Kde šít šaty na STT

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2018-10-22 01:06:49

Kde si koupit šicí stroj? 8.09.2015 07:33:36

Pěkný den všem :-)

Plánujete nákup šicího stroje? Mrkněte sem http://www.sici-stroje-overlocky.cz/22-sici-stroje. Jsou tu opravdu borci.

[reagovat]

Magdaléna
cena 12.10.2011 17:20:26

Mohl by někdo poinformovat, jak zhruba vycházejí finančně šaty od paní Novohradské?

[reagovat]

Ba.
Kde šít šaty na STT 15.03.2011 17:26:09

Kde vám nejlépe poradí se střihem? Můžete mi doporučit nějakou švadlenu na Moravě?

[reagovat]

Evka
LAT šaty 5.01.2011 13:03:59

kde se šijou šaty v ostravě

[reagovat]

vhodné lepidlo 5.01.2011 04:27:14

Mohl by jste mi někdo poradit vhodné lepidlo na kamínky .....mám tu 4 varianty BOSTIC, GUTTERMANN, CRYSTAL CLOVER a BEACON …nemáte někdo s některým zkušenosti? Já to lepila dříve obyč lepidlem na textil …úplná katastrofa to nebyla, ale žádný zázrak taky ne. Tak jetli máte někdo lepší variantu tak prosím napište :-) Díky moc

[reagovat]

Ande
>vhodné lepidlo 5.01.2011 10:38:13 | Na co to je reakce?

Dobry den.Ja vyrabim šaty už vice než 10 let a lepim jen CHEMOPRENEM,pokud latka neni bila likra.Ješte s tim problem nebyl a to peru svoje šaty v pračke

[reagovat]

natasvey
>vhodné lepidlo 5.01.2011 15:16:36 | Na co to je reakce?

Bostik je super. Sice u Hellera děsně chválí Crystal Clover, je dobrý, ale asi jak na co. Do některé látky se mi vpíjel a výsledek pak vypadal opatlaně. Beacon neznám a Guttermannem jsem lepila jen látku na látku(píší, že k tomu je) a moc dobře nedržel. Věřím, že Chemoprén drží, ale vadila by mi ta žlutozelená barva.

[reagovat]

>>vhodné lepidlo 6.01.2011 03:29:09 | Na co to je reakce?

Ja lepim pruhlednym chemoprenem,ma šedivy pruh na obalu.Vyrabim oblečeni na tanec už pomerne dlouho a fakt už to mam vyzkoušeny.

[reagovat]

natasvey
>>>vhodné lepidlo 11.01.2011 05:24:41 | Na co to je reakce?

To jsem ráda, že chválíte chemoprem. Používám jej také dlouhá léta nebo ještě lepidlo uhu. Jsou pružné a odolné vodě,osvědčilo se to nejlépe. Při použití všech speciálních ,,tanečních " lepidel kalmeny letěly dolů i bez praní.

[reagovat]

laik
Šití šatů v Praze 12.11.2010 03:24:08

Ahoj holky! Nepodělily byste se se mnou o zkušenosti, kde si nechat šít šaty na latinu v Praze? Chtěla bych šaty kvalitní, ale zase se nechci nechat natáhnout jako posledně :). Moc díky!

[reagovat]

whimsy
Šití tanečních šatů 12.11.2010 06:56:37 | Na co to je reakce?

Mohu poradit .Velice pěkné a nápadité šaty šije paní Novohradská. Každému přímo na tělo a ceny jsou poctivé. Adresa je Jondřišská 10 Praha 1 na rohu Václavského náměstí. Nutné zazvonit. Také má www stránky.

[reagovat]

šotek
>Šití šatů v Praze 19.11.2010 12:40:11 | Na co to je reakce?

Pokud se budou líbit tyhle http://www.majkluvsvet.cz/…_Kytka/fotky , tyhle http://www.majkluvsvet.cz/…na-fotce.php?… nebo tyhle http://www.majkluvsvet.cz/…na-fotce.php?…

tak všechny šila Nataša Litvinová, trenérka TŠ SVEY a šije stt i lat. Je třeba na Facebooku.

[reagovat]

Bělíková
>>Šití šatů v Praze 19.11.2010 13:27:37 | Na co to je reakce?

doporučuji zde nešít, osobní zkušenost, cena neodpovída kvalitě

[reagovat]

janča
>Šití šatů v Praze 10.01.2011 15:18:02 | Na co to je reakce?

Nemáte některá zkušenost s šatama od Pavlíny Šterberové? Poměr cena/kvalita. Díky!

[reagovat]

>>Šití šatů v Praze 10.01.2011 15:50:55 | Na co to je reakce?

ahoj já si zde nechávala ušít jak latinky tak stt, cena vyborná ale bohužel kvalita hrozná, možná se to už zlepšilo, ale ještě cca před rokem špatný, ty šaty byly tak prasácky ušitý že jsem je musela nechávat přešít u švadleny ,nežly sem je mohla později prodat. což zamrzí protože to stojí další peníze, a dost velký problém byly kameny pulka opadala nežly sem šaty donesla domu v pytly, a při tanci? po každé soutěži sem musela dokupovat a dolepovat jak blázen ,že ti opadá pár kamenu je normalni ale že padají ve stovkách za soutěž to fakt ne., ja už bych tam nešila. ale jak říkám možná se to už naučila.

[reagovat]

jana
>>>Šití šatů v Praze 10.01.2011 16:22:41 | Na co to je reakce?

Díky moc! Já právě zkouším najít někoho šikovnýho s ne úplně profláklým jménem, aby to nestálo balík, ale není to nic jednoduchýho. Za kolik myslíte, že se daj ušít hezký latinky? Vejdu se do 10 tisíc? Nebo třeba do 8?

[reagovat]

>>>>Šití šatů v Praze 10.01.2011 16:38:54 | Na co to je reakce?

myslim že za 10 se dají ušít luxusní, tam to opravdu hodně záleží natom kdoto šije nějaké švadleny si jsou schopné říct jen za ušití 15, ale pokud nechceš nějak moc pošutrované, myslim jako kámen na kameni vejdeš se i do 8

[reagovat]

>>>>>Šití šatů v Praze 10.01.2011 17:19:06 | Na co to je reakce?

A kde kde??? :) Kde se vejdu? :) Zatím, kde jsem se ptala, tak mi řekli 6 až 7 bez zdobení minimálně

[reagovat]

>>>Šití šatů v Praze 7.02.2011 06:11:13 | Na co to je reakce?

Mě by teda zajímalo, proč se dotyčná slečna neozvala, že je se šaty problém. Zákazníkům provádím veškeré opravy zdarma. Navíc dost pochybuju, že je tento příspěvek pravdivý. Svoje zákazníky znám. I svou práci.

[reagovat]

p
>>Šití šatů v Praze 11.01.2011 04:36:26 | Na co to je reakce?

Já měla od Páji šaty na latinu i standard, celkem troje, kameny mi teda neodapdly ani po praní a ceny luxusní. Megazdobené standardky za 12tis. mi připadá super. Je fakt že ušití od ní a od Hellera se kvalitou nedá srovnávat, ale jak je steh rovný na parketě vidět není. Kamarádce ušila moc krásný svatební… Nebo zkus Kláru Decastelovou.

[reagovat]

janisska
>>>Šití šatů v Praze 11.01.2011 04:51:46 | Na co to je reakce?

Od Kláry jsem si nechávala šít posledně, je moc šikovná, šaty jsou fakt kvalitní, ale cena za ušití bez materiálu je dost vysoká. Ale každopádně dík za každou radu :)

[reagovat]

lůca
>>>>Šití šatů v Praze 11.01.2011 05:13:22 | Na co to je reakce?

Prosím, používej jinou přezdívku.. díky :o)

[reagovat]

Lůca
>>Šití šatů v Praze 15.02.2011 14:27:29 | Na co to je reakce?

Dobrý večer, pokud je to stále aktuální, ráda bych slečnu Šterberovou naopak doporučila. Nechala jsem si u ní šít šaty na LAT pouze jednou, ale stojím si za svým doporučením. Velice ochotná, bezproblémová dohoda, poradila mi se střihem, barvou i zdobením, a takové šaty jako mám jsem na nikom nezahlédla, vážně super. Kameny mi taky nějaké upadly, ale to během tance, po x-tém použití, takže normálka. Jediný problém byl, že se mi po několika použitích začaly tvořit takové žmolky na bodýčku šatů, ale to je holt látkou a stejně to z té dálky není ani náhodou vidět. Co se týče ceny, možná že neodpovídá kvalitě služeb, ale právě v tom druhém smyslu. I švadleny s méně zkušenostmi a v menších městech si řekli za šaty třeba okolo 10 000 a zde se vejdete třeba do 6 000 a máte luxusní šaty i s doplňky. Minimálně za návštěvu to stojí..

[reagovat]

Aja
>>Šití šatů v Praze 2.12.2013 16:11:32 | Na co to je reakce?

Je super a její šaty též :-)

[reagovat]

Týna
Kde šít šaty na STT 7.11.2010 10:15:03

Jaké máte zkušenosti s šitím šatů? Kde vám nejlépe poradí s barvou, střihem,…? Můžete mi něco doporučit v blízkosti Prahy? Jak jsou na tom šaty šité ve specializovaných tanečních obchodech (Heller, Elis Dancesport) v poměru kvalita/cena/osobní přístup?

Děkuji za Vaše rady, názory a případná doporučení.

Kristýna

[reagovat]

Buzková
>Kde šít šaty na STT 7.11.2010 11:57:00 | Na co to je reakce?

Tak primární je rozhlédnout se po výstupech jednotlivých „salónů“ a jednotlivců a zhodnotit, co ti padne do vkusu (tento rozhled buď udeláš přímo v obchodě, optáním se přímo tanečnice, jejiž šaty tě uchvátili nebo sledováním fotek (často na sobě mají nálepky nebo značky)).

Pak zhodnotíš jestli u někoho neplatíš zbytečně za značku, která reálně navýší cenu šatů třeba i 2×. Ušetřit se nechá vlastním lepením kamínků (tak to asi děla vetšina holek). Osobní přístup nevím, jak nezkresleně popsat, každý jsme jiný a každý se určitým způsobem snaží pomoci.

Kromě těch dvou salónůůů mě napadají teď v praze a okolí jednolivci jako:

1. paní Novohradská (výlučně šaty Martiny Markové a třetiny prahy :-D na šatech hledej znak rozevláté N vysázené z kamínků ).
2. paní Sklenářová (maminka „té“ tanečnice)
3. paní Šilhánová (maminka „té“ tanečnice)
4. slečna Decastelová (tanečnice)
5. slečna/paní Šterberová (tanečnice)
6. Tolikrát probíráná Amelie (tanečnice)

A jistě ještě nějaké další tanečnice, o který to třeba vůbec nevím :-)

No a pak salony a lidé na moravě…

Čistě můj osobní vkus se nejlépe shoduje s výstupy paní Novohradské (ceny lidské, konzultace, provedení), ale ostatní třeba taky… :-)

[reagovat]

Majkl
>>Kde šít šaty na STT 9.11.2010 18:17:18 | Na co to je reakce?

Já mám ještě jeden tip na velice šikovnou švadlenu a to je paní Sťastná z Neratovic, což není tak daleko od Prahy. Také maminka jedné z dospěláckých tanečnic. Je to profesionálka se zkušenostmi, taneční kostýmy šije již několik let, nedám na ní dopustit.

[reagovat]

>>Kde šít šaty na STT 10.11.2010 07:54:46 | Na co to je reakce?

Na Moravě mohu osobně doporučit šití šatů u sl. Renaty Vacové, její tvorbu najdete na stránkách www.tanecnikostymy.cz Několikrát šila šaty pro celou naši rodinu a celkový přístup i poradenství při volbě střihu, barvy až po konečné provedení je příjemnou spoluprácí se zaručeným a krásným výsledkem. Pravda ovšem, že z Prahy do Kroměříže, kde působí, je to trochu z ruky.

[reagovat]

lady.dance
>>Kde šít šaty na STT 10.11.2010 09:43:38 | Na co to je reakce?

taky jde o cenu ne? salůny alá Odstrčilová jsou sice fajn,ale polknou nemalý peníz.U normálních maminek vyznajíc se v šití kostýmů se dá pořídit stejná paráda za méně než čtvrtinovou cenu – osobní zkušenost.

[reagovat]

>>>Kde šít šaty na STT 10.11.2010 10:21:23 | Na co to je reakce?

Kdyby bylo napsáno, že za polovinu, tak tomu věřím, ale neříkejte mi, že to, co je v salonu za 40 000Kč, ušije mamina za 9 000Kč:-o)

[reagovat]

H.S.
>>>>Kde šít šaty na STT 10.11.2010 11:12:10 | Na co to je reakce?

no to zas ne, ale tak za 15 000

[reagovat]

>>>>Kde šít šaty na STT 11.11.2010 02:39:23 | Na co to je reakce?

NO skoro ses trefila, myslím, že do 10–12.000 za STT šaty se lze dostat – vlastní zkušenost, ale člověk musí mít dobrý a levný zdroj na nákup materiálu i kamenů a šikovnou švadlenu, která chce mít spoustu spokojených zákazníků a ne vás sedřít z kůže.

[reagovat]

>>>>>Kde šít šaty na STT 11.11.2010 02:58:33 | Na co to je reakce?

Ale ano, za 10–12tt samozřejmě lze šaty ušít(i za méně), ale nevěřím tomu, že takové, za jaké dáte třeba u Hellera 40tt. Z 25 na 12 určitě možné je, ta méně než čtvrtina je podle mě dost přitažená za vlasy. :-)

[reagovat]

H.S.
>>>>>>Kde šít šaty na STT 11.11.2010 03:36:31 | Na co to je reakce?

Převedu to do tvé řeči http://www.fotoskoda.cz/…objektivu-17 Schválně která část na tom stojí 3 koruny a která 937?

[reagovat]

>>>>>>>Kde šít šaty na STT 11.11.2010 04:34:17 | Na co to je reakce?

Podle mě blbý převod – zhruba stejné by to bylo: U Škody ona Canon krytka 940Kč a v kamrlíku na nároží totožná Canon krytka(Swarovski šutry) za 240Kč, ne?:-) Taky si můžete objednat šaty z Hong Kongu za 5000Kč a o kvalitě asijských kamenů tu přece víte své, dle diskuzí, ne? :-o)))

[reagovat]

H.S.
>>>>>>Kde šít šaty na STT 2.12.2013 16:06:10 | Na co to je reakce?

Ale dá se to, věřte, že dá. Viděla jsem šaty Heller, i šaty mé dcery. Nebe a dudy. Už jen co se spotřebovaného materiálu týče.

[reagovat]

Jana
>>>Kde šít šaty na STT 7.02.2011 16:54:33 | Na co to je reakce?

Ahoj, v Praze šije taneční šaty také Lucie – Lafashion.cz. má www stránky. Šila mi společenské a uplně supr – střih, cena, domluva, ušití. Vím, že teď oblékala Veroniku Jirků na MČR Stt a šaty byly uplně odlišné od ostatních. Tak ji zkuste.

[reagovat]

>>>>Kde šít šaty na STT 8.02.2011 03:11:49 | Na co to je reakce?

http://www.majkluvsvet.cz/…_Jirku/fotky

tak jsem se podivala na Verci saty a jsou moc hezke, take potrebuji nove, tak to asi zkusim :) nasla jsem i stranky na netu na navrharku http://lafashion.cz/

diky za tip!

Kamca

[reagovat]

>>Kde šít šaty na STT 24.11.2013 07:13:42 | Na co to je reakce?

Dobry den, pekvapuji me vase nazory a zkusenosti s krejcovymi v Praze. Siji bsechno a muj pristup je individualni. S klientkou se sejdu a rekne mi sve prefstavy, cenu, material, co by se ji libilo. Na druhe schuzce si vybere z nekolika navrhu a odvezu ji do velkoobchodu, kde si vybere latku. Pote jen zkozkousime 2–3× a je hotovo. Pavla Bejckova/ateli­erchaos

[reagovat]

Pavla
>>Kde šít šaty na STT 2.12.2013 16:04:32 | Na co to je reakce?

Šijeme u Pavlíny Šterberové, je super.

[reagovat]

Petra
>Kde šít šaty na STT 2.12.2013 16:08:57 | Na co to je reakce?

Šijeme u Pavlíny Šterberové v Kolíně. Sama závodně tančila, má zkušenosti. Individuální přístup,krásné ša­ty.

[reagovat]

Petra

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email