Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Žebříček porotců

Zpět na přehled porotců

Žebříček porotců není reprezentavním měřítkem, který by objektivně zohleďnoval kvalitu, odbornost či aktivnost porotců. Návštěvníci webu mohou hlasovat z jedné IP jednou denně. Porotce s více aktivními hlasujícími fanoušky může získat lepší pozici nebo horší pozici s ohledem na vícenásobnou možnost hlasování.

Žebříček porotců podle Karmy
Pořadí JménoGraf
1.Vladimír Hána | Cheb15445
.
2.Romana Chvátalová | Beroun9457
.
3.Jana Krtičková | Hradec Králové8646
.
4.Renáta Mrázová | Modřice8573
.
5.Jaroslav Krtička | Hradec Králové8425
.
6.Josef Zelenka | Chomutov8245
.
7.Chvátalová Lucie | Beroun6830
.
8.Jan Tománek | Brno5801
.
9.Rudolf Janoud | Praha5785
.
10.Jana Janoudová | Praha5772
.
11.Tomáš Heller | Praha5687
.
12.Vladimíra Matoušková | Brno5613
.
13.Jiří Stumpf | Ústí nad Labem5551
.
14.Radoslav Ostrůvka | Orlová5550
.
15.Dobromil Nováček | Strančice5442
.
16.Jiří Pixa | Praha5402
.
17.Jiří Ševčík | Praha5358
.
18.Evžen Krejčík | Plzeň5349
.
19.Petr Barnat | Ústí nad Labem5340
.
20.Miloš Tancibudek | Praha5338
.
21.Zdeněk Chlopčík | Frýdlant nad Ostravicí5171
.
22.Tomáš Sklenička | Kladno5169
.
23.Daniel Ondřej | Kladno5047
.
24.Marie Dvořáková | Praha4998
.
25.Jaromír Bartoš | Praha4864
.
26.Jiří Kubíček | Praha4776
.
27.Petr Odstrčil | Brno4628
.
28.Radek Felcman | Zlín4190
.
29.Pavel Horák | Slaný3997
.
30.Martin Odstrčil | Brno3850
.
31.Zděnek Fenčák | Břeclav3674
.
32.Jiří Plšek | Litoměřice3341
.
33.Dana Pavelková | Pardubice3334
.
34.Josef Zita | Mladá Boleslav3314
.
35.Lenka Roiková | Havířov3309
.
36.Václav Dudkovec | Kladno3287
.
37.Tomáš Hudeček | Praha3258
.
38.Jana Fenčák | Břeclav3216
.
39.Vlasta Buryanová | Brno3173
.
40.Igor Henzély st. | Kroměříž3167
.
41.Emil Koki | Smiřice3166
.
42.Miloslava Němečková | Hradec Králové3145
.
43.Jan Taraba | Praha3062
.
44.Jaromír Josef | Varnsdorf3005
.
45.Miroslav Kuchař | Ostrava2856
.
46.Karel Landsfeld | Praha2815
.
47.Eduard Zubák | Kolín2812
.
48.Karel Bank | Ostrava!2781
.
49.Jana Jägerová | Jablonec nad Nisou2764
.
50.Petr Beneš | Pardubice2740
.
51.Petr Bartuněk | Praha2728
.
52.Rostislav Filgas | Kamenice2726
.
53.Martina Nováková | Chrudim2710
.
54.Eva Bartuňková | Praha2710
.
55.Vlastimil Čermák | Liberec2686
.
56.Jaroslav Harvan | Olomouc2677
.
57.Jiří Kopečný | Praha2665
.
58.Luboš Novotný | Vysoká nad Labem2655
.
59.Petr Mertlík | Jičín2655
.
60.Igor Henzély | Kroměříž2653
.
61.Jana Novotná | Vysoká nad Labem2648
.
62.Jaroslava Henzélyová | Kroměříž2630
.
63.Aleš Novák | Chrudim2611
.
64.Linda Henzélyová | Kroměříž2600
.
65.Michael Skočdopole | Česká Lípa2591
.
66.Marcel Němeček | Hradec Králové2591
.
67.Zdeněk Landsfeld | Praha2586
.
68.Pavla Landsfeldová | Praha2583
.
69.Jaroslav Jaglarz | Orlová2583
.
70.Pavel Kojetín | Praha2505
.
71.Zdeněk Žďárský | Liberec2464
.
72.Václav Kosmák | Mikulov na Moravě2202
.
73.Ludmila Mičjanová | Pardubice2159
.
74.Vlastimil Mičjan | Pardubice2120
.
75.Stanislav Krtička | Hradec Králové2092
.
76.Hesová Šárka | Praha2056
.
77.Helmut Walden | Ostrava2043
.
78.Pavlína Coufalová | Olomouc1988
.
79.Martina Volfová | Kladno1972
.
80.Jaroslav Kučera | Ostrava1967
.
81.Miroslav Bureš | Liberec1959
.
82.Robert Kazda | Brno1938
.
83.Walter Elschek | Trutnov1930
.
84.Tomáš Hošek | Ostrava1905
.
85.Ján Kliment | Frýdek-Místek1884
.
86.Jan Rottenborn | Ústí nad Labem1859
.
87.Miroslav Brožovský | Praha1851
.
88.Oton Hila | Třinec1836
.
89.Kateřina Kolmanová | Kroměříž1831
.
90.Radim Přádka | Ostrava1821
.
91.Jaromír Riedel | Vratimov1808
.
92.Petra Kostovčíková | Havířov1805
.
93.Michaela Gebertová | Ústí nad Labem1797
.
94.Tibor Stano | Tábor1756
.
95.Mačasová Leona | Praha1755
.
96.MacRaild Carol | UK1721
.
97.Ivo Šimáček | Praha1715
.
98.Karel Maršálek | Benešov u Prahy1690
.
99.Jan Kvasnička | Neratovice1689
.
100.Iva Maršálková | Benešov u Prahy1679
.
101.Zdeněk Řeřábek | České Budějovice1673
.
102.Marcel Gebert | Praha1655
.
103.Martin Macoun | Tábor1651
.
104.Vladimíra Šimáčková | Praha1620
.
105.Andrej Mičunek | SK1470
.
FORMACE TŠ StandardKlub Praha
Začinájící