Mia
Začinájící

Finalista TLD Horníček \" Made in Italy \"

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:48:01

... 11.11.2010 04:43:04

Vsichni jste dementi. Misa za to, jak v cesku dopada, nemuze. Neni to jeho chyba, ze mu davaji krize do finale. Kdybyste nahodou ho a Jancu znali, vedeli byste, ze jim uspech do hlavy neleze a ze jsou to oba moc fajn lidi, kteri vedi, ze je jeste taky ceka moc prace. Ze se jim nahodou jedna soutez v Italii nepovedla neni zadna tragedie a nechapu, proc to tady musíte rozebirat. Jako kdybyste vy vzdycky dopadli podle vasich ocekavani. Bezte se radsi vrtat ve vlastnich zivotech a ve vlastnich vysledcich. Pisu sem jen proto, ze jste me blbyma kecama radne nas…

[reagovat]

Desa1
>... 11.11.2010 05:14:11 | Na co to je reakce?

Přidávám svůj souhlas s tímto názorem, když se podíváte na výsledky ostatních kategorií a porovnáte risingy a hlavní kategorii, tak se vám zatočí hlava z toho znatku (prostě Itálie). navíc Jana prý měla chřipku, takže se z ostatních soutěží museli odhlásit a startovali jenom jednu soutěž z 6 možných. No zkuste si někdy Itálii zkusit sami. pokud si vy kritici troufnete!

[reagovat]

K
>... 11.11.2010 06:16:58 | Na co to je reakce?

no jak se tak dívam, daří se jim jen na českých soutěžích.....:-)

[reagovat]

>>... 11.11.2010 07:46:31 | Na co to je reakce?

…však taky jo, vděk porotcovské elity za financování MČR v Brně je nekonečný…

[reagovat]

>>>... 11.11.2010 08:36:31 | Na co to je reakce?

Kdy ta MČR byla? to snad byli ještě v dětech! To chceš říct, že vděk porotcovské elity sahá i do zahraničí? Že by taková věc ohromila celou Evropu? No tak to už začni pořádat MČR, ať máš lepší výsledky! Ale asi bude účinnější poctivě trénovat jako oni a výsledek se dostaví.

[reagovat]

Karel
>>>>... 11.11.2010 11:34:59 | Na co to je reakce?

Ty hlavo, před dvěma roky !!!Zapomínáš ňák rychle Karlosi …

[reagovat]

Vigor
>>>>... 11.11.2010 15:51:12 | Na co to je reakce?

2009v Brně-pěkné páté místo a pak hurá hned na druhé v roce 2010, jinak u nás ochromujou Kč, na cestu do Boloně si zapomněli rozměnit na EURa

[reagovat]

>>... 11.11.2010 08:30:19 | Na co to je reakce?

Jen na českých soutěžích? Když jsem se podíval na jejich výsledky v zahraničí, tak tohle byla jedna z mála, kde nebyli ve finále. Že by na těch ostatních Openech brali ohled na české výsledky?

[reagovat]

>>>... 11.11.2010 11:39:10 | Na co to je reakce?

Jak nebyl ve finále ? Neprošel ani přes první kolo :-))

[reagovat]

Jirka
>>... 11.11.2010 09:20:52 | Na co to je reakce?

jasny…a to ze byl letos 3× ve finale na openu v madarsku nic neni ze? a ze vyhral bratislava open…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>... 11.11.2010 10:10:14 | Na co to je reakce?
>>>... 11.11.2010 11:21:01 | Na co to je reakce?

No jistě,v sobotu si na Prag Open netroufnul ale v neděli v Bratislavě byl mezi kulhavejma jodnonohý král,tak to je fakt pecka ( nebyl náhodou první z 8-mi ? :-)

[reagovat]

KP
>>>>... 14.11.2010 15:52:14 | Na co to je reakce?

ty ses fakt idiot, kolikrat jsi byl prvni ty na openu treba i mezi 6???? Pochlub se…

[reagovat]

Desa1
>>>>>... 14.11.2010 16:49:04 | Na co to je reakce?

Deso1, to je určitě finalista, ale tak nejvíc hobby …

[reagovat]

Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 10.11.2010 10:06:34

Už jste viděli jak finalista TL dospělých dostal v Itálii na prdel ? Tak se podívejte a hlavně páni porotci až ho zase budete cpát do finále .....

[reagovat]

Stardance5
>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 10.11.2010 11:03:18 | Na co to je reakce?

Jo, viděli.Asi si to jel zkusit jak to vypadá na velký soutěži a nevyšlo mu to.Byl tam jedinej Čech resp.Moravák.

[reagovat]

>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 10.11.2010 14:13:59 | Na co to je reakce?

chtel bych videt tebe jak bys zaril v dospelacich…

[reagovat]

Lukáš B.
>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 10.11.2010 14:31:06 | Na co to je reakce?

…tož hlavně že září mezi dospělákama doma né :-) A jestli na to má nebo ne, venku už si vyzkůšal. No nemá hoši,že ? nebo ano ?

[reagovat]

Pražák
>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 10.11.2010 15:45:20 | Na co to je reakce?

Souhlas, občasný průplesk v cizině není na škodu, člověk se vrátí nohama na zem.To platí pro každého.

[reagovat]

>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 22.11.2010 15:09:44 | Na co to je reakce?

Jen souhlas s tímto názorem. Není to jen v dospělých. V poslední době to platí a hodně se přetřásá v Juniorech. Jiné je to jen v tom,že prominentní pár v Čechách dostane a ne jednou pěkně na frak v zahraničí od jiného českého páru , který v Česku je na tom sice také dobře , ale svůj úspěch v Čechách má doslova vydřený nemá ho ani díky jménu ,financím či jiným podobným důvodům,o kterých se tady píše. Lidi makejte. Trénujte denně,jezděte po soutěžích co to jde,snažte se vylepšit své schopnosti a dovednosti. Vydřený a zasloužený úspěch má pro Vás přeci mnohem větší cenu a úspěch Vás mnohem víc těší a více si ho užíváte,než když ty kříže dostanete z protekce.

[reagovat]

sklenka
>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 10.11.2010 15:45:35 | Na co to je reakce?

Souhlas, občasný průplesk v cizině není na škodu, člověk se vrátí nohama na zem.To platí pro každého.

[reagovat]

>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 10.11.2010 15:45:42 | Na co to je reakce?

[reagovat]

>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 10.11.2010 16:20:38 | Na co to je reakce?

Ale v mládeži to byla 24ka !takže asi něco musí umět ,vy závistivci :-(

[reagovat]

>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 10.11.2010 16:42:18 | Na co to je reakce?

Počkej v Brně na lize, tam vám to všem natře :-))

[reagovat]

>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 12.11.2010 05:38:55 | Na co to je reakce?

Aby ne,když bude porota pod tlakem !!!

[reagovat]

>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 11.11.2010 00:50:19 | Na co to je reakce?

[reagovat]

>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 11.11.2010 01:52:43 | Na co to je reakce?

Též souhlasím, je třeba pořádně potrénovat a za rok si dát repete.To budete teprve koukat :-)

[reagovat]

>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 11.11.2010 08:48:09 | Na co to je reakce?

páni, někomu se na jedné ze 100 soutěží nezadaří, a ty už hlásáš do světa jak dotyčný dopadl špatně. a jak jsi tam dopadl ty? určitě jsi byl ve finále – ve škodolibosti! jsi prostě 1! Na Stardance5 hold nikdo nemá.

[reagovat]

Kristýna
>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 11.11.2010 17:34:24 | Na co to je reakce?

Ach jo. To zase někomu (nevím komu) někdo (tentokrát Michal s Yanou) leží v žaludku, což? Kdyby všichni závistivci místo pečlivého studování výsledků ostatních párů radši sami trénovali… Mimochodem, to, že byli Michal s Yanou letos v mládeži ve čtvrtfinále na ME ve STT a MS v LAT a ve druhém kole na MS ve STT, o tom se tak „bouřlivá“ diskuze nevede, to skoro každý přejde mávnutím ruky, že? Řekněte aspoň rovnou, že Michalovi s Yanou závidíte movité rodiče, kteří do nich investují nemalé finance, a neschovávejte se pokrytecky za jeden jejich výsledek. Berte to tak, jak to je – mně by se sice taky líbilo, kdyby mi rodiče všechno platili a měl bych svůj vlastní sál k trénování, nicméně už by se mi nezamlouvalo být na každé, opravdu KAŽDÉ soutěži pod tlakem, který zákonitě na Michala s Yanou musí být vyvíjen…

[reagovat]

Vojta Marek
>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 11.11.2010 17:52:54 | Na co to je reakce?

Drahý Vojto,z kterého Marsu jsi přiletěl ?! U nás v Čechách investuje každý rodič tanečníka nemalé finance – Ňoumo – ale na rozdíl od jiných už jim nezbývá lepit jinde !!!A hlavně závist je jedna z předních vlastností každého Čecha – a o tanci ani nemluvě !

[reagovat]

Vigor
>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 11.11.2010 18:02:54 | Na co to je reakce?

Z Marsu jsem nepřiletěl, drahý Vigore, a je mi jasné, že mnoho rodičů investuje do tančících ratolestí mnoho peněz. Jenomže na panu Horníčkovi je vidět, že těch peněz má opravdu dost, když může v podstatě sám zafinancovat celý IDSF IO. Zkrátka nejvíc se závidí tomu nej-, a to ať nejúspěšnějšímu, nejtalentovaněj­šímu, nejmovitějšímu… A ano, závist je u nás Čechů asi doopravdy vlastnost č. 1.

[reagovat]

Vojta Marek
>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 11.11.2010 18:20:58 | Na co to je reakce?

jak to bylo v tom filmu? kolik milionů tolik let

[reagovat]

>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 12.11.2010 00:30:30 | Na co to je reakce?

Znám spoustu lidí jiných národností a je to všude stejné.

[reagovat]

Equus
>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 12.11.2010 02:15:35 | Na co to je reakce?

trošku naivní myslet si, že platí celou soutěž ze svého :-)a že byl nejtalentovanější a nejúspěšnější, to taky asi nebude to pravé, jo ale peníze , ty mají velkou moc… :-)

[reagovat]

>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 12.11.2010 09:03:39 | Na co to je reakce?

Pozor pozor, já nenapsal, že pár, o kterém je řeč, je nejtalentovanější a nejúspěšnější :-) A je mi taky jasný, že p. Horníček nezatáhl CELÉ BO…

[reagovat]

Vojta Marek
>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 12.11.2010 10:01:39 | Na co to je reakce?

Vojto, já mám pocit, že jsi z Marsu opravdu přiletěl. Nebo jsi na tyto stránky zavítal poprvé. Sem píší povětšinou jen ti co závidí. Už se tady probíral Máca, Markovi, Dědík, Odstrčil, prostě každý, který dosáhne trošku víc než průměr. Je úplně zbytečné tady na něco reagovat. Kladem je, že když se bavíš s tanečníky, tak většina řekne: Jó Majklův svět to jsou super fotky a žumpa v diskuzích, to moc nečtu. V bulvárních plátcích se taky píše spousta nesmyslů, pomluv a lží. A tady tato diskuze je jasný bulvár.

[reagovat]

>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 12.11.2010 15:11:42 | Na co to je reakce?

Jsem hrdý, že mladý Horníček je ČECH, jsem hrdý, že mladý Horníček je z Brna, jsem vděčný za to, že starší Horníček podporuje tancování kde se dá. Celá Itálie je mi šuma fuk . Ti mladí již něco jsou a jistě budou. Radujme se !

[reagovat]

Vladimír Buryan
>>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 12.11.2010 15:27:17 | Na co to je reakce?

I když s názory p. Buryana velmi často nesouhlasím, zde má mé veliké plus.

[reagovat]

>>>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 14.11.2010 16:43:43 | Na co to je reakce?

Jak pak by ne , tatko!

[reagovat]

>>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 13.11.2010 02:47:14 | Na co to je reakce?

Tak to je velmi smutné pane Buryane, že celá Itálie je Vám šuma fuk – to by asi neměla – v oblasti Lat ale i Stt je na světě 2.největší zemí, která produkuje špičkové taneční páry a určuje směry a trendy ve světovém tancování.A aby člověk zjistil jak na tom opravdu je se svým „tancováním“ měl by každý vyrazit alespoň jednou za rok na pořádnou soutěž např. i do Itálie – a pokud nepřežiješ objektivně 1.kolo – měl by ses nad sebou zamyslet.A ne se radovat že jsem byl na Openu v Bratislavě nebo Honvédu z 8-mi první.Zase na druhou stranu je dobře,že Horňovi ta Itálie asi šuma fuk není když tam vyrazil – A TO JE HLAVNĚ PRO NĚHO POZITIVNÍ ZJIŠTĚNÍ.Přes veškerou úctu k Vám pane Buryane.

[reagovat]

Vigor
>>>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 13.11.2010 13:18:05 | Na co to je reakce?

Tak rád bych si někdy zde přečetl, že milujete tancování, že máte potěšení z toho, když se vám podaří uplatnit své pocity v tanci v souladu s hudbou, že jste nadšeni když symbiosa vašeho vzhledu, pohybu a vyjádření doprovodné hudby je skvělá atd. Vy zatím hlavně řešíte proč byl někdo první, či poslední, komu se ublížilo, který porotce je větší blbec , kdo má kde tatínka, sestru, dědu. Tedy zájmy tancování urážející. Kruci, vždyť vaše tancování je daleko více než dosažené body, první či páté místo, vždyť přátelství mezi vámi, vzájemná úcta, potěšení z vámi vyjadřované krásy, to je to hlavní, proto snad tančíte ,
TeĎ ještě panu VIGOROVI . Víte v Italii jsem porotovat asi tak padesátkrát. Poznával jsem ITALII, kdy jejich tancování začínalo ! Vypracovali se ! Miluji jejich temperament, jejich zanícennnnost. Jsou prostě docela dobrí, ale ve vztahu k mladému Horníčkovi a jejich umístění na soutěži v Italii… je mně Italie šuma fuk.
Ten krásný kluk a krásná cizinka přece již něco ukázali. Radujte se z toho máme co ukazovat.
Prostě častěji si říkejte příjemné věci než nepříjemné. Hledejte to dobré na ostatních a to zlé na sobě. Raději méně počítejte a více milujte.
Jinak jsem potěšen mnohými články rozličných tanečních myslitelů. Asi nezahynem !
Zdar a sílu !

[reagovat]

Buryan Vladimír
>>>>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 14.11.2010 06:36:42 | Na co to je reakce?

Původně jsem neměl vůbec v plánu se vyjadřovat k této diskusi, ale měl jsem potřebu napsat pane Buryane, že Vašeho příspěvku si velmi vážím. Myslím, že obecně málo lidí si uvědomuje, co vlastně tanec znamená. Připomenu to, co jste napsal: VZÁJEMNÁ ÚCTA, PŘÁTELSTVÍ, dále RADOST Z POHYBU, KREATIVITA A IMPROVIZACE, VNÍMÁNÍ PARTNERA/KY. Rád bych věděl, kde se tyto „hodnoty“ poděly..

[reagovat]

Pavel Bič
>>>>>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 14.11.2010 16:47:20 | Na co to je reakce?

Naprosto souhlasím !!!!!!!!!!!!

[reagovat]

>>>>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 15.11.2010 07:18:51 | Na co to je reakce?

Dobrý den pane Buryane a ostatní lidi na majklosvětě,

je to tak a mělo by to být přesně tak, jak píšete. Bohužel charakter mnoha tanečníků je tak pokřivený, že nedokáží vnímat pozivní stránky tance, fandit kamarádům a užít si to. Jakmile se toto dostaví u nich, bude i jejich tancování lepší. Je třeba začít u sebe a ne u druhých.

[reagovat]

>>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 12.11.2010 19:08:04 | Na co to je reakce?

Tak že na těchto stránkách nejsem žádným nováčkem, to si velice snadno ověříš tím, že se podrobněji podíváš na diskuze zde, nebo ještě lépe – na statistiku označovatelů. Je ovšem pravda, že diskuzi tady lze z nemalé části nazvat bulvární. Nicméně to neplatí o diskuzi jako celku, neboť se stále najdou lidé s inteligentními a podnětnými názory – např. Pavel Bič, Martin Dvořák, Majkl, Lůca, Equus, pan Buryan… Mohl bych jich vyjmenovat mnoho, takže to tady ještě nevidím tak ztracené, milý anonyme ;-)

[reagovat]

Vojta Marek
>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 14.11.2010 05:02:51 | Na co to je reakce?

Nejlepší na tom celém je, že Michal s Yanou vůbec latinu dospělých netancovali, a do výsledků se dostali bůhví jak (asi italskej pořádek). Takže tady diskutujete o ničem. Podívejte se i na ostatní páry, které jakoby vypadly v prvním kole. Ale dík za názory…

[reagovat]

Martin Odstrčil
>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 14.11.2010 05:35:23 | Na co to je reakce?

Tak to je gól :-D :-D :-D

To se stalo jednou i panu Harvanovi. Z finančních důvodů se nemohl zúčastnit MS v Singapuru a poté se dozvěděl, že postoupil do druhého kola. :-P

[reagovat]

Voldik
>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 14.11.2010 07:14:19 | Na co to je reakce?

:-D) To je dobrý:-))) Nicméně vím o konkrétním dohledatelném umístění na IDSF ve STT, kdy daní tanečníci STT nikdy netančili a jeli jen na LAT. Asi polský pořádek:-o)

[reagovat]

H.S.
>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 14.11.2010 07:57:39 | Na co to je reakce?

Dobré odpoledne, mohl byste nám nezúčastněným ozřejmit, kde se vzalo oněch 14 křížů na postup do druhého kola ? To je snad na podání protestu proti regulernosti soutěže, když si tam malují do výsledkové listiny co chtějí.Hezký zbytek odpoledne pane Odstrčile.

[reagovat]

DS
>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 14.11.2010 11:21:56 | Na co to je reakce?

Nechci reagovat za p. Odstrčila, ale pokud by DS někdy vyjel na soutěž do zahraničí, moc by se nedivil. Viděl jsem i 17 párů současně na obrovském parketu. A v prvním kole při dvanácti skupinách se i zkušenému porotci může stát (obzvlášť při použití výpočetní techniky místo klasických lístečků), že mu nějaké kříže „zbydou“. A ty pak nějak rozhodí. Samozřejmě by se to stát nemělo, ale jsme jen lidé. Na konečných výsledcích se to nijak razantně neprojeví – obvykle tyto „obdarované“ páry stejně nepostoupí dál. Bohužel se může stát, že takové kříže dostane i pár, který netančí.

A než mne začnete kamenovat a nadávat na porotu – zkuste si někdy odporotovat třeba hobíky. Není to nic jednoduchého.

[reagovat]

>>>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 14.11.2010 12:13:26 | Na co to je reakce?

Postav si vozovou hradbu experte,koukas na cislo na zadech nebo na ksicht? S takovou vyhlidkou se na to vykaslou uz i detske pary,pozdrav buh!!!

[reagovat]

>>Finalista TLD Horníček " Made in Italy " 14.11.2010 11:55:59 | Na co to je reakce?

u nás klasika....... onehdy přece promimentní juniorský pár co tacoval na mistráku prošel až do semifinále, i když se ráno omluvili pro nemoc, pak to mělo i dohru ale už si nepamatuju

[reagovat]

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email