FORMACE TŠ StandardKlub Praha
Začinájící

Recenze (hodnocení) tanečních soutěží

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2018-08-16 09:53:01

dUKOJnIdPFEgzK 6.08.2018 08:10:54
Recenze (hodnocení) tanečních souteží 7.03.2010 18:36:47

Jelikož se tu (no hlavně někde jinde :-D ) ozývají nápady, že by nebylo marné udělat jakýsi systém recenzí soutěží, tak jsem popřemýšlel (ano, občas to dělám :-) ) a není v tom vlastně žádný problém. Vytvořím na to systém ale potřebuju pomoc, jak byste to chtěli.

Budete moci vložit recenzi na jakoukoliv soutěž (nejen ty nafocené). Systém bude možné jen po přihlášení (zkusíme zatím jen systém přezdívek). Nebude to diskuse, ale proste jen takový „speciální příspěvek“. Pravidla budou přísná. Hlášky typu „soutěž v v Horní lhotě je supééééér“ nebudou brány jako recenze (ergo budou mazány), stejně jako hodnocení poroty.

Zavedl bych pro lepší orientaci kategorie toho, co byste měli hodnotit a tady dávám možnost k nahození nápadů. Zatím mě napadlo.

1. Celkové hodnocení soutěže
  2. Kvalita parketu (velikost, kluzkost atd.)
  3. Šatny, doprava (parkování, dostupnost z vlaku, busu),
  4. Ostatní: Občerstvení,…

a a a ještě něco. Texty ne moc dlouhé a taky bych zavedl systém hvězdičkování. Jen nevím, jestli na každou kategorii nebo jen celkově.

Co vy na to?

[reagovat]

Majkl
>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 7.03.2010 19:23:44 | Na co to je reakce?

Přidal bych 5) úroveň organizace soutěže (dodržení harmonogramu, způsob informování párů o průběhu soutěže atd.)

[reagovat]

Roco
>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 8.03.2010 03:27:37 | Na co to je reakce?

Jen tak neuspořádaně – baj laj fik :
1/ zdravotní péče ( sestřička, lékař atd. )
2/ estetická vhodnost prostředí soutěže
3/ atmosféra vhodná pro výkon
4/ vhodné a dostatek místa pro obecenstvo
5/ vedení obecenstva a jeho reakcí
6/ informace o oboru i vlastní soutěži ( soutěžící, divák )
7/ zajímavost soutěže ( doplňkový program atd.)
8/ představení párů – jejich jména, kluby )
9/ roztančení ( množství párů i tanců )
10/ moderování – vhodnost, rozsah
11/ výchova diváků, soutěžích
12/ nevím
13/ nápady v organizaci, průběhu soutěže
14/ pozornosti – květiny, drobnosti, ceny
15/ péče o soutěžící – záchody, zrcadla, věšáky
16/ PROPAGACE AKCE – tisk, rozhlas, noviny
17/ průběžné informace o výsledcích
18/ tvar parketu, osvětlení
19/ umístění poroty v sále
20/ chování poroty – pozornost, sledování soutěže atd.
21/ doplňkový prodej zboží pro soutěžící
22/ časový program soutěže Ze soutěží zmizela zajímavost, není zde snaha podílet se na výchově tanečníka, poroty, obecenstva. Nevytváří se zde atmosféra přátelství, vzájemné podpory. Roste agresivita, nekritičnost, ale také vkus a vliv na celkový vzhled soutěžícího ( žel, jen ten vnější ). Také škoda, že zmizela část hodnocení soutěže na soutěži. Diskuze soutěžících s porotou, vzájemná diskuze. Vlastní soutěžení je jen podružný cíl. Cíl je sdělování krásy, rozdávání krásy pohybu a zušlechťování toho, kdo tanec vytváří, i toho kdo se na něj dívá, i toho , kdo ho hodnotí.
Vladimír Buryan

[reagovat]

Vladimír Buryan
>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 8.03.2010 04:19:21 | Na co to je reakce?

Hudba. Ceny. Publikum (zda nějaké bylo).

[reagovat]

nina b.
>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 8.03.2010 08:17:12 | Na co to je reakce?

Recenze soutěží je jedna věc (imho dobrý nápad a určitě stojí za pokus to tady zřídit). Jenže, když se jednou soutěž nepovede, to neznamená že příště bude taky tak kritická a podle mě je blbost rozhlásit jak byla strašná a ať tam nikdo nejezdí. Kdyby na webu čsts byl odkaz proběhnuté soutěže a tam by každý zúčastněný měl možnost přidat komentář. Nesloužilo by to jako recenze soutěží, ale něco jako zpětná vazba pro pořadatele, aby se mohli ze svých chyb (o kterých někdy nemusí ani tušit) poučit. Když tam lidi v moderované diskuzi budou třeba anonymně vkládat příspěvky typu „Pěkná soutěž s příjemnou atmosférou a dobrými moderátory, pouze bych uvítala větší teplotu v sále a kdyby se příště soutěže prolínaly, je zbytečné po každém kole čekat, než se zpracují výsledky.“, tak by to určitě vedlo ke zlepšování.

[reagovat]

Petr
>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 8.03.2010 08:22:29 | Na co to je reakce?

Já počítám s tím že by se hodnotil dany ročník, rok, souteže. Právě aby nedocházelo k tomu, že se něco změní a tu bude stale recenze z pred deseti rokama. ono prave i nektere kategorie jsou takove pomijivé (treba teplota, skluz atd) to se proste jeden rok stane a pak treba ne. Stejne jako se satny mohou vymalovat a podobne. Druhá vec je taková že ja tu recenze udelat behem třeba 14 dnu, ale jelikož CSTS ma svuj schvalovaci-proces, nejakou dobu by to trvalo.

[reagovat]

Majkl
>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 8.03.2010 14:31:06 | Na co to je reakce?

Jsem tu bohužel často považován za vyvrhela, ale jakožto autor tohoto nápadu jsem moc rád, že lidi zaujal a že se ujímáte jeho organizace.

Chtěl bych dodat jeden, z mého pohledu zásadní, nápad:
Po napsání a schválení recenzí (obsahujících +/-) By bylo dobré nechat pod recenzí každého ročníku možnost jedné reakci pořadatele ke všemu typu „děkuji za recenzi/omlouvám se a zlepšíme toto a toto/myslím si že to není pravda“ Zkrátka oficiální stanovisko. Když pořadatel napíše že příští rok budou lepší ceny, lepší parket a zařídí aby nebylo zima v šatnách, tak se tím dost odstíní možná negativní reklama a celkově to vše povede snad ke zlepšení úrovně soutěží.

S přátelským pozdravem, David

[reagovat]

Dave
>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 8.03.2010 15:10:20 | Na co to je reakce?

ja bych spis chtel vedet kolik poradatelu tento web cte (to jakoze nic proti Majklovi, tento web je skvelej, ja osobne lepsi tanecni web neznam) a pak dalsi vec, jak si muzes byt jisty ze ten reagujici je opravdu poradatel…

[reagovat]

Lukáš
>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 8.03.2010 15:53:59 | Na co to je reakce?

Vidíš, že jsem nashodil pod stůl veškeré tvé nápady :-D
Souhlasím s reakcí Lukáše, pár funkcionářů a porotců sem chodí (ale spíš jen na popud svých sveřenců, že se tu něco děje něco tristního), ale nemyslímm že sem budou hromadně chodit a reagovat. Možnost reakce jim dáme, to není zlý nápad.

[reagovat]

Majkl
>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 8.03.2010 17:40:10 | Na co to je reakce?

Jsem fakt moc rád že některé mé nápady mají i užitek… No a k pořadatelům, myslím si že sem zkrátka začnou chodit – to je zkrátka jasné… A pokud ne, tak to je vlastně celkem jedno, když je to nezajímá co si lidé myslí o soutěži které uspořádali tak to je tak víceméně jejich problém, není-liž pravda pane ministře. :o)))

Jsem moc rád, že se tu klube něco co všechny potěší… A myslím že několik pořaqdatelů sem chodí. ;o) (Asi více než dost: PS pro Lukáše)

[reagovat]

Dave
>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 9.03.2010 04:44:58 | Na co to je reakce?

ja nevim co je u tebe „vic nez dost“ Majkl rekl par…navic ne¨vim jakej chcete udelat system registrace protoze jinak se kdokoliv muze registrovat jako nejaky poradatel a odpovidat na recenze, skodolibi lide jsou vsude

[reagovat]

Lukáš
>>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 9.03.2010 05:55:05 | Na co to je reakce?

Víc než dost, znamená minimálně 5 o kterých vím. :o) Dalších plno sem může chodit aniž by sem cokoliv psali.

S tím množným číslem u tvorby těchto stránek to tolik nepřeháněj, s Majklem zatím nijak otevřeně nespolupracujeme, i když tento jeho nápad a projekt je dobrý a rád ho jakkoliv podpořím, pokud bude chtít/potřebovat.

S pořadateli to vidím jednoduše. Každý oficiální pořadatel soutěží dostane přidělený unikátní speciální účet, který mu majkl zašle nenbo na požádání poskytne a s tím účtem bude mít právo psát „hlavní reakci/vyjádření“ ke každému ročníku své soutěže. :o) To zní celkem logicky ne? :o)

No a pokud by se stalo že se najde někdo zlomyslný, který by z neznámého důvodu měl potřebu Majkla a Všechny obelhat, určitě by se na to přišlo a bylo by to napraveno, myslím si ale, že k takovým událostem by nemělo zase až tak často docházet. :o)

Zdravím a přeji hezký den,

[reagovat]

Dave
>>>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 9.03.2010 06:13:25 | Na co to je reakce?

joo hezká vize – jen kdyby měl Majkl čas pouze a jen na tyhle stranky :-D pak by mohl rozesílat klíče a vytvářet účty až do aleluja:-D ale..možná ho má – co my víme

[reagovat]

Seminko
>>>>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 9.03.2010 07:16:28 | Na co to je reakce?

to se dá vytvářet automaticky. Spíše nikoho nebude uhánět a shánět kontakty.

[reagovat]

pedro
>>>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 9.03.2010 06:35:45 | Na co to je reakce?

Ten chlapec má pravdu (Semínko z 2010–03–09 12:13:25) Davide :-D Zase jsme opět u „Jak hurvínek válku“ Jasan, ono totiž, kdo je vlastně může (je) pořadatelem. Shánět na ne kontakty a jestě prudit obesílám, aby na nějaké stránky reagovali. Myslím, že zůstaneme u verze „Pokud budete mit pořadatel chut, napíše sem něco“

[reagovat]

Majkl
>>>>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 9.03.2010 07:06:26 | Na co to je reakce?

;-)

[reagovat]

Dave
>>>>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 22.03.2010 18:13:08 | Na co to je reakce?

Ahoj Majkle, napadlo mne jedno zlepšení, které je spíše dlouhodobého rázu a myslím že není složité.

Jsou tu recenze a moc se mi to líbí, myslím že i ostatním tanečníkům se to velmi líbí.

Teď, k již předtím zmiňované možnosti pořadatele reagovat. Myslím si, že teď nebudou chtít okamžitě reagovat, ale v případě že budou recenze brát v potaz (A já si například recenzi z minulého roku za rok rád přečtu), tak Napíšou do recenze před další soutěží dříve či později svůj příspěvek a vyjádření o tom co se zlepší na soutěži, aby nalákali páry.

Jelikož to je fajná skrytá reklama, myslím si, že toho využijí, jelikož ten hodnotící systém bude zcela pravděpodobně získávat na váze. Proto by podle mne bylo dobré, když by alespoň vyjádření člověka který se bude vydávat zodpovědným k té soutěži bylo na HLAVNÍ POZICI u recenzí a bylo zvýrazněné jinou barvou nebo nadpisem. Co si o tom myslíš?

Je to jen nápad. Jinak moc děkuji za Tvou práci v tanečním sportu. S pozdravem, David

[reagovat]

Dave
>>>>>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 22.03.2010 18:32:41 | Na co to je reakce?

PS: Obrázek /pages/images/hor­ni_banner1.jpg se v Google Chrome zobrazuje na titulní stránce pouze z poloviny, když jsem na něj najel manuálně tak se ale zobrazil celý. Ve zdrojovém kódu chybu nevidím, ale když jsem špatně načtený obrázek uložil na disk, tak byl poškozený i na disku. Doufám že ti to pomůže najít problém, pokud je chyba pouze na mém PC tak se omlouvám.
V IE a Firefoxu to tu chybu nedělá.

[reagovat]

Dave
>>>>>>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 22.03.2010 19:59:13 | Na co to je reakce?

mrknu na to… diky

[reagovat]

Majkl
>>>>>>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 23.03.2010 04:19:36 | Na co to je reakce?

Taktéž používám Google chrome, ale žádnou chybu jsem nenašel – takže buď to Majkl už opravil, nebo to bylo vážně jenom tvým PC..

[reagovat]

Patrick
>>>>>>>>>>Recenze (hodnocení) tanečních souteží 22.03.2010 19:57:04 | Na co to je reakce?

Pokud bude chtít reagovat poradatel, samozřejmě že počítam s jinou grafickou upravou jeho prispevku, to už jsem poresil pri spousteni… diky

[reagovat]

Majkl

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email