Dominika Korová
C LAT, B STT

Vstupné na MČR STT 2011

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:04:36

Vysoké vstupné?? 13.01.2011 17:51:52

Já bych se chtěl jen zeptat,pro koho je toto vstupné vysoké??? Kolik jste zaplatili vloni za MČR?? Řekněme, že jsem člověk, který chce vidět jen odpolední část a to tedy dospělí atd… no tak dám za vstupně jen 300,– a né 750??? To mi nepřijde tak drahé vstupné za vstup na MČR…Nebo vám jo?

[reagovat]

Máca
>Vysoké vstupné?? 13.01.2011 18:05:18 | Na co to je reakce?

Nám normálním lidem jo Ty inženýre !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!! 750,– Kč nestojí ani vstupenka na dvojzápas play of Extraligy ledního hokeje Ty hlavo !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!! Už by ses měl taky vzpamatovat a přestat se jich zastávat !!!

[reagovat]

Ds
>>Vysoké vstupné?? 13.01.2011 19:09:48 | Na co to je reakce?

A ty by ses měl jít učit, ať je z tebe taky inženýr a nemusíš ostatním závidět, brouku.

[reagovat]

>>>Vysoké vstupné?? 14.01.2011 16:45:56 | Na co to je reakce?

Debile :-(((

[reagovat]

>>Vysoké vstupné?? 14.01.2011 01:36:32 | Na co to je reakce?

Je fakt, že 700,– Kč stálo vstupné na mistrovství světa ve Vídni.

[reagovat]

Equus
>Vysoké vstupné?? 13.01.2011 18:09:19 | Na co to je reakce?

A kdo ty vstupenky zaplatí především ? No přece vy tanečníci – startovné a my rodiče !!!!!!!!!!!!!!

[reagovat]

BaB
>Vysoké vstupné?? 13.01.2011 18:26:36 | Na co to je reakce?

Ještě že mám řidičák a můžu si tam zajet sám a neplatit vstupné za rodiče. Pro mě to vstupné je docela vysoké a dám to radši za nějakou IDSF soutěž kde můžu vidět nejlepčí páry světa, než nějaké mistrovství české republiky.

[reagovat]

Jiří Svoboda
>>Vysoké vstupné?? 13.01.2011 18:50:47 | Na co to je reakce?

nejlepší

[reagovat]

Jiří Svoboda
>>Vysoké vstupné?? 14.01.2011 06:10:12 | Na co to je reakce?

A proč tam teda pojedete i Vy sám?Nebo jste ten tanečník, co se bude také účastnit toho nějakého MČR?Pokud ano, tak to je mi z Vás celkem smutno.

[reagovat]

>>Vysoké vstupné?? 23.01.2011 15:17:18 | Na co to je reakce?

Dobrý :-)

[reagovat]

>Vysoké vstupné?? 13.01.2011 18:35:24 | Na co to je reakce?

No, ne tak ohnivě, ale i já se přikláním k tomu, že je to vstupné nepřiměřeně drahé. Na vaše Pražské poměry možná ne, co já vím, ale my „chudáci“ z periferie ČR, které tanec stojí nemálo % jejich už tak nízkého rozpočtu si to prostě raději rozmyslí.

[reagovat]

pan Barč
>Vysoké vstupné?? 13.01.2011 18:52:50 | Na co to je reakce?

Daj se u Tebe koupit listky za 300Kc ? Tak to bych mel zajem

[reagovat]

>Vysoké vstupné?? 13.01.2011 19:08:08 | Na co to je reakce?

Ale jo, 300 kč je ok, vždyť to je cena srovnatelná např. i s blbým lístkem na ples. A když je to jednou za rok, tak proč ne, kdybych to chtěl moc vidět, tak bych za to 300 klidně dal. Spíš jsem si myslel, že je hlavní protest kvůli tomu, že je to rozdělené cenově na dopolední i odpolední část a rodiče dětí by tím automaticky museli platit za obě, aby všechno organizačně a časově stihli, 750 je za lístek už celkem moc… Btw divil bych se že ti co tu nejvíc křičí jak je to drahé nenechali občas 300 kč za jednu noc v hospodě nebo na diskotéce. Tak jednou nepůjdu chlastat a můžu na mistrák. Navíc takhle běžně funguje trh. Nelíbí se vám cena lístků – vyjádřete svůj protest tím, že tam nepojedete. Pokud se pořadateli nepokryjí náklady, skončí ve ztrátě, tak mu dojde že něco není ok a příště to bude pořádat někdo jiný

[reagovat]

>>Vysoké vstupné?? 13.01.2011 20:09:37 | Na co to je reakce?

No muj point vyse byl o tom, ze zadne listky za 300 nejsou. To jenom lidi, co neumej cist, tak to sem pisou.

[reagovat]

>>>Vysoké vstupné?? 13.01.2011 20:09:55 | Na co to je reakce?

Odpoledne samozrejme

[reagovat]

>Vysoké vstupné?? 14.01.2011 02:08:08 | Na co to je reakce?

Dílčí cena vysoká není,odpovídá předchozím cenám,ale systém dělení lístku iopoledne odpoledne je blbost.Řekni mi jak to mají dělat mládežníci,tančí dopoledne svou kategorii a odpoledne mohou s tř. M tančit dospělé,také svým szpůsobem musí,aby si potvrdily třídu. Mládežník je do 18 et,t.j. doproveod by měl být a teď jak z toho,asdi odpoledfne mu budou rodiče čekat v autě až si to odtančí.Kdyby udělal kompromisní návrh na nejlevnější místa pro tenmto případ tak je klid.Já mu tam sedět na tu naší skromnou kvbalitu určitě nebudu. Opravdu lecjaká IDSF má větší kvalitu,výsledku jsou již na 90% jisté tak o co jde. A diváci,90% doprovod tanečníků ostatní to moc netankuje,hrajeme si v tancování na něco nobl a zadleka to není tak.Jestli chceme taneční sport dostat více do podvědomí lidí a přilákat tak více zájemců tak tento způsob je ideální,příští rok to může pořádat na malé sále,akorát to vyjde a na stojáka.

[reagovat]

>>Vysoké vstupné?? 14.01.2011 04:51:49 | Na co to je reakce?

Tak obrazně se snaží o to, aby měli 200 lidí za 750Kč, místo 750 lidí za 200Kč. Míň lidí, menší bordel, za který budou muset úklidové firmě zaplatit:-) Střelnice teda nevím, nevím. Přijde mi tam strašně málo místa pro diváky…i když, oni je vlastně neplánují:-D

[reagovat]

>Vysoké vstupné?? 14.01.2011 05:13:05 | Na co to je reakce?

A když chci vidět i Mládež? To už je 750,–. A to už je dost…

PS: Mládež bych chtěl vidět, už proto, že tam budou tancovat kamarádi…

[reagovat]

Voldik
>Vysoké vstupné?? 14.01.2011 06:16:49 | Na co to je reakce?

Ale Máco, copak nevíš, že většina lidí, co se kolem tance motá, má většinou v každé kategorii někoho a chtějí mu fandit, tak na MČR ztráví prostě celý den?To u vás v klubu nefunguje? Z toho teda plyne, že potřebujeme vstupenku na dopoledne i odpoledne.

[reagovat]

>>Vysoké vstupné?? 14.01.2011 16:36:42 | Na co to je reakce?

Ale tak ano plyne…to je pravda…já jsem jen podotýkal to,že tady lidi říkají, že prostě je vstupné 750,– a jiné není…Což zase znám spoustu lidí,kteří třeba jedou opravdu jen na dospělé a pro ty to je cena zase celkem obstojná…Já tam samozřejmě budu také od začátku

[reagovat]

Máca
>>>Vysoké vstupné?? 14.01.2011 17:07:32 | Na co to je reakce?

To jsme rádi, žes to tak hezky podotknul.

[reagovat]

>>>>Vysoké vstupné?? 15.01.2011 04:16:21 | Na co to je reakce?

Tak myslim, že tohle je můj poslední příspěvek zde.

[reagovat]

Máca
>>>>>Vysoké vstupné?? 15.01.2011 07:29:50 | Na co to je reakce?

Je to škoda, ale máš na to právo. A úpřimně se ti nedivím.

[reagovat]

>>>>>>Vysoké vstupné?? 15.01.2011 09:49:50 | Na co to je reakce?

já taky ne, očividně ti to moc nemyslí, tak třeba až zas začne tak zkus něco smysluplného vymyslet. zatim si zesebe udělal jen .....

[reagovat]

>Vysoké vstupné?? 19.01.2011 05:13:07 | Na co to je reakce?

JE TO PŘEDRAŽENÉ. VZHLEDEM K ÚROVNI SÁLU OPRAVDU HODNĚ.

[reagovat]

porovnání cen vstupného latina-standard 13.01.2011 09:22:44

Cena za MČR latina je 400,– tribuna,600,– za stůl,časově neomezené.Za pořádání platí pořadatel 25 000,–,nevím z čeho se vychází,ale nemá to logiku.Asi do budoucna bych se vyhnul pořadatelům s sálem typu Střelnice.Je zajímavé,že by tak velké město jako je H. Kralové neměl adekvátní sál pro takovou akci,ještě že je to pod záštitou města.Myslím,že finančně s velkou účastí párů to musí pokrýt i za tento poplatek.Doufám,že to je poslední takové velká akce v těchto podmínkách.

[reagovat]

>porovnání cen vstupného latina-standard 13.01.2011 09:27:40 | Na co to je reakce?

PRoč se platí za latinu 25000 a stt 35000? A proč se vůbec tolik platí?

[reagovat]

>>porovnání cen vstupného latina-standard 13.01.2011 10:46:38 | Na co to je reakce?

Hádám, že u STT jsou navíc seniorské kategorie …

[reagovat]

Voldik
>>>porovnání cen vstupného latina-standard 13.01.2011 11:08:07 | Na co to je reakce?

a profici

[reagovat]

Lukáš B.
>>porovnání cen vstupného latina-standard 13.01.2011 11:18:21 | Na co to je reakce?

No přeci proto, aby bylo někomu zaplaceno. To dá rozum.

[reagovat]

Equus
lístky na stání na M ČR 11.01.2011 03:26:11

tak prý lístky na stání nebudou vůbec … Takže buď celodenní lístek za 700 nebo odpolední za 400. Já jsem jet nechtěl, ale budeme tu mít návštěvu z ciziny, která mistrák vidět chce, tak se tam vypravím :( … Bohužel je to vizitka ČSTS. P. Krtička je s prominutím vy****** jak díra do sněhu a je ostuda, že ČSTS vůbec umožní takto mistrovství pořádat

[reagovat]

Standic
>lístky na stání na M ČR 11.01.2011 13:03:08 | Na co to je reakce?

fakt ne?:( …mne radsi ani neodpovedeli…

[reagovat]

Lukáš B.
>lístky na stání na M ČR 12.01.2011 04:28:06 | Na co to je reakce?

jo kdyz ma nekdo dluhy kam se podiva tak nekdne na ne „vydelat“ musi.....

[reagovat]

>lístky na stání na M ČR 12.01.2011 08:35:25 | Na co to je reakce?

Situace se má následovně. K prodeji jsou lístky, které jsou na mapkách vyznačené. V případě, že se prodají veškeré tyto lístky, začnou se prodávat lístky další a ty již budou ke stání a nejspíše s adekvátní cenou oproti místenkovým lístkům. Toť po přímem rozhovoru s panem Krtičkou.

[reagovat]

Máca
>>lístky na stání na M ČR 12.01.2011 08:51:45 | Na co to je reakce?

Máca na hrad

[reagovat]

>>lístky na stání na M ČR 12.01.2011 11:26:49 | Na co to je reakce?

„nejspise s adekvatni cenou“ to rikal pan Krticka?

[reagovat]

>>lístky na stání na M ČR 12.01.2011 12:05:56 | Na co to je reakce?

jestli se prodají… hmm, tak asi nic

[reagovat]

elesse
>>lístky na stání na M ČR 12.01.2011 16:35:39 | Na co to je reakce?

nejspíš ke stání za oknem :-)

[reagovat]

MililiVantili
>>lístky na stání na M ČR 13.01.2011 04:24:36 | Na co to je reakce?

Nasrat Krtičkovi!!! Nikam nejedeme, za tyhle prachy si raději zaplatím hodinu s lektorem !!! Tohle nehodlám podporovat.

[reagovat]

Tr
>>>lístky na stání na M ČR 13.01.2011 04:50:41 | Na co to je reakce?

Zbytečně se čílíte, nikam nepojedete, prachy utratíte a jemu se to tam stejně pěkně pomaloučku plní.....Lepší by třeba bylo dřžet z jeden provaz a jednou si tak nekoupit vstupenku, ale ani startovné…Ale není to už SCI-FI?

[reagovat]

>>>>lístky na stání na M ČR 13.01.2011 07:24:32 | Na co to je reakce?

Jsme přece připosraní Čecháčci – už mu to stejně pomaloučku plníme :-))) To je opravdu ubohé … Odraz situace v této hnusné společnosti a době! Jsme jen tupé ovce – hradečákům zdar.

[reagovat]

Ds
>>>lístky na stání na M ČR 13.01.2011 07:23:38 | Na co to je reakce?

Žijete v kapitalismu – svazu Krtek zaplatil 35000 za možnost uspořádat MČR a tak chce prachy zpátky.Čemu se pořád divíte – to má dělat charitu?! Ptejte se spíš proč musí jakýkoliv pořadatel platit nehorázný prachy…

[reagovat]

elesse 9.01.2011 09:27:43

Dčkaře bych nepodceňovala. u nás sice neznají jediný pár účastnící se mistrovství, ale stejně pojedem koukat na latinu. chtěli sem i na stt, ale za tu cenu…

[reagovat]

Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 06:22:14

Koukám,že pan Krtička na tom chce vyrehžovat co nejvíce,aby se mu zaplatil sám, který využívá běžně přes rok. Ale proč máme my všichni platit jeho soukromý byznys? Teď ovšem nastává otázka, co jsme schopni s tím udělat? Naprosto souhlasím s nápadem regulovat maximální výši vstupného, stejně jako je to i u startovného. Se v vstupným na letošní rok už se asi sice nic neudělá, ale do příštího roku, by tomu mohlo být jinak. Částka 750 Kč mi přijde opravdu přehnaná, v ždyť kolik stojí vstupné na open? A tam máme možnost vydět daleko lepší páry v nesrovnatelně lepším prostředí(pokud nejde o open H.K.). Takže pane Krtička…posílám Vám ode mě pozdrav a děkuji za ničení toho co máme tak všichni rádi. Děkuji v podporování úbytku počtu aktivních tanečníků a přívětivců tance. Mnohokráte díky.

[reagovat]

>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 10:10:57 | Na co to je reakce?

Pro srovnani letosni Prague Open (spisckova mezinarodni soutez) 250 studenti a 380 dospelí!

Pane Krtička pri vsi ucte, ted se to krasne na vase prijmeni hodi, se s takovou cenou pekne zahrabete…

[reagovat]

>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 11:36:12 | Na co to je reakce?

A jak jsi přišel zrovna na to, že chce mistrovstvím zaplatit jeho soukromý byznys? Máš to něčím podložené?

[reagovat]

>>Vstupné na MČR STT 2011 8.01.2011 15:22:37 | Na co to je reakce?

třeba tou cenou vstupného?

[reagovat]

>>>Vstupné na MČR STT 2011 8.01.2011 16:04:33 | Na co to je reakce?

ja spis mylsim ze neshanl dostatek sponzoru a tak to musi dohant jinde.....

[reagovat]

h
>>>>Vstupné na MČR STT 2011 9.01.2011 07:40:43 | Na co to je reakce?

tak kdyz to neumi tak at to nedela. takhle to stejne nezaplati protoze mu tam nikdo nepude

[reagovat]

>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 13:05:45 | Na co to je reakce?

Organizátoři by měli odpovědět na otázku, proč to neumí uspořádat za 400 Kč jako v Praze MČR STT i LAT a Prague Open (Arena Sparta). Nebo je v Hradci regionální přirážka? Svaz by se měl zajímat o to, zda je pořadatel schopen garantovat rozumné vstupné. Takové akce by měly být především pro lidi. Jestli chtějí od tohoto minoritního sportu odradit poslední nadšence, pak sice nebudou žádní soutěžící, diváci, soutěže, ale v konečném důsledku ani svaz a pořadatelé. Bojkot diváků by možná zbystřil mysl. Těším se aspoň na sestřih v TV (pokud opět bude). Snad se časy zlepší…

[reagovat]

>Vstupné na MČR STT 2011 8.01.2011 15:30:09 | Na co to je reakce?

No nic, letos zůstaneme s rodinou doma. Když půjdeme na hokejovou ligu, dáme za jeden lístek stovku.

[reagovat]

Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 05:42:28

Jak se Vám, milí neustále platící rodičové, líbí letošní vstupné na MČR STT v Hradci?!?! Mně to příjde, že si někdo vytýčil plán – aby diváci nerušili tanečníky a porotu, a tak rozdělil vstupné na dopolední a odpolední.. Za dopoledne zaplatíte 300 a za odpoledne dalších 450 Kč. Tedy chcete – li být na soutěži celý den (nebo musíte-li, protože vaše děti se nemůžou začít chystat až ve tři, nebo vy rodiče pochodovat od 12ti do 15ti hodin po Hradci), zaplatíte SPROSTÝCH 750 Kč za celý den !! To má zaplnit halu??? Za co takové nehorázné peníze, ještě k tomu v takovémto sálu??? Jo, asi to jako mělo ulevit rodičům juniorů.. ale jaké je to % ze všech diváků?? Takto nepřijede žádná „podpora“ ve formě babiček, nebo tanečníků nižších tříd, jak to bývalo v minulosti, místo obou rodičů od každého tanečníka pojede jen jeden nutný doprovod na pár( to je o 3 lidi na pár méně, než by mohlo být..nehledě na ty babičky a kamarády..) a s „kotly“ mladistvých nevýdělečných se můžeme rovnou rozloučit.. a to nemluvím o laické veřejnosti, kterou neustále tak všichni chtějí přitahovat, aby byly argumenty pro sponzory.. kdo by TO dal za něco, co je sice hezké, ale čemu vůbec nerozumí? Upřímě, já bych taky nedala dceři 750 Kč, aby jela „jen“ jako podpora. Jasně troubení na trubky nemusím, ale kde bude ta atmosféra? Vzpomenete se někdo na latinské MČR v Brně na Vodové (kde pak někdo mimochodem kritizoval malou pompéznost sálu – letos směšné porovnání), kde se hromově neslo celou halou „Radim a Kačka“ a „Vilda a Sabka“ a spousta dalších jmen? Nemá takto vypadat atmosféra na MČR? Kdo ji teď udělá? Pořadatelé? Vedení ČSTS?? Já vím, že poplatky na pořádání MČR nejsou pro pořadatele nijak malé, o tom není diskuse.. ale to si musí vyřídit možní pořadatelé s ČSTS. No tak se jeden rok pořadatelé za tu cenu nenajdou a ČSTS bude muset prostě slevit ze svých požadavků (které ani netuším, z čeho takto vychází.. za co vlastně ty peníze chtějí – v jiných sportech nejen že pořadatelé neplatí mateřské organizaci – za co taky.. naopak dostává pořádající příspěvek od mateřské organizace na snížení nákladů s tím spojených). Tak holt jeden rok mistráky buď neproběhnou vůbec, nebo se budou organizovat za sníženou pořadatelskou cenu na poslední chvíli.. Ale není možné tyto náklady přenášet zase jen na rodiny tanečníků, kteří už tak platí nehorázné sumy..čím dál vyšší poplatky ČSTS (které zatím nikdo nikdy adekvátně neodůvodnil) a to nemluvím o šatech, botech, individuálech, soustředěních­..vždyť to znáte sami nejlépe.. je to neuvěřitelně drahý sport a pro sponzory nadále nezajímavý.. proč? No protože na něj něchodí dostatek diváků.. a proč asi nechodí? a jsme zase na začátku.. Proč je potřeba z tohoto sportu vyloučit talentované jedince, kteří nemají bohaté rodiče? Jak chceme coby ČR prorazit na zahraničních soutěžích, když se vybírá pouze mezi talenty dobře situovaných rodin? Jasně, taky se tam najdou talenti, to nikdo nepopírá, ale kolik talentů skončí hned na začátku pod tíhou nákladů a mrhají svým talentem někde ve skupině provozně levnějšího Hip Hopu či čeho? Proč je potřeba z toho dělat až takový bussines? Nemáme toho dost v práci a běžném životě? Pojďme coby rodiče sepsat nějakou petici.. Když už je tolik omezení a pravidel, ze strany ČSTS, které nám tahají další a další peníze z kapes, ať se tedy, stejně jako startovné, určí přesně, kolik max může stát vstupné na jaké úrovni soutěže.. nebo někdo navrhněte něco, co z tohoto sportu udělá zase ten radostný zážitek, jako v těch dobách, kdy tančili dědečkové našich dnešních tanečníků.. vždyť si tu atmosféru musí pamatovat – p. Petr Odstrščil, p. Kosmák.. když mi to můj tatínek dnes vypráví, je mi smutno z toho, kam s to všechno podělo..

[reagovat]

lenka
>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 05:56:48 | Na co to je reakce?

souhlas, sice nevim kolik vstupne stalo kdyz to bylo u nas v Brne, protoze jsem to mel zadarmo, ale 750kc za to nedam, puvodne jsem se chtel jet podivat na mistrovstvi, ale nakonec na to asi kaslu, ty penize mohu utratit lip…

[reagovat]

Lukáš B.
>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 07:21:44 | Na co to je reakce?

Milá Lenko,

to oni jen zase zkoušejí, kolik si toho u nás lidi ještě nechají líbit.

Já se tam letos taky raději nepojedu podívat…

[reagovat]

>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 08:04:42 | Na co to je reakce?

Chtěli jsme se s partnerem také přijít podívat. Ale dát za benzín a vstupné nějakých 1500? (teda pokud tam budeme jenom odpoledne) Upřímně, raději pojedeme na nějakou pěknou IDSF soutěž do Německa nebo Rakouska a až vypadneme, koukneme se na super páry za stejnou cenu..I když mě mrzí, že soutěžící budou mít prd atmosféru :-( Ale tak hlavně že se to pořadateli vyplatí, mít tam deset diváků za 750 na hlavu, když jich mohl mít 500 za 200 na osobu..

[reagovat]

Lůca
>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 08:20:39 | Na co to je reakce?

ano, myslim si ze to dopadne jako lonske ME v ostrave…

[reagovat]

Lukáš B.
>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 09:30:59 | Na co to je reakce?

Asi jsem slepa ale ja to vstupne nikde nenasla.

[reagovat]

Bestie
>>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 09:51:53 | Na co to je reakce?

http://www.revues.cz/…souteze.html

kdyz kliknes na ty obrazky tak to tam je napsany

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 12:40:41 | Na co to je reakce?

Nefidíííííím. Screenshot udělat:-)

[reagovat]

Majkl
>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 12:51:30 | Na co to je reakce?
 [reagovat]

Lukáš B.
>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 13:20:53 | Na co to je reakce?

Díky. No snažil jsem v tom najit nějaké vysvětlení, které by vyvrátilo teorii sčítání vstupného za dopoledne a odpoledne, ale z již zarezervovaných míst to vypada, že jde o dvě oddělené platby…

[reagovat]

Majkl
>>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 13:28:45 | Na co to je reakce?

je to napsane i v propozicich na csts ze bude vstupenka zvlast na dopoledni program, a zvlast na odpoledni. Nechapu proc to tak je, asi chteji aby dojelo co nejmin lidi… Ja si to radsi usetrim, a pojedu v listopadu na MS do Ostravy, tam bych tech 7 kil za ten listek klidne dal, ale nejaky usmudlany MCR…to ne

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 15:51:46 | Na co to je reakce?

Já pokud se na to dívám,tak jsem z toho pochopil, že ty ceny, co tam jsou jsou pro sezení u stolů a u tribun…pokud se chce někdo koukat ze stoje anebo z balkonu, tak je cena uplně jiná…ale možná se mýlím…

[reagovat]

Máca
>>>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 15:58:18 | Na co to je reakce?

ja jsem jim psal mail, odpoved:

Dobrý den, uvedené ceny jsou dle plánku sálu na internetu a jsou dle barevného označení stejné ke stulům nebo na tribunu. pořadatel

Balkon bych rekl ze je vlastne taky tribuna, takze se to na to taky vztahuje, jeste se jich chci zeptat na listky na stani, ale to az zitra…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 16:54:04 | Na co to je reakce?

Z balkonu je to take za cenu, za kterou je to u stolu, ktere jsou oznaceny cervenou barvou, tj. za 400 Kc.

[reagovat]

>>>>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 16:54:24 | Na co to je reakce?

Mam na mysli odpoledni blok

[reagovat]

>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 11:09:20 | Na co to je reakce?

Lenko, myslím že jsi vyjádřila naprosto přesně názor většiny tanečníků, rodičů a příznivců tance. Bude li soutěžní tanec v tomto trendu pokračovat, zůstanou za několik let v ČSTS pouze funkcionáři a hrstka talentovaných ale zároveň solventních párů. Bohužel je tomu tak i ve většině dalších sportů a převážná většina talentů končí z důvodu nedostatku finančních prostředků. Je to ostuda tohoto státu, který nedokáže podporovat takovéto aktivity dětí, mládeže ale i dospělých a seniorů.

[reagovat]

>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 14:12:13 | Na co to je reakce?

pochopila bych, kdyby bylo oddělené vstupné a pak třeba vstupné celodenní, řekněme za 400–450… ale takle to je fakt na houby. no dopadne to tak, že všichni co nemusí, dorazí až odpoledne a dopo diváci prostě nebudou. je to škoda

[reagovat]

elesse
>>>Vstupné na MČR STT 2011 7.01.2011 14:50:24 | Na co to je reakce?

jen tak pro srovnani, tady jsou listky na MCR v latine v praze

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>Vstupné na MČR STT 2011 20.01.2011 15:40:44 | Na co to je reakce?

Jasně že do sportovní haly vejde dvojnásobek lidí,a za tu cenu oni tam přijdou.Do kulturáků v Hradci tolik lidí nevejde tak museí se vymáčknout ti co tam budou.Mně osobně to mrzli.Ja tam jedů jako trenér s detma co tančí a pro to musím platit 2 vstupenky.Nechci zklamat děti a jen pro to zaplatím ale myslim že to je sprosté.

[reagovat]

natasvey
>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 20.01.2011 16:36:55 | Na co to je reakce?

Nechci polemizovat o ceně vstupného. Ale jako trenér snad máš povinnost je na soutěž (MČR !!!) doprovodit. Od toho si u tebe taky berou individuálky.

[reagovat]

>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 20.01.2011 17:39:35 | Na co to je reakce?

S neznamymi lidmi si netykam.A moc treneru s povinnosti na soutežech nevidim.Počet individualek ve vstahu trenera a žaka podle mne nehraje roli.

[reagovat]

natasvey
>>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 21.01.2011 06:39:11 | Na co to je reakce?

Jó, sou i takoví trenéři, kteří jen inkasují za indivky a jak pár tančí na soutěži je nezajímá. Bohužel.

[reagovat]

>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 21.01.2011 02:45:25 | Na co to je reakce?

to asi nebude pravda, spousta trenenérů bude taky porotovat, tak jakpak budou si budou plnit svoji trenérskou povinnost?budou rozdávat kříže za ty zapalcené individuálky,že.

[reagovat]

>>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 21.01.2011 17:00:35 | Na co to je reakce?

To je otázka nebo kostatování? (ta poslední věta)

[reagovat]

Majkl
>>>>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 21.01.2011 17:45:12 | Na co to je reakce?

mno, myslim ze konstatovani…nebo neco mezi :D tj. recnicka otazka :D

[reagovat]

Lukáš B.
>Vstupné na MČR STT 2011 8.01.2011 04:49:59 | Na co to je reakce?

Tak buď za tu cenu tančí všechny tanečnice povinně nahoře bez, jinak si to bohužel taktéž nedovedu vysvětlit :(

[reagovat]

Hh
>>Vstupné na MČR STT 2011 8.01.2011 10:56:05 | Na co to je reakce?

ale alespoň je to celodenní vstupné a myslím, že sál bude taktéž vypadat trochu jinak..

[reagovat]

>>>Vstupné na MČR STT 2011 8.01.2011 13:42:00 | Na co to je reakce?

Taky mi přijde 750 dost a ani nejsem fanoušek stt, ale podle mě kdo to chce pravdu vidět, tak si to zaplatí. Nakonec nikdo nikoho nenutí, aby tam chodil, že?

[reagovat]

Honzáč
>>>>Vstupné na MČR STT 2011 8.01.2011 14:01:26 | Na co to je reakce?

Já to chci vidět, ale přes litr za to fakt nedám. Cesta by mě vyšla na cca 400,–, nějaké to jídlo přes stovku a máme cca 1 300,–.

Děkuji, nemám zájem.

[reagovat]

Voldik
>>>>Vstupné na MČR STT 2011 8.01.2011 14:04:32 | Na co to je reakce?

Nenutí, ale nedávno si kdosi na blogu csts.cz stěžoval na to, že česká taneční veřejnost nechodí na mezinárodní akce zde pořádané a nevzdělává se tím tak.

Mezi řádky se dá přečíst, že by mělo být povinností tanečníka účastnit se jako divák takových akcí, aby viděl, jak jsou na tom ti lepší a něco si odnesl pro své tancování.

[reagovat]

Voldik
>>>>>Vstupné na MČR STT 2011 10.01.2011 15:41:36 | Na co to je reakce?

to neni spatna myslenka ale taky ve stanovach csts clanku 7 pismene F se doctes ze registrovani clenove csts maji byt na akcich zvyhodnovani a to opravdu nikde nevidim…

[reagovat]

>Vstupné na MČR STT 2011 8.01.2011 18:30:03 | Na co to je reakce?

Váš příspěvek působí na první pohled velmi logicky a po jeho přečtení se určitě v každém z nás probudila spravedlivá touha s vidlema v rukou vzít útokem Hradec Králové a Litoměřice, nebo přinejmenším sepisovat petice, šikovat se na valných hromadách, měnit ty či ony funkcionáře a tak podobně. Já si ale myslím, že zavedení maximální výše vstupného by nic nevyřešilo, naopak by věci postupně zhoršilo. A protože tu ležím na antibiotikách, nemůžu na trénink a nemám tedy co dělat, tak důkladně vysvětlím proč si to myslím :-).

Budu se držet myšlenky, že pořadatel soutěž MČR pořádá proto, aby na ní vydělal co nejvíce peněz a všechny ostatní věci jako je počet diváků, atmosféra, popularizace tance apod. jsou druhotné a tedy zcela podřízeny tomuhle základnímu cíli. Předpokládejme, že má k dispozici sál/halu s 1 000 místy a náklady na organizaci soutěže budou stejné bez ohledu na to kolik diváků přijede. Pořadateli je tedy jedno zda přijede 50 diváků při vstupném 2000,–Kč nebo 1000 (plná hala) diváků při vstupném 100,– Kč. Ideální výše vstupného je tedy taková, kdy „počet diváků kteří přijedou“ x „cena 1 vstupenky“ = co nejvyšší číslo.

Soutěž jako MČR je vyjímečná v několika ohledech.

1) V dané kategorii je jenom 1× ročně, páry ani diváci si tedy nemohou jet na srovnatelnou soutěž další víkend.

2) Vzhledem k tomu, že pořadatelství MČR každý rok přechází na někoho jiného, jednotlivý pořadatelé jsou motivováni z té akce „vytřískat“ co se dá, bez ohledu na pověst akce v následujících letech.

Nyní ke struktuře diváků v hledišti. Nejširší laická veřejnost dorazí jen při velmi nízké ceně vstupenky. Při růstu ceny budou počty těchto diváků rychle klesat.
Druhou, asi nejpočetnější skupinou návštěvníků jsou taneční nadšenci, tedy převážně tanečnící nižších tříd, širší příbuzenstvo soutěžících a další lidé kteří se o tanec nějak výrazněji zajímají. Tito lidé akceptují několikanásobně vyšší cenu za vstupenku, než široká veřejnost, ale po překročení určité hranice budou rychle a hromadně odpadat.
Poslední skupinou je „tvrdé jádro“, tvořené rodiči (jedním rodičem) tanečníků, případně velmi dobře situovanými členy předochozí skupiny a lidmi pro které je účast na MČR „prefesionální povinností“. Tito lidé pojedou téměř za „každou cenu“ i kdyby byla téměř astronomická.

Vezmu-li v potas tyto skutečnosti a přidám-li odhad naplňenosti hal minulých MČR (spíš uvažuju latinu) tak mi vyjde nějaká takováhle závislost. (Podotýkám, že mi nejde ani tak o absolutní počty diváků jako spíš o poměr mezi těmi čísly)

100,– Kč → 1 000 diváků → tržba 100 000,– Kč (vyprodáno)

250,– Kč → 800 diváků → tržba 200 000,– Kč

400,– Kč → 700 diváků → tržba 280 000,– Kč

600,– Kč → 640 diváků → tržba 384 000,– Kč

800,– Kč → 400 diváků → tržba 320 000,– Kč

1000,– Kč → 275 diváků → tržba 275 000,– Kč

1500,– Kč → 150 diváků → tržba 225 000,– Kč

2500,– Kč → 75 diváků → tržba 187 000,– Kč

5000,– Kč → 35 diváků → tržba 175 000,– Kč

V tomhle modelovém případě by pořadatel stanovil cenu na 600,– korun za lístek (přesto že by věděl že více než 1/3 kapacity tak bude prázdná). V tuhle chvíli se nezdá nic snažšího, než direktivně stanovit maximální výši vstupného na nižší částce. Počet diváků by se zvýšil a našim peněženkám by se výrazně ulevilo. Proč jsem tedy na začátku napsal, že si myslím, že by to situaci jen zhoršilo? Důvodů je několik.

Tím prvním je, že ačkoliv většina pořadatelů MČR organizuje také z jiných důvodů, mimo jiné třeba i lásky k tanci, snaha vydělat peníze (nebo je alespoň neprodělat) bude nesmírně důležitá. To je fakt, za který je snad v dnešní době rozhodně nemůžeme vinit Nezapomínejme že pořadatelé soutěžní nejsou z principu neziskové ogranizace jako třeba ČSTS. Snížit ceny vstupenek o pár stokorun tak znamená velmi významné snížení příjmů celé soutěže. To může mít jediné dva možné důsledky. Buď se takový pořadatel o MČR již ucházet nebude protože se mu to prostě nevyplatí, nebo začne razatně šetřit na nákladech s akcí spojených a soutěže budou postupem času méně a méně kvalitní. A pokud za to budou pořadatelé kritizováni, není nic snažšího než říci: „My za to nemůžeme, to je proto že máme regulovanou cenu vstupenek.“

Druhým důvodem jsou obtíže spojené se stanovením oné maximální hranice. Kdo a hlavně na základě čeho řekne jestli vstupenky mají stát maximálně 600 nebo 400 nebo 200 korun? Podobné limity mají až příliš často podobu odhadů od stolu bez důkladnější znalosti situace. A pokud by i tak byl limit ceny jednou stanoven, jen velmi špatně se bude komukoliv prosazovat jeho zvýšení v průběhu dalších let. Nejspíše vedení ČSTS by tak rozhodovalo o platbě, která jde jinam než do jejich poklady. Proto by nemělo žádnou potřebu ji zvyšovat, i přes všeobecný růst cen (stejně jako třeba startovné, které snad jako jediná platba kterou dáváme do tancování, je už mnoho let stejné)

Možné řešení:
Abych nebyl pouze negativní, nabídnu jinou možnost, jak zabránit přemrštěným cenám vstupenek na soutěžích MČR a tou je výrazné zprůhlednění výběrových řízení, která přidělují tyto soutěže jednotlivým pořadatelům. Aby se členové ČSTS mohli dozvědět mezi jakými nabídkami se vybíralo a proč byla zvolana právě ta a ta varianta. Velmi prosté…

[reagovat]

Roco
>>Vstupné na MČR STT 2011 9.01.2011 02:12:39 | Na co to je reakce?

Druhým řešením je tam nejet. Nevynechali jsme s manželkou žádné mistrovství snad deset let, ale letošní opravdu vynecháme.

[reagovat]

>>Vstupné na MČR STT 2011 9.01.2011 04:59:30 | Na co to je reakce?

no, rozhodne zajimavy clanek, ale dovolim si nesouhlasit s jednim bodem a to s: Druhou, asi nejpočetnější skupinou návštěvníků jsou taneční nadšenci, tedy převážně tanečnící nižších tříd

Ja bych prave rekl ze je to naopak, ze tanecnici nizsich trid tam nepojedou, protoze o tom nic moc nevi, neznaji pary atd. Kdezto tanecnici vyssich trid, kteri se ucastnit nemuzou tam pojedou uz jen proto, ze znaji startovni pole, znaji ty tanecniky, maji tam svoje kamarady, proste o tom neco vi. Celkem pochybuju ze se sebere 30 lidi co tanci Dcka a pojedou pres pul republiky se podivat na mistrovstvi, kteremu ani nerozumi.

[reagovat]

Lukáš B.
>>>Vstupné na MČR STT 2011 9.01.2011 06:15:47 | Na co to je reakce?

Já v tomto případě tanečníky nižších tříd myslel všechny ty co nemůžou soutěžit, tedy vlastně u dospělých i Áčka. Jinak máš samozřejmě pravdu, i když já třeba viděl první mistovství jako déčkař a s pomocí zkušenějších kamarádů se zorientoval poměně rychle.

[reagovat]

Roco
>>>Vstupné na MČR STT 2011 9.01.2011 06:34:32 | Na co to je reakce?

Ale jo, divil by ses, od nás jezdila vždycky parta lidí, co šla podpořit emkaře od nás z klubu, zároveň i svoje trenéry. Byli to hobby, D, C, B a nebylo jich málo. A myslím, že právě na tuto skupinu bude mít zdražení lístků největší dopad.

[reagovat]

>>>>Vstupné na MČR STT 2011 9.01.2011 11:33:04 | Na co to je reakce?

Naprostý souhlas!

První MČR jsem zažil v Třinci, tehdá tam ještě tančil Pavel Bič, byla tam výborná atmosféra. Jelo nás tam tehdá 15 lidí z klubu třema autama.

[reagovat]

Voldik
>>>Vstupné na MČR STT 2011 10.01.2011 01:35:28 | Na co to je reakce?

Stejně tam bude k vidění totéž, co na lize.

[reagovat]

>>Vstupné na MČR STT 2011 9.01.2011 12:11:05 | Na co to je reakce?

Já myslím že řešení na místě ukázala OSTRAVA. Mnoho lístků za vysoké ceny které dosahovaly cen až 1000,– (možná i více)za lístek, což je i vyšší než zde v HK, které byly určené lidem,kteří je chteli. Poté ceny menší a menší až nakonec lístek za 90,– ve vzdálené nejvyšší tribuně nebo prostě čistě jenom jako vstup, že se určitě někam nacpu a uvidim to. Já nevím jak je to zde na MČR pro lístky na stání tak doufejme, že je tu ještě něco jako vstupné pro lidi kteří sice budou stát ale budou u toho klidně za 100,– na celý den :)))

[reagovat]

Máca
>>>Vstupné na MČR STT 2011 9.01.2011 12:28:28 | Na co to je reakce?

Jasně, to je skutečně nejvýhodnější způsob pro diváky i pro pořadatele. Jenže to taková akce musí být v hale hokejové hale, kam se skutečně vejde třeba 10 000 lidí a ne v kulturáku pro 300…

[reagovat]

Roco
>>>Vstupné na MČR STT 2011 9.01.2011 12:34:14 | Na co to je reakce?

co se tyce listku „na stani“, proste nemistenkovych, posilal jsem jim dotaz mailem jestli neco takoveho bude a popr. za kolik…jak mi odpovi tak to sem napisu…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>Vstupné na MČR STT 2011 18.01.2011 07:59:31 | Na co to je reakce?

Údajně!? prý nebyl jiný zájemce o pořádání MČR ve STT v letošním roce o latinské zájemců víc. Má to být obchodní dohoda. Za letošní STT, příští rok LAT.

[reagovat]

>Vstupné na MČR STT 2011 10.01.2011 15:38:57 | Na co to je reakce?

Už vím snad o 50 lidech, kteří na MČR nejedou. Je to smutné, ale nedivím se jim.

[reagovat]

>>Vstupné na MČR STT 2011 10.01.2011 15:59:31 | Na co to je reakce?

tak už 52 taky kvuli ceně nejedem, kouknem se večer na výsledky a pak na fotky :)

[reagovat]

>>>Vstupné na MČR STT 2011 11.01.2011 03:48:19 | Na co to je reakce?

Přidáváme se – už tedy 55 :-(((

[reagovat]

>>>>Vstupné na MČR STT 2011 11.01.2011 06:31:17 | Na co to je reakce?

No chtěl jsem tam jet podívat se na dceru, ale za ty prachy holt pojede zase jenom s mamkou. ČSTS to má promáklý, jak rodiče a tedy sponzory tohoto levného „sportu“ odradit.

[reagovat]

chlup

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email