Mia
Začinájící

Soutěž v Chrudimi

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:43:04

vloni to same 24.10.2010 12:45:30

soutezili jsme tam vloni a stejny problem,prakticky jsme tam stravili cele odpoledne a v kategorii B lat prisli na radu az velmi pozde. Pro nas co jsme byli z daleka a navic byla nedele to nechalo absolutne negativni dojem,ze bychom tu soutez znovu neabsolvovali

[reagovat]

Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 12:01:06

Tak já stím souhlásím, ale nebylo to jen v LAtině, takto byl i standart, čekal jsem vždy hodinu a půl na další kolo a ke všemu pak dali Béčka na finále všech 5 tanců za sebou, takže jediné Béčka se nepronínal… A prosím kdy budou fotky??

[reagovat]

zokel
Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 11:27:47

Naprostou souhlasím, to prolínání 5-ti různých kategorií byla fakt otřesně, člověk čekal přes hodinu a půl, aby se dostal znovu na parket na další kolo. Nemluvně o párech, které tam musely tu hodinu a půl po semifinále čekat jen na to, aby se dozvěděly, že do finále nepostoupily..

[reagovat]

Patrick Kusebauch
>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 12:46:19 | Na co to je reakce?

toto neni vubec pravda…sice ano, souhlasim s tim ze skluz byl opravdu nehorazny, avsak u prezence vyskladavali na stul prukazy paru, kteri neposoupili…takze nebylo nutne cekat, stacilo zajit k prezenci a podivat se jestli je tam prukaz s vasim cislem

[reagovat]

Lukáš B.
>>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 13:09:45 | Na co to je reakce?

Promiň, ale tohle mne opravdu pobavilo. „stacilo zajit k prezenci a podivat se jestli je tam prukaz s vasim cislem“. Jako promiň, ale tohle je fakt úlet…v žádném případě to neomlouvá špatnou organizaci soutěže.

Ano, taky když jsme měli Bčka a spěchali jsme domů, tak jsme se chodili ptát ke sčitatelům, jestli jsmě postoupili, ptž nám třeba jel vlak, to jo.

Ale musíš mi prominout, napsal jsi blbost.

[reagovat]

pedro
>>>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 14:07:21 | Na co to je reakce?

ja samozrejme neomlouvam spatnou organizaci, ale nepokladam ze „blbost“ to, ze jsi mohl prijit k prezenci a tim jednoduse zjistit jestli jsi postoupil nebo vypadl…pro tebe je to blbost jen proto, ze to nikde jinde takhle nedelaji, naopak bych rekl ze to byl vcelku dobry system, na papire vypsany finale nemas…musel bys cekat dokud to nevyhlasi, takhle jsi cekat nemusel

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 14:35:13 | Na co to je reakce?

Nerad to říkám, ale na soutěžích opravdu poměrně běžně seznam finálových párů vytisknou, aby ses mohl jít přesvědčit, zda „tam jsi“, či nikoli. Takže v podstatě Chrudimský systém nebyl ničím extra převratným. No a ten skluz… Snad se do příště pořadatel poučí.

[reagovat]

Wujtek
>>>>>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 14:42:20 | Na co to je reakce?

ja to beru ze zvych zkusenosti, finalovou listinu vytiskli jen jednou co si tak pamatuju, a byla to soutez v Olomouci, a vytiskli to proto, ze uz bylo devet vecer, jinak jsem nikdy nezazil ze by se tiskla finalova listina…takze se na me nezlobte ze k tomuhle mam takovyhle postoj…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>>>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 15:21:15 | Na co to je reakce?

Mi spíše šlo o to, koukat na průkazy místo toho, aby se jich člověk zeptal. Přijde mi to formálnější. Taky jsem to už kolikrát praktikoval :-)

[reagovat]

pedro
>>>>>>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 16:24:03 | Na co to je reakce?

Dělá se to relativně často, např. i na soutěžích v KM. A často se taky dělá to, že se postupující páry vyhlásí, příp. umístěné páry na bedně.

Výsledky jsou zpracované během pár minut; to, že to neví páry je čistě neschopnost organizátorů. Pár přece nemá povinnost zjištovat si, zda postoupil, nebo ne…

[reagovat]

Voldik
>>>>>>>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 16:39:14 | Na co to je reakce?

blbost, když je finálovka vyvěšená, tak by naopak pár měl „zvednout zadek“ a dojít se mrknout. Ve vlastním zájmu :-D a ne čekat, že mu to někdo naservíruje pod nos

[reagovat]

My
>>>>>>>>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 16:53:39 | Na co to je reakce?

To je ale ono . „…když je finálovka vyvěšená…“. Za posledního půl roku, co jezdím s dcerou po soutěžích nebyla finálovka na její kategorie (o ostatních pochopitelně nemám přehled) vyvěšená ANI JEDNOU! Na druhou stranu uznávám, že v drtivé většině případů finálové páry přímo hlásili a celkem i bez zpoždění a ani s tím nemáme problém… Pokud by finálovku nahražovali ohlašováním, ale s výrazným zpožděním, tak by se nám to ale také nelíbilo. Ale musím zaklepat… ;-)

[reagovat]

>>>>>>>>>Soutěž v Chrudimi 25.10.2010 02:05:02 | Na co to je reakce?

finálovku má smysl věšet jen u Béček a vyšších, kvůli 15min. pauze – u D,C, hobby, juniorů je to k ničemu

[reagovat]

>>>>>>>>>>Soutěž v Chrudimi 25.10.2010 02:12:45 | Na co to je reakce?

Asi si nepochopil o cem je tu rec. Na te soutezi, byla mezera treba mezi semi a finale C asi hodina, takze kdyby se to vsichni vypadnuvsi hned z kraje dozvedeli, tak jim to usetri spoustu casu a melo by to smysl, nemyslis?

[reagovat]

roumec
>>>>>>>>>>>Soutěž v Chrudimi 25.10.2010 02:31:09 | Na co to je reakce?

mluvím o věšení, ne o vyhlašování

[reagovat]

>>>>>>>>>>Soutěž v Chrudimi 25.10.2010 03:21:05 | Na co to je reakce?

Já to taky nemyslel jako stížnost na to, že to nevěší. Nám úplně vyhovuje to vyhlašování, protože zatím jsme nenarazili na to, že bychom museli hodinu na takové vyhlášení čekat. Já reagoval na zmínku o „zvedání zadku“, protože finálovky opravdu obvykle nevyvěšují, takže taková rada to moc nevyřeší :-). A navíc, tomu původnímu stěžovateli šlo evidentně o to, že finálovku nevyvěsili a NAVÍC to ani nevyhlásili v rozumné době, ale až po hodině… A to, myslím, je opravdu zbytečné zdržování těch párů, které nepostoupily…

[reagovat]

>>>>>>>>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 17:39:11 | Na co to je reakce?

asi jsme se nepochopili, pár nemá povinnost zjistovat si postup u scitatelů, ti by se asi brzo zbláznili.

[reagovat]

Voldik
>>>>>Soutěž v Chrudimi 24.10.2010 17:42:20 | Na co to je reakce?

no mam pocit že se nepoučej, mi tam byli před 3 lety a taktéž sme tam čekaly 5 hodin, ato pocitam az čas po zkončení prezence než sme se dostaly na parket, a komentatoři to jěště nehorázně protahovaly, nikdoto nechápal,a le všimnisi dělaj to každej rok uplně stejný:) takže myslim že asi nic moc měnit nechtěj

[reagovat]

kiki

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email