Mia
Začinájící

S kůží na trh!!! :o))

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:49:03

Hmm 8.10.2010 09:43:26

Já teda nevím, video sice není žádná špička, ale k pobavení to je, a když to člověka zajimá a baví, tak je to snad lepší, než kdyby nic nedělal, ne?? Tak nevím, co se do něj tak navážíte. Dave, pokračuj, stereotyp je nuda!! :O)

[reagovat]

éé jáá néé
Další video! 8.10.2010 09:04:38

Já chci další videaaa ale! :-D:-D:-D

[reagovat]

Walda
>Další video! 9.10.2010 09:06:19 | Na co to je reakce?

Walda, éé jáá néé> Nenechám se dlouho přemlouvat, ale neslibuji že bude rychle. ;o)))

[reagovat]

Dave
Nenápadnost. 8.10.2010 07:34:50

K lidem, kteří mají neúprosnou potřebu komentovat mou osobu a její povahu místo videa, musím jim něco potvrdit -

nenápadný, neznámý, poklidný, usedlý, normální,
konzervativní, non-extravagantní –
jsou skvělé, zajímavé a někdy i hodnotné vlastnosti. Ale ve spojení se slovem „latinář“ mi jednoduše nedávají smysl. :o)

Takže ano, hodlám býti nadále -
usměvavý, extravagantní, buřičský, agent-provokatér, třeba někdy originální, někdy nepochopený, divoký, vášnivý a taky od normálu se odchylující. :o)))

A pokud by náhodou tento příspěvek někdo četl a chtěl pochopit jeho hlubší význam, tak to že tančím latinu je momentálně spíše důsledek mé divoké povahy, ne naopak. ;o)

Děkuji za komentáře a lidem, kteří zatím ještě neviděli mé pro část tanečního světa extravagantní video, nechť si jej shlédne na odkazu níže,
budu rád za další PODNĚTNOU / nesmyslnou reflexi nebo kritiku. :o)))

S pozdravem,

[reagovat]

Dave
Jmeno 7.10.2010 07:40:13

Koukam, ze tenhle exot ma Acka v latine, omg tak to je rofl :D

[reagovat]

>Jmeno 7.10.2010 10:43:46 | Na co to je reakce?

Já ho viděl naživo na soutěži – je to fakt exot a odpovídá to tomu videu :-))))))))))))

[reagovat]

>>Jmeno 8.10.2010 08:58:38 | Na co to je reakce?

Exot není tak silné slovo,ještě že tak...... já myslím že je Dave ale v pohodě… Neznám ho sice až tak dokonale, nicméně na každém minulém setkání bylo něco úsměvného :)

[reagovat]

Walda
Návrat k Tématu "Má vlastní kůže" 7.10.2010 05:45:22

Jelikož se dost odbočuje od tématu, zde můžete vidět mé prý šílené video z Marsu , a pokud ne, tak ho Majkl smazal, nicméně, cítím potřebu ho dát sem, aby bylo jasné o čem je řeč, protože odkaz bude brzy na druhé straně kam se většina z Vás neprokliká. Takže Majkle doufám že chápeš -proč- ho sem posílám znova a pokud je to možné, zkuste reagovat na tento příspěvek. :o)

Takže, opět k videu dodávám – přeji Vám hezký den, a nechť Vám mé video vykouzlí úsměv na tváři, ať už pobavený příjemně a nebo sarkastický a nebo udivený, těším se na Vaše reakce/nereakce.

[reagovat]

Dave
>Návrat k Tématu "Má vlastní kůže" 7.10.2010 05:55:35 | Na co to je reakce?

Jen otázka, nebudeš to oživovat nějak umělě víc, než bude nezbytné nutné, hej?

[reagovat]

Majkl
>>Návrat k Tématu "Má vlastní kůže" 7.10.2010 06:06:16 | Na co to je reakce?

Nebudu. :o)

[reagovat]

Dave
>>>Návrat k Tématu "Má vlastní kůže" 7.10.2010 07:52:43 | Na co to je reakce?

Díky, stejně se tu už moc nic nového nedozvís, v prumeru se tu názory opakují. Na tohle už nemusiš reagovat.

[reagovat]

Majkl
Mé vyjádření :) 7.10.2010 05:37:11

Každý touží po prosazení,v ta­nečním světě. Kostovčík to dokázal mistrem republiky, Majkl tímto peckovním serverem, a Dave Schobl timhle :-D:-D Jméno je důležité, a on si ho udělal – funkce splněna :-D Věřím tomu že tady chodí i spousta porotců. To je tak, když nastoupí na open Silde, všichni ho znají a křízky má jisté. Teď je má v česku jisté i Dave :-D:-D:-D:-D

[reagovat]

Walda
>Mé vyjádření :) 7.10.2010 05:45:57 | Na co to je reakce?

jo, to je super nápad:D takže až prijde takhle Dave na soutěž,tak porotci mu nasolí křížky jenom proto, že vytvořil a učinkoval v tak senzačnim videu, jo:D tak já už musim, mějte se tu fajn, letim natáčet videa, která mi jistě zaručí na soutěžích úspěch a mezi všemi ostatními výsměch:D

[reagovat]

>>Mé vyjádření :) 7.10.2010 05:54:08 | Na co to je reakce?

Lehnul jsem smíchy pod stůl :-D Pak sem to video hoď at se mrkneme :-D Dejdve, jestě si sem hodn nějakou fotku, ať tě ti porotci dobře poznají :-D

[reagovat]

Majkl
>>>Mé vyjádření :) 7.10.2010 06:13:40 | Na co to je reakce?

to neni jen tak, natočit nejaký video… musim prvně uspořádat casting na účinkující, ánžto tomuhle odmítam propůjčovat svuj xicht:D asi oslovim naší kočku…

[reagovat]

>>>>Mé vyjádření :) 7.10.2010 06:32:21 | Na co to je reakce?

Škoda že nebyl v latexovém oblečku .....byl by to docela dobrej umpalumpa :-))

[reagovat]

Karlík i s továrnou :-)
>>>>>Mé vyjádření :) 7.10.2010 06:38:39 | Na co to je reakce?

Teď jsem pod stolem já, latex moc nemusím, ale toto by skoro stálo za hřích, možná mne v hloubi duše aniž bych si to uvědomil Umpalumpové inspirovali. :oD

[reagovat]

Dave
Má vlastní kůže :o))) 6.10.2010 17:23:09

Posílám pozdravy z Marsu!

PS: S levicovými politiky Marťani nehlasují! :o))

[reagovat]

Dave
>Má vlastní kůže :o))) 7.10.2010 02:29:20 | Na co to je reakce?

Čau Majkle, ten odkaz tam klidně nech ať se ví o čem se mluví… :o)

[reagovat]

Dave
>>Má vlastní kůže :o))) 7.10.2010 04:03:24 | Na co to je reakce?

Klidně nenechám, oni si to lidi hravě najdou :-)

[reagovat]

Majkl
>>>Má vlastní kůže :o))) 7.10.2010 04:35:13 | Na co to je reakce?

Oki lidi, pokud chcete vědět o čem se tu píše, tak hledejte. :o)) Keep smiling! ;o)))

[reagovat]

Dave
hmm 6.10.2010 16:58:14

ani ne… tohle video je normální hudební dílo, nechápu tu nenávist…

albina předvedla show jak d**** (nikdy jsem si o latinářkách nic dobrého nemyslel, ale tohle mě překvapilo), která spočívá v tom, že se válí v prachu s nějakou minicelebritou 4.kategorie a předvádějí trapný koitus opilům účatníkům diskotéky, kteří tleskají v případě náznaku koitu nebo orálu.

to všechno by bylo ok, i když mi to přijde nechutné, ale oni to pojmenovali Rumba takže až se tě bude někdo z těch diváků ptát, co že to děláš, tak neřikej že tancujete a když, tak zdůrazni, že rumbu ne.

to že někdo něco udělá za peníze, ho spíš poškozuje než ospravedlňuje, chápeme? špatná věc za peníze< špatná věc zdarma< dobrá věc za peníze< dobrá věc zdarma no takže dave z toho vychází lépe, at už jeho video považujeme za špatné či dobré

[reagovat]

po 3.
nestačim žasnout 6.10.2010 15:41:41

nestačim žasnout jak ho tu shazuje… mě to video přijde lepší, než například ta hrůza s albinou, ala sex na diskotece, TO je ubohost

[reagovat]

žasnu
>nestačim žasnout 6.10.2010 15:54:42 | Na co to je reakce?

Tak to maličko míchaš hrušky s jabkama, ne. Ač si taky myslím, že je to pro Albínu tak trochu degradace (ale tak pro prachy, co by ne), ale je to uplně něco jiného. Tohle video je stupidita, to že se Alba nekde povaluje po zemi neni stupida, jen se mě to nelíbi.

[reagovat]

Dave alias mimozemšťan z jiné planety 6.10.2010 15:24:34

To video je jeden veliky maras. Vubec nechapu, ze se najde takovy clovek, ktery urcite stravil dlouhe hodiny, aby vytvoril tenhle pytel sracek. Dave nezlob se na me, ale tohle video nekde publikovat a jeste si za tim stat, ze ma jako pobavit, ja bych se asi propadl do zeme.

Vubec jsem nepochopil, co to video jako znazornuje, o co jde a proc vubec vzniklo. Samozrejme budes reagovat v tom smyslu, ze kazdy ma svuj nazor, ale ja myslim, ze si naprosty idiot a ze by ses mel uz konecne vzpamatovat. Prosim prilet z Marsu a bud uz normalni!!!

[reagovat]

MasterT
>Dave alias mimozemšťan z jiné planety 6.10.2010 15:33:53 | Na co to je reakce?

„…vytvořil pytel sraček.“ – ROFL, to mě poslalo k zemi kosmickou rychlostí :-D

[reagovat]

>Dave alias mimozemšťan z jiné planety 7.10.2010 02:35:18 | Na co to je reakce?

Ahojky, já tu práci znám, pokud vím tak jde o školní projekt (klip)filmového kroužku s hodnocením za A, a ještě něco tady nikdo z vás nepochopil a o to větší je to sranda číst ty vaše nesmysly:-D

[reagovat]

Radka
>>Dave alias mimozemšťan z jiné planety 7.10.2010 04:02:05 | Na co to je reakce?

Zdravím tě Radko, tady taneční saladón :-) Teda pokud jsi to ty :-) No ale to nám tady Dave taktně zamlčel, takže se není co divit.

[reagovat]

Majkl
>>>Dave alias mimozemšťan z jiné planety 7.10.2010 05:04:13 | Na co to je reakce?

Ahoj Majkle, seladon, ne saladon:))) to nějak nevim co je (že by salám?)…to zamlčel ja ti to neberu, ale kdo by takovou věc dělal jen pro vlastní pobavení?:) na to on taky nemá čas, pač jak tu poznamenala nejaká chytrá slečna Helča, tak tráví čas na trénincích:-D

[reagovat]

Radka
>>>>Dave alias mimozemšťan z jiné planety 7.10.2010 05:38:45 | Na co to je reakce?

Jsem se umáčknul, jsem totiž suterén :-D No, ale kdo to má čuchat? :-D Navíc je tak praštěnej, že bych tomu klidně veřil :-D

[reagovat]

Majkl
>>>>>Dave alias mimozemšťan z jiné planety 7.10.2010 05:40:48 | Na co to je reakce?

Myslíš jako suvenír?

[reagovat]

>>>>>Dave alias mimozemšťan z jiné planety 7.10.2010 09:45:09 | Na co to je reakce?

Hele Majkle, nevadilo by, když sem hodím odkaz na pár svých oskenovaných zápočtových písemek? Samozřejmě jenom těch dobře hodnocených ;-)

[reagovat]

Helča
>>>>>>Dave alias mimozemšťan z jiné planety 7.10.2010 19:01:03 | Na co to je reakce?

No jasan, ja napišu porotcům ať se mrknou, ještě se ale podepiš celým jménem, ať si tě lépe pamatují :-D

[reagovat]

Majkl
>>>>Dave alias mimozemšťan z jiné planety 7.10.2010 05:46:31 | Na co to je reakce?

no já zase vůbec nechápu, proč vás to video tak strašně pohoršuje.nevím sice proč to sem Dave dal, ale že by kolem toho musela být až taková kritika????mě to pobavilo, a to je mně 40 let.

[reagovat]

>>>>>Dave alias mimozemšťan z jiné planety 7.10.2010 05:49:35 | Na co to je reakce?

mě to vůbec nepohoršuje, já (a myslim, že i spousta dalších) ho prostě nechápu…

[reagovat]

Strana: 1, 2

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email