Dominika Korová
C LAT, B STT

Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali.

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:11:49

Na MČ ve STT... 24.01.2011 05:20:45

S tím naprosto souhlasím. Měla jsem stůl v první řadě, ale nedalo se k němu téměř dostat,protož stoly byly na sebe nalepeny, ani se nedaly pořádně natáhnout nohy,protože na dlouhé straně stolu,kde je místo pro 2 osoby, byly dány 4 židle.Za 750 Kč je toopravdu smutné…

[reagovat]

Z.M.
Prosím o konfrontaci 23.01.2011 18:37:11

Dobrý den!

Rád bych se přidal do diskuse. Nejprve k sezení na balkóně. Na balkóně jsem seděl a řekl bych,že byl i docela hezký výhled. Ale každý hledá něco jiného a nemusí mu to vyhovovat. Seděli jsme uprostřed naproti pódiu. Myslim si,že Kamči tatínek by seděl asi u nás(pokud nebyl spokojen a pokud jsem tě správně identifikoval,tak se případně omlouvám za to,že nevyhovoval). Viděl jsem na celý sál a na všechny tanečníky. S tím jsem problém neměl. Je pravda,že na balkóně bylo příjemně. Dokonce při zapnuté klimatizaci jsme si museli oblékat svetr.

No a teď k soutěži a spíše organizaci. Soutěže obecně v Hradci mám rád, párkrát jsem tu byl a rád se vracím. Ale toto nebyla zvládnutá soutěž. Říkáte, že se pořadatel v rámci možností snažil. Já říkám, když neměl dostatečné podmínky, tak proč se ucházel o vedení této soutěže!! Myslím si,že MČR neni obyčejná soutěž a že by ji rádi viděli třeba i cizinci. Podívat se na konkurenci atd. Čili koupě lístků přes internet byla katastrofa. To že by bylo pro platící diváky lepší si naklikat a rovnou zaplatit lístky, případně si i vytisknout lístky doma, to je samozřejmé. Stačilo by udělat smlouvu s nějakou agenturou. Například přes ticketportál takto kupuji lístky do národního divadla a není problém. Ale když to chtějí mailem,ať je to mailem. To se dá překonat. Pak ale musí být někdo,kdo se tomu bude aktivně věnovat a co nejdříve reagovat.

Při objednávce Vám přijde mail s tím,že pokud člověk nezaplatí do 4 dnů,tak budou lístky opět nabídnuty komukoliv. Tak jsem hned druhý den zaplatil. A ono nic. Týden jsem čekal! Po týdnu jsem se snažil telefonicky zjistit, co se děje. Jestli jsem neposlal peníze na jiný účet,i když banka psala že se peníze připsaly panu Krtičkovi,nebo jestli jim přišli peníze pozdě a oni mezitím dali mnou vybraná místa někomu jinému. Prostě potvrzovací mail o zaplacení nepřicházel. Do telefonu mi sdělili,že je pan ředitel mimo republiku a jak se vrátí, tak že se tomu bude věnovat, že oni nemají přístup k účtu. Promiňte,ale při pořádání takové akce jako MČR by měl pan Krtička dát někomu přístup, když holt jede do ciziny a nebude se tomu moci věnovat.

Co se kroužků na ruku týče,tak to chápu u diváků, ale soutěžící by s tím neměli otravovat. Stejně jako přístup do šaten by měl být daleko lépe zvládnut (jak pro tanečníky,tak pro diváky). Mělo se začínat v 15:00 a tak bych očekával,že umožní divákům se dostat k šatně a dát si tam věci, zvlášť,když tim nebyl nijak ohrožen parket. Chápu, že to tam potřebovali uklidit, ale to mohli hlídat jen vstup přímo do sálu.

Souhlasím s Vámi,že rozhodně úklid parketu měl být lépe zvládnut.

A ještě ke stolům dole. Pokud se člověk díval na diváky dole, tak jediní kdo dole seděli byli diváci u prvních stolů. Pak tam většina postávala,protože nemohlo být vidět. Na dvou koncích byla (jak bylo psáno) „tribuna“. Dost jsem přemýšlel, zda si nepořídit lístek tam, protože jsme se na tréninku dohadovali s pár lidma, že z té třetí řady by mohlo být krásně vidět. Naštěstí jsem to neudělal, protože tři řady židlí ve stejné úrovni neni podle mě tribuna a z třetí řady nemohlo být vidět. Klimatizace sice fungovala nahoře dobře,ale na prostory dole to nemělo žádný vliv, což člověk pocítil, když jen procházel na záchod.

S cenou nevim jestli to pan Krtička přepískl. Holt to nějak nastavil a buď si lidi lístek koupěj nebo ne. To je na nich. Pokud to nastaví moc vysoko,tak mu přijde málo lidí a nic nevidělá. Když hodně nízko,tak třeba nezaplatí náklady (což se může stát i při vysoké ceně). Ale přijde mi to trochu nefér k rodičům, co tam přijeli s dětmi. Tam by to mohlo být nějak ošetřeno. Ti přecejom tu cenu musí tak jako tak zaplatit. Pokud budu předpokládat,že cena nějak pokrývala náklady (s minimálním ziskem,protože si myslim,že pořádat MČR je spíš prestiž,než něco vydělat), tak jsme opět u toho, že asi pan Krtička měl zvážit, zda má prostředky na to pořádat MČR. Prostory malé a náklady asi velké, z čehož plynou vysoké ceny jednotlivého lístku. Asi by bylo lepší,kdyby bylo více místa ,čili více platících diváků, ale to nechme na rozmyšlení panu Krtičkovi.

Za sebe mohu říci,že u mě si pan Krtička tímto pohoršil. Soutěže u něj mám rád,ale tohle nezvládl. Díky

[reagovat]

Vibri
>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 15:37:52

Bude to v telce nevíte? Bohužel jsem tam nebyla:-( Jinak, má někdo něco pozitivního?:-) Mčr je velká událost pro nás všechny. Tak proč si to kazit ;-)

[reagovat]

K
>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 15:43:49 | Na co to je reakce?

v televizi už zítra kolem 15:50 na ČT4 sport.. a vzápětí i v archivu ČT

[reagovat]

aj2a
>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 15:47:16 | Na co to je reakce?

Záznam bude v pondělí 24.1.2011 v 15­.50 na ČT4sport. nemyslím si, že by to byla akce k zatracení. Ne nejlepší, ale jistě dobrá. Výkony tanečníků pěkné, šaty – pastva pro oči,velké fandění, bylo fain být u toho a i tak se těším na záznam.

[reagovat]

iveta
>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 16:55:01 | Na co to je reakce?

Díky díky:-) nemůžu se dočkat až to bude v telce a až bude víc videjí na Dancevideo:-)

[reagovat]

K
Tržba 23.01.2011 15:03:37

Pořád se mluví o penězých.Tak počítejme 161párů X 150kč startovné=24150kč je tržba za startovné.Odhad návštěvníků 500 X 500kč zprůměrované vstupné=250 000kč Tržba se pohybovala okolo 300 000kč až 350 000kč./od­had/Svaz si vzal 35 000kč? Musíte zaplatit rozhodčí,koupit ceny,price money,sčitatelé výsledků,výzdoba sálu,říká se,že sál byl zdarma.Někdo dokáže prodělat, někdo vydělat, záleží na šikovnosti pořadatele.Rodiče a tanečníci to musí zaplatit.Otázka je pouze jak dlouho!

[reagovat]

>Tržba 23.01.2011 15:06:09 | Na co to je reakce?

tak sál tedy určitě zdarma nebyl…proč by měl???

[reagovat]

Tržba a OSTATNÍ 23.01.2011 16:39:58 | Na co to je reakce?

proč to počítat?Mistrovství není otom,aby to měl pořadatel čí neměl za výdelečný podnik,nejde o díváky,kteří tam dodají atmosféru,nejde o to,aby se tanec dostal do podvědomí lídí,sponzorů,nejde o to, aby potencionální sponzoři zaplatili soutěž,když tam bude televize,proč taky ?!?,když tam tanečníci tř.M musí povinně!! a přivezou sebou rodiče,kteří to tancování celý rok vlastně nesponzorují,tak proč alespoň jednou na nich nevydělat…

Také jsem tam tancoval a musím říct,že parket neklouzal a byl v pohodě,ale ten rozměr pro tanečníky tř.M byl opravdu nedostačující(pro páry D,C,B ideální) proč by měli ukázat to co umí,když si to můžou tvz.ušmudlat i tam ,chápu,že chce pořadatel srovnat náklady,ale alespon na Mistrovství by se šetřit nemělo,Svaz by měl,alespon zajistit sportovní prostory či pomoct s finacemi na pronájem…

Ten vzduch byl hrozný a jít se mimo předsálí vydýchat ,,OTŘESNÝ,, vždyť tam byla resturace dokořán otevřená (aby asi nalákala diváky kteří nevidí)a uní cedulka KOUŘENÍ POVOLENO,kdo to neviděl, tak to cítil,proč to proboha nikdo v den Mistrovství nezakázal…ono vlastně nejde o tanečníky …

Nachávejte pořádání Mistrovství, už pouze zkušeným pořadatelům jako je Praha,Ostrava,Bu­dějovice,Roudni­ce, ted už i dokonce Brno nebo VŠEM, co to budou pořádat v hale… všichni by se měli učit od p.Hány ,který pořádá pouze pohárovku,ale nikde jsem nezažil soutež ,kde nebylo pro doprovod místo z důvodu plně naplněné haly NORMÁLNÍMA divákáma…škoda že to nepořádá … Co se týká ceny sálů, nejsou malé, ale pro ty co tam mají školu a v podstatě živí kulturák, to mají určitě za menší peníze…

závěrem ? už Mistrovství v Hradci na ,,Střelnici,, nikdy více

[reagovat]

>Tržba 24.01.2011 02:22:36 | Na co to je reakce?

penězÝch:D není tam náhodou měkké I?

[reagovat]

lidí na mčr 2011 strandart nadávali 23.01.2011 14:06:14

Paní Iveto, myslím, že již před mistrovstvím bylo z řad tanečníků a rodičů upozorněno na problém s rozdělením vstupného (jak tady na stránkách, tak jich hodně napsalo mail). Spousta z nich totiž měli strach, že dojde právě k tomu, k čemu došlo (tedy, že nebudou vpuštěni v dopolední části do ŠATEN, nehledě na chudáky rodiče např. mládežníků, kteří pak startovali i v dospělých a museli pak zaplatit nehorázných 750 Kč,–). Organizátor měl tedy ještě čas tento problém vyřešit, aby bylo tanečníkům vyhověno. Kdyby měl zájem na tom, aby měli tanečníci ty nejlepší podmínky, určitě by se nezachoval, tak jak se zachoval. Ba naopak mě zaráží Vaše urputilé zastávání se organizátora. Cena 750 Kč v takových prostorách se mi zdá opravdu nepřiměřená! Velice kvituji příspěvěk Bulina 66

[reagovat]

Michaela K.
Rozměr parketu 23.01.2011 14:03:57

Vážení tanečníci, víte,že parket měl rozměry 12,80×17,5m?!!! Propozice hlásaly 15×18.Tancování je zajímavý sport, nic není závazné!Co by říkali plavci na bazén 49,5m místo 50m?

[reagovat]

>Rozměr parketu 23.01.2011 14:17:31 | Na co to je reakce?

A co na to pravidla??? Nebo to opět necháme bez povšimnutí?? Nebo to bude někdo řešit??????????

[reagovat]

K.
>>Rozměr parketu 23.01.2011 14:23:31 | Na co to je reakce?

Stížnost byla podána jedním tanečníkem na místě. Bylo poukázáno na soutěžní řád, který říká, že velikost parketu na MČR musí být alespoň 15×12, což bylo splněno.

[reagovat]

>>>Rozměr parketu 4.02.2011 18:32:26 | Na co to je reakce?

Jen 12×15m? To nějak degradovalo, v pravidlech výběrového řízení na MČR 2011 stálo, že 12×18m! A v pro rok 2008 14×18!

[reagovat]

Trezorek
>>>>Rozměr parketu 4.02.2011 19:26:47 | Na co to je reakce?

Stojí soutěžní řád nad podmínkami na pořádání MČR? tam je 12×18 m!

http://www.csts.cz/?…

[reagovat]

Petr Š.
>>>>>Rozměr parketu 4.02.2011 19:29:02 | Na co to je reakce?

2008 měl taky 12×18 http://www.csts.cz/…akce2008.htm

[reagovat]

>>>>>>Rozměr parketu 5.02.2011 06:57:24 | Na co to je reakce?

No jo, to je druhé kolo výběrovky. To už slevili a taky se to na webu mění. To mě právě štve, že si to vedení svazu upravuje jak chce. Není jeden metr.

[reagovat]

Trezorek
>>>>>Rozměr parketu 4.02.2011 19:40:06 | Na co to je reakce?

Jo a taky je sranda, že se tam píše, že minimálně 1000 míst pro diváky. To by se tam nevešlo ani teoreticky… no hlavně, že se dodržely podmínky, to je hlavní :-)

[reagovat]

>>>>>Rozměr parketu 5.02.2011 04:19:44 | Na co to je reakce?

Pro pořádání MČR je platný jedině soutěžní řád kde je skutečně 12×15 metrů. Podmínky pro pořádání MČR jsou dokument sloužící jen k výběrovému řízení, a přestože některé požadavky jsou uvedeny jako minimální, je vše otázka vyjednávání svazu a pořadatele. A pokud se přihlásí pořadatel jen jeden, je pozice svazu dost slabá. Každopádně to nejsou žádná pravidla, na které by se mohli odvolávat tanečníci.

[reagovat]

Roco
>>>>>>Rozměr parketu 5.02.2011 06:58:47 | Na co to je reakce?

Mimochodem, zkuste se na to podívat z pohledu potencionálního organizátora MČR.

[reagovat]

Trezorek
Zajímavé divadlo 23.01.2011 10:26:04

Musím se přiznat,že Hradec „nezklamal“­.Atmosféra díky pořadatelům a prostorám byla velmi podprůměrná a jen to podpořilo naše rozhodnutí nejezdit do Hradce na Open.Fronty na vstupné i startovné,na­prosto nevyhovující podmínky pro diváky a vstupné ke stolu za 750,–Kč/osoba a od stolu nebylo na parket vůbec vidět(lidé stáli před stoly,protože nebylo jinde místo),to mi připadá možné jen tady.Kapacita sálu nedostačující­.Opravdu si myslíte,že za takové vstupné přijdou i jiní diváci,než tanečníci a rodiče?Opravdu chceme,aby bylo tancování jen o penězích?Máme dost jiných sálů,ve kterých se MČR už konalo a za jiných podmínek.Nikdy nebudou spokojeni všichni,ale tohle bylo vážně už tak výrazně špatné,že jsem se musela ozvat.Doufám,že v Hradci už MČR nebude a na Open si opravdu může každý účast rozhodnout.Ale já,jako divák určitě nepřijedu,raději si užiji příjemnou atmosféru a tancování tam,kde mají o diváky a tanečníky zájem.Burešová

[reagovat]

Bureš
>Zajímavé divadlo 23.01.2011 10:36:09 | Na co to je reakce?

Mohla byste prosím být konkrétní? Kde jsou ty úžasné sály a zájem o diváky, znám hodně sálů,kde se soutěžě konají, ale nemyslím si že je to tak v HK strašně zlé oproti jinde. Byla jsem taky divák, před stoly nikdo nestál, proč si vymýšlíte, ano i já mám výhrady,viz níže, ale prosím nevymýšlejte si! Co jste to za lidi! Je to smutné!!!!

[reagovat]

iveta
>Zajímavé divadlo 23.01.2011 10:43:15 | Na co to je reakce?

Naprosto souhlasím. Soutěže v Hradci tradičně patří k těm nejhorším. Pořadatel je pokaždé zárukou řady nedostatků. Absence partnerů, přestože je ze soutěže televizní záznam jen svědčí buď o špatném jménu pořadatele ve svém regionu nebo jeho absolutní neschopnosti. Potom jsou samozřejmě náklady se soutěží spojené přenášeny do vstupného. Rodiče a doprovody jsou vždy zárukou příjmu a jsou nuceni „skousnout“ jakoukoliv cenu. Úroveň soutěže pak podtrhla, také bohužel již tradiční, kvalita práce některých rozhodčích. To vše dohromady pak likviduje snahu některých funkcionářů, tanečníků a dalších podporovatelů tanečního sportu posunout je k vyšší kvalitě, objektivitě a zájmu diváků. Chceme-li taneční sport co nejdříve pohřbít, tak hradecké mistrovství k tomu bylo významným příspěvkem.

[reagovat]

>>Zajímavé divadlo 23.01.2011 10:52:56 | Na co to je reakce?

Proč to neporovnáte s konkrétními jinými soutěžemi? Takhle je to příspěvek o ničem! Nebo vás žádná nenapadá, nebo to vlastně nejde? Jezdíme už leta s dcerou po celé republice, mám porovnání a proto říkám, plácáte zde nesmysly, s prominutím!

[reagovat]

iveta
>>>Zajímavé divadlo 23.01.2011 11:24:31 | Na co to je reakce?

Ivetko, tady se konkrétní odpovědi zřejmě nedočkáte … já osobně z příspěvku cítím spíš zášť k osobě pořadatele a zřejmě i osobní neúspěchy zaviněné jak jinak než složením poroty :-D

[reagovat]

>>Zajímavé divadlo 23.01.2011 10:56:17 | Na co to je reakce?

Pokud mluvíš o MČR nebo OPEN tak nevím, ale když jsem byl na normální soutěži v Hradci DCB tak nevím co na ní mělo být nejhorší. Hladký průběh, dobře zorganizované, šatny ok, nebylo tomu téměř co vytknout.

[reagovat]

>>Zajímavé divadlo 23.01.2011 14:21:29 | Na co to je reakce?

Zajímalo by mě kolik soutěží jste už zorganizoval, že vše o neschopnosti pořadatele sehnat partnery tak dokonale víte :D

[reagovat]

>>>Zajímavé divadlo 24.01.2011 02:30:03 | Na co to je reakce?

myslím si,že takovýhle názor jako paní Burešová si umí udělat každý a nemusel organizovat soutěž.na HK Open jsme byli a pro open -soutěž budiž,ale na MČR fakt ne.bylo to hrozné a jestli si nedokázal sehnat sponzory,ani neměl uvažovat o mistrovství.nevím jestli se ti to líbilo a byl jsi tam,ale bylo to fakt strašný.od záchodů u sálu až po sál!

[reagovat]

startovné 23.01.2011 07:35:23

Je vidět, že nejezdíte do HK na soutěže – takhle je to s tím startovným odjakživa. Aspoň v tom je pořádek.

[reagovat]

M.J.
Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 06:23:37

Podle mě byla organizace MČR ve standartu 2011 katastrofa.

[reagovat]

Kateřina Kozáková
>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 07:04:02 | Na co to je reakce?

Tak ať se někam dostaneme. Co přesně?

[reagovat]

Majkl
>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 10:22:28 | Na co to je reakce?

Koupili jsme si dost drahý lístek na program od tří hodin na „tribunu“. Soutěž ale začala skoro ve tři čtvrtě na čtyři, mezi tím jsem se jako platící divák díval na na pány v košilích, kšandách a vestičkách (chlap ve frakovém úboru bez fraku vypadá děsně). Místo tribuny byly tři řady padesát let starých židlích, na kterých se prostě šest hodin v kuse sedět nedalo. Se svými 190 cm jsem si ani neměl kam dát kolena. Navíc ve výhledu vpravo mi vadila obrovská umělá kytka a ve výhledu před sebe řada porotců, takže jsem se spíš kochal zády. Přitom polovině porotců to došlo a snažili se stát tak, aby platícím divákům nepřekáželi. Druhé polovině to bylo úplně jedno. Sál mi taky nepřipadal důstojný mistrovství republiky (velikostí, tmou, nasvícením – oranžoví tanečníci, čistotou, záchody). Až na výkony tančících jsem si připadal jak na pouťovce třídy B.

Ale aby to neznělo nevděčně k organizátorům… Je třeba si uvědomit, že taková sranda něco stojí. Sportovní halu pod sto tisíc na takovou akci neseženete. A když chcete pořádat MČR, tak jako první natáhne hladovou ruku svaz a shrábne 35 tisíc, to je hnus, velebnosti. Ale zase kdyby byl větší prostor, levnější vstupné a plakáty po městě, přišlo by víc lidí. Já viděl plakát jen jeden, na vstupních dveřích dveřích. Až tam někdy bude MČR v aerobiku, budou billboardy u silnic.

Mám pocit, že není daleko doba, kdy se budou potenciální pořadatelé těchto soutěží prosit, aby ji vůbec udělali.

[reagovat]

Equus
>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 11:51:50 | Na co to je reakce?

Já bych jen možná trochu rozvinul myšlenku o tom natahování po 35 tiscích. Ono to není asi takže čené nebo bílé, ne? Jestě jsem neměl čas si projít základy finančního fungování současného svazu, ale přeci funguje nějaké přerozdělování vybrnaých poplatků do divizi, ne? čili to, co se vybere za poplatky za pořádání soutěží se pak podle nějakého principu zpětně rozděluje divizím, ne? Mám v tom trochu hokej, ale není to tak nějak?

[reagovat]

Majkl
>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 14:29:39 | Na co to je reakce?

Tak nějak to je. Ale to by nám někdo musel vysvětlit. Každopádně pořadatel se takového rance peněz zbavit musel. Kdo to pak dostane a za co ty peníze utratí, je druhá věc.

[reagovat]

Equus
>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 15:25:26 | Na co to je reakce?

A nedodává svaz třeba poháry? Nechcou se mi ted studovat pravidla výběrového řízení…

[reagovat]

Voldik
>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 07:06:40 | Na co to je reakce?

rozhodně s vámi souhlasím , ještě nikdy se mi nestalo , aby mě nepustili ani do šatny , dokud nemám zaplacené startovné … kdyz jsme prisli do salu , byla tam zima a potom se tam nedalo ani dychat , jak tam bylo horko .

[reagovat]

Michal Kotas
>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 07:40:52 | Na co to je reakce?

Na tomto teda nevidím opravdu nic divného…přijde mi naprosto normální u vstupu zaplatit a pak se rozejít po šatnách či sálu. Ber to také z druhé strany – nebylo tam zrovna málo lidí, dokážeš si představit, jaký by byl chaos, kdyby si polovina lidí přišla zaplatit startovné až po odložení vaku?!

[reagovat]

Ema
>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 08:13:57 | Na co to je reakce?

to že se platí startové před tím než si odložím věci mi přišlo opravdu divné z toho důvodu , že jsme tam museli čekat frontu na lístky dlouhou jako by to bylo MS a z toho duvodu , ze tam byla nehorázná zima a kdybychom si mohli alespon odložit kufry tak by am bylo 1000× více místa , a další bylo to , že se v sále nedalnikam ani pověsit frak a ješteě k tomu to neustáé kontrolování pásek na ruce … tak snad kyz jsem ve fraku , jsem nahnedeny a mam ucesane vlasy , tak je asi očividné , že jsem tanečník ne ?!

[reagovat]

Michal Kotas
>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 08:24:37 | Na co to je reakce?

očividné to samozřejmě je…ale lidé u vchodu měli za povinnost pásky kontrolovat … byla jsem tam taky, tak vím o čem mluvím … za chůze natáhnout ruku, aby byl vidět pásek…to mě zas tolik neoběžovalo. Mmch přirovnání k fanatickým ornitologům v jiném příspěvku mi přijde také směšné. Nehledě k tomu, že WC bylo hned vedle sálu a průběžně celkem volné, takže nebylo nutné chodit až do vedlejší budovy a nechávat se kontrolovat…

[reagovat]

Ema
>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 08:42:59 | Na co to je reakce?

panské WC?

[reagovat]

>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 08:45:36 | Na co to je reakce?

reagovala jsem na příspěvek o dámském WC

[reagovat]

Ema
>>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 08:54:43 | Na co to je reakce?

v poradku, ale na panské se muselo ven…

[reagovat]

>>>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 09:12:12 | Na co to je reakce?

Nemuselo, záchody byli napříč parketem od dámských ;-)

[reagovat]

>>>>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 10:24:51 | Na co to je reakce?

Aha, tak to se omlouvam, to jsem nevedel.

[reagovat]

>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 09:07:23 | Na co to je reakce?

Pásky na rukou je nový módní doplněk, na parketě se to u partnerek nádherně vyjímalo :-D

[reagovat]

>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 09:50:54 | Na co to je reakce?

nešlo by mi o to , že si vytáhnu rukáv a ukážu jím tu pásku na ruce , ale pod manžetou košile ta páska byla celkem nepříjemná a ve fraku jsem si ji mohl schovat jen ke kapesníčku a pořát to tahat ...... to se mi opravdu zdá zbytečné konttrolovat oblecene nahnedene a ucesane tanecniky.....

[reagovat]

Michal Kotas
>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 24.01.2011 03:51:38 | Na co to je reakce?

ale jak holky nadavali na ti naramki.To je neco, šaty za 30000 kč a doplnek z papiru :D

[reagovat]

natasvey
>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 07:44:20 | Na co to je reakce?

Taky mě nepustili- jelikož platí startovné partner, musela jsem stát půl hodiny u okýnka a čekat, než zjistili, že partner už dávno zaplatil. Za druhé- Neustálé kontrolování kroužků při odchodu na záchod ve mně vyvolalo dojem, že jsem se stala obětí fanatických ornitologů. Další věc je nedýchatelný vzduch, kdy bylo na malém prostoru nacpáno co nejvíc lidí, aby zisk byl co nejvyšší. Ještě se chci zeptat, jak je možné, že dle pavidel ČSTS měla soutěž Junior 1 končit v 19:00 hod a byla ukončena cca 19.:30. Řeší se to nějak?

[reagovat]

>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 07:14:36 | Na co to je reakce?

Kolik přijelo diváků???

[reagovat]

Peetee
>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 07:18:44 | Na co to je reakce?

docela dost , ale na kotel co byl na PO nebo MČR stt 2010 to nemělo

[reagovat]

Michal Kotas
>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 10:31:49 | Na co to je reakce?

Často čtu zdejší diskuzi a je mi z vás „přátelů tanečního sportu“ dost smutno!!! Jsem matka tanečnice třídy A v obojím, máme za sebou dost různých zkušeností se spoustou sálů z různých soutěží a myslím si, že jsme takový ten průměr co do náročnosti. Na MČR jsem byla jako divák. Myslím si, že pořadatel se snažil vytvořit pěknou soutěž a že se mu to povedlo. Nikdy nebude nic ideální.Stojí to ale spoustu SIL, SAMOZŘEJMĚ I PENĚZ, vzhledem k svému povolání o tom něco vím. Na takových akcích se pořadatel moc nenapakuje, vy závistivci! Je to dřina, kterou jak je vidět zde nikdo moc neocení, hlavně ti, kteří si to nikdy nezkusili a kteří o tom vědí kulový. Vydýchaný vzduch!? Seděla jsem na balkoně, v pravidelných intervalech běžela klimatizace, větrání. Až to táhlo. Kontrola u vstupu? Jsme národ podváděčů, bohužel. Kontrola a organizace na takových akcích musí být! jinak to nejde, nebuďte takoví pitomci a naučte se přijímat pravidla, jsou nutná a nijak nám neberou svobodu,nebojte!!! Atmosféra se mi líbila, a promiňte mi to, takový sál jako je Střelák, či podobné mi na taneční, i ty vrcholné, soutěžě přijde vhodnější než sportovní hala. Zima tam nebyla, v šatně prostor byl, mohli byste být rádi, že jste měli tolik soupeřů! Snad jedině mi chyběl nástup dospělých a zametení sálu v průběhu soutěže. Ale pro to není třeba kamenovat pořadatele. Přeju vám hodně sportovních úspěchů, radosti z tance a společných setkávání, trochu více skromnosti a hlavně co nejméně závisti a zášti!!!!

[reagovat]

iveta
>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 10:43:14 | Na co to je reakce?

Iveto, děkuji Vám za příspěvek,který mi mluví z duše…všichni umí jen kritizovat od stolu a nikdo není ochotný vidět nekonečné hodiny dřiny, příprav a o nákladech nemluvě. Rozumný člověk si dokáže spočítat,kolik se asi na takové akci dá „vyrejžovat“…mys­lím, že pořadatel takové akce je rád, když vyjde lehce v zisku. I já seděla na balkoně, vydýcháno mi nepřipadalo, v průběhu soutěže jsem před stoly nikoho stát neviděla a atmosféra byla příjemná. Já za včerejší zážitek děkuji a přidávám se s názorem, že to byla akce na úrovni.

[reagovat]

>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 10:49:19 | Na co to je reakce?

Ani nevíte jakou jste mi udělala radost a dodala naděje, že jsou ještě rozumní lidé, kteří se snaží trochu přemýšlet o souvislostech…Dí­ky!!! Jsem velká fanynka tance a vaše odpověď mě zahřála u srdce.

[reagovat]

iveta
>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 12:59:01 | Na co to je reakce?

Milá paní Iveto, zkuste se přijet podívat příští měsíc na MČR do Prahy, pak budete moct srovnávat. Z Hradce to nemáte daleko a vstupné určitě nebude tak závratné jako u Vás v Hradci.

[reagovat]

>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 13:23:13 | Na co to je reakce?

ráda přijedu, jistě to bude minimálně jiné, každá akce je jiná, to už tak v životě bývá a snad je to i dobře, ne? Když se něco, na čem máme zájem nedaří, poj´dme spíš v klidu a konstruktivně hledat řešení, ne jen napadat toho, kdo se aspoň o nějakou činnost pokouší.

[reagovat]

iveta
>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 24.01.2011 06:15:02 | Na co to je reakce?

Mám pocit, že si zde kladné hodnocení mistrovství píší pořadatelé sami:-). Nebyla to povedená akce. Pro MČR nedůstojné prostředí.

[reagovat]

>>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 24.01.2011 17:29:32 | Na co to je reakce?

Moc kladů tady zatím nezaznělo, já se jich zastávám,ano, protože mi vadí ten „hon na čarodějnice“, ale dělám to sama za sebe a podepisuji se pod to. Lépe by celá diskuze vypadala, kdyby tady byli podepsáni všichni,nemyslíte? Nemusí být všichni registrovaní, ale podpis by neškodil, je to,řekla bych, slušnost. Je tu názor, že o pořádání STT není takový zájem jako o latinu. Myslím si to také a i proto mi vadí ten hon…

[reagovat]

iveta
>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 13:37:34 | Na co to je reakce?

Naprosto souhlasím. Milá pí. Iveta by si měla uvědomit, že celodenní vstupné na GRAND SLAM (!) v Ostravě vyšlo na 300 KČ. Nutno dodat, že úroveň GS překračuje úroveň MČR. Přitom byla uspořádána v kvalitním prostředí, s mezinárodní porotou velmi vysoké úrovně za účasti nejlepších párů světa. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale MČR v Hradci Králové proti tomuto s ohledem na poměr „cena/výkon“ vypadá jako parodie na soutěž.

[reagovat]

Adalbert
>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 25.01.2011 16:56:42 | Na co to je reakce?

Zdravím, milý pan Adalbert a další. Adal. by si měl asi uvědomit kde se GS nacházel a kdo ho pořádal. Pokud se jedná o MČR STT s některými věcmi souhlasím a s některými ne. Co se týká GS v Ostravě, tak pořadatel v tomto městě (Ostravu miluju) si nemůže dovolit dát vysoké vstupné už jen kvůli vzdálenosti a další věc, aby ČSTS tam nějaké diváky měla. Vzpomeňme na ME LAT v Ostravě kdy na Galavečer byly pro členy ČSTS lístky „zdarma“(ty lístky si myslím už máme všichni zaplacené z našich peněz a nejen jednou) což mne přivádí zaměřit se na něco jiného.
Kam jdou příspěvky nás všech? rád bych měl přehled kam všechny naše příspěvky mizí. Když si uvědomíme kolik nás vyjde startovné na soutěžích, náklady na cestu, soutěžní oblečení, boty, kosmetika, školné v klubu a trenéři, neuvádím raději ještě vstupné pro doprovod, tak by mne zajímalo za co platím teď už docela nemalý příspěvek? To je spíš otázka na zamyšlenou než řešit tady jestli tam bylo to nebo ono. Upřímně jsem byl rád, že MČR STT bylo v HK, protože je to téměř pro každého dostupnější, jak z Ostravy, tak i z Prahy, samozřejmě každý dokáže být generál jak se říká: „po bitvě je každý generál“. Ať si každý šáhne do svědomí, kolikrát kdo ví co přesně obnáší pořádání soutěže takové úrovně. Navíc z vlastní zkušenosti vím, že raději budu sedět na dřevěné židli než plastovém sedáku na betonu v nějaké hale. Co se týká sportovních hal vs. kulturních domů. Podle mě je příhodnější pořádat takovou soutěž v kulturním domě než hale, protože tanec je pro mne spíš umění než sport. a nemyslím si že je vhodné porovnávat MČR ve STT a GS. Samozřejmě mělo MČR chyby, nikdo není dokonalý, ale myslím si, že rozumný člověk nehledá jen chyby (aby se z něho nestal omezený, protivný a věčně nespokojený rejpal), ale hledá i klady, aby měl objektivní názor. Když by polovina z vás všech někdy něco uspořádala, tak si myslím, že by Vám svědomí nedovolilo sem cokoliv podobného psát. Myslím si, že toto je hlavní problém Čechů, hledat chyby jinde než u sebe a závidět si i snad nos mezi očima. Myslím si, že právě proto se nepořádají třeba MČR v Lat jinde než v Ostravě, Brně, Praze, protože by se našel někdo lepší, ale než aby si pak tady četl nesmyslné příspěvky a pomluvy některých z nás, tak raději to vzdá. Nic proti všem, ale tohle je jediné MČR, o kterém se bude mluvit dlouho a je jedno jestli v dobrém nebo ve zlém, ale zapůsobilo na všechny. Raději bych se skutečně zaměřil na ČSTS a co nám za příspěvky dává zpět? než se tady handrkovat o kravinách.

[reagovat]

Confusius
>>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 25.01.2011 17:08:56 | Na co to je reakce?

Díky, souhlasím s vámi, pěkný a smysluplný příspěvek.

[reagovat]

iveta
>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 14:31:10 | Na co to je reakce?

Srovnejte si, prosím, tuto soutěž alespoň s pěti ročníky dozadu.

[reagovat]

Equus
>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 11:24:46 | Na co to je reakce?

Krásně mluvíte, paní maminko. Ale uvědomte si, že i my ostatní jezdíme po soutěžích, máme srovnání… Hradec Králové není žádný průkopník, mistrovství se u nás přeci pořádají už desítky let a mnozí z nás jich už pár shlédli. A když tu lidé píšou, že to stálo za nic(což je také můj názor), tak to není z nevděčné pozice, ale proto že už viděli jiná mistrovství, která se prostě povedla nesrovnatelně lépe, ať již zázemím, organizačně či jen pohodlnými židlemi.

[reagovat]

Ať žijí sardinky 23.01.2011 13:01:37 | Na co to je reakce?

Souhlasím,orga­nizační katastrofa.

1. diletantský prodej lístků, sehnat lístek k určitému stolu to byl zážitek, když pominu sofistikovanou možnost prodeje prostřednictvím interaktivního plánu sálu, kde si naklikávám přímo rezervace na konkrétní místa, tak přeci nemohu provádět rezervace prostřednictvím mailů, několik lidí si tak zároveň rezervuje jeden a tentýž stůl a pak čeká zda se povedlo nebo nepovedlo, při telefonickém pokusu zjistit svoji úspěšnost je odbyt konstatováním, že ještě nejsou zpracovány maily z předchozího dne, a když se to nakonec po spoustě telefonátů podaří a proběhne platba předem, místo aby byly lístky po obdržení platby zaslány poštou, (při výši vstupného by zas taková ztráta organizátorům nevznikla, naopak by se tím ulevilo pokladním v den konání akce)naopak jediná možnost je vyzvednou si všech ca 15 lístů jednorázově na pokladně a pak si je složitě mezi sebou postupně rozdávat, jak se komu podaří dorazit.
  2. dopolední a odpolední vstupné a ta cenovka, no to promiňte…
  3. budova sice pěkná, ale zdaleka ne pro tolik lidí, ještě že jsou tanečníci a většinou i doprovod štíhlí!!! Přesto v jeden okamžik ztratili organizátoři u vchodu (a že jich tam bylo) nervy a odmítli vpustit do budovy doprovod junior 1 s tím, že mají do 15:00 počkat v TESCU a na odpověď maminek, že musí děvčata načesat, jim bylo uštěpačně odpovězeno, že přeci ve dvanácti letech se slečna snad už umí načesat sama!!!
  4. když už se podařilo doprovodu přeci jen dostat dovnitř, nebylo si kam odložit věci neboť šatna pro diváky byla v „ostře střeženém sektoru“ do kterého se „zatím “ nemohlo, vlastně mohlo vždyť nám nikdo nebránil koupit si dopolední lístek, ukládat věci doprovodu do šatny tanečníků mi připadalo s ohledem na praskající malý sál neslušné.
  5. označování tanečíků – navrhuji zjedoušení místo elegantního pásku pro pána i dámu a startovního čísla použít POUZE JEDNU značku a to pánovi pověsit do ouška pěknou visačku se startovním číslem, tak jak to známe u kraviček
  6. po patnácté hodině, šťastně vstupuji do sálu, ale ouha už je ze mne také sardinka a mám jedinečnou možnost seznámit se velice z blízka s velkou spoustou lidí, pouze musím dávat pozor abych při fandění někomu z nových přátel nevyrazil zuby, nebo nepoškodil ušní bubínek, pokud chci na WC ukáže se zda jsem dobře vychován a umím si slušně požádat o místo k projití
  7. při roztaneční před odpoledním blokem mají tanečníci možnost vyzkoušet si novou disciplínu „vyhni se co nejtěsněji…“ chápu, že hodina televizního technika je drahá, ale při znalosti stísněných prostor mělo dojít k instalaci alespoň nejrozměrnějších kusů hned ráno.
  8. díky umístění televizního ramene bylo možno z jedné poloviny sálu odcházet pouze přes parket a navíc hlavním vchodem, který, jak bylo několikrát konferenciéry zdůrazněno, měl sloužit pouze tanečníkům, což plně chápu
  9. viditelnost z některých míst v sále (3.a 4.řada u stolů) za ty peníze přímo skvělá, ještě že se nám podařila senhat alespoň druhá řada viz bod 1/
  10. posezení dobré – židličky z kvalitního tvrdého dřeva (co my víme možná ještě pamatují slavnostní otevření budovy)
  11. nedostatečná kapacita rychlého občerstvení – alespoň jsme se nepřejídali a zůstaneme i nadále štíhlí
  12. naštěstí skvělé taneční výkony (i výsledky) nám to vše vynahradili
  13. bylo nám dokázáno, že vynikajících výkonů lze dosáhnout i ve velmi, velmi, velmi skromných podmínkách
  14. ale přece jen pro jistotu shoďmě každý do příštího mistrovství alespoň tři kila, člověk nikdy neví…
 [reagovat]

Bulina 66
>Ať žijí sardinky 23.01.2011 14:36:09 | Na co to je reakce?

Text z mé duše. Jen díky tanečním výkonům jsem nakonec odcházel na čerstvý vzduch nadšený.

[reagovat]

Equus
>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 13:17:21 | Na co to je reakce?

no, já vcelku nemám nic proti konstruktivní kritice, ta je většinou ku prospěchu věci, ale co tak letama pročítám tuto diskusi, tak nepamatuji, že by nějaké mistrovství bylo pochváleno. I když je teď řeč o HK. Vždycky už před ale hlavně po akci je pořadateli notně umyta hlava. Myslím si že nedostatky se najdou vždy a všude a zdejší kritika je nepřiměřená, čiší z ní dost často hlavně zášť a popichování. Právě proto, že sem píší tanečníci, kteří, předpokládám, jezdí i jinam a mají srovnání jako já, tak mě síla toho negativizmu tady udivuje a mrzí, i zlobí.

[reagovat]

iveta
>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 13:41:34 | Na co to je reakce?

Iveto, tak já tedy loňské mistrovství v Praze pochválím. Vstupenku jsem si koupil v mém městě v předstihu, dopoledne jsme dorazili do Prahy, viděli jsme všechny kategorie za 400,–, prostředí bylo velmi kulturní, sál byl prostorný, nabízel dobře vybavený bufet, čisté záchody, na parket bylo výborně vidět a člověk se mohl po hale pohybovat jak chtěl.

Taktéž mistrovství v Třinci, pár let zpátky bylo velmi povedené. Sice sál nebyl tak reprezentativní, přesto jej organizátoři pěkně vyzdobili a byl důstojným místem pro konání MČR. Jedinou výtku mám k tomu, že tam byly na zemi položené koberce, které se po chvilce hodně vlnily a znesnadňovaly tak pohyb. :-)

A když se Iveto podíváte do recenzí soutěží, najdete tam chválu, pokud si to ta soutěž zaslouží.

Přeji hezký den.

[reagovat]

Voldik
>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 24.01.2011 04:45:20 | Na co to je reakce?

Mě zase mrzí, že takové soutěže,jako jsou MČR nedostane někdo, kdo umí udělat soutěž na úrovni se vším všudy. Nebo je rvačka jenom o latinu?A vstupné bylo taky pro mě dost drahé. Rovněž jezdíme s dcerou od JUN a sledujeme všechny kategorie. Teď už je dospělá a jela sama. Pořadatele znám a rozhodně jeho činnost podporovat nechci.

[reagovat]

>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 24.01.2011 05:01:16 | Na co to je reakce?

Pravda je taková, že o Latinu je opravdu rvačka, prý je pro diváky nejpřitažlivější, takže jich přijde nejvíc. Standard a už vůbec ne 10, ty nikdo nechce právě z těchto důvodů. Myslím, že takovou soutěž by měl organizovat hlavně svaz ve spolupráci s vybraným organizátorem, nakonec je to nejvyšší republiková soutěž ČSTS. není to přece soukromá záležitost.

[reagovat]

>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 24.01.2011 17:23:36 | Na co to je reakce?

Na tom něco je, k tomu bych se připojila.

[reagovat]

iveta
>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 13:31:07 | Na co to je reakce?

jen pro upřesnění, dcera je dnes už dospělá, pořád se ještě na ni rádi jezdíme dívat, protože nás to baví, po soutěžích s ní jezdíme spoustu let, sálů a soutěží různé kvality jsem zažila již opravdu hodně už od jejího dětství…

[reagovat]

iveta
>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 14:02:49 | Na co to je reakce?

Paní Iveto, nedá mi, abych nereagovala. Podle mě jako tanečnice, která se účastnila tohoto MČR i tanečníků a diváků kolem mě toto mistrovství bylo zatím nejhorší..Na mistrovství jezdím od svých mladých let (od juniorů 2)a pamatuji jen na dvě kritizovanější mistrovství, obojí byla latina – jedna v Karviné (mám ten dojem) – tam byly šatny opravdu nedostačující, ale jinak to byla hala jak má být a další bylo v Ostravě kdysi dávno a parket byl položen na ledě, tzn. bylo tam tak 18°C a to opravdu pro tanečníky (ještě k tomu latináře) není to pravé. Tady v Hradci už bylo dopředu jasné, že je sál malý pro tolik tanečníků..Sa­mozřejmě se obavy vyplnily, tanečníci se tam stěží narvali (kdyby byla větší účast dospěláků jako to bývávalo, tak nevím nevím), s tím souvisí vydýchanost prostředí – v předsálí se naprosto nedalo dýchat, měla jsem dojem, že po quickstepu omdlím a jistě jsem nebyla jediná, prostě nebyl kyslík. Ceny vstupenek ke stolům, od kterých nebylo vidět jsem taky nepochopila..Další věc – vadila mi kontrola pásků na ruce. Přijde mi hodně nelogické kontrolovat načesané a namalované tanečníky..až takoví podvodníci Češi nejsou. A takhle bych mohla pokračovat…Nemám nic proti panu Krtičkovi a vím, že organizovat soutěže umí, Openy i menší soutěže se mi v Hradci líbí, ale na mistrovství si opravdu troufat neměl. A nebo ano, ale v Aldis. Mějte se hezky :)

[reagovat]

Kamča
>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 14:33:54 | Na co to je reakce?

Milá Kamčo, díky za reakci, váš příspěvek působí tak nějak normálně na rozdíl od jiných, ze kterých cítím spíš zášť a nejsem jediná. Kritiku beru, mám taky výhrady, některé jsem zde napsala v předchozích příspěvcích, mě jde o to jak se připomínky prezentují. A stále si nemyslím, že si akce zaslouží jen kritiku. Přijde mi to, že je zde zájem jen akci co nejvíce zkritizovat. Pořadatel se jistě v rámci svých podmínek snažil a nemyslím si, že jde o nějak výdělečný podnik o který by se zástupy pořadatelů praly. Nevím, do toho nevidím a docela by mě toto pozadí zajímalo, ale to jen tak na okraj. Nemůžu akci posoudit jako tanečnice, sledovala jsem vše z balkonu, protože jsem o kritice věděla už z diskuze před akcí, tak jsem se snažila sledovat i okolí parketu. Seděla jsem i dole při jiných soutěžích a při stejném uspořádání stolů. Nezdá se mi že by diváci neviděli, stále v častých intervalech jsem cítila zapnutou klimatizaci, když jsem přišla do sálu, zdál se mi parket malý, ale v průběhu soutěže mi nepřišlo, že by se tanečníci na něm nevešli, byli rozděleni do dosti skupin a měli dle mého soudu dost prostoru k tanci. Děkuji vám, že jste napsala i pochvalu ohledně ostatních soutěží v HK. Většina příspěvků jen kritizuje a nejlépe všechno a je tím nesoudná. Přeji hezký večer! :)

[reagovat]

iveta
>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 14:43:48 | Na co to je reakce?

My co jsme seděli dole u stolů jsme klimatizaci nepocítili a v „mexických vlnách“ jsme se střídavě zvedali a sedali, podle toho, kdo zrovna tančil na parketu.

[reagovat]

AA
>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 14:45:41 | Na co to je reakce?

Mně ale právě přijde, že proto, jak je sál malý a proto, že (jak se zdá) MČR nemělo mnoho sponzorů, proto na vstupenkách chtěl pan Krtička vydělat. Ať už vůbec pro zaplacení nákladů spojených s MČR..Nevím jestli mu to vydělalo něco navíc, protože nevím co MČR stojí, ale ta cena nebyl správný krok k lepší pověsti soutěží v Hradci.. Jinak k těm místům – můj taťka – taky velký fanoušek tance – si koupil lístek na odpolední část kamsi na balkon a zjistil, že židle je někde, kde nemá cenu ani sedět, protože by neviděl vůbec nic..Proto jsme radši stáli dole před sloupem. Jinak parket mi nakonec nevadil, myslela jsem, že to bude malé, ale nakonec byl dobře upravený a vůbec tančilo se tam hezky, jen to okolí..Je to škoda pro Hradec. Těšilo mě :)

[reagovat]

Kamča
>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 23.01.2011 15:26:05 | Na co to je reakce?

nevím, jací byli sponzoři, nenapadlo mě se o to nějak zajímat, je pravda, když tak vzpomínám, že si nevybavuju, že by někoho jmenovali, kromě sponzorů tanečníků, nevím jak tohle chodí, ale myslím si, že každý pořadatel musí něco vydělat,nic není zadarmo, někomu se podaří líp někomu hůř. Nemyslím si, že by šlo panu Krtičkovi jen o peníze, to by byly docela těžce vydělané. Myslím si, že se v rámci svých možností snaží být v tanečním prostředí aktivní, něco pro tanec dělat, samozřejmě pro svou zábavu i nějaký ten výdělek. To se nevylučuje. Napadá mě jedno pořekadlo, kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. Jsem ráda, že se vám Kamilo hezky tančilo na parketu. Zrovna k tomu bych i já měla připomínku. S narůstajícím počtem odtancovaných kol jsem s obavami sledovala přibývající kamínky na parketě a čekala marně na úklidovou četu. Ta mi tam chyběla.

[reagovat]

iveta
>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 24.01.2011 03:48:39 | Na co to je reakce?

Jestli jste se dívala na reklamní panely před stoly, tak jim vévodil nápis MČR ve standardních tancích, několikrát tam bylo logo ČSTS a IDSF a pak asi dva, tři sponzoři. A na pódiu cedule, že akci zaštiťuje měto Hradec Králové nebo tak nějak a k tomu asi 2× jmenovali jakéhosi europoslance. Takže na sponzory bylo tohle mistrovství dost chudé.

[reagovat]

mk
>>>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 24.01.2011 04:26:23 | Na co to je reakce?

ten sponzor je EVRODANCE to je ten co dodava pohary na každe MČR.

[reagovat]

natasvey
>>>>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 24.01.2011 06:53:11 | Na co to je reakce?

Dobrý den!

Rád bych se přidal do diskuse. Nejprve k sezení na balkóně. Na balkóně jsem seděl a řekl bych,že byl i docela hezký výhled. Ale každý hledá něco jiného a nemusí mu to vyhovovat. Seděli jsme uprostřed naproti pódiu. Myslim si,že Kamči tatínek by seděl asi u nás(pokud nebyl spokojen a pokud jsem tě správně identifikoval,tak se případně omlouvám za to,že nevyhovoval). Viděl jsem na celý sál a na všechny tanečníky. S tím jsem problém neměl. Je pravda,že na balkóně bylo příjemně. Dokonce při zapnuté klimatizaci jsme si museli oblékat svetr.

No a teď k soutěži a spíše organizaci. Soutěže obecně v Hradci mám rád, párkrát jsem tu byl a rád se vracím. Ale toto nebyla zvládnutá soutěž. Říkáte, že se pořadatel v rámci možností snažil. Já říkám, když neměl dostatečné podmínky, tak proč se ucházel o vedení této soutěže!! Myslím si,že MČR neni obyčejná soutěž a že by ji rádi viděli třeba i cizinci. Podívat se na konkurenci atd. Čili koupě lístků přes internet byla katastrofa. To že by bylo pro platící diváky lepší si naklikat a rovnou zaplatit lístky, případně si i vytisknout lístky doma, to je samozřejmé. Stačilo by udělat smlouvu s nějakou agenturou. Například přes ticketportál takto kupuji lístky do národního divadla a není problém. Ale když to chtějí mailem,ať je to mailem. To se dá překonat. Pak ale musí být někdo,kdo se tomu bude aktivně věnovat a co nejdříve reagovat.

Při objednávce Vám přijde mail s tím,že pokud člověk nezaplatí do 4 dnů,tak budou lístky opět nabídnuty komukoliv. Tak jsem hned druhý den zaplatil. A ono nic. Týden jsem čekal! Po týdnu jsem se snažil telefonicky zjistit, co se děje. Jestli jsem neposlal peníze na jiný účet,i když banka psala že se peníze připsaly panu Krtičkovi,nebo jestli jim přišli peníze pozdě a oni mezitím dali mnou vybraná místa někomu jinému. Prostě potvrzovací mail o zaplacení nepřicházel. Do telefonu mi sdělili,že je pan ředitel mimo republiku a jak se vrátí, tak že se tomu bude věnovat, že oni nemají přístup k účtu. Promiňte,ale při pořádání takové akce jako MČR by měl pan Krtička dát někomu přístup, když holt jede do ciziny a nebude se tomu moci věnovat.

Co se kroužků na ruku týče,tak to chápu u diváků, ale soutěžící by s tím neměli otravovat. Stejně jako přístup do šaten by měl být daleko lépe zvládnut (jak pro tanečníky,tak pro diváky). Mělo se začínat v 15:00 a tak bych očekával,že umožní divákům se dostat k šatně a dát si tam věci, zvlášť,když tim nebyl nijak ohrožen parket. Chápu, že to tam potřebovali uklidit, ale to mohli hlídat jen vstup přímo do sálu.

Souhlasím s Vámi,že rozhodně úklid parketu měl být lépe zvládnut.

A ještě ke stolům dole. Pokud se člověk díval na diváky dole, tak jediní kdo dole seděli byli diváci u prvních stolů. Pak tam většina postávala,protože nemohlo být vidět. Na dvou koncích byla (jak bylo psáno) „tribuna“. Dost jsem přemýšlel, zda si nepořídit lístek tam, protože jsme se na tréninku dohadovali s pár lidma, že z té třetí řady by mohlo být krásně vidět. Naštěstí jsem to neudělal, protože tři řady židlí ve stejné úrovni neni podle mě tribuna a z třetí řady nemohlo být vidět. Klimatizace sice fungovala nahoře dobře,ale na prostory dole to nemělo žádný vliv, což člověk pocítil, když jen procházel na záchod.

S cenou nevim jestli to pan Krtička přepískl. Holt to nějak nastavil a buď si lidi lístek koupěj nebo ne. To je na nich. Pokud to nastaví moc vysoko,tak mu přijde málo lidí a nic nevidělá. Když hodně nízko,tak třeba nezaplatí náklady (což se může stát i při vysoké ceně). Ale přijde mi to trochu nefér k rodičům, co tam přijeli s dětmi. Tam by to mohlo být nějak ošetřeno. Ti přecejom tu cenu musí tak jako tak zaplatit. Pokud budu předpokládat,že cena nějak pokrývala náklady (s minimálním ziskem,protože si myslim,že pořádat MČR je spíš prestiž,než něco vydělat), tak jsme opět u toho, že asi pan Krtička měl zvážit, zda má prostředky na to pořádat MČR. Prostory malé a náklady asi velké, z čehož plynou vysoké ceny jednotlivého lístku. Asi by bylo lepší,kdyby bylo více místa ,čili více platících diváků, ale to nechme na rozmyšlení panu Krtičkovi.

Za sebe mohu říci,že u mě si pan Krtička tímto pohoršil. Soutěže u něj mám rád,ale tohle nezvládl. Díky

[reagovat]

Vibri
>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 24.01.2011 04:15:52 | Na co to je reakce?

Važena, matka tanečnice třídy A v obojím,ja tančim cely svuj život.Jsem take matka tanečnika třidy M v obojim a trenerka.Take pořadam plesy a neco o tom vim.Jasne že organizator snažil se a ten sal je fakt pěkny, ale na poharove souteže a postupovki.Na mistrak jezdi o hodne vice paru a divaku.Koupila jsem listek za 750 kč za stul v 3 řade,a musela jsem stat celou soutež jinak nebylo videt.Ohledne parketu, co jsem slyšela od soutežicich tak museli upravovat variace.Cela variace na dlouhou stranu tam proste nevchazi.A na MČR každej chce ukazat svoje umeni naplno.Tančit v omezenem prostoru bez možnosti to pořadne rozjet je fakt nepřijemne.Omluvam se za češtinu jsem cizinka)))

[reagovat]

natasvey
>>Na MČR ve standartu 2011 lidé nadávali. 25.01.2011 04:54:22 | Na co to je reakce?

Paní iveto, ano, máte pravdu, pravidla jsou nutná, ale měl by se jimi řídit především organizátor. V některých případech, jako byl i tento, je to opravdu hrůza. Jestliže chce někdo pořádat MČR, tak na úrovni. MČR se účastním posledích 15 let pravidelně. Nedivím se, že tanečníci a diváci nejsou spokojeni. Musí ČSTS platit stále více, tak ať se ČSTS spolu s pořadateli takovýchto akcí postarají o úroveň co možná nejvyšší a ne jen aby to proběhlo. Vím, nikdy se všem nezavděčíte, ale přesto schvaluji, že k tomu tanečníci a diváci řeknou svůj názor, Vy jste si také řekla. A že organizace stála soustu sil a peněz? A proč bych o tom měla přemýšlet. Jako tanečnici, která je na takové úrovni, že se může účastnit MČR mě příprava také stála spoustu peněz a úsilí, takže očekávám adekvátní odezvu a tento přístup pořadatelů považuji za neúctu a výsměch k tanečníkům i divákům.Také přeji hodně sportovních úspěchů.

[reagovat]

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email