Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Latinskoamerický seminář
Holgera Nitsche a Carol MacRaild

Carol_MacRaild

Prvně bych rád poděkoval Jirkovi Pixovi, že mě pozval na nafocení těchto dvou seminářů. Díky, bylo mi potěšením. No a pak bych rád řekl, že to bylo hustýýýý (upozorňuji, že jde jen o názor prostého fotografa) Ne, vážně, i pro mě byl zážitek Holgera i Carol poslouchat a sledovat je při tom, co jim jde velmi dobře. Líbila se mně náplň Holgerova semináře, kdy se jakoby "vracel ke kořenům" a přes muzikálnost a její dekompozici prakticky na atomy vysvětloval, jak na dynamiku pohybu.

Carol pak druhý den lehce navázala a její seminář se nesl v duchu "to be connected with yourself" a také šlo o velmi poučné fígle, které tanečníkům jistě pomohly. A mnohdy když ukazovala, jak to nemá vypadat, vzpomněl jsem si na fotky některých z Vás, když právě nejste "spojení sami v sobě" a ty fotky pak podle toho vypadají.

Mrkněte, jak to tedy probíhalo... a doporučuji hezky pomalu studovat obličeje účastníků, místy jsou plné emocí typu "What the fuck is that!" Statně jim vládně Zdeňa, ale ostatní mají obličeje plné zmatku :-)

Holger_Nitsche

Warning concerning photos
Lektoři mohou být (a nutno dodat, že byli) vyfoceni také při ukázkách nesprávných póz nebo v přehnaném provedení. Foto není určeno jako výukový materiál a nelze se na něj odvolávat.
Martin
Hobby LAT, Hobby STT