Mia
Začinájící

Váš nejoblibenejsi par

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:31:49

.. 22.09.2010 01:39:16

Fixaaaaaaaaaaaaa Marek – Jurecka Kinga :)

[reagovat]

srky
Kistelek Open 20.09.2010 17:08:11

Gratuluji Mácovi a Zuzce za Kistelek,kde nechali za sebou Markovi o kolo.A Petrovi s Monikou,kteří byli od Michala Mládka s Lubkou vzdáleni dokonce o kola 2. A Horníček s Yanou také dobře zaútočili.

[reagovat]

Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bu
>Kistelek Open 21.09.2010 01:50:50 | Na co to je reakce?

Připojuji se ke gratulaci…super. S čím teď vyrukují Markovi, že dopadli jak dopadli, že by zase nějaký úraz???? Bohužel už delší dobu nedokazují, co by dokazovat měli........

[reagovat]

Bob
>>Kistelek Open 21.09.2010 04:24:20 | Na co to je reakce?

Teď jim nastanou krušné chvíle..Budou se ptát„proč nemáme výsledky v dospělých když na MČR máme?“

[reagovat]

>>>Kistelek Open 21.09.2010 05:17:51 | Na co to je reakce?

Nemám o komunitě tanečníků a tančnic zdaleka takový přehled jako asi většina z vás a tak se mi při čtení např. této diskuse (a není první) vnucuje otázka (a opravdu jako nezasvěcený netuším), proč se tady tolik řeší pořadí na soutěžích zrovna páru sourozenců Markových? Jak jsem pochopil, skončili na MČR tuším druzí a na dalších soutěžích končí třeba za párem Dvořák/Šilhanová… No a co? Někdo musí být lepší a někdo horší. Mně to ale připadá, jako by se tady chtělo říct, že když Markovi nebudou první (nebo aspoň před Dvořákem), tak snad ani nemají tančit… Přece je spusta dalších českých párů, které jezdí na stejné zahraniční soutěže, taky končí za Dvořákem (i za Markovými), a přesto se tady neřeší. Proč zorvna Markovi? Fakt by mě to zajímalo… Může mne někod tedy „zasvětit“? :-)

[reagovat]

>>>>Kistelek Open 21.09.2010 06:28:55 | Na co to je reakce?

Je to jednoduché – ty páry, co teď všude končí „za Dvořákem“(uvozovky proto, že má i partnerku:-)), byly „za Dvořákem“ i na MČR, což se o Markových říct nedá, ti byli před ním. A jsou tu asi 2 fancluby, které si to dávají navzájem sežrat. „Dvořákovci“ očerňují „Markovce“, že se Markovi při neúspěchu vymlouvají na zranění a v případě úspěchu mají čumák nahoru. „Markovci“ sledují jak ostříži Dvořáka a jak někde špatně dopadne, hned to sem píší. Tráví dny na netu hledáním důvodů místo toho, aby pořádně trénovali a ukázali jak Markovým, tak Dvořákovi, jak se to má umět:-) Já nepatřím do žádné skupiny, je mi to úplně šumák:-)

[reagovat]

H.S.
>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 07:03:08 | Na co to je reakce?

Hmmmm, potom se to pro mne, tedy někoho, kdo v podstatě nezná ani jeden ten pár, jeví tak, že „někdo“ (či jeho příznivci) prostě neunesl to, že jejich „favorita“ si někdo „dovolil“ porazit a rozhodli se, že jej „sežerou“… To je jak někde z dětského hřiště a ne z prostředí dospělých skoroprofíků :-) Přece pokud je pár Dvořák/Šilhánová lepší (a aspoň podle posledních výsledků, kterých jsem si všiml, tak to tak marná sláva vypadá), tak nemusí ani oni ani jejich příznivci psát o tom, o kolik porazili zrovna Markovy, ale stačí psát o tom, jakých úspěchů dosáhli… Nebo snad tancují proto, aby porazili Markovy? Já předpokládal, že tancují proto, aby pokud možno porazili každého…

A já naivně myslel, že je v tom něco víc, nějaký podraz či něco vážného a ono jenom nezvládnutá rivalita :-)

[reagovat]

>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 07:32:20 | Na co to je reakce?

Silně nezvládnutá, silně infantilní a taky pokrytecká rivalita…

[reagovat]

DaveChomi
>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 07:43:48 | Na co to je reakce?

a vy si myslíte, že výsledky jsou vždy podle výkonu?? to jsem ještě nezažila ani u nás ani v zahraničí.proč se řeší Markovi a Dvořák?? Latina Markových byla opravdu někde jinde než Martina a Zuzky (jsou to výborní standarďáci).výs­ledky na openech jsou taky podle postavení páru v žebříčku IDSF. stačí taky objet hůře obsazené soutěže, sbírat pomalu bodíky a je to…těžko vysvětlovat nezasvecenému. a proč se řeší Markovi. Prostě se rozhodli jít vlastní cestou, trénovat po svém, a to se tady nesmí???!!!!na­sadili si vyskou laťku, ale udržet ji se asi nedaří.a to mají zavístivci a škodolibí radost ať fandí tomu či onomu. Soutěžní tanec už nikdy,zákulisní intriky mě dostaly.Raději jako divák, jen nevědět, jak to vlastně všecho je........ :-(

[reagovat]

>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 07:54:45 | Na co to je reakce?

Možná mi nepřísluší zde reagovat na tyto příspěvky,jelikož se zde řeší právě i naše dvojice. Ale není tohle náhodou rivalita fanoušků?Mezi námi a sourozenci Markovými je samozřejmě rivalita velká, ale my s Tomášem jsme se v pohodě v Kisteleku pozdravili (i přes nedávné roztržky z důvodu jednoho odstoupení či neodstoupení) a naprosto v klidu se respektujeme. To, že nás řeší naši fanoušci je asi tak stejné, jakože fanoušek Sparty nikdy neuzná že Slavia je lepší a naopak.A upří­mě,musíte uznat, že bez toho by fotbal nebo hokej nebyl to co je.Takže proč nenechat fanoušky porovnávat, zda jednou porazil tenhle toho a naopak?…ÚVAHA :)

[reagovat]

Máca
>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 07:58:10 | Na co to je reakce?

heeezkýýýý, souhlas Máca

[reagovat]

>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 08:45:48 | Na co to je reakce?

Zdravím Tě Máco ,naprosto s Tebou souhlasím a konečně SUPER názor od tanečníka tvého kalibru. Pak je ale na snadě otázka, proč je naše Taneční liga taková žumpa – proč tedy naši porotci nepískají okamžité výkony párů které předvádějí v danou chvíli, nýbrž podle umístění na MČR nebo jména a zásluh.Když tak pěkně hovoříš o Slavii a Spartě :-) Zkus pro to něco udělat – můžeš oslovit celou generaci tanečníků – vystupte proti těm, kteří už dnes ani neví co pískají – neznají trendy, směry atd. Hodně štěstí Máco.

[reagovat]

Karlos
>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 08:00:34 | Na co to je reakce?

No věřte mi, že tak naivní nejsem, abych nevěděl, že výsledky nemusí být jen podle výkonu. Mně ale na tom zajímala právě jiná věc… Proč se tyto diskuse „…koukejte, A zase skončili před B, a o celé kolo!..“ vedou zrovna jenom mezi těmito dvěmi páry? Na mne to působilo dojmem, že si museli něco hrozného provést :-) co už buďto je nebo tábory jejich příznivců žene oslavovat výsledky vymezováním vůči tomu druhému páru.. (takže to skoro působí dojmem „nevadí, že jsme 88., hlavně že ti druzí jsou 95.“

[reagovat]

>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 08:03:28 | Na co to je reakce?

Také se občas dívám na výsledky, ale na rozdíl od místních pisálků, se dívám jak někdo odborně fundovaný soutěž hodnotil. Nezajímají mě hodnocení Srba, Chorvata, Bulhara, Rumuna ani Čecha či Slováka !!! Ti všichni dají všechny kříže nejprve nasazeným párům, pak párům svých zemí, a když něco zbyde, párům, které znají z minulé doby. Jediným porotcem, kterého hodnocení mě z této soutěže zajímalo, byl Hans Galke. Dvořákovi nedal do 48-ky aní kříž, Markovům 5, kdyby Kistelek hodnotili 4 mistři světa, Dvořák by napostoupil ani do 3. kola.

[reagovat]

>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 08:27:33 | Na co to je reakce?

Kdo je víc…Geir Bakke,který dal Karpovovi 5-ky,4-ky a Ninovi 1-ky,nebo Carol McRaild,která dala Karpovovi 1-ky a Ninovi 5-ky,4-ky?Anebo většina podpořená Skatingem?

[reagovat]

>>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 08:30:29 | Na co to je reakce?

Kde je tlačítko „To se mi líbí“ :-)

[reagovat]

Majkl
>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 15:30:56 | Na co to je reakce?

Kecáš nesmysly, nejsi náhodou fanda Markových?

[reagovat]

Bob
>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 16:51:45 | Na co to je reakce?

Já mám takový pocit, že se tady určité témata periodicky opakují. Proč to? Taneční hodnocení nikdy nebylo a nebude objektivní – to je fakt. Ale z jakého úhlu pohledu? Z úhlu pohledu tanečníka, rodiče či snad diváka? Každý jsme naprosto jiní a preferujeme něco jiného, takže ať už to bude kdokoliv, bude to někdo jiný. Kdybych porotoval MS či MČR, tak vězte, že byste byli překvapeni. Nevím proč, ale co tady dělá většina je to, že STIGMATIZUJE porotu. Ano, někdy kriticky hodnotíme porotce a můžeme mít pravdu, ale často tomu tak není. Víte co vlastně někdy děláte? Berete člověku to nejcennější – a to jeho vlastní názor! Teď pomíjím to, že existuje politika či osobní vztah mezi porotcem a párem.. Zdá se mi naprosto zbytečné a pod úroveň vyslovovat kategorické soudy – „bylo to tak či onak..“. A k srovnávání křížů se raději nebudu vyjadřovat, protože bych musel být už dokonce i vulgární. :( Tančete, tančete a bavte se o tanci. Co je nám po cárech papíru z výsledkové listiny!

[reagovat]

Pavel Bič
>>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 16:58:10 | Na co to je reakce?

Ten chlapec má pravdu :-) Pavle, tohle tu asi vyvěsíme na hlavní stránku :-)))

[reagovat]

Majkl
>>>>>>>>Kistelek Open 22.09.2010 03:09:49 | Na co to je reakce?

souhlas. Je taky třeba oddělit standarťáky porotce a latináře. To hraje taky zásadní roli, ti prvně zmiňovaní opravdu hodnotí dle tabulek a známosti. Latinští se občas podívají i na technickou stránku věci. Dle mého latinského názoru by Dvořák neměl být ani na úrovni semifinále MČR a to nemám žádné antipatie či sympatie k žádné s účinkujících stran. Ale Markovi a Dvořák je v latině neporovnatelné – kdy jeden z nich tančí opravdovou latinu

[reagovat]

Pepin
>>>>>>>>>Kistelek Open 22.09.2010 07:25:12 | Na co to je reakce?

Tady je to někdy „jako do dubu“.. Ti, kteří volí Lusnu řvou „Losna je lepší!“, ti, kteří volí Mažňáka řvou „Mažňák je lepší!“. Jestli někoho obhajujete, tak ho obhajujte, ale „dle mého latinského názoru“ – jakého? Chci ho taky znát! To se to tady bojíte napsat? S prominutím, hodně z vás píše o kravinách nebo o ničem. Já a možná i více lidí by rádo slyšelo nějaký názor, ale v tomto vláknu je diskuse snad jenom o tom, kdo je lepší…

[reagovat]

Pavel Bič
>>>>>>>>>>Kistelek Open 22.09.2010 09:38:56 | Na co to je reakce?

Pavle tady je to vždycky „jako do dubu“…Ty se tady snažíš o, řekl bych, ještě víc nemožnou věc než-li já.To jest o to, aby lidé řekli svůj názor a podepřeli ho myšlenkou „proč to tak je“.Mě občas až tak nevadí, že se zde píše jen „líbí“ nebo „nelíbí“. Mě zde spíše irituje to, že zde lidé neodpovídají často na příspěvky předtím, ale za každou cenu mají potřebu napsat, jak je ten či onen nejhorší či nejlepší,aniž by to navazovalo na jakoukoliv předchozí debatu…Určitě se tomu nějak odborně říká, ale já tomu laicky říkám „Syndrom zarudnutí před očima a totální nervový kolaps, který vyústí v napsaní první myšlenky, která mě v afektu zrovna napadne bez jakékoliv vlastní sebekontroly.“…A to zde bude bohužel donekonečna.

[reagovat]

Máca
>>>>>>>>>>>Kistelek Open 22.09.2010 15:11:07 | Na co to je reakce?

Ju, Máco, chápu. Je někdy fajn slyšet, že se to někomu líbí nebo nelíbí. Ale co mě vždycky vytočí jsou pomluvy a očerňování někoho. Nejhorší je na tom to, že pokud někdo kritizuje, ať už je to cokoliv nenapíše proč, v čem či jak něco zlepšit. Při takovém stylu psaní by bylo lepší někde zajít na fotbalový či hokejový zápas a celou dobu nadávat.. :)

[reagovat]

Pavel Bič
>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 15:24:09 | Na co to je reakce?

Co tady meleš o žebříčku IDSF, kde je v žebříčku teď Swětík Filip a taky Markovy porazil, ha,ha

[reagovat]

>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 16:06:47 | Na co to je reakce?

souhlas, vetsina soutezi konci podle toho jak jsou pary postaveny v rankingu, avsak ale musim rict, ze letosni prague open me v tomhle ohledu uplne prekvapil…pary ktere jsem typoval do finale skoncili v semku a pary ktere jsem typoval do semka max byli ve finale (abych byl konkretni, tak z finalovych paru me prekvapil Fiksa a Bagera – to je aby si nekdo nemyslel ze jsem tim mel na mysli Imametdinova ci Karpova…) ale jinak kdyz je soutez, tak se kouknete na poradi v rank listu a mate celkem jasnou predstavu, jde tam pak vetsinou o to, ze par A je o misto pred parem B, a par B par A porazi…proste takova male soukrome souboje

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 17:05:06 | Na co to je reakce?

kdyztak markovi se pisou na konci s mekym I a ne s tvrdym. to za prve. a za druhe v zadnem dvorak se silhanovou v zadnem pripade nejsou lepsi nez markovi. Jsou to hujdy( v latine) a cela praha jim leze do prdele jako by je ti dva zivili. Maji to bohuzel za ukol. S pozdravem vas Ostravak.

[reagovat]

>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 17:19:04 | Na co to je reakce?

A „měkký“ se píše se dvěma „k“;-) Nehledě na to, že s tím „y/i“ je to jak kdy – např. „Támhle tančí sourozenci Markovi.“ ale „Támhle vidím tančit sourozence Markovy.“ Takže příspěvek, na který reaguješ, je správně;-) S pozdravem bývalá ostravská naplavenina:-)

[reagovat]

H.S.
>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 17:19:42 | Na co to je reakce?

Ostravák může mít názor jaký chce, ALE: 1. nemusí ho vyjadřovat vulgárně a 2. když opravuje češtinu někoho jiného, měl by sám nejdřív umět správně česky – v tomto případě byly Markovi napsáni s y správně, protože šlo o 4. pád – tedy o ty Markovy.

[reagovat]

Vojta Marek
>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 17:20:43 | Na co to je reakce?

Vida, ještě měkké se dvěma k mi uniklo, díky H.S.

[reagovat]

Vojta Marek
>>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 17:34:07 | Na co to je reakce?

Jen pozor, aby se Ostravak nenaučil rychle správně česky, nebo tě roznese v zubech za „v tomto případě byly Markovi napsáni s y správně“(oni BYLI napsáni):-)))

[reagovat]

H.S.
>>>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 17:42:41 | Na co to je reakce?

No ty bláho, tak to je bota, rudnu jak rajče… Tohle se mi ještě nestalo – a můžete se přesvědčit, protože se poctivě podepisuju pod všechno, co sem napíšu. Asi mne ti hrubkaři nakazili bo co… To snad není pravda totok… Mno ale mně je jasný, že jak jsem psal, že tam to y má být, tak se mi zkrátka vloudilo i tam, kde být nemá, moje blbost.

[reagovat]

Vojta Marek
>>>>>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 17:55:52 | Na co to je reakce?

Zajisté šlo o záškodnický čin šotka, který ti pod prsty zákeřně vyměnil klávesy! Fakt, věřím tomu:-)))

[reagovat]

H.S.
>>>>>>>Kistelek Open 21.09.2010 17:43:21 | Na co to je reakce?

Docela by mě zajímalo,jak porotce stíhá porotovat podle ranklistu v reálném čase na parketě páry od 9. do 500.místa na ranklistu.Myslím, že jste asi nikdy neporotovali.Zde pro ukázku:

1.Goffredo – 333.
2.Schmit – 9.
3.Balan – 66.
4.Silvestri – 22.
5.Fiksa – 29.
6.Frighetto – 31.
7.Marinello – 48.
8.Kiselev – 86.
8.Vodicar – 27.
10.Csaba – 52.
11.Vas – 168.
12.Dvorak – 59.
19.Swetik – 409.
22.Markovi – 180.

Zajímala by mě jediná závislost ranklistu na těchto výsledkách.Prosím poučtě mě.

[reagovat]

>>>>>>>>Kistelek Open 22.09.2010 03:12:19 | Na co to je reakce?

Stačí se snad podívat do startovní listiny a do rank listu před soutěží a víš s kým máš tu čest

[reagovat]

>>>>>>>>>Kistelek Open 22.09.2010 03:59:06 | Na co to je reakce?

no vidím, že tomu fakt nerozumíš.vyberu jen jednoho – Swětík 409. místo pro, že má novou partnerku atd., ale spoň tě to donutilo projet ranklist, ne???

[reagovat]

>>>>>>>>>>Kistelek Open 22.09.2010 09:10:28 | Na co to je reakce?

se nebavím o Swětíkovi proboha,ten nikoho nezajímá.

[reagovat]

>>>>Váš nejoblibenejsi par 19.09.2010 05:26:39

Slavik Kryklyvyy & Anna Melnikova a Yulia Zagoruychenko & Ricarrdo Cocchi :)

[reagovat]

Kléér
Nejoblíbenější pár 30.08.2010 09:58:47

Victor Fung – Anna Mikhed

[reagovat]

nejoblíbenější pár 2.08.2010 15:27:59

Muj nejoblíbenější pár byl a vždycky bude, ikdyž už skončili kariéru, Eugene Katsevman a Maria Manusova

[reagovat]

Kuba
Váš nejoblíbenější pár 2.08.2010 13:59:40

Já mam nejradši svůj imaginárně vytvořený pár Zagoruychenko a Surkov. Jsou to moji velmi dobří kamarádi a často s nimi chodím na kávu… :D A doopravdy jsou to oba dva se svými pravými partnery.

[reagovat]

Honzáč
>Váš nejoblíbenější pár 2.08.2010 15:18:14 | Na co to je reakce?

Honzo ty si je představuješ dohromady? :D to teda nevim :D:D:D

[reagovat]

Kuba
>>Váš nejoblíbenější pár 3.08.2010 18:17:37 | Na co to je reakce?

Prostě se mi líbí každej zvlášť a dokážu si je představit i spolu…nevim. :D

[reagovat]

Honzáč
pár 8.07.2010 04:33:11

Pro mě je prostě nejlepší Yulia Zagoruychenko a Ricardo Cocchi!!!!!

[reagovat]

Jarda
>Váš nejoblibenejsi par 7.07.2010 13:51:53

jednoznačně Yulia Zagoruychenko & Ricarrdo Cocchi:)

[reagovat]

klára
PÁR 4.07.2010 13:00:23

Určitě Yulia Zagoruychenko a Ricardo Cocchi z profíků a Vladimir Karpov a Maria Tzaptashvili za amatéry 8-)

[reagovat]

Kája
Váš nejoblibenejsi par 30.06.2010 16:57:48

tak se pochlubte kdo je vas nejoblibenejsi tanecni par :) je jedno jestli ve stt nebo latine. Pro me je to Andrey Gusev – Elizaveta Cherevichnaya :)

[reagovat]

Lukáš B.
>Váš nejoblibenejsi par 1.07.2010 02:59:55 | Na co to je reakce?

Luca a Loraine Baricchi :-*

[reagovat]

Lůca
>>Váš nejoblibenejsi par 7.07.2010 15:03:08 | Na co to je reakce?

moje řeč :)

[reagovat]

Lea
>Váš nejoblibenejsi par 1.07.2010 04:43:34 | Na co to je reakce?

Yulia Zagoruychenko & Ricarrdo Cocchi ;-)

[reagovat]

Daniela
>Váš nejoblibenejsi par 1.07.2010 05:25:24 | Na co to je reakce?

Stefano- Anna :)

[reagovat]

Ajla
>Váš nejoblibenejsi par 1.07.2010 05:33:33 | Na co to je reakce?

Martinoooooo!!!!! (ani ne tak pár, jako ON ;-) ) A jako pár teda asi Matej Krajczer-Iwona Golczak…

[reagovat]

nina b.
>Váš nejoblibenejsi par 7.07.2010 10:33:33 | Na co to je reakce?

Jednotlivce bych asi volil Surkova, jako pár buď Yulia Zagoruychenko & Ricarrdo Cocchi nebo Matej Krajczer & Iwona Golczak

[reagovat]

Mike
>Váš nejoblibenejsi par 7.07.2010 12:06:18 | Na co to je reakce?

Taky Gusev!!! je to mástr…

[reagovat]

Vilém P.
>Váš nejoblibenejsi par 8.07.2010 08:10:04 | Na co to je reakce?

Sourkov + Melia – profi Pohl + Lavinovich – amat.

[reagovat]

B.
>>Váš nejoblibenejsi par 21.07.2010 05:55:47 | Na co to je reakce?

Yulia Zagoruychenko & Ricarrdo Cocchi jsou bezva a ještě Karpov a Tzaptashvili :-)

[reagovat]

>>>Váš nejoblibenejsi par 21.07.2010 06:06:18 | Na co to je reakce?

STT: Mirko Gozzoli – Alessia Betti
LAT: Vladimir Karpov – Maria Tzaptashvili

[reagovat]

MililiVantili
>>>>Váš nejoblibenejsi par 2.09.2010 08:38:56 | Na co to je reakce?

Slavik Kryklyvyy & Anna Melnikova

[reagovat]

M#
>>>>>Váš nejoblibenejsi par 21.10.2010 08:49:39 | Na co to je reakce?

Mezi mé nejoblíbenější páry patří všechny na soutěži momentálně poražené :-)

[reagovat]

Equus

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email