Dominika Korová
C LAT, B STT

Výsledky MČR

Zpět na přehled témat


Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel


Příspěvek 2021-03-02 21:11:22

celková úroveň Mistrovství 23.02.2011 07:24:33

A zdálo se vám to mistrovství na dostatečné úrovni. Já byl třeba nadšený z haly (byl jsem v ní poprvé),ale celkové se mi celá soutěž zdála na úrovni DCB okresních přeborů. Chyběli mi větší ceremonie – při mistrovství očekávám větší dramatičnost,hru se světly při nástupu párů, jmenovité představení celé 24 nejlepších například při zahájení večera,slavnos­tnější atmosféru prostě. Výkon modrátorů byl takový nemoderní,nudný, takový jak jsme zvyklí z televize při sledování tanečního festivalu v Ústí nad Labem. Já myslel,že je rok 2011 a že by si pořadatel s těmito věcmi mohl více vyhrát. Já coby divák jsem se i přes dobré výkony tanečníků prostě nudil.

 [reagovat]

Pepita
>celková úroveň Mistrovství 23.02.2011 07:58:32 | Na co to je reakce?

naprosto souhlasim, pan Marsalek jinak moderovat neumi nez ceremonie DCB soutezi(nic proti jeho osobe)ale pokud neco neumim tak to radeji odmitnu.Mam pocit ze vse je bez naboje a podle stare skoly od hudby pocinaje az porotcema konce.Skoda jinak by to bylo moc pekne MCR uz v roce 1998 bylo MCR na lepsi urovni svetelne efekty od junioru po dospele.

 [reagovat]

Tommy
>>celková úroveň Mistrovství 23.02.2011 08:51:12 | Na co to je reakce?

Světelné efekty

Tak jako to je otázka osobního vkusu a hlavně peněž (=pragmatismus). Dřívě se dělali „světelné“ tuším, že i na spartě – http://pragueopen.com/…a-sparta.jpg , ale tahle ta konstrukce, která umožní zhasnout na tribunách a rozsvítit parket (+ udělat další efekty) musí být primárně zaplacena. Od boku střelím, že to může stát ccca 300.000,–Kč. Jasná otázka tedy je: Jsi ochoten třeba při 1500 návštevnících připlatit 200 navíc, abys měl světelné efekty (ano, můžeš argumentovát, že si mají sehnat více sponzorů).

A navíc jako fotograf jsem radši pro rovnovnoměrně osvícenou halu jedním druhem světla, než za „barevné komedie“ jako byly na mistráku latiny v Brně předloni.

Mě osobně zrovna nevadí, že nebyla konsrukce osazená 200 „meky“ dělající show.

 [reagovat]

Majkl
>>>celková úroveň Mistrovství 23.02.2011 09:01:50 | Na co to je reakce?

Tak ty coby fotograf se asi na to díváš jinak. Mě prostě rušilo všechno kolem a bylo to způsobeno tím,že pozornost nebyla soustředěna na parket a na tanečníky. Osvětleni byli všichni kolem dokola a celkově to působio jako jeden velký bordel. Asi tak jak když vystupuješ někde na plese a začnou se v ten okamžik prodávat lístky na tombolu:-)

 [reagovat]

Pepita
>>>>celková úroveň Mistrovství 23.02.2011 09:23:14 | Na co to je reakce?

Máš pravdu, jde o úhel pohledu a priority pořadatele.

 [reagovat]

Majkl
>>>celková úroveň Mistrovství 25.02.2011 14:40:54 | Na co to je reakce?

Zdarek …

jen trochu poopravim odhad … :-) Osvětlovací techniku dělám asi 8 let … a tu konstrukci se světlama (konkrétně tam visely PAR64 1KW , počet odhaduju kolem 60 možná o něco málo víc,) odhaduju, že by se dala zajistit určitě pod 100.000 ,– , pokud by to byla firma z Prahy a dělali by to i s ozvučením najednou, šlo by osvětlení dostat třeba i pod 40, kor pokud by tam bylo jen to statický osvětlení bez nejakých efektů. Ale pořád jsou to náklady navíc, bez kterých se dá obejít, když na ně neni …

Jinak co se týká Brna před 2 lety, to bylo doslova osvětlovačský dilatantsví … :-D radši nic než tohle :-)

 [reagovat]

Michal Hažlinský
>>celková úroveň Mistrovství 23.02.2011 09:01:28 | Na co to je reakce?

Komentování

Problém – globální – komentování taneční soutěží existuje. Zvláště těch velkých. Je totiž potřeba zkloubit několik věcí – znát tancování – umět moderovat – umět anglicky. pod označením „umět moderovat“ je ale celá sada vlastností, na které budeme mít různé názory. Primární je mít zkušenost, umět mluvit k věci, dělat to „poslouchavě“ a hlavně sehraně s tím druhým komentátorem. Třeba duo Maršálek + Kojetin jsou jíž takoví komentátorští manželé. Přesně vědí, kdy má jeden střídat druhého atd.

K latině… mě to asi nějak nevadilo. Nebo jsem to špíš nevnímal. Nevím, co přesně by mě tam mělo vadit. Milan Šatan taky moderuje dobře, ačkoliv jednou za soutěž taky plácne perlu, za kterou by ho nikdo moc nepochválil. Ale to vyváží zbytek dobrého komentování.

 [reagovat]

Majkl
>>>celková úroveň Mistrovství 23.02.2011 09:09:33 | Na co to je reakce?

No náročnost diváka na komentování není velká,stačilo by kdyby nepostrádal vtip byl příjemný,pohotový a vyplnil by nudné chvíle třeba nějakou připravenou veselou historkou z natáčení(ta­nečního prostředí)např. Oživil trošku atmosféru. A ne kolikrát nevhodně komentoval výrazy tanečníků do kterých vůbec nevidí co se jim odherává v hlavě a celkově mnohdy svou občssným záchvěvem agrese vyvolal negativní pocity než-li pozitivní a příjemné. Můj dojem je tento a všiml jsem si to už 2008,kdy bylo více hluchých chvil a příležitost pro moderátoský projev než tady.

 [reagovat]

Pepita
mčr 2011 22.02.2011 05:05:20

ještě bych zmínil, že letos vůbec nejlepší byla muzika na mčr…takový středověký pecky se jen tak vidí…místo aby to rozproudili novými hity, tak zahrajou takou neuvěřitelnou sračku…hlavně aby nás ta muzika nestála nějaký peníze…

 [reagovat]

gun
mistrák 2011 22.02.2011 04:30:38

Ahoj přišlo mi že letošní finále se absolutně nedalo srovnat…s finálem 2008 v praze kde byl Kosta a Mára Swětík…ale v pořádku starý odchází a nástupujou mladý. markovi sice netančí podle mého gusta, ale respektuju je a tady si to celkem zasloužili…prak­ticky neměli soupeře ve finále…co si budem povídat… Z koho sem byl ale odvařenej byl Mára Hrstka…nechápu že vypadl ze 24…tančil výborně!!!

 [reagovat]

gun
výsledky MČR 21.02.2011 01:55:14

Jak se Vám líbily výsledky MČR? 1.místo bylo asi jasné. Myslím si, že Hojdi na finále neměl,spíše bych tam viděl Karáska s Piškovou, kteří se mi moc líbíli, jak tanečně, tak i image. Dvořáček jako vždy výborný,ale partnerka dost slabá-ještě musí hooodně trénovat.Filip Swětík-zaslouženě 9.-nic moc-partnerka opět slabá-no, ale to, co tam předváděl Marek Swětík!!!!!-no comment!!!!!! No, dle mého názoru neměl na semifinále Horníček ani Bartůněk-viděl bych tam jiné moc šikovné páry.Myslím si, že bylo uškozeno i páru Masaryk-Chovančíková-výborná image-taneční variace, určitě měli být výše, tak příště.

 [reagovat]

Jack
>výsledky MČR 21.02.2011 02:18:49 | Na co to je reakce?

Vcelku souhlas. Byl to pokus o revoluci,která se moc nevyvedla-myšleno za každou cenu tam dát ty nové. Dle mého názoru Dvořáček neměl ani na semifinále,které nebylo obsazeno dvakrát nejlíp vzhledem k výborným výkonům některých párů ve 24 jmenovitě: Mazuch,Kypus,Sluka. Naopak převaha Markových byla značná nicméně známky měly taky revoluční. Jinak první tři páry tančily skvěle – klobouk dolů.

 [reagovat]

Pepita
>výsledky MČR 21.02.2011 05:53:03 | Na co to je reakce?

Pro nás jsi mistr, Máco!!! :-)

 [reagovat]

Wendy C
>>výsledky MČR 24.02.2011 03:30:28 | Na co to je reakce?

Souhlasím!! Mám rád sourozence Markovi a fandím jim.. Ale pravda je, že ve finále se mi tedy Máca se Zuzkou zdáli o dost lepší!! Energičtější, přirozenější.. Víc si to užívali..

 [reagovat]

Martin Červený
>>>výsledky MČR 24.02.2011 09:16:52 | Na co to je reakce?

Podle mě Markovi vyhráli zaslouženě, vůbec celé finále dle mého názoru dopadlo tak jak mělo.

 [reagovat]

Adam
>výsledky MČR 21.02.2011 09:11:51 | Na co to je reakce?

Co myslíš tím ,,co tam předváděl Marek Swětík?´´

 [reagovat]

Wal
>>výsledky MČR 21.02.2011 10:14:37 | Na co to je reakce?

Běhal tam v klobouku jak splašený, že je Filip jasný mistr, no bylo toho víc a bylo to trapné…, byli tam daleko lepší než Filip a ta jeho partnerka je slabá oproti Vaškové.....

 [reagovat]

Jack
>>>výsledky MČR 21.02.2011 12:56:12 | Na co to je reakce?

Hele Jacku nebo jak se jmenuješ když už tu něco píšeš tak se normálně podepiš…nebo se bojíš? Nikdy tu nic nepíšu , ale toto mě zaskočilo když už se tu píše o mě.Tvůj názor ti vůbec neberu když jsme se ti nelíbily tak ok , ale o mojem bráchovi tu nepiš že byl trapnej nebo tak.Víš o něm velké hovno!!! Co dokázal on , tak tobě se o tom může jenom zdát a už vůbec ne , aby jsi tu o něm psal takové kecy…když už tak mu to řekni do očí když máš nějaký problém vůči němu nebo se ti něco nelíbilo…Měj se jacku snad už tu nebudu muset psát!!!! Filip

 [reagovat]

Swětík
>>>výsledky MČR 21.02.2011 16:37:39 | Na co to je reakce?

Ahooj Jacku. Jestli jsi aspon trochu chlap a mas koule, tak tady napsis sve jmeno. To co jsi psal, ze na to nektere pary nemeli, nebo ze tam Swetik behal jak splaseny, tak bych rad videl jak by jsi jim to rekl do oci, ale to asi ne co? Protoze v tu chvili by jsi byl posrany az za usima. Urcite jsi vyborny tanecnik ze tady tak hodnotis ostatni pary. S pozdravem Antonin Langr

 [reagovat]

tonsberk
>výsledky MČR 21.02.2011 14:13:39 | Na co to je reakce?

No i když jsem na Mistráku nebyl, tak z materiálu, co už je dostupný na netu si myslím, že dospěli dopadli, tak jak měli dopadnout. Vždycky budou tahanice o to, že tam měl být ten a nebo ten. A že tam je onemm, protože ten má v porotě strejdu, kamaráda, trenéra. Pokud jsou páry srovnatelné, vždycky vyhrajou věci mimo tancování. Na prvním místě však vždycky vyhrává výkon, pokud bude pár jednoznačně lepší, vždycky bude podle toho ohodnocen. A jestli někdo o někom prohlašuje, že by měl dopadnout tak a tak. Každý chce vyhrát a každý si to přeje, ať už to dává na jevo jakýkoliv způsobem. Není na tom nic špatného. Myslím si, že trapné je pouze to, poukazovat na to nějak, pod přezdívkou na diskuzi.

 [reagovat]

ČAVISOV
>výsledky MČR 22.02.2011 07:23:12 | Na co to je reakce?

Jak se vam libili vysledky v juniorech a mladezi?

 [reagovat]

Tommy
>>výsledky MČR 22.02.2011 08:10:42 | Na co to je reakce?

Ahoj, byla jsem až na odpolední části tak jsem viděla jen juniory 1, ale žasla jsem kdo se tam dostal až do finále.Polovina párů tam neměla vůbec být, bez emocí bez náboje spíš stt než latináři.Moc šikovnej pár byla 3 z Ostravy to byli latináři!, ale bohužel naši přestárlí porotci (ne všichni!) to vidí asi jinak!Chce to změnu !!!S Pozdravem Kája

 [reagovat]

Kája02
>>výsledky MČR 22.02.2011 10:48:19 | Na co to je reakce?

Ahoj. Byl jsem se kouknout jen namládež a junior 2. A ve finále junior 2 se mi ve finále nelíbil Dan Šrámek, ale jinak se mi zdálo že dvojky a mládež dopadly tak jak měly.

 [reagovat]

Martas
pár fotek z MČR LAT 2011 20.02.2011 16:56:16

Ačkoli se Majkl poslední dobou zlepšil, stále jsem rychlejší :)

http://www.martinkozak.com/?…

 [reagovat]

m_k
>pár fotek z MČR LAT 2011 20.02.2011 18:11:19 | Na co to je reakce?

Tssss :-D Ja se svými továrnimi fotkami vytasím postupně tento týden, zakladní rozřazení podle kol nastalo, vychozí stav je 1665 fotek, uvidime co z toho zustane…

 [reagovat]

Majkl
řešení výsledků 20.02.2011 15:46:53

jsem v šoku v dobrém slova smyslu, žádné urážky párů ani porotců

 [reagovat]

Tommy
>řešení výsledků 20.02.2011 15:47:44 | Na co to je reakce?

to prijde…

 [reagovat]

Lukáš B.
>>řešení výsledků 20.02.2011 16:08:35 | Na co to je reakce?

to jsem zvedav a doufam ze to prijde hlavne na adresu porotcu jelikoz co ti tam predvadeli to jsi ty tituly muzeme rozdat po emailech a nemusime se plahocit na cely den do hal a travit volny cas narocnou pripravou.jak je mozne ze lat.mcr porotuji stt porotci v duchodu nemame mladou generaci porotcu?

 [reagovat]

Tommy
>>>řešení výsledků 20.02.2011 16:26:41 | Na co to je reakce?

Tak máš dané jasné dané (aktuální) pravidla kdo je v top porotě, která má mandát porotovat MČR. Věkové omezení na porotce není. – to jakože reakce na mladou generaci porotců :-)

 [reagovat]

Majkl
>>>>řešení výsledků 20.02.2011 16:41:48 | Na co to je reakce?

to ja samozrejme vim a myslis si ze postavene a navrzene poroty pro jednotliva mcr jsou ok? Mne by zajimalo proc CSTS s tim nic nedela ze v porote na MCR Lat je vic stt specializovanych porotcu nez na Latinu. Pamatuji doby kdyz jsem tancil jeste v LR tak Zdena Chlopcik porotoval jakožto specialista na latinu bud 10tku nebo Stt. To je na hlavu ne? :-)

 [reagovat]

Tommy
>>>řešení výsledků 22.02.2011 04:37:12 | Na co to je reakce?

přesně tak naprosto souhlasim…máme porotu, věkový průměr na to bych si musel vzít kalkulačku…jako odcházejí tančeníci měli by i porotci…já vim maj za to chechtáky, ale sportovnímu tanci, který se vyvýjí a potřebuje mladý lidi to jenom škodí…no prostě no coment…

 [reagovat]

gun
>řešení výsledků 20.02.2011 16:48:13 | Na co to je reakce?

Já myslím, že asi nepřijde taková vlna,neboť co já jsem si všiml, tak Diskuze je již pouze registrovaná a anonym zde nemůže nic napsat.Takže anonymní urážky zde už asi nebudou.

 [reagovat]

Máca
>>řešení výsledků 21.02.2011 13:33:54 | Na co to je reakce?

Ahoj! Budu mít hloupej dotaz,protože jsem nečet věci k pořádáni MČR na CSTS,kde by se to asi našlo. Ale když má spousta lidí takový připomínky k našim porotcům,tak proč se nepozvou porotci z ciziny?? Vim, že je to otázka financí! Ale přece jenom MČR neni jen tak nějaká soutěž. Nebo je to nějak určený v regulích,že cizince ne? Díky za reakci

 [reagovat]

Vibri
>>>řešení výsledků 22.02.2011 01:18:53 | Na co to je reakce?

To už se kdysi řešilo. Argumentovalo se tím, že naši porotci taky jezdí do cizích zemí vybírat jejich mistra. A většinou si to užívají, protože kdo je mistrem Estonska fakt netuší a hodnotí se jim dobře. Ale nakonec zvítězil argument, že si českého mistra zvolíme sami. Jungmann a Dobrovský by měli radost :-)

 [reagovat]

Equus


Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email