Dominika Korová
C LAT, B STT

Soutěže třídy D

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:25:37

... 20.02.2011 17:03:55

tak co zvladli jsme to :-) ?

[reagovat]

honza b
>... 21.02.2011 03:47:43 | Na co to je reakce?

Honzo, určitě!! Spíš některé páry měly problém to zvládnout (jelikož nebraly ohledy na ostatní, kteří se také museli uskromnit).. Jinak, paráda!!

[reagovat]

Martin Červený
>... 21.02.2011 10:42:17 | Na co to je reakce?

určitě :) i ten parket se dal zvládnout. A taky hudba byla super – v souvislosti s tím jsem se jenom chtěla zeptat, co se hrálo za waltz pro B semifinále

[reagovat]

Bára T.
>>... 21.02.2011 15:51:14 | Na co to je reakce?

jestli si to dobre pamtuju a nepletu se tak to bylo Hace mucho, hace tiempo… neboli soudratck z Faunova labyrintu… mimochodem dost drsny film

[reagovat]

honza b
Soutěže třídy D 17.02.2011 17:59:10

Dneska jsem úplně náhodou narazil na seznam přihlášených na nedělní Říčany a zaujal mě počet párů v kategorii D-Lat kde jich je 45 !

Myslíte si, že je to důsledek opatření omezující působnost v Hobby?

[reagovat]

Roco
>Soutěže třídy D 17.02.2011 18:26:53 | Na co to je reakce?

No, déčka budou nabuzená po republice, tak se chtějí předvést! :-)

[reagovat]

Majkl
>Soutěže třídy D 18.02.2011 05:19:28 | Na co to je reakce?

Jj.. Masakr.. I Standarďáků je 37.. To jsem snad ještě nikdy nezažil.. :O))

STOPRO to má co do činění s Hobby.. Vloni jezdilo většinou víc Hobbitů, než registrovaných.. Letos je to naopak..

[reagovat]

Martin Červený
>>Soutěže třídy D 18.02.2011 05:27:00 | Na co to je reakce?

víc hobbitů? ty si ještěr :-D

[reagovat]

MililiVantili
>>>Soutěže třídy D 18.02.2011 06:12:30 | Na co to je reakce?

;-) :-D

[reagovat]

Martin Červený
>>Soutěže třídy D 18.02.2011 06:34:59 | Na co to je reakce?

tak když jsem začínal tancovat, tak nebyl problém, aby v D bylo okolo 40 párů.

[reagovat]

pedro
>>>Soutěže třídy D 18.02.2011 09:20:57 | Na co to je reakce?

Ubývá nás… chtělo by to udělat nějaký mega celorepublikový nábor.. Vždyť 10 let zpátky bylo okolo 6 tisíc registrovaných členů, letos je nás sotva 2 a půl..

[reagovat]

Vítek Navrátil
>>>>Soutěže třídy D 18.02.2011 09:27:02 | Na co to je reakce?

jejiž Vítku na toto téma odpovídal Odstrcil uz mockaat propad je zejmena v netanecnich clenech… najdi si to v poradne a nebo i nekde tady

[reagovat]

honza b
>>>>Soutěže třídy D 19.02.2011 14:33:19 | Na co to je reakce?

No holek by bylo,ale kluci nejak mizi!

[reagovat]

adík1
>>>Soutěže třídy D 18.02.2011 16:44:18 | Na co to je reakce?

Taky si to pamatuju, ale to bylo v dobách, kdy bylo Mrtvé moře ještě marod.

[reagovat]

Equus
>>Soutěže třídy D 18.02.2011 09:25:51 | Na co to je reakce?

no tak tim to je jenom castecne, u nas v na ričanskem poharu je kazdoročně hoodne plno, jen kouknete na lonsky rocnik… 249 paru v 13kategoriich ted D stt21, lat26, predloni D-stt18, lat21

jinak mohu optvrdit ja kdyz zacinal toto byli bezne pocty na Da C kolem 30–40paru a velmi casto i pres 50, pak bylo sice mene v B ale v A opet temer vzdy okolo 40–50

[reagovat]

honza b
>>>Soutěže třídy D 18.02.2011 10:23:02 | Na co to je reakce?

Joo, tak to asi bývaly časy!! Ale třeba se to teď změní.. Stabilně nás teď jezdí kolem nějak těch 25–30..

[reagovat]

Martin Červený
>>>Soutěže třídy D 18.02.2011 16:09:39 | Na co to je reakce?

Taky se to liší podle místa. Říčany má hodně párů doslova „za zadkem“, ale podívej se na soutěže pořádané západočeskou divizí, okolo Plzně nebo Chebu, kde se některé kategorie museli zrušit, protože nikdo nepřijel…

[reagovat]

MililiVantili
>>>>Soutěže třídy D 18.02.2011 16:30:46 | Na co to je reakce?

Tak Říčany jsou defacto Praha (tamní patrioti prominou). Což je řadí do obrovské hromady dalších soutěží. Nejsem teď schopen říct, čím by ta soutěž nějak extra vynikala nad jinýma, ale je fakt, že jsem tam měl vždy pocit, že je dělaná opravdu pro tanečníky a tamní pořadatelé se opravdu snaží zlepšovat vše co jde. Je to asi hlavně o detailech.

Ale zpět k tématu, obecně je teď v déčkách hromada párů. Zajímala by mě nějaká statistika, kolik je od ledna těch nových. Pokud je to skutečně tím, že ti co byli léta v hobby se museli registrovat, tak jedině dobře. Osobně jsem byl k tomu hodně skeptický.

[reagovat]

Roco
>>>>>Soutěže třídy D 18.02.2011 17:02:12 | Na co to je reakce?

no nevim zda promineme… nejsme praha… jo mame maly sal a skoro zadne zazemi… kde si ale zatancite pred salem narvanym divaky, nasvicenym parketem, videoprojekci a vzdy se snazime poustet hezkou hudbu… proste se snazime delat soutez aby se libila tanecnikum :-)

[reagovat]

honza b
>>>>>>Soutěže třídy D 18.02.2011 17:38:38 | Na co to je reakce?

Tedy, aby bylo korektnosti učiněno za dost – chci říct, že do Říčan jezdí nejčastěji tanečníci ze stejných míst, z jakých jezdí do prahy protože jsou od Prahy co by kamenm dohodil :).

[reagovat]

Roco
>>>>>>>Soutěže třídy D 18.02.2011 17:57:48 | Na co to je reakce?

kdyz se koknes na to odkud pary jsou zjistis ze jsou z cele cr tedy i celkem dost moravaku o normalne nebyva… u nas ale vzdy prijednu.. loni bylo dokonce i par slovaku :-)

[reagovat]

honza b
>>>>>>Soutěže třídy D 19.02.2011 11:01:09 | Na co to je reakce?

Já byl v Říčanech dvakrát a pak už ne. Nelíbilo se mi tam.

[reagovat]

Equus
>>>>>>>Soutěže třídy D 19.02.2011 12:33:51 | Na co to je reakce?

no jo no, kazdemu se nemuze libit vse aneb vsem se nezavdecis :-)

[reagovat]

honza b
>>>>>Soutěže třídy D 21.02.2011 03:41:39 | Na co to je reakce?

Je to tak.. Říčany jsou skutečně pro spoustu párů poměrně blízko (resp. „né tak daleko“).. Každopádně, soutěž super.. Jen ten parket tentokráte lehce zlobil (nevím, čím to bylo, minule nebyl tak nevyzpytatelný)..

Co se množství nových párů v Déčkách týče, je jich skutečně hodně.. Asi ani nejsou třeba statistiky.. Stačí se podívat do výsledků a zjistíš, kolik párů si „hrabe“ svoje první bodíky.. Určitě to způsobilo i omezení Hobby, ale zase si nemyslím, že až tak moc.. V podstatě jsme tu teď všichni, co vloni na jaře byli teprve na první HOBBY soutěži.. Prostě ten, kdo to chtěl dělat (tančit) dál, tak se registroval.. Omezení bylo bohužel „konečná“ pro některé seniorské páry, které se prostě do Déček už necítí.. V této kategorii by to chtělo ještě asi jaksi pořešit.. Je to škoda!! Velká ŠKODA!! Jinak, mládeži a dospělím to myslím jen a jen prospěje.. :O))

[reagovat]

Martin Červený
>>>>>>Soutěže třídy D 21.02.2011 05:38:32 | Na co to je reakce?

tech nekterych senioru je mi lito, jenze kdyby je nechali v hobby dospeli meli by moc velkou vyhodu oproti oatatnim, mozna nemusela byt casove omezena kategorie hobby-senior, pak uz je jen na nas poradatelich abychom tyto souteze vypisovali… a jsme zase na zacatku vypisem je az budeme vedet ze pary jsou a prijedou a my nebudeme rusit kategorie .. jinak parket byl vcera po „voskove renovaci“ takze z vlastni zkusenosti vim ze na opravdu cistou pouze kartacovanou podrazku byl super, na naolejovane boty nekdy drzel jako krava a jindy jako krava uklouzl… sam jsem to vyzkousel..

[reagovat]

honza b
>>>>>>>Soutěže třídy D 21.02.2011 05:50:45 | Na co to je reakce?

Ano, přesně tak.. To byl kámen úrazu.. Také bych Seniorskou Hobby kategorii časově neomezoval.. Opravdu to všichni dělají spíše jako koníček, než aby někde lámali bodový a finálový rekordy.. Pravda taky je, že když už se vypsala Seniorská soutěž, tak se přihlásilo všehovšudy 5 párů (a to jen těžko mohlo být pro pořadatele rentabilní).. mluvím z vlastní zkušennosti, kdy rodiče mojí partnerky prostě radši skončili, než aby se registrovali.. a ani tak nešlo o ty registrační poplatky jako o to, že se prostě na Déčka necítili a necítí..

Naolejováno jsem neměl, škrábal jsem před každým kolem.. Bohužel se tam nahromadila i spousta odpadlých kamínků a dalšího bordelu, co nanosili diváci (to se nám málem stalo osudným při valčíku, kdy mi partnerka šla k zemi jak na ledě :-D ).. Pravda je, že po prvním kole jsem si již zvykl, a s větší opatrností byl parket „dobře sjízdný“.. :-)

[reagovat]

Martin Červený
>>>>>>>>Soutěže třídy D 21.02.2011 15:54:33 | Na co to je reakce?

ty pády me mrzi… s tema kaminkama je to tezky to by se muselo zametat po kazdem tanci…

no s tema seniorama je to tezky… lae pro poradatele je nerantabilni kazda soutez pod cca 15–20 parů, pak to nedozenes ani poctem kategorii…

[reagovat]

honza b
>>>>>>>>>Soutěže třídy D 22.02.2011 03:53:47 | Na co to je reakce?

Honzo, to je přeci jasné.. Kamínkům se prostě člověk NEVYHNE!! :O)) To byste se sakra nadřeli, abyste tohle dokázali uhlídat.. Jak říkám, člověk si po prvním podklouznutí už dal pozor, kamínky průběžně z podrážek odstraňoval a bylo to OK!! ;-)

[reagovat]

Martin Červený
>Soutěže třídy D 18.02.2011 11:51:45 | Na co to je reakce?

Si tak říkám jestli se do té šatny v Říčanech všichni vejdou :-)

[reagovat]

Karlos
>>Soutěže třídy D 18.02.2011 16:59:40 | Na co to je reakce?

šatny jsou vždy dvě, jedna v předsálí a druhá na podiu… takze se myslim vejdou :-)

[reagovat]

honza b
>>>Soutěže třídy D 19.02.2011 14:21:26 | Na co to je reakce?

Zítra to bude masakr :D…i přesto, že tam jsou šatny dvě, bude tam určitě hrozně narváno a při tancování bude alespoň 5 skupin a budem tam hroznej chaos. Minulou neděli jsem byla v Kralovicích a tam bylo myslím v kat. D dospělí párů 18, byli jsme rozděleni do tří skupin a soutěž byla dobře zorganizovaná, na to si nemůžu stěžovat, ale občas se stalo, že se někdo nedostavil na parket nebo že se tam ani nemohl prorvat, jak tam bylo narváno čekajícími páry z ostatních skupin. Tím chci říct, že teď nás tam bude jednou tak víc a nedovedu si představit, jak se s tím organizátoři vypořádají, ale nechám se překvapit a snad to bude oukej :))

[reagovat]

Helly

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email