Dominika Korová
C LAT, B STT

Tanec jako odpočinek

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:27:00

Trosku z jineho soudku 10.12.2010 07:21:29

Ahojky ..potrebovala bych poradit..jsem 165/25 tancila jsem je to tak tri roky na zpatek FB v obojim…ted bych se chtela k tomu vratit,ale uz ne tak,jako jsem se venovala..chtela bych tak 2× tydne trenink a zapotit se,jin na sklenku a nejak to nehnat do tr.M …soutezim se nebranim,naopak,­..rada bych obcas,ale ne kazdy vikend..chodim do prace a rada bych to nejak z nekym zkusila,ale tyjo kazdy chce kazdyden chodit na treninky a proste venovat se tomu na plne obratky,ale nerikam,ze ja ne,jen mi to pro muj pocit 2× tydne by vyhovovalo..znate nekoho??kdo se chce pri pohybu i smat a ne jen drit??ja ne a tak si asi myslim,ze to vzdavam a zacnu hrat treba sachy..ale ja bych sakrys chtela tancit:) coooo????? diky moc…

[reagovat]

Montti
>Trosku z jineho soudku 10.12.2010 07:39:40 | Na co to je reakce?

jojo, to znám, jenže takový partner se těžko shání…všichni chtějí makat 6× týdně, cpát do toho peníze, ale nikdo mi nevěří, že to stačí dělat 3× týdně pořádně, aby byly výsledky i v A. Pak je taky problém, že nikdo nechce jen chodit tančit, bez soutěží, prostě jen zajít na trénink zatancovat si pro krásný pocit z elegantního pohybu a muziky…já si pořídila dítě a čekám na seniory:-))))ještě 6 let, to stihnu ty děti 2:-)))

[reagovat]

janisska
>>Trosku z jineho soudku 10.12.2010 08:19:43 | Na co to je reakce?

tyjo,to je skoda,ze nejsi muz…mluvis mi z duse a i ze srdicka…jj,ja prave uz mam take 4lete ditko:) tak asi mas pravdu..pockam si take a take stihnu dve deti:)

[reagovat]

Montti
>>Trosku z jineho soudku 10.12.2010 15:18:04 | Na co to je reakce?

Takže za prvé, trénovat 3× tejdně nestačí. To je kec. Když se chceš někam dostat, musíš makat, bez toho to nejde. Hranice se pořád posouvaj, lidi jsou rychlejší, dělaj víc toček a větší pohyby. A jestli holky hledáte někoho, kdo si chce jen zatančit, tak si dejte takovej inzerát a on se někdo ozve. A když neozve, tak holt nikdo takovej neni. To je jednoduché… :-) Přeju hodně štěstí.

[reagovat]

Honzáč
>>>Trosku z jineho soudku 10.12.2010 17:00:33 | Na co to je reakce?

„Takže za prvé, trénovat 3× tejdně nestačí. To je kec. Když se chceš někam dostat, musíš makat, bez toho to nejde.“ To že to nestačí tobě neznamená, že to nemůže stačit někomu jinému. Tak jakýpak kec? Ne pro každého je tanec středem vesmíru – třeba má i jiné starosti a slečna v úvodu psala, že nemá ambice se dostat do M, tak co je špatného na tom to brát jako koníček?

[reagovat]

>>>>Trosku z jineho soudku 10.12.2010 18:31:14 | Na co to je reakce?

Tady dochází k chybě v čtení textu. Honzáč reaguje na: …ale nikdo mi nevěří, že to stačí dělat 3× týdně pořádně, aby byly výsledky i v A. On pak říká že mít výsledky v A a trenovat 3× v týdnu nejde. Motáte hrušky a jablka dohromady. Ano, slečně stačí trénovat jen 3× v týdnu, v pořádku, má to jako koníček. Ne, na áčka trénovat 3× v týdnu nestačí, aby byly výsledky.

[reagovat]

Majkl
>>>>>Trosku z jineho soudku 11.12.2010 03:58:27 | Na co to je reakce?

Jo takto. Tak v tom případě samozřejmě s Honzáčem souhlasím.

[reagovat]

>>>>>Trosku z jineho soudku 11.12.2010 13:34:54 | Na co to je reakce?

Díky Majkle za ujasnění. Přesně tak jsem to myslel… :-)

[reagovat]

Honzáč
>>>>>Trosku z jineho soudku 11.12.2010 16:35:40 | Na co to je reakce?

Tak já jsem zrovna příkladem toho, že v A to jde také:-))Možná ne stabilně, soutěž za soutěží, ale třídu M jsem podruhé získala po 1 tréninku před soutěží za celý měsíc a půlročním rozhejbávání operovaných koleních vazů, bez individuálek, bez úplatků, bez mládí:-).Kdybych asi chtěla, mohla jsem dřít se skvělým partnerem den co den i dvoufázově, ale potom už to přestal být koníček. Takže tak. Neříkám, že to jde v latině, to netušim, jelikož jí neumim vůbec, ale podle mě to ve standardu jde. A do mě:-)

[reagovat]

janisska
>>>>>>Trosku z jineho soudku 11.12.2010 17:04:54 | Na co to je reakce?

Tak ty budeš to „vyjímka potvrzuje pravidlo“ :-D

[reagovat]

Majkl
>>>>>>Trosku z jineho soudku 11.12.2010 17:13:22 | Na co to je reakce?

A jak dlouho jsi ty Áčka měla než jsi ty Emka udělala?

[reagovat]

>>>>>>>Trosku z jineho soudku 11.12.2010 17:37:38 | Na co to je reakce?

První A:absolvovali jsme asi osm soutěží-trénink 6×týdně, individuály, soustředka, semináře, moc peněz, ještě studentka, soutěže po celé republice. Druhá A: asi 3 roky, bez individuálek, 1 soustředko, trénink 2× týdně tak hodinu a půl, půl roku nefunkční noha, pracující, soutěže do 100km od Prahy. Takže ano, pokud makáš, jde to rychle nahoru, ale druhá A mě bavila tak nějak víc:-) Nejsem holt ambiciózní a soutěživá:-) Ve třídě M si teď připadám nepatřičně, jako někdo, kdo zbytečně zabírá místo, protože to nebere tak vážně jako ostatní a už mě to ani netěší. Nehledě na strašný výsledky-tam už to opravdu bez tvrdé přípravy nejde!

[reagovat]

janisska
>>>>>>>>Trosku z jineho soudku 11.12.2010 18:19:10 | Na co to je reakce?

A je taky potřeba dodat, že bez skvělých partnerů bych mohla leda tak dřít sama na tréninkách jako dříve zmiňovaná Zoufalka. Když je partner/ka šikovný/talen­tovaný, je to vše jednodušší, že?

[reagovat]

janisska
>>>>>>>>Trosku z jineho soudku 12.12.2010 05:03:02 | Na co to je reakce?

Tak zrovna třeba u STT mi přijde, že pokud je dobrý partner a partnerka je talentovaná, nechá se vést a vnímá dobře partnera, tak to není takové tragické jako v LAT, kde holka musí „makat sama“.

[reagovat]

pedro
>>>Trosku z jineho soudku 10.12.2010 17:58:12 | Na co to je reakce?

ne.

to je právě ta chybějící kategorie 25+ a nyní také chybějící kategorie semi-hobby

takových bude přibývat, nakonec bude třeba na to reagovat

[reagovat]

25+
>>>Trosku z jineho soudku 13.12.2010 06:35:35 | Na co to je reakce?

…tri hodiny tydne z D do A za cca pul druhyho roku ;) kdyz se chce, vsechno de. Jinak 25 uz me taky minulo. Fakt jedine, na cem zalezi je, jak ten cas na parkete vyuzijes. A i sranda byla.

[reagovat]

ondras
>>Trosku z jineho soudku 25.12.2010 07:52:17 | Na co to je reakce?

jsme senioři III od ledna 2011 musíme jít do registrovaných a trenujeme čtyřikrát až pětktát týdně a starých zlozvyků se ne a ne zbavit.

[reagovat]

FK
>>>Trosku z jineho soudku 25.12.2010 11:42:33 | Na co to je reakce?

Já myslím že na seniory to nové opatření působnosti v hobby svaz zavádět neměl.

[reagovat]

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email