Mia
Začinájící

časté změny propozic na poslední chvíli

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2020-10-21 14:42:44

Odpovědnost soutěžících 12.11.2010 04:53:40

Měli bychom začít u sebe. Vím, že spousta párů je přihlášena na dvě soutěže v jeden den a teprve v pátek večer se z jedné odhlásí. Pořadatel jedné soutěže je pak nahraný, protože upravené propozice jsou k ničemu a všichni tanečníci nadávají na zbytečné prostoje.

[reagovat]

časté změny propozic na poslední chvíli 11.11.2010 16:57:56

Poslední dobou nás trápí časté změny propozic soutěží, především časového plánu a to většinou až po termínu přihlášení, v pátek, nebo i v sobotu. V posledním měsíci se tak stalo na většině soutěží (Uherské Hradiště, Blansko, Brno-OMEGA Cup, Hodonín), časový plán se vždy posunul o několik hodin.

Na to navíc navazuje další problém, kdy například teď v Hodoníně byla prezence do 12:00, ale už podle předběžného plánu, který však nebyl zveřejněný, bylo jasné, že budeme začínat někdy v 14:30, ve skutečnosti jsme pak šli na parket až po třetí hodině. Chápu, že soutěž může nabrat zpoždění, ale tohle nepochopím.

Takhle si musí každý rezervovat na soutěž celý den, protože ještě dva dny před soutěží nemá jistotu, kdy vůbec bude končit prezence a ani pak nelze rozumně odhadnout, v kolik soutěž skončí. Vadí vám to taky, věděl by někdo kam se s tímto problémem obrátit?

[reagovat]

Michal
>časté změny propozic na poslední chvíli 11.11.2010 17:09:00 | Na co to je reakce?

Jasně, vis ze vadi,zkus oslovit nase borce alias Siegel a Barnat a oni ti osvicene poradi, ze svych zkusenosti byl vzdy nejlepsi pro casovou organizaci pan Pavel Kojetin, ten vse spocital doslova na vteriny,pokud tomu ale brani nejake nove vymysly CSTS, pak ani on nic nezmuze, je to podobne jako v parlamentu.SV

[reagovat]

>časté změny propozic na poslední chvíli 11.11.2010 17:25:56 | Na co to je reakce?

Tohle se tu už několikrát propíralo. Propozice můžou měnit pouze do čtvrtka 24:00 (týká se soutěží v SO a NE), stejně jako se můžete přihlásit jen do 22:00.Pokud se podíváte na propozice až v sobotu, nemůžete vědět kdy je změnili.

[reagovat]

Jana
>>časté změny propozic na poslední chvíli 11.11.2010 17:43:20 | Na co to je reakce?

Souhlas, stokrat probírané téma, ale tak chápu, že se to tu blbě hledá :-D

Udělat soutěž tak, aby seděla, jde. Vše zalěží kdo a s jakou organizátorskou zkušeností kategorie plánuje. A neplatí, že ten kdo dělá soutěž 30 let jí umí udělat tak, aby +/- 15 minut seděla. Když se to umí, tak je to velmi přínosné. Na Pavla Kojetina nedám dopustit. I ostatní to umí, ale on to má dovedené prakticky k dokonalosti…

[reagovat]

Majkl
>>>časté změny propozic na poslední chvíli 12.11.2010 01:21:42 | Na co to je reakce?

Organizátorská zkušenost netřeba, stačí použít zdravý selský rozum. :)

[reagovat]

Voldik
>>časté změny propozic na poslední chvíli 12.11.2010 02:06:01 | Na co to je reakce?

Chápu, že ve čtvrtek po uzavření přihlašování mohou upravit časový plán podle počtu přihlášených párů, ale často se nepochopitelně mění i pořadí kategorií. Navíc i ten čtvrtek je podle mě dost pozdě.

[reagovat]

Michal
>>>časté změny propozic na poslední chvíli 12.11.2010 02:25:26 | Na co to je reakce?

To jsou ale trošku spojité nádoby, ne? Těžko můžeš upravit harmonogram polde počtu přihlášených před tím, než uzavřeš přihlašování, to dá rozum, ne? Takže, pokud chceš poslední úpravy harmonogramu znát dříve než ve čtvrtek, musíš také chtít uzavřít přihlašování dříve. A to si nejsem tedy jistý, jestli by to většina přivítala, vždyť se tu už milionkrát propíralo, proč by se nemohly páry přihlašovat dokonce i přímo na soutěži…

[reagovat]

>>časté změny propozic na poslední chvíli 12.11.2010 02:21:08 | Na co to je reakce?

Já taky chápu (a vítám), že po uzavření přihlašování se upraví časový plán tak, aby, pokud možno, nikdo nemusel mít dlouhé prodlevy mezi registrací a samotnou soutěží. Ale poslední dobou se mi stává čím dál častěji, že ten první zveřejněný plán, podle kterého se člověk například orientuje, jestli to je dopolední soutěž, odpolední nebo celodenní :-), vypadá, jako že jej sestavili jen tak bez úvahy, hlavně aby tam něco bylo a potom jej po ukončení přihlašování překopou tak, že se nejedná jen o upřesnění a jemné posuny v čase, ale úplné zpřeházení kategorií, to co bylo původně např v 10 hod je najednou v 15:30 apod, tohle přece není upravení časů jen podle počtu přihlášených… tohle často může měnit i možnosti párů se zúčastnit… Takže bych řekl, že upřesnění vítáno, ale čekal bych pouze posuny v řádu desítek minut jako zphlednění počtu párů finálně se přihlašivších a ne sestavení fungl nového harmonogramu.

P.S. Nejsem si navíc vůbec jistý, že ty posuny se opravdu dějí jen do půlnoci ve čtvrtek, mám dojem, že se tak běžně děje i během celého pátku…

[reagovat]

>>>časté změny propozic na poslední chvíli 12.11.2010 02:40:00 | Na co to je reakce?

Děkuji, už jsem měl strach, že tu nikdo nemá podobnou zkušenost.

A že už se to tu kolikrát řešilo, prošel jsem starší diskuse, nic na toto téma jsem nenašel, mohl by mě někdo prosím nasměrovat, případně jestli by si někdo pamatoval, jaký z toho byl závěr?

Ale co jsem našel, byla diskuse o tom, že se páry na soutěž přihlásí, ale nakonec tam nejedou. Pokud počítají s dopolední soutěží a v pátek se dozví, že je až večer, tak se jim nedivím..

[reagovat]

Michal
>>>časté změny propozic na poslední chvíli 12.11.2010 04:18:27 | Na co to je reakce?

Mnohdy je ta změna vynucená třeba tím, že se přihlásí hodně párů z juniorských kategorií a tyto páry MUSÍ skončit soutěž do 18:00. Proto je třeba dospělácká kategorie odsunuta.

A změny harmonogramu po čtvrteční půlnoci jsem ještě nezaznamenal.

[reagovat]

Voldik
>>>>časté změny propozic na poslední chvíli 12.11.2010 04:49:26 | Na co to je reakce?

Pokud jste to někdy dělali, tak víte, že po půlnoci se do úpravy propozic pořadatel nedostane i kdyby chtěl. Stejně tak se není možné přihlásit po 22,00. Systém to prostě neumožní.

[reagovat]

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email