Dominika Korová
C LAT, B STT

Tipovačka finále MČR standard 2011

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:33:11

Tipovačka finále MČR standard 2011 18.01.2011 12:06:47

Majkle, chápu že jde o Tvůj web, kde si vlastně můžeš publikovat co chceš, ale nepřijde mi fér vůči párům které jedou letošní MČR ve standardu, jakým způsobem jsi připravil „tipovačku“ na finále. Kdyby Tvá anketa byla z celého startovního pole, pak mi to dává smysl, ale takto? Zbytečně jitříš rány – například : Proč Skuhrevý a ne Horníček, nebo proč Vejchar ( mimochodem rok téměř nikde nebyl ) a ne Rázek, nebo proč Drha na ne Zejda ???? Tak by šlo pokračovat dále :) Takto některé páry zbytečně vyzdvihuješ a jiné jsi rovnou odstřelil. Tvůj web se těší velké návštěvnosti ( i porotců ) a podobná anketa by neměla nikoho vyzdvihovat a druhého opomíjet. To ji raději zruš.

[reagovat]

Jiří Kočí starší
>Tipovačka finále MČR standard 2011 18.01.2011 12:29:15 | Na co to je reakce?

Anebo nezveřejnovat průběžné výsledky a konečné zveřejnit až po finále.

PS: Kdy je konec hlasování?

[reagovat]

Voldik
>Tipovačka finále MČR standard 2011 18.01.2011 13:10:59 | Na co to je reakce?

No to je fakt, co kdyby si tady nějaký porotce vsadil a pak páru který se mu líbil, ale nebyl v nabídce, pak záměrně nedával kříže, protože by snížil pravděpodobnost že mu sázka vyjde.

[reagovat]

>Tipovačka finále MČR standard 2011 18.01.2011 13:16:35 | Na co to je reakce?

Zdravím,

je to úplně přesně, jak říkáte. Ano, prostě jsem si náhodně vybral (po odborné konzultaci) s tím, že vše je tak nějak nejisté a dochází k tomu, že odstřeluju některé tanečníky. Dokonce jsem to záměrně proklamoval už při zveřejnění.

Jen jsem nedoplnil vetičku, že jsem osobně přesvědčen, že TOP Porotce sem v pátek nepřijde, nepřečte si tipované výsledky a v sobotu to tam podle nich nenamlátí.

A že tu není třeba Zejda? Bohužel, neni, vím o tom a upozornil jsem na to, že anketa je pokroucená. Sorry.

[reagovat]

Majkl
>>Tipovačka finále MČR standard 2011 18.01.2011 18:28:51 | Na co to je reakce?

Hele Majkle,

nemels tam davat Macu, treba by nebyli se Zuzkou prvni, kdyz by je TOP porota nenasla v Tve ankete :-D.

[reagovat]

>>>Tipovačka finále MČR standard 2011 18.01.2011 18:55:11 | Na co to je reakce?

Schválně po sobotě udělám porovnání, jak se to hlasování vyvíjí – správnost hodnocení davu vs realita.

No v pátek udělám vysledky hlasování do formátu malé kartičky na vytisknutí, aby se to vešlo do kapsičky saka… ne, samo si dělám srandu, ale fakt nevěřím, že by se tím někdo dal ovlivnit. Ano, někteří sem chodí (buď pravidelě nebo na echo), že by to bylo až takhle čený nebo bílý?

[reagovat]

Majkl
>>>>Tipovačka finále MČR standard 2011 19.01.2011 05:01:42 | Na co to je reakce?

Nevidím to tak černě, většina porotců na otázku zda něco četli na Majklově světě odpoví – A CO TO JE ?

[reagovat]

>>>>>Tipovačka finále MČR standard 2011 21.01.2011 17:06:16 | Na co to je reakce?

Taky si myslím, od svých verných se doslechnout zhruba o čem se drbe, ale tím to tak hasne…

[reagovat]

Majkl
>>>>>>Tipovačka finále MČR standard 2011 1.02.2011 03:52:35 | Na co to je reakce?

Majkle, jak dopadlo tipování MČR standard? známe vítěze ankety?

[reagovat]

o
>>>>Tipovačka finále MČR standard 2011 19.01.2011 08:16:14 | Na co to je reakce?

Neviděl bych to tak černě.. :O)) Taky jsem si zatipoval, ale nemyslím si, že by tohle dokázalo výsledky MČR nějak ovlivnit.. Jestli, tak tak max. z 1% (možná ani to ne)!!

[reagovat]

Martin Č.

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email