Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Žebříček porotců

Zpět na přehled porotců

Žebříček porotců není reprezentavním měřítkem, který by objektivně zohleďnoval kvalitu, odbornost či aktivnost porotců. Návštěvníci webu mohou hlasovat z jedné IP jednou denně. Porotce s více aktivními hlasujícími fanoušky může získat lepší pozici nebo horší pozici s ohledem na vícenásobnou možnost hlasování.

Žebříček porotců podle Karmy
Pořadí JménoGraf
1.Vladimír Hána | Cheb15255
.
2.Romana Chvátalová | Beroun9449
.
3.Renáta Mrázová | Modřice8565
.
4.Jana Krtičková | Hradec Králové8444
.
5.Jaroslav Krtička | Hradec Králové8202
.
6.Josef Zelenka | Chomutov8075
.
7.Chvátalová Lucie | Beroun6823
.
8.Jan Tománek | Brno5707
.
9.Rudolf Janoud | Praha5612
.
10.Vladimíra Matoušková | Brno5607
.
11.Jana Janoudová | Praha5604
.
12.Jiří Stumpf | Ústí nad Labem5542
.
13.Tomáš Heller | Praha5516
.
14.Radoslav Ostrůvka | Orlová5379
.
15.Dobromil Nováček | Strančice5279
.
16.Jiří Pixa | Praha5229
.
17.Jiří Ševčík | Praha5189
.
18.Evžen Krejčík | Plzeň5180
.
19.Miloš Tancibudek | Praha5171
.
20.Petr Barnat | Ústí nad Labem5168
.
21.Tomáš Sklenička | Kladno5003
.
22.Zdeněk Chlopčík | Frýdlant nad Ostravicí4997
.
23.Daniel Ondřej | Kladno4884
.
24.Marie Dvořáková | Praha4828
.
25.Jiří Kubíček | Praha4764
.
26.Jaromír Bartoš | Praha4699
.
27.Petr Odstrčil | Brno4547
.
28.Radek Felcman | Zlín4139
.
29.Pavel Horák | Slaný3989
.
30.Martin Odstrčil | Brno3809
.
31.Zděnek Fenčák | Břeclav3497
.
32.Jiří Plšek | Litoměřice3336
.
33.Dana Pavelková | Pardubice3325
.
34.Josef Zita | Mladá Boleslav3307
.
35.Lenka Roiková | Havířov3302
.
36.Václav Dudkovec | Kladno3282
.
37.Tomáš Hudeček | Praha3249
.
38.Jana Fenčák | Břeclav3209
.
39.Vlasta Buryanová | Brno3167
.
40.Igor Henzély st. | Kroměříž3162
.
41.Emil Koki | Smiřice3150
.
42.Miloslava Němečková | Hradec Králové3140
.
43.Jan Taraba | Praha3054
.
44.Jaromír Josef | Varnsdorf2997
.
45.Miroslav Kuchař | Ostrava2850
.
46.Karel Landsfeld | Praha2809
.
47.Eduard Zubák | Kolín2804
.
48.Karel Bank | Ostrava!2774
.
49.Jana Jägerová | Jablonec nad Nisou2757
.
50.Petr Beneš | Pardubice2734
.
51.Petr Bartuněk | Praha2721
.
52.Rostislav Filgas | Kamenice2719
.
53.Eva Bartuňková | Praha2704
.
54.Martina Nováková | Chrudim2703
.
55.Vlastimil Čermák | Liberec2680
.
56.Jaroslav Harvan | Olomouc2668
.
57.Jiří Kopečný | Praha2659
.
58.Luboš Novotný | Vysoká nad Labem2647
.
59.Petr Mertlík | Jičín2647
.
60.Igor Henzély | Kroměříž2646
.
61.Jana Novotná | Vysoká nad Labem2639
.
62.Jaroslava Henzélyová | Kroměříž2622
.
63.Aleš Novák | Chrudim2603
.
64.Linda Henzélyová | Kroměříž2593
.
65.Michael Skočdopole | Česká Lípa2585
.
66.Marcel Němeček | Hradec Králové2584
.
67.Zdeněk Landsfeld | Praha2579
.
68.Pavla Landsfeldová | Praha2578
.
69.Jaroslav Jaglarz | Orlová2576
.
70.Pavel Kojetín | Praha2499
.
71.Zdeněk Žďárský | Liberec2458
.
72.Václav Kosmák | Mikulov na Moravě2195
.
73.Ludmila Mičjanová | Pardubice2152
.
74.Vlastimil Mičjan | Pardubice2113
.
75.Stanislav Krtička | Hradec Králové2085
.
76.Hesová Šárka | Praha2047
.
77.Helmut Walden | Ostrava2037
.
78.Pavlína Coufalová | Olomouc1984
.
79.Martina Volfová | Kladno1966
.
80.Jaroslav Kučera | Ostrava1960
.
81.Miroslav Bureš | Liberec1952
.
82.Robert Kazda | Brno1932
.
83.Walter Elschek | Trutnov1922
.
84.Tomáš Hošek | Ostrava1894
.
85.Ján Kliment | Frýdek-Místek1877
.
86.Jan Rottenborn | Ústí nad Labem1853
.
87.Miroslav Brožovský | Praha1845
.
88.Oton Hila | Třinec1830
.
89.Kateřina Kolmanová | Kroměříž1825
.
90.Radim Přádka | Ostrava1812
.
91.Jaromír Riedel | Vratimov1800
.
92.Petra Kostovčíková | Havířov1797
.
93.Michaela Gebertová | Ústí nad Labem1792
.
94.Mačasová Leona | Praha1750
.
95.Tibor Stano | Tábor1748
.
96.MacRaild Carol | UK1715
.
97.Ivo Šimáček | Praha1706
.
98.Karel Maršálek | Benešov u Prahy1685
.
99.Jan Kvasnička | Neratovice1682
.
100.Iva Maršálková | Benešov u Prahy1670
.
101.Zdeněk Řeřábek | České Budějovice1666
.
102.Marcel Gebert | Praha1650
.
103.Martin Macoun | Tábor1642
.
104.Vladimíra Šimáčková | Praha1614
.
105.Andrej Mičunek | SK1461
.
Lenka
Finálová D LAT