Mia
Začinájící

otazka

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 00:30:02

Borský - Neumitková 7.11.2010 15:12:13

zajímalo by mě kam se poděli Ondra Borský se Zuzkou Neumitkovou.. nevíte někdo??

[reagovat]

terez
>Borský - Neumitková 7.11.2010 15:22:56 | Na co to je reakce?

Poděli se tak, že spolu netančí :-)

[reagovat]

Majkl
>>Borský - Neumitková 8.11.2010 15:19:37 | Na co to je reakce?

A hledají si někoho nového, nebo jak? Já je měla docela ráda:( jako pár myslim:D.

[reagovat]

Maca ve stuttgartu 22.08.2010 05:24:41

gratuluju Macovi se Zuzkou ke krasnymu 17. mistu ;)

[reagovat]

Lukáš B.
>Maca ve stuttgartu 22.08.2010 06:14:34 | Na co to je reakce?

No vidíš,že jsme tam nakonec byli…:-)..a díky…Akorát Habartka na Dancetime.cz z nás udělala nasazený až do 4.kola :D:D…byli jsme jen do 3…a pokud chceš vědět jak to je s nasazováním na GOC tak…

• – maj páry, který jsou v 50.ce ranklistu anebo rok předtím tančili 48čku a tančí od 2.kola

** – maj páry, který jsou v 24.ce ranklistu anebo rok předtím tančili 24ku a tančí od 3.kola

[reagovat]

Máca
>>Maca ve stuttgartu 22.08.2010 06:28:52 | Na co to je reakce?

jojo, dikec ;)

[reagovat]

Lukáš B.
Stuttgart 20.08.2010 13:08:53

no, vypada to ze Maca na standard vubec nenastoupil, nevite nekdo proc?

[reagovat]

Lukáš B.
>Stuttgart 20.08.2010 13:12:38 | Na co to je reakce?

Máca patří mezi „star couples“ má myslím dvě hvězdy, takže je nasazený až do dalších kol. Proto ted není ve výsledkách

[reagovat]

>>Stuttgart 20.08.2010 13:14:30 | Na co to je reakce?

aha, diky, ja si prave rikal co znamenaji ty hvezdicky…a i kdyz jsem si myslel ze je nasazeny, tak jsem si myslel ze se nasazuje do 2. kola (jako na vsech openech)…to ze je to na GOC jinak jsem netusil ;o

[reagovat]

Lukáš B.
>>>Stuttgart 20.08.2010 16:09:50 | Na co to je reakce?

Chlape, co to tady komentuješ ty výsledky a tak podobně… Vidím, že jsi velký znalec a zřejmě budeš určitě lepší než všichni co se GOC letos účastní :))) Prvně prý Voborník :))) Ted zas nevíš jak to chodí s nasazenými páry… Ach jo…

[reagovat]

>>>>Stuttgart 20.08.2010 17:55:16 | Na co to je reakce?

s Voborskym to byl preklep, to ze nevim jak to je s nasazenymi pary je pravda ze jsem nevedel, ze jsem lepsi nez vsichni na GOC, to rikas ty, ja to nikdy nerekl a ani nereknu. To ze komentuju vysledky je podle me normalni, mam svuj nazor, na tim si stojim, a narozdil od tebe se aspon umim podepsat…je mi jasny ze nejakej macuv vlezdoprdelka bude delat vsechno pro to, aby se ho zastal, ze to bude anonym, to je mi taky jasny, takze me tvuj komentar vubec nijak netrapi :)

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>>Stuttgart 20.08.2010 18:17:57 | Na co to je reakce?

Až na to že nejsem žadný jeho vlezdoprdelka. Jeho latina se mi nelíbí, ale má muj respekt, že jezdí do zahraničí narozdíl od jiných…a myslím, že toho dokázal opravdu hodně. Možná to někdy pochopíte až budete jezdit někam jinam, než jen po ČR. Jinak určitě komentovat výsledky můžeme všichni, na tom není nic špatného, ale trochu té úcty by neškodilo, teď to nemyslím jen na tebe! No a taky se můžu podepsat Pepík S. řeklo ti to něco? :))))))

[reagovat]

>>>>>>Stuttgart 20.08.2010 18:32:23 | Na co to je reakce?

vidis, s tim nazorem na latinu sme na tom stejne, muj respekt samozrejme ma taky, ale prave ze na to kolik toho dokazal, tak ten GOC neni zadnej extra vysledek, myslim ze nejsem jedinej kdo cekal neco vic, o tom to proste je, kdyz je nekdo uspesnej, lidi od nej ocekavaji dobry vysledky, o to vic na soutezich jako je German open…a co se tyce podpisu, je to porad lepsi nez nic…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>>Stuttgart 21.08.2010 03:51:15 | Na co to je reakce?

Gratuluji Honzovi Voborskému a jeho partnerce Libušce za pěkné umístění ve Stuttgartu,jen tak dál.

[reagovat]

Lidka
>>>>>>Stuttgart 22.08.2010 05:51:49 | Na co to je reakce?

Přidávám se :-)

[reagovat]

Bob
Dvořák ve Stuttgartu 20.08.2010 02:17:40

Ten Dvořák co byl ve Stuttgartu na 124–130.místě, to je ten Máca, co se tu stále naváží do jiných párů ???

[reagovat]

>Dvořák ve Stuttgartu 20.08.2010 02:51:47 | Na co to je reakce?

jj, je to on, zrovna mu to taky asi nevyšlo podle představ, ale zrovna v jeho případě si nemyslím, že se do někoho naváží, narovinu prostě řekne co si myslí,na čemž není nic špatného,nikoho neuráží, a ještě se pod to podepíše na rozdíl od nás.....:-?

[reagovat]

>>Dvořák ve Stuttgartu 20.08.2010 03:26:23 | Na co to je reakce?

Na tohle jsem čekal, kdy sem tohle někdo napíše. A vy asi taky, co? A užje to tady… Stuttgart je ale trošku jiná soutěž než „normální“ open. Byli jste tam někdy, vy co to tady píšete? To by mě docela zajímalo. Je to i hodně o štěstí – skupině, můžete být unaveni, soutěž trvá týden… Výsledek na GOC se nedá porovnávat s openem.

[reagovat]

kevin
>>>Dvořák ve Stuttgartu 20.08.2010 04:06:20 | Na co to je reakce?

na tohle se historie nediva, tam je dulezity cislo…a ne v jaky byl skupine, jestli byl unavenej, kolik mel krizu, to jaksi nikoho nezajima…mne slo spis o to, ze proste z ceskych paru mel nejvetsi sanci na nejlepsi umisteni a tady – pokud jsem dobre pocital – 2 pary skoncily lip, z toho Honza Vobornik dokonce o kolo… Jasny, vsichni vime ze stt jde Macovi lip…tak jsem zvedav jak si povede tam, a samozrejme mu drzim palce aby dopadl co nejlip, ja jen chtel rict, ze to umisteni v latine je celkem zklamani…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>Dvořák ve Stuttgartu 20.08.2010 04:59:33 | Na co to je reakce?

no já jsem tam byl a i když se mé kategorie prolínaly nesoutěžil jsem dýl jak dva dny (nejsem žádný finalista ha ha ha), takže jaký týden, soutěž je to jiná to je fakt, chce to fyzičku a být vidět v té masovce. a vo tom to tam pro nás nezmámé a bez známostí je.....ale mám to tam rád…

[reagovat]

>Dvořák ve Stuttgartu 23.08.2010 03:21:50 | Na co to je reakce?

Prosím tě když se na tohle ptáš, tak se hlavně k ničemu nevyjadřuj.

[reagovat]

Stuttgart 19.08.2010 18:31:46

no, kdyz uz mluvite o nasi reprezentaci, tak Maca se na GOC taky zrovna nepredvedl…deleny 124. misto…to je celkem nic moc na medailistu MCR a tak dale a tak dale…

[reagovat]

Lukáš B.
>Stuttgart 20.08.2010 02:08:36 | Na co to je reakce?

To teda :D

[reagovat]

Bob
>Stuttgart 23.08.2010 15:15:59 | Na co to je reakce?

Co máš za třídu, umělče, že tady pořád dokola omýláš jak se Mácovi nepodařil jeden výsledek? Že by už třídu C? Udelej si příští rok výlet do Stuttgartu a třeba ti pak dojde, že tady tlacháš o něčem o čem nemáš ani potuchy…

[reagovat]

>>Stuttgart 23.08.2010 15:23:12 | Na co to je reakce?

Aspoň je podepsanej :-)

[reagovat]

>>>Stuttgart 24.08.2010 03:23:55 | Na co to je reakce?

A sakra, tady člověk musí mít M-ka, aby mohl říct holej fakt:D

[reagovat]

Bob
>>>>Stuttgart 24.08.2010 04:54:56 | Na co to je reakce?

Co se divíš, jsi v české republice, tady si všichni honí trika, ale jakmile si otevře hubu něj noob nebo prostě široká veřejnost, tak je autoaticky ukamenován a poslán na pranýř

[reagovat]

pedro
>>>>>Stuttgart 24.08.2010 05:01:13 | Na co to je reakce?

mno, a i kdyz bys mel Mka, tak si najdou vzdycky neco co ti vytknou ;o

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>>>Stuttgart 24.08.2010 05:48:30 | Na co to je reakce?

jj, přesně tak to je :-)

[reagovat]

Bob
>>Stuttgart 24.08.2010 10:27:06 | Na co to je reakce?

:-D No to snad ne.

[reagovat]

Jirka
markovi na idsf 17.08.2010 04:57:54

tak je tady zase mega uspech markovych na idsf v bratislave -tancili readance a pak je porazil jeste nejaky slovensky par!!!! nevim co se deje!!!! u nas malem mistri a na evrope jdou porazit plohla ale maji problem s druhym kolem !!!!!

milan p

[reagovat]

>markovi na idsf 17.08.2010 05:39:27 | Na co to je reakce?

v redancu?? si delas srandu ne?:/ lol, reprezentace jak svin :D btw jsou nekde vysledky? na ofic strankach ani na idsf jeste nejsou

[reagovat]

Lukáš B.
>>markovi na idsf 17.08.2010 05:54:46 | Na co to je reakce?

http://dancesportinfo.net/…Results.aspx

no ale vzhledem tomu ze je to o misto to az zas takova porazka neni:-) … treba jim jen bylo blbe?

[reagovat]

>markovi na idsf 17.08.2010 06:02:39 | Na co to je reakce?

Podívej se na www.dancetime.cz a dozvíš se, že se Martina během soutěže zranila, díky čemuž Markovi nepojedou GOC ve Stuttgartu.

[reagovat]

Vojta Marek
>>markovi na idsf 17.08.2010 06:18:39 | Na co to je reakce?

aha, tak to pak jo…ja uz si prave rikal jak je mozny ze vypadli tak rychle…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>markovi na idsf 17.08.2010 06:36:27 | Na co to je reakce?

Tak,ale potom by mě zajímalo, ve kterém kole se zranili..Pokud by se totiž zranili v prvním kole (ze kterého šli do redancu) pak nevim proč pokračovali v soutěži ještě 2 kola.Pokud se zranili až ve 3.kole,tak potom v 1.kole tančili tak jak normálně umí a s tím šli re-dance. Pokud mi zdraví nefunguje tak ať tu soutěž nebo to kolo raději netančím, ať pak nemusím takhle alibisticky omlouvat výsledek.Tohle je jen otázečka na zamyšlenou a klidně mě sežerte…:)

[reagovat]

Máca
>>>>markovi na idsf 17.08.2010 08:28:49 | Na co to je reakce?

tenhle pár patří zrovna k těm, který vždy na nějaké velké soutěži zrovna trpí nějakou nemocí, když výsledek nedopadne.....

[reagovat]

>>>>markovi na idsf 17.08.2010 13:20:28 | Na co to je reakce?

Martina totiž není z těch, kteří jen tak lehce něco vzdávají! To, že jsme pak šli přes redance jí naopak ještě dodalo kuráž, že to přece zvládne! Stálo to za pokus. Taky se mi to jednou stalo. Tančili jsme Dutch open a mně se hned ve druhém tanci (sambě) zablokovala záda při rolech. Přesto jsem soutěž nevzdal a nakonec jsme byli 5. Odtančil jsem s tím 5 kol i přes velkou bolest! Nejsme ty typy, které odstupují ze soutěže kvůli křeči Máco… Zdravé sebezapření je občas na místě. Místo kritiky bys udělal lépe, kdyby ses teď soustředil na vlastní tancování a Martině popřál brzké zotavení. Bylo by to férovější… Já ti ve smyslu fair play přeji hodně štěstí na GOC.

[reagovat]

Tomáš Marek
>>>>>markovi na idsf 17.08.2010 13:35:53 | Na co to je reakce?

Zrovna jsem chtela dodat neco o krecich na soutezich, alibistickym vymluvam a kdo s tim ma zkusenost…Tomas mi to vzal z ust :) Taky moc nechapu co z toho, Maco, mas se takhle nefer navazet do souperu, kdyz ani nevis jak to bylo.

[reagovat]

Verca
>>>>>markovi na idsf 17.08.2010 14:20:42 | Na co to je reakce?

Ahoj Tome, děkuji za přání na GOC.Martině přeji samozřejmě brzké uzdravení a co se týče tvé poznámky na křeč.Ano přesně tak.Já jsem ten typ člověka,který raději odstoupí ze soutěže ze zdravotních důvodů,když mu nefunguje tělo,než aby se přemáhal a snažil si něco dokázat.Já jsem měl se Zuzkou také jet Bratislavu ale týden před ní jsem onemocněl a tak jsem ji právě raději zrušil,abych mohl jet důležitější soutěž jakou je právě Stuttgart. Takže doufám že se uvidíme co nejdříve (Prague Open) a utkáme se FairPlay bez žádných křečí či bolestí zad. S pozdravem Máca

[reagovat]

Máca
>>>>>>markovi na idsf 18.08.2010 19:09:05 | Na co to je reakce?

Ano a chováme se zase jako malý děti, že??? Hned jak se někomu něco nepovede, tak ho ještě víc potopíme a ukážeme si na něj, jak si to ten blb mohl dovolit, když byl druhej na republice. No jo jsme přece češi, že jo, ty to tak dělaj. Kdyby dopad něčekaně dobře, tak po tom ani pes neštěkne, ale takhle ho tady pořádně propereme…Jen tak dál. Závidět, pomlouvat, udávat…

[reagovat]

Honzáč
>>>>>>>markovi na idsf 19.08.2010 01:59:33 | Na co to je reakce?

Proč bychom se měli chovat jako malé děti?? Těch horších výsledků ze zahraniči v poslední době mají Markovi více, tak nevím, proč se někdo pořád bojí napsat svůj názor. Myslím si, že je nikdo nepomlouvá…jsou to holá fakta-viz Mistrovství Evropy!!!!!!

[reagovat]

Panec
>>>>>>>>markovi na idsf 19.08.2010 04:35:44 | Na co to je reakce?

:D Strašně se mi libí morální úroveň v našem tancovaní. Opravdu jen pomluvy, závist, kritika atd. Tak se jim teď třeba nedaří, no a co?

[reagovat]

Bob
>>>>>>>>>markovi na idsf 19.08.2010 06:36:16 | Na co to je reakce?

no na druhé straně podle toho co se namluví o tom kolik, kde a s kým toho natrénují, bych fakt čekal víc. co se týče výsledků, je to pořád stejné. Doma nejlepší,ale na mezinárodním poli jsou prostě i leší, to všichni víme.....takže čemu se divíme…

[reagovat]

Pepa
>>>>>>>>>>markovi na idsf 19.08.2010 13:01:09 | Na co to je reakce?

Lidi fakt nevim o co vam GO, Tomas s Martou ze sebe zadny hvezdy nedelaj, nikde nebehaj a nekrici „Cumte na me, sem nejlepsi“ a s kym trenuji a jaky to ma efekt je taky snad na nich. Dopadaj jak dopadaj, no a? A jestli se vam nelibi jak dopadaj na MCR, tak si to vyridte s porotou a nekritizujte za to je.

[reagovat]

roumec
>>>>>>>>>>>markovi na idsf 21.08.2010 07:58:31 | Na co to je reakce?

Teda Máco, teď jsi nás všechny rozesmál. Jaký FAIR PLAY, když máš mámu v porotě!!!!!!

[reagovat]

>>>>>>>>>>>>markovi na idsf 21.08.2010 10:09:20 | Na co to je reakce?

No a co, že má mamku v porotě? Ho neporotuje, tak o co Ti jde!!!!! Nechte Mácu na pokoji, nezaslouží si, aby jste ho tady hanili, dokázali toho ze Zuzkou dost a ještě dokáží!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[reagovat]

>>>>>>markovi na idsf 21.08.2010 17:55:24 | Na co to je reakce?

Já teda nevím,fair play – nafair play Markovi-Dvořák nesrovnatelné, utkání je možné dle mě pouze na našich soutěžích, kde jde pouze o složení portoty – ale tanečně jedním okem všichni vidíme kdo tančí opravdovou latinu.

[reagovat]

Pepito
>>>>markovi na idsf 17.08.2010 16:19:55 | Na co to je reakce?

Ahoj Martine, připojuji se k Tvému názoru, máš ve všem pravdu a líbí se mi, že se pod to nebojíš podepsat, toho si hodně vážím. Bohužel Markovi, poslední dobou nedokazují, to co by měli dokazovat jako vícemistři republiky....... Držím Ti moc palce ve Stuttgartu. Zdraví mamka od jednoho tanečníka z Havířova, kterého znáš.

[reagovat]

>>>>>markovi na idsf 17.08.2010 20:43:46 | Na co to je reakce?

A mamka se nám nepodepíše :-D

[reagovat]

Majkl
>>>>>>markovi na idsf 18.08.2010 04:01:45 | Na co to je reakce?

Raději ne, aby mě neukamenovali, že si tady dovolím kritizovat Markovy......,ale Mácy si vážím. Reprezentuje naší republiku skvěle!!!!

[reagovat]

Ta samá mamka
>>>>>>>markovi na idsf 22.08.2010 01:41:36 | Na co to je reakce?

Ve ST tancích.

[reagovat]

Taťka
>>>>>>>>markovi na idsf 22.08.2010 11:52:33 | Na co to je reakce?

Tak mi tato rozohněná diskuse nedá se nevyjádřit. Je moc fajn, že tady někteří píšete svůj vlastní názor na něčí tancování, ale urážet někoho, že tančí blbě je trošku pod úroveň a hodnotit páry podle výsledků jakbysmet. Chápu jak Mácu, tak i Tomáše s Marťou. Jedna věc je připravit se dobře na soutěž a v případě zranění (nebo zablokování některé části těla) je důvodem pro odstoupení ze soutěže a soustředění se na jiné, třeba důležitější soutěže. Na druhou stranu ale taktéž chápu jistou bojovnost páru a sebepřemáhání se. Co bysme to byli za tanečníky, kteří nebojují? Teď trošku odjinud, učil jsem nedávno na soustředění, kde jsem byl na parketu denně téměř 12h a musel jsem se ohromně přemáhat, abych doučil lekce, protože taneční obuv není nejvhodnější na klenbu chodidla.. Samozřejmě, se zlomenou nohou (to je už extrém) bych to asi nedělal. Takže ve všem je to věc míry toho či onoho páru, trenéra, atp.. Ať máte fajn den a přeji všem pevné zdraví!

[reagovat]

Pavel Bič
>>>>>>>>>markovi na idsf 22.08.2010 16:33:40 | Na co to je reakce?

Kazdopadne Pavle skvely vykon, nikdy na tobe ta unava nebyla poznat takze THUMBS UP;-)

[reagovat]

roumec
>>>>>>>>>markovi na idsf 23.08.2010 01:40:24 | Na co to je reakce?

Ačkoliv se Pavel mnohdy mýlí (nebo je možná tendenční), tentokrát to vystihl naprosto přesně. Do poslední tečky souhlas.

[reagovat]

>>>>>>>>>>markovi na idsf 23.08.2010 09:49:37 | Na co to je reakce?

Děkuji, ale rád bych dodal, že vlastní názor je vlastním názorem, nemůžeme ho proto hodnotit jako mylný – to bude pouze v tom případě, když svůj názor konfrontujeme s jiným. A tendence máme všichni, s tím souhlasím. :)

[reagovat]

Pavel Bič
>markovi na idsf 17.08.2010 10:15:55 | Na co to je reakce?

Mno navíc Slováci ve výsledcích minimálně seniorů I ve STT mají docela bordel, protože na dancesportinfo.net a na Spaekrovi je to finále poskládaný úplně jinak, přičemž navzdory oficiálnosti Spaekra mi Petr Palát říkal, že dancesportinfo má pravdu, protože jim na soutěži dali ceny za třetí místo…

[reagovat]

Vojta Marek

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email