Dominika Korová
C LAT, B STT

Dvojí metr pro soutěžící?

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:12:43

Turnaj v Polsku 13.12.2010 15:34:58

Dobrý večer ! Mám problém,chtěli bychom zajet s dětmi poprvé na turnaj do Polska,ale nejde se nám tam přihlásit.Poraďte! Děkujeme

[reagovat]

Mates
zásobník pomlouvaných 13.12.2010 07:48:43

„Pokud se zachová tradiční cyklus, tak další v zásobníků jsou Máca, Skuhravý, Přádka, Drmota (dlouho měl klid), Petráň a nově Chmelík :-D“ Majkl

Přádka se přebííhááá :-D

[reagovat]

Voldik
>zásobník pomlouvaných 13.12.2010 08:21:51 | Na co to je reakce?

:-D :-D :-D, jak se opovažuje?

[reagovat]

pedro
... 13.12.2010 07:37:49

ano tohle jsem presne cekal, ze se to opet sveze do osobni roviny, takze jsi stejyn ajko ostatni kecalove… nevim jak trancis stt ty, ani nechci hodnoti jaky je radimuv stt, na to mam moc malo znalosti a navic jsem inkriminovany vykon nevidela nvic jsi se nenavazel jen do stt ale i do lat, kde je mimochodem od r.04 neustale ve finale na MCR…

kazdopadne pochybuju o tom ze by ses outez upravovala tak jak radim piskne…

ano, na soutezi by ses s porotcema bavit nemel, to je soucast radu, nicmene kdyz jde jen o pozdrav nebo prohozeni kratke vety typu jak se mas std.. nedelal bych z toho tragu…

myslim ze vetsina porotcu dodrzuje to co ma a to tedy nekoučuje pary, nerika jim co a jak…

proste zase se tady nekdo snazi delat z komara velblouda :-)

[reagovat]

honza
>... 13.12.2010 08:21:00 | Na co to je reakce?

Ehm, můžeš mi Honzo prosím ukázat, kde se navážím do jeho latiny? (mimochodem už od ME měl být v profi, jak sám zmínil v rozhovoru s televizí).

A teďka nechápu, proč jsi honza a píšeš v ženském rodě (ale asi překlep :-) ).

Ono to nebylo jenom ahoj :-). Ano chápu, že je známý, všichni jej znají z LAT, ano má v LAT jistou kvalitu, ale jeho nášlapy ve STT? Držení?

No uvidíme, jak budou dopadat na dalších soutěžích a jestli vyjednou někam mimo „svou“ porotu (kamenujte mne) a tím dokáží svou kvalitu (ikdyž když jsou profláknutí, tak zafunguje něco jiného).

Třeba už teďka je finálové Ačko (jenom o tom nevíme), třeba je to skrytý talent a za chvilku bude v 10 konkurovat Mácovi :-D

[reagovat]

Karel
>>... 13.12.2010 10:17:13 | Na co to je reakce?

Docela mě udivuje, že tady řešíte jak tančí nějaký blbý nášlapy a techniku a podobně. Radim má co za třídu? B, A?? POdívejte se na ostatní páry v jeho kategorii jak tančí STT. Ale ty se asi moc neřeší, protože nejsou v LAT ve finále rapubliky co?

[reagovat]

Honzáč
>>>... 13.12.2010 10:21:49 | Na co to je reakce?

Ne, mě tady se*e to, že když má někdo profláknutý xicht, tak si může dělat co chce, všichni mu to žerou a ještě ho cpou nahoru.

Neřeší se tady náhodou kvalita českého tancování? Co to je za kvalitu když se tlačí nahoru známé xichty?

Ať si každý dělá co chce, ale ať mne potom dozor nedupe za to, že se tam s jedním porotcem, co mne neporotuje pokecám. Když může on, proč ne já?

[reagovat]

Karel
>>>>... 13.12.2010 12:08:07 | Na co to je reakce?

Dělo se to, děje se to, dít se to bude. S provařeností Radimova obličeje (a to není míňeno ve zlém) snad ani nejde, aby přijel na takovou soutěž, a tiše si sednul do kouta a ni nedutal. Zrovna jeho případě je rozdíl mezi kecáním a nekecáním s porotou roven nule. Radime, prosím, v rámci svého klidu, jen pozdrav a nebav se :-)

[reagovat]

>>>>... 13.12.2010 12:56:37 | Na co to je reakce?

Když se podíváte na to finále, tak myslím, že Radima nikdo netlačil – úroveň byla dost slabá, takže i Radim mohl se svým standardem docela klidně vyhrát. A asi to většina porotců bere tak, že až dodělá „A“ tak to zapíchne.

[reagovat]

>>>... 13.12.2010 12:59:51 | Na co to je reakce?

Podívej se kdo ve finále byl a jak tančil. Radim mohl klidně vyhrát, protože úroveň této soutěže byla docela slabá. Navíc to asi porota bere tak, že chce jen nějak dodělat áčka a pak toho nechá.

[reagovat]

>>>>... 13.12.2010 14:04:26 | Na co to je reakce?

Nemyslím si, že by úroveň této soutěže byla zrovna slabá, jak tvrdíš… krom toho, jak si přišel/přišla na to, že jeho cílem je kategorie A?

[reagovat]

Dvojí metr pro soutěžící? 13.12.2010 04:37:59

Celkem se pozastavuji nad dvojím metrem odborného dozoru na soutěžích. Onehda, když jsem se zdravil na soutěži s porotcem a prohodil jsem dvě věty, tak se mohl zbláznit.

Ale jak jsem se tak koukal teďka na soutěži v Holešově, tak to, že si tam jeden nejmenovaný pár třídy B-STT, který si tam chodil, bavil se s porotou, míchal se do průběhu soutěže.

Prostě největší kamarádi s celým vedením…a toto je v pořádku? Domluvíme si pořadí skupin, poplácáme se po zádech s celou porotou a potom ikdyž tancujeme v záklonu, vystrčeným zadkem a želví hlavou, tak skončíme druzí.

Já Vám nějak nevím, smrdí mi to korupcí

[reagovat]

Karel
>Dvojí metr pro soutěžící? 13.12.2010 05:26:09 | Na co to je reakce?

Kterým jsi přijel, vždyť se to řeší pořád dokola. Dvojí metr byl je a bude.Srdí nemrdí, prostě je to tak.

[reagovat]

>Dvojí metr pro soutěžící? 13.12.2010 05:30:07 | Na co to je reakce?

JO ty myslíš ten druhý pár??Ten může, ten je zasloužilý.A tak jak to popisuješ tančí i latinu a nikomu to nikdy nevadilo.

[reagovat]

>>Dvojí metr pro soutěžící? 13.12.2010 05:55:29 | Na co to je reakce?

tak by me zajimalo jak tancis ty, jake mas vysledky ze muzes takto hodnotit, protoze jinak delas uplne to same co kritizujes… proste neumis a kecas, nebo myslis a mas dokazano ze tva technika a vysledky jsou lepsi nez Radimovy? dekuji za odpoved

[reagovat]

honza
>>>Dvojí metr pro soutěžící? 13.12.2010 06:04:25 | Na co to je reakce?

ano, přesně tohle jsem čekal ;-).

Mi se spíše jedná o to, že já se nemůžu bavit s jedním porotcem, který mne ani neporotoval a oni si můžou určovat pořadí skupin a kecat do průběhu soutěže?

Dle čeho soudíš, že neumím a kecám? Dle čeho soudíš, že Radimův STT je tak naprosto boží-mega-super? V LAT určitě ne, ale jak můžeš vědět, že nemám třeba A nebo M ve STT? Jak se opovažuješ mne nařknout?

Tonoucí se stébla chytá a proto se soustředíš na to, že jsem jeho STT zkritizoval v předposledním odstavci? Mi jde o to, že se jako soutěžící se*e do věcí do kterých nemá strkat nos.

[reagovat]

Karel
>>>>Dvojí metr pro soutěžící? 13.12.2010 12:13:21 | Na co to je reakce?

A na ten nesmysl že kdokoliv z tanečníků kecal do průběhu soutěže a určoval pořadí skupin jsi přišel jak? A co to má společného s odborným dozorem taky nechápu. O průběhu soutěže rozhoduje vedoucí soutěže ne dozor. Takže klasika – někdo je neskutečně dotčený že ho R+K porazili (nebo jeho dítě, kamaráda atd.), tak pomlouvá a vymýšlý nesmysly…

[reagovat]

>>>>>Dvojí metr pro soutěžící? 14.12.2010 03:37:46 | Na co to je reakce?

Nesmysl to není, pokud se zeptáte K, potvrdí Vám, že tento požadavek vznesla a bylo mu vyhověno (původně mělo v prvním kole tančit všech 10 párů v jedné skupině – i dle rozpisu a potom to bylo změněno a tančilo se ve dvou skupinách).

[reagovat]

>>>>>>Dvojí metr pro soutěžící? 14.12.2010 03:53:23 | Na co to je reakce?

A co je na tom špatného? Zakázané to není a je to ku prospěchu věci.

Nemyslím si, že by si Leoš Siegl nechal něco jen tak diktovat. Pokud to dovoloval časový harmonogram…

Nic ti nebrání za vedoucím soutěže taky zajít…

[reagovat]

Voldik
>>>>>>>Dvojí metr pro soutěžící? 14.12.2010 04:02:47 | Na co to je reakce?

A někdo řekl, že je na tom něco špatného? Jen to působí dost hloupě a daný pár si potom celkem říká o kritiku. Mimochodem časový skluz byl.

[reagovat]

>Dvojí metr pro soutěžící? 13.12.2010 07:53:12 | Na co to je reakce?

Když už zmiňuješ Holešov tak pokud se nepletu, tak v propozicích bylo napsáno v kategorii BAM „pouze pro pozvané páry“. Gratuluji pořadatelům k špičkové účasti. Ve ST 10 a v LAT 4 páry. Ale jak jsem se dočetl, poháry byly super, takže my si počkáme , až nás někdy někdo pozve. Čauky holky, kluci s úsměvem a dobrou náladou a držte se

[reagovat]

>>Dvojí metr pro soutěžící? 13.12.2010 08:00:45 | Na co to je reakce?

???

To je docela běžné, že pohárové soutěže bývají pro zvané páry. Nechápu o co ti jde. Pokud chtěl pořadatel pozvat čtyři páry, tak si pozval čtyři páry.

Včera (12. 12.) byla v Chomutově soutěž pouze pro zvané.

[reagovat]

Voldik
>Dvojí metr pro soutěžící? 27.12.2010 06:59:28 | Na co to je reakce?

Ahoj, je zajímavé, co tu říkáš a myslím, že máš plnou pravdu. Na tanečním sportu je ta nevýhoda, že je to sport, kde hlavní roli hraje kvalita a ne kvantita, takže s „korupcí“ i když ne zrovna v tom pravém slova smyslu se setkávat budeme neustále a bohužel porotce většinou ani neví, že byl ovlivněn. (Naneštěstí uplatit se dá čímkoliv, chlebíčkama, řízkem nebo i pěkným slovem). Na malých soutěžích se asi toho kamarádíčkování zbavit nedá, ale na velkých by to mělo být přísně hlídáno a trestáno.

[reagovat]

Marek W
>>Dvojí metr pro soutěžící? 27.12.2010 08:19:23 | Na co to je reakce?

No hlídáno, trestáno.. hlavně dokázáno. A to je ten problém.

[reagovat]

>Dvojí metr pro soutěžící? 11.01.2011 18:26:08 | Na co to je reakce?

Myslim že kecáš. Radima Přádku s partnerkou (osobně je neznám) jsem viděl několikrát v C-STT a tancovali suverénně nejlépe a právem vyhrávali. Plynulost tance a hlavně perfektní a přesné nášlapy byla asi jejich největší přednost. V Bčkách jsem ho neviděl, ale pokud tancoval alespoň tak dobře jako v Cčkách, tak mi vůbec nepřijde překvapivé, že to stačilo i na většinu tanečníků B-STT. Možná na něm vidíš chyby, ale tak asi děláš větší, nebo Tvůj taneční projev prostě nevypadá tak dobře jak si myslíš – nebo to prosím jako narážku – sám jsem se mnohokrát po soutěžích vztekal, že mne porazil někdo „příšerný“, ale s odstupem času jsem si uvědomil, že problém byl spíš na mém příjmači. Přeji hodně úspěchů! ;-)

[reagovat]

Petr
>>Dvojí metr pro soutěžící? 12.01.2011 04:54:56 | Na co to je reakce?

Já jsem Radima s Kačkou viděl často. V latině super, ve standardu na C velmi slušné, na B jen průměr. Ale pokud zapracují na technice a plynulosti, tak mohou i nějaké to béčko vyhrát. Chce to hodně trénovat.

[reagovat]

>>Dvojí metr pro soutěžící? 12.01.2011 10:49:48 | Na co to je reakce?

Ja je taky videla a to v B. Libili se mi, protoze byli vyrazni. Ale nebyl to standart, byla to latina tancena na standart :) V tomhle maji latinari vyhodu, kdybych ja tancila svoji standartackou latinu, nikdo by mi krize nedal. ;)

[reagovat]

Máta

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email