Dominika Korová
C LAT, B STT

Cennosti na soutěži

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:19:08

Cennosti na soutěži 11.12.2010 18:23:18

Omlouvám se za stupidní dotaz, ale vyrážíme poprvé na soutěž, jak se to řeší s cennými věcmi? Mobil, kreditka, peníze, doklady… Bývají vždy na soutěžích úschovny a nebo to necháváte normálně v šatnách?

[reagovat]

>Cennosti na soutěži 11.12.2010 18:42:59 | Na co to je reakce?

Já jsem přímo jako úschovnu snad na soutěží nikdy ani neviděl, max jakože šatna, kde si divaci odloží bundu a paní ti dá čísličko…

Na soutěž neber moc peněž/kreditku nebo ber kamarády, co ti to pohlídají nebo věř tomu, že ti to nikdo ze „šatny“ nevyfoukne, ale myslím, že to s těmi krádeží není tak husté… Jak to řeší ostatní?

[reagovat]

Majkl
>>Cennosti na soutěži 12.12.2010 06:05:51 | Na co to je reakce?

cenných věcí si na soutěž moc radši neberu, kamaráda na soutěži okradli. Věci si buď nechám v hlídaný šatně (je tam nějaká paní a dostanu od ní lístek) nebo si to dám k rodičům ať už partnerky, nebo jinýho páru. Když to jinak nejde, jako poslední možnost, že si to s sebou beru k parketu v nějaký tašce…

[reagovat]

Martin
>>>Cennosti na soutěži 12.12.2010 09:03:25 | Na co to je reakce?

Doufam, ze Majkl toto vlakno brzo smaze. Nejlepsi zpusob jak prilakat co nejvic zlodeju a jeste jim dat navod je psat o tom tady ne verejnem webu.

[reagovat]

Standa B.
>>>>Cennosti na soutěži 14.12.2010 13:14:44 | Na co to je reakce?

No tak to je dvousečné, zase se ostatní tanečníci nedoví, jak to nejlépe vyřešit (když to smažu). Případní zloději se tu dozvědí, že mají prošmejdit tašky u parketu, což by je asi nenapadlo. a do saten ani nepujdou, protože budou vedet, že tam nic nebude :-)

[reagovat]

Majkl
>>Cennosti na soutěži 27.12.2010 07:03:26 | Na co to je reakce?

Já jsem tento dotaz dával i do diskuze na CSTS, ale nikdo mi neodpověděl, nevím proč. Už kolikrát se na to chci zeptat Siegela, ale vždycky na to zapomenu. Vím, že toto je pořádný problém a musí se řešit. Já si třeba neberu nikdy víc peněz, než je nezbytně nutné a za můj mobil by případný zloděj dostal nanejvýš 200 Kč. :D

[reagovat]

Marek W

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email