Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Kdo je kdo
aneb přehled obličejů

Jelikož mnoho tanečníků zírá po soutěži do křížků a neví, komu mají příště koupit čokoládu a na koho se zlobit, budu postupně vytvářet takové malé-velké fotoalbum porotců za účelem jejich snadnějšího rozpoznání.

Pokud některý ze zde uvedených porotců má problémy typu a) nechci zde být zobrazen, nebo b) nelíbí se mi moje fotka, tak se můžeme dohodnout. V případě a) Vaši fotku odstraním a uvedu, že si nepřejete být rozpoznán/a a případě b) Vás při nejbližší příležitosti přefotím.

Tento přehled není oficiální seznamem aktivním porotců. Vyfocení již nemusí mít platnou licenci, stejně tak to nemusí být výlučně Češi. (Oficiální seznam)


Klíč řazení: Oblíbenost | Zobrazení | Přijmení | Jméno | Město | Muži - Ženy |

Počet porotců: 75

Pozn.: Hvězdička u jména známená, že porotce byl ve finále MČR

Bank Karel *
Bank Karel
Ostrava!
3295
Barnat Petr
Barnat Petr
Ústí nad Labem
10508
Bartoš Jaromír *
Bartoš Jaromír
Praha
9990
Bartuněk Petr *
Bartuněk Petr
Praha
3230
Beneš Petr
Beneš Petr
Pardubice
3323
Bureš Miroslav *
Bureš Miroslav
Liberec
2407
Čermák Vlastimil
Čermák Vlastimil
Liberec
3133
Chlopčík Zdeněk *
Chlopčík Zdeněk
Frýdlant nad Ostravicí
10384
Dudkovec Václav *
Dudkovec Václav
Kladno
3742
Elschek Walter
Elschek Walter
Trutnov
2385
Felcman Radek
Felcman Radek
Zlín
4731
Fenčák Zděnek
Fenčák Zděnek
Břeclav
8932
Filgas Rostislav *
Filgas Rostislav
Kamenice
3187
Gebert Marcel *
Gebert Marcel
Praha
6463
Hána Vladimír
Hána Vladimír
Cheb
21065
Harvan Jaroslav *
Harvan Jaroslav
Olomouc
3178
Heller Tomáš *
Heller Tomáš
Praha
6570
Henzély Igor *
Henzély Igor
Kroměříž
3102
Henzély st. Igor *
Henzély st. Igor
Kroměříž
3581
Hila Oton
Hila Oton
Třinec
2312
Horák Pavel
Horák Pavel
Slaný
4502
Hošek Tomáš *
Hošek Tomáš
Ostrava
2444
Hudeček Tomáš
Hudeček Tomáš
Praha
3708
Jaglarz Jaroslav
Jaglarz Jaroslav
Orlová
3062
Janoud Rudolf *
Janoud Rudolf
Praha
10972
Josef Jaromír *
Josef Jaromír
Varnsdorf
3522
Kazda Robert
Kazda Robert
Brno
2427
Kliment Ján *
Kliment Ján
Frýdek-Místek
2379
Kojetín Pavel
Kojetín Pavel
Praha
2926
Koki Emil
Koki Emil
Smiřice
3763
Kopečný Jiří *
Kopečný Jiří
Praha
3155
Kosmák Václav *
Kosmák Václav
Mikulov na Moravě
4366
Krejčík Evžen
Krejčík Evžen
Plzeň
10527
Krtička Jaroslav
Krtička Jaroslav
Hradec Králové
10548
Krtička Stanislav
Krtička Stanislav
Hradec Králové
2558
Kubíček Jiří *
Kubíček Jiří
Praha
5229
Kučera Jaroslav *
Kučera Jaroslav
Ostrava
2441
Kuchař Miroslav *
Kuchař Miroslav
Ostrava
3297
Kvasnička Jan
Kvasnička Jan
Neratovice
2143
Landsfeld Karel *
Landsfeld Karel
Praha
3292
Landsfeld Zdeněk *
Landsfeld Zdeněk
Praha
7346
Macoun Martin *
Macoun Martin
Tábor
2080
Maršálek Karel
Maršálek Karel
Benešov u Prahy
2172
Mertlík Petr
Mertlík Petr
Jičín
3160
Mičjan Vlastimil
Mičjan Vlastimil
Pardubice
2636
Mičunek Andrej
Mičunek Andrej
SK
1943
Němeček Marcel *
Němeček Marcel
Hradec Králové
3047
Nováček Dobromil *
Nováček Dobromil
Strančice
10807
Novák Aleš
Novák Aleš
Chrudim
3145
Novotný Luboš *
Novotný Luboš
Vysoká nad Labem
3168
Odstrčil Martin *
Odstrčil Martin
Brno
6254
Odstrčil Petr
Odstrčil Petr
Brno
7405
Ondřej Daniel
Ondřej Daniel
Kladno
10387
Ostrůvka Radoslav *
Ostrůvka Radoslav
Orlová
10704
Pixa Jiří *
Pixa Jiří
Praha
10696
Plšek Jiří *
Plšek Jiří
Litoměřice
3817
Přádka Radim *
Přádka Radim
Ostrava
2282
Řeřábek Zdeněk
Řeřábek Zdeněk
České Budějovice
6373
Riedel Jaromír
Riedel Jaromír
Vratimov
2281
Rottenborn Jan
Rottenborn Jan
Ústí nad Labem
2313
Ševčík Jiří *
Ševčík Jiří
Praha
10673
Šimáček Ivo *
Šimáček Ivo
Praha
2271
Sklenička Tomáš *
Sklenička Tomáš
Kladno
10394
Skočdopole Michael *
Skočdopole Michael
Česká Lípa
3019
Stano Tibor *
Stano Tibor
Tábor
2247
Stumpf Jiří
Stumpf Jiří
Ústí nad Labem
7647
Tancibudek Miloš
Tancibudek Miloš
Praha
10497
Taraba Jan
Taraba Jan
Praha
3631
Tománek Jan *
Tománek Jan
Brno
8702
Walden Helmut *
Walden Helmut
Ostrava
2537
Žďárský Zdeněk
Žďárský Zdeněk
Liberec
2925
Zelenka Josef *
Zelenka Josef
Chomutov
13594
Zita Josef
Zita Josef
Mladá Boleslav
3883
Zubák Eduard *
Zubák Eduard
Kolín
3329