Dominika Korová
C LAT, B STT

Kalhoty na latinu

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:40:34

Kalhoty na latinu 16.01.2011 12:40:13

Se spíš podívej, který kalhoty se ti líbí a jdi rovnou za tim člověkem, ať ti řekne.Tady ti budou radit samý tzv.„nejchyt­řejší“ jelita

[reagovat]

>Kalhoty na latinu 16.01.2011 13:22:52 | Na co to je reakce?

jasný :-) ale tak když už tady ty stránky existují ( což je samozřejmě super)tak by mohly prospět dobré věci a udělat takovou malou online recenzi :-) mám už nějakou představu ale třeba bych zkusil i něco jiného, chtěl jsem si udělat širší rozhled … třeba sem někdo smysluplně přispěje, hodí i odkaz na foto atd :-) jestli teď letí kalhoty s kapsama nebo ne , širokej pás přes pas, nebo pásek a tak :-)

[reagovat]

Petr
>Kalhoty na latinu 16.01.2011 13:24:41 | Na co to je reakce?

když už tady na to kouká i Máca tak to nebudou všechno jelita .-)

[reagovat]

Kalhoty na latinu 16.01.2011 12:20:55

Zajímalo by mě kde ušít kalhoty na latinu. Aby super vypadali, super funkční, řekněme na konfekční postavu. Atletickou. Žádný do Dček stačí a podobně. Prostě super pánské kalhoty na latinsko-americké tance ušité v česku. A za jaké peníze by se to dalo realizovat :-) Hezký den Petr

[reagovat]

Petr
>Kalhoty na latinu 17.01.2011 06:59:10 | Na co to je reakce?

Ja mam ted gate od Katky Novohradsky…to je holka, ktera sleduje vsechny ty modni trendy, jezdi po zahranicnich soutezich a udela ti vsechno, co ti na ocich uvidi…teda usije a jeste poradi. Me staly 2700 a citim se v nich vazne dobre a muzu vrele doporucit. Rozhodne palec nahoru ;)

[reagovat]

ondras

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email