Mia
Začinájící

Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže?

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:08:58

kecy v kleci 30.09.2010 17:16:33

Panebože, to jsou zas ho… co se tady řeší. Nechcete to vzít pár po páru a udělat každýmu kalendář soutěží, kam má a nemá jezdit??? Asi se dost nudíte, když řešíte takový krávoviny. Ať si každej jezdí kam se mu chce ne?

[reagovat]

Honzáč
>kecy v kleci 30.09.2010 19:09:54 | Na co to je reakce?

To jo, ale na druhou stranu na tom něco je :-)

[reagovat]

>>kecy v kleci 1.10.2010 07:46:56 | Na co to je reakce?

Co na tom je, poděl se s námi o nový poznatek… :-)

[reagovat]

Honzáč
Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 02:56:17

A proč nechcete jezdit na moravské soutěže?

[reagovat]

kopretina
>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 03:05:33 | Na co to je reakce?

protože by si tam neškrtli :-D

[reagovat]

MililiVantili
>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 04:49:57 | Na co to je reakce?

Proč budu jezdit na Moravu, když Praha a okolí nabízí spoustu soutěží pro mne dostačujících? Nemůžu za to jak vypadá taneční mapa a že se soutěže soustředí hlavně do tohoto regionu.

[reagovat]

Bob
>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 05:44:33 | Na co to je reakce?

Je fakt, že do středních Čech už se stěhují i soutěže A a M.

[reagovat]

Equus
>>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 13:29:22 | Na co to je reakce?

Co je tohle Karle za kec? Taková „Mladá Boleslav“, „Benátky“, „Uhlířské Janovice“ existují co já pamatuju, tak jakýpak „stěhování“…

[reagovat]

>>>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 15:47:09 | Na co to je reakce?

To ano, ale co taková soutěž v Benešově (alias Týnci)?? A kam zmizely soutěže v Plzni a Rokycanech? Nadělaly se z toho pohárovky. A když mě oslovuješ jménem, podepiš se.

[reagovat]

Equus
>>>>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 16:06:37 | Na co to je reakce?

že se vám do toho pletu – když někdo nepodá přihlášku do výběrového řízení, pak těžko může předpokládat, že mu z nebe spadne soutěž :)

[reagovat]

Mary
>>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 1.10.2010 08:08:02 | Na co to je reakce?

ony se nestěhují, to si tak kamarádi filutové přidělují…prostě humus kam se podíváš.....

[reagovat]

Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 29.09.2010 15:37:42

Jelikož jsem z jednoho takového regionu (na západě Čech), docela mě štve, že na kvalitní soutěže, které se u nás pořádají, přijede soutva tolik párů na to, aby byla postupovka – a mnohdy ani to ne, přitom o den dříve v Praze praská malý kulturák ve švech.

Konkrétně příklad z minulého víkedu: Na Modřanské homoli nás bylo 21 párů – malý parket, šatny tak 3×3 metry… O den později do Tachova přijelo 5 párů, přitom se soutěž konala ve velkém sále, zázemí bylo skvělé, ceny taky. (Tachov – Praha: 1,5 hodiny jízdy). No a v úterý na Kladně 25 párů… A to se samozřejmě netýká jen Tachova.

Proč taky Pražáci nebo Kladeňáci nezavítají k nám – do regionů?

[reagovat]

Luck
>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 29.09.2010 15:41:30 | Na co to je reakce?

no my z ostravy jezdime do kladna, a kdyz je soutez treba v tesine tak nikdy nikdo z prahy a zapadnic cech nedojel…rekla bych ze jsou zhyckani tim, ze doma maji tolik soutezi a nepotrebuji zkratka za nimi jezdit… Ps: a na moravske souteze si casto ani netroufnu..

[reagovat]

veronika
>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 29.09.2010 15:41:33 | Na co to je reakce?

no my z ostravy jezdime do kladna, a kdyz je soutez treba v tesine tak nikdy nikdo z prahy a zapadnic cech nedojel…rekla bych ze jsou zhyckani tim, ze doma maji tolik soutezi a nepotrebuji zkratka za nimi jezdit… Ps: a na moravske souteze si casto ani netroufnu..

[reagovat]

veronika
>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 29.09.2010 15:50:54 | Na co to je reakce?

No tak musím říct, že tak daleko bych taky nejel – to už je cesta na několik hodin, ale my jezdíme do Prahy nebo na Kladno docela často a když už je nějaká soutěž u nás, tak kolikrát nemáme ani postupovku :(

[reagovat]

Luck
>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 12:14:30 | Na co to je reakce?

I já jsem z ostravska a je tu řada pěkných soutěží ( Hlučín, Orlová, Havířov, Třinec apod. ) ale neodpustím si narážku na samotnou Ostravu. V Ostravě sice probíhají špičkové soutěže OPEN nebo mistovství republiky a další velké akce ale běžnou postupovou soutěž byste v historii Ostravy hledali hodně dlouho. Domnívám se proto, že členové tanečních klubů AKCENT, LR COSMETIC, tanečního studia Vítkovice, TK J.Calábkové případně dalších ostravských klubů by v otázce dojíždění měli sklopit uši a mlčet. Podívejte se na Prahu nebo Brno a místo kritiky uspořádejte soutěž i vy.

[reagovat]

>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 29.09.2010 15:53:49 | Na co to je reakce?

Ono to taky nemusí být prostorama, ale organizací soutěže :-) Já bych do západních Čech (Plzeň a spol.) už fakt podruhé nejela…

[reagovat]

Mary
>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 04:40:26 | Na co to je reakce?

Holoto vybíravá :-D Emka na vás. to pak budete řešit zda daleko jet, nebo spadnout do A :-D

[reagovat]

H.S.
>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 05:41:59 | Na co to je reakce?

V Plzni se náhodou konávala výborná soutěž třídy A, bohužel už je zrušená.

[reagovat]

Equus
>>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 10:32:15 | Na co to je reakce?

Pokud mne neklame paměť, tak podle výsledků 1. kola výběrového řízení na ČSTS by na podzim 2011 měly áčka v Plzni být ;-)

[reagovat]

Vojta Marek
>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 13:30:33 | Na co to je reakce?

A můžeš napsat proč? Já bych řekla, že organizace soutěže v Tachově byla opravdu skvělá – jak již bylo řečeno, byly zde prostorné šatny,ceny byly také dobré. Myslím, že bych našla soutěže s hroznou organizací, ale ty v západních Čechách se mezi ně opravdu neřadí. ;)

[reagovat]

J.aniiinka.a
>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 29.09.2010 16:00:00 | Na co to je reakce?

sice nejsem z cech, ale z Brna…ale musim rict ze kdyz muzu tak misto na souteze ktere jsou tady na morave jedu radsi do strednich cech, nebo do prahy a okoli

[reagovat]

Lukáš B.
>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 05:41:07 | Na co to je reakce?

Podle mě je to proto, že soutěží je hodně. Proč pojedu někam 150 km v sobotu, když v neděli je další soutěž 50 km daleko? Zavedl bych omezený počet a sestupy jako je to v A,M. Páry potřebují body, aby nespadli o třídu níž, takže jezdí všude.

[reagovat]

Equus
>>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 30.09.2010 09:26:20 | Na co to je reakce?

nooo, my to tak klidne delame ;) radsi pojedu v sobotu do Chrudimi, coz je cca 130km, nez v nedeli do Kromerize (napr.) ktera je 70km

[reagovat]

Lukáš B.
>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 5.10.2010 14:41:19 | Na co to je reakce?

Podívej se na výsledky a zjistíš, že kladeňáci tam byli.

[reagovat]

Věra
>Proč Pražáci nebo Kladeňáci nejezdí na regionální soutěže? 5.10.2010 14:41:22 | Na co to je reakce?

Podívej se na výsledky a zjistíš, že kladeňáci tam byli.

[reagovat]

Věra

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email