energy drinky uspavaji :p :D

[reagovat]

Lukáš B.
>Energy na soutěži 10.12.2010 04:19:58 | Na co to je reakce?

Určitě to není bráno jako zakázaný doping, jen doporučuju zvýšit příjem tekutin v případě, že člověk pije energeťáky s vysokým obsahem kofeinu, kor na soutěži, to je tak dobrý na hypotonickou dehydrataci. Když se spojí nadměrná fyzická aktivita a příjem kofeinu, tak to může mít docela nemilý účinky, rozhodně ne ty, že by člověk byl nabuzenej. Já osobně bych se takovým nápojům vyhnul a spíš bych volil hypotonický nápoje. Ono to je docela věda zvolit správnej pitnej režim v průběhu celé soutěže. Ale asi tak 70 procent lidí stejně chlastá a bude chlastat ty velký plechovky žlutýho humusu Big Shock, možná kdyby si ten název přeložili, tak by věděli co to pro jejich tělo je, když to pijou a pak s tím lezou na parket.

[reagovat]

DaveChomi
>>Energy na soutěži 10.12.2010 04:50:08 | Na co to je reakce?

treba firma Nutrend prodava ruzne energeticke produkty pro sportovce, ale takovych firem/prodejen je vice, v Brne napr. ve Vankovce najdete obchod kde prodavaji tyto veci… ;)a cenove vas tohle vyjde stejne nebo i lepe nez energy drinky…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>Energy na soutěži 10.12.2010 07:00:53 | Na co to je reakce?

Nutrend je super a používají ho většina vrcholových sportovců. Já můžu jen doporučit. Ještě jsem neviděl, aby někdo v jiném sportu, než tanci, si dal před výkonem energeťák typu Bigshock nebo Semtex…:-D

[reagovat]

dave
>>>>Energy na soutěži 10.12.2010 07:58:38 | Na co to je reakce?

Souhlas, to by se totiz trener zjevil kdyby mu lidi treba pred zapasem chlastali Red Bull :-) Ma to spis opacny ucinky, nez energeticky.

[reagovat]

Bob
>>Energy na soutěži 10.12.2010 05:49:09 | Na co to je reakce?

Souhlas. Dřív jsem si taky myslel, že mi to pomůže. Sice jsem byl celou dobu fyzický zátěže v pohodě, ale pak když jsem se zastavil, tak se mi začala točit hlava a byl jsem uplně mimo. Mě osobně nejvíc pomáhá hodně pít čistou vodu a když mi chybí energie, tak hroznovej cukr. Ten je tělem okamžitě využíván, takže jak se tomu říká…pohotová energie. Energeťáky asi docela ničej organismus a nedaj se pít často.

[reagovat]

Honzáč
>>>Energy na soutěži 10.12.2010 05:52:30 | Na co to je reakce?

No nejhorší co může sportovec pít jsou Energy drinky, natož před soutěží.

[reagovat]

Bob
>>Energy na soutěži 10.12.2010 08:25:43 | Na co to je reakce?

ona je to dost alchemie zjistit co je pro tebe nejvhodnejsi, jelikoz nejsme kazdej stejnej…tak to chce testovat spousty a spousty produktu a kombinaci… ale urcite je to lepsi nez Big shock apod…to si vzdycky davam kdyz se chci prospat na ceste ze souteze :D

[reagovat]

Lukáš B.
>Energy na soutěži 10.12.2010 09:50:24 | Na co to je reakce?

Já jedu na soutěžích na čokolídu :-D Když se začně baštit s dostatečným předstihem (25–35 minut před 1. kolem, aby se to stihlo nějak zmetabolizovat) a průběžně se (po troškách!!) doplňuje, tak je to ideální energetický substrát. A samozřejmě pitný režim. Ideálně bez bublin..

[reagovat]

Vítek Navrátil
>>Energy na soutěži 10.12.2010 14:01:56 | Na co to je reakce?

na kazdyho proste funguje neco jinyho ;) treba mne energy drinky zabiraly tak prvni tri souteze…to jsem mel za sebou asi 7 kol a porad jsem mel ve finale energie jako na zacatku souteze…ale pak to nejak prestalo pusobit…ted premyslim o te guarane nebo necem od Nutrendu…u nas v klubu to decka pouzivaji a rikaji ze je to super…

[reagovat]

Lukáš B.

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email