Dominika Korová
C LAT, B STT

výsledky mládeže na mčr ve stt,

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 20:58:14

jak pochlebovat.... 25.01.2011 08:46:47

…takhle píše správnej vlezdopr…

[reagovat]

>jak pochlebovat.... 25.01.2011 08:51:42 | Na co to je reakce?

Omyl. Já se za svůj názor nestydím jako Vy a podepíšu se! Vy akorát urážíte, neumíte se ani podepsat a jen nevíte, jak byste si vyléčila nějaký negativní – zakomplexovaný zážitek zřejmě z dětství (možná problémy v osobním či pracovním životě…?). Já pouze říkám a píši svůj názor a za tím si stojím. Kdyby Martin simuloval, tak bych to také napsal. Třeba o Michalu Mládkovi si naopak myslím, že to 6. místo si nezasloužil. Myslím si že výkon na 5. místo měl. Přestože tam Mácu složil… Možná bych si ho dokázal představit i na 4. pozici… Proč ne. Jeho tancování se mi líbí.

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>jak pochlebovat.... 25.01.2011 08:58:50 | Na co to je reakce?

No, nevím, jak pro ostatní, ale mě ten dialog už nebaví. Hlavně, že se nikomu nic nestalo. Takové srážky se stávají a nemusí to být ničí chyba a nemusí to být simulace. Prostě někdy tanec bolí. :) A ať si to každý interpretuje jak chce – pravdivou odpověď bychom mohli dostat jenom od Mácy, Zuzky, Michala nebo Lubky..

[reagovat]

Pavel Bič
>>>jak pochlebovat.... 25.01.2011 09:08:07 | Na co to je reakce?

Souhlas Pavle… Taky mě ten dialog s touto osobou nebaví, protože za prvé nevím o koho, kde a za druhé to jen ostatní uráží :-)

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>jak pochlebovat.... 25.01.2011 17:30:56 | Na co to je reakce?

Pravda pravdoucí. Omlouvám se vůkol, že jsem se nechal ve svém slovníku unést a možná se někoho dotkl. Omlouvám se speciálně Tomáš Rynešovi, ve kterém jsem zjevně vzbudil pobouření. To nebylo cílem příspěvku.

[reagovat]

Wujtek
>>>>jak pochlebovat.... 25.01.2011 17:37:31 | Na co to je reakce?

tos napsal ty? WUJTEKu?

„Ryneši, a proč myslíš, že obohatím tuto diskuzi, když napíšu, že jsi největší ***, co spadl z Budějovic? Ničím. Tak nám aspoň napiš, jak to děláš, že se zlepšuješ tak, že jsi letos dosáhl nejhoršího umístění ze všech tvých účastí na mistrovství?“

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>>>jak pochlebovat.... 25.01.2011 17:41:03 | Na co to je reakce?

Nee! Proboha! Za todle já nemůžu.

[reagovat]

Wujtek
>>>>>>jak pochlebovat.... 25.01.2011 17:42:02 | Na co to je reakce?

Tak za co se omlouváš? Ten tvuj odkaz nechápu… Neni se podle mě za co omlouvat :-)

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>>>>>jak pochlebovat.... 25.01.2011 17:46:00 | Na co to je reakce?

A omlouval jsem se obecně za svůj podíl na této diskusi. Byl zbytečný. Někdy si neumím odpustit komentář, ten přeženu a příslovečný oheň už je na střeše.

[reagovat]

Wujtek
>>>>>>jak pochlebovat.... 25.01.2011 17:44:04 | Na co to je reakce?

Tím, že jsem se nechal unést jsem měl na mysli onen obrat „hvězdné manýry“…

[reagovat]

Wujtek
>>>>>>>jak pochlebovat.... 25.01.2011 17:49:28 | Na co to je reakce?

lOl… tak to si přečti toho „anonyma“… Tohle je proti tomu prd… Takové lidi bych zabanoval a měli by pokoj…zřejmě nějakej zakomplexovanej Budějovičák, kterej už dávnou netancuje… :-) Za tamto se mi fakt omlouvat nemusíš… Jen mi bylo líto Máci… Protože si myslím, že žádné manýry nemá…

[reagovat]

Tomáš Ryneš
výsledky mládeže na MČR 24.01.2011 05:10:57

No, když už se tu probírá to hodnocení, tak se schválně podívejte na hodnocení párů od pana odstrčila ve finále mládeže.ten vůbec nepřipustí,že by třeba některý pár mohl zatančit některý tanec lépe nebo hůře,takže prostě horníček má samé jedničky,ikdyž ve valčíku byl mimo hudbu,jak se tu již dnes probíralo,skuhravý má samé dvojky, ikdyž jeho quickstep je naprosto luxusní, jurča samé trojky atd. Až do sedmého místa.to by ty páry mohly tančit klidně jen jeden tanec a nehonit se,když známky jsou pak všechny stejné, že?

[reagovat]

Míša
>výsledky mládeže na MČR 24.01.2011 05:24:50 | Na co to je reakce?

Tak to je trefa do černého ! Souhlasím s názorem Míši.

[reagovat]

A
>výsledky mládeže na MČR 24.01.2011 05:41:14 | Na co to je reakce?

I já souhlasím s názorem Míši!

[reagovat]

katka
výsledky mládeže MČR 24.01.2011 03:08:30

Bohužel znám i pár TOP porotců co to neslyší a nevidí,naštěstí tady nebyli.Jak jiste víš,u tamce není jenom technika,velkou měrou jde i o vkus,este­tiku,jak par vypada jak se Ti libi a to nic ve zlem u Skuhraveho jsou tyto aspekty horsi,me to pripada,jako urcita vyhořelost,jsou spolu dlouho aneni tam taková zapal jako dřív,teď je to myslím nakopne a půjdou dopředu.Nejhorši je,když ještě ani nezačala soutěž a už jsi vítěz.

[reagovat]

>výsledky mládeže MČR 24.01.2011 03:22:35 | Na co to je reakce?

Tak porotci tam byli i tentokrát,kteří podle vás neslyšeli a nevideli (nebo lépe řečeno nechtěli vidět a slyšet…), protože hluchotu Horníčka ocenili prvním místem ve valčíku…?!?!? Co tedy hodnotí? Zda jde pár do hudby by mělo být první aspektem a pokud nejde, tak prostě může být esteticky i vkusem sebelepší, ale nemůže být v tomto tanci první… No, kurňa snad to není tak nepochopitelné!

[reagovat]

Pepa
>>výsledky mládeže MČR 24.01.2011 04:52:33 | Na co to je reakce?

Milý Pepo, nevím co ti vadilo na jeho valčíku. asi bude ještě nějakou chvilku trvat než mnozí pochopí a akceptují velkou změnu týkající se valčíku. to co vypadá že je mino rytmus je posun v rámci figurací, které se konečně začaly používat i u nás( pravda s časovou prodlevou, ale to je pro tuto zemi typické). Nakonec co bys chtěl minutu a půl předvádět? Otáčka vpravo a vlevo + nejaký ten flekáč – to si divák začne okusovat nehty nudou. Když se podíváš na Bosca nebo jak teď tančí valčík Valeri nebo páry z Ruska, taky budeš mít ze začátku pocit, že jdou mino rytmus. Takže tady očividně nejde o něčí hluchotu, a to první místo bylo oprávněné.

[reagovat]

Niki
>výsledky mládeže MČR 25.01.2011 06:22:00 | Na co to je reakce?

Ano,jistě je všem známý případ,kdy v Brně dostal od pana Z.L. kříže pár,který pro zdravotní potíže partnerky netančil.Prostě někdo píše kříže ještě než se začne tančit.

[reagovat]

otázka 23.01.2011 15:44:05

Nevíte proč Vala tančil s Anetou Krejčí a ne s Dostálovou?

[reagovat]

t.h.
>otázka 23.01.2011 15:50:43 | Na co to je reakce?

Aby mohl tančit ještě rok svoji věkovou kategorii a taky výškový rozdíl byl trochu co si pamatuji.

[reagovat]

výsledky mládeže na mčr ve stt, 23.01.2011 15:24:50

Zdravím. zajímal by mě váš názor na výsledky z mládeže… pro mne je naprosto nepochopitelné jak je možné že Konečný může být ve finále mčr!!! myslím že v semifinále zůstalo hodně kvalitnějších tanečníků kteří si zasloužili být ve finále. mám už dost českého tancování výsledky jsou tady předem napsané a nikoho nezajímá momentální výkon..... nechci tady zpochybňovat ,,váženou porotu" ale některé výsledky jsou opravdu k smíchu!

[reagovat]

>výsledky mládeže na mčr ve stt, 23.01.2011 15:32:00 | Na co to je reakce?

A kdo to píše?

[reagovat]

Voldik
>výsledky mládeže na mčr ve stt, 24.01.2011 02:47:24 | Na co to je reakce?

A kdo bytam mel podle tebe byt?Spis co tam treba delali pary na 6 a 7 míste. Jeden tancuje par tydnu po delsi dobe a druhy vzdy vydrzi akorat jedno ci dve mistrovstvi a rozpadne se.Ze by za zásluhy?Kdo by tam mohl akorat byt je Domorad,ale ne kazdy den je posviceni a zrovna takovy lumen neni. Co se tyce Horníčka,tak konečně se podařilo porazit zkostnatělost. Skuhraví může děkovat,že ho kopnul do prd.,třeba mu to pomuze.Vzdy je lepsi mit poradnou konkurenci,nez abyto byl vzdy jeden a druhy nemel sanci. Ted si to muzou rozdat nekde venku,bud to potvrdi,nebo ne.

[reagovat]

>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 24.01.2011 03:01:23 | Na co to je reakce?

To snad nemyslíte vážně??? Jaká zkostnatělost? To mi snad chcete říct, že například tancovat valčík u Horníčka ve finále mimo hudbu je lepší a hodno mistra? no, to snad ne???? Prostě vítězí peníze, nic jiného…neříkám, že Skuhravý se mi líbí ve všech tancích, ale techniku má nejlepší! A co se týká Konečného zlepšil se, ale Domorád byl určitě lepší a měl být ve finále !

[reagovat]

Pepa
>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 24.01.2011 19:06:53 | Na co to je reakce?

Víte, Pepo, jde o to, že Horníček možná není lepší než Skuhravý, možná mu i pan Odstrčil, jak zde bylo naznačeno, dal některé jedničky za výkon, který nepředvedl, nicméně já zase oceňuji, že boží mlýny melou. Ono, loňské mistrovství v Praze v mládeži Skuhravý vyhrál, tehdy porazil Havlíčka. Kdybyste měl možnost shlédnout nějaký záznam, podívejte se na něj. Myslím, že technika nekončí v chodidlech, jako u pana skuhravého, ale pokračuje v pohyb celého těla, což mi u něj loni chybělo. A přesto Havlíčka porazil. Podíváte-li se na známky, zjistíte, že Havlíček nedostal byť jedinou trojku. Skuhravý jich pár měl. Přesto vyhrál. Víte, dodnes moc dobře nerozumím přepočtu známek. Ale každopádně mi to loňské finále mládeže stále tak trochu leží v žaludku. A bude dobře, nestane-li se jednou se Skuhravým to, co letos, podle mého, s Mácou Dvořákem – že si díky jistotě vítězství neodpustí „hvězdné manýry“ (viz pád v quickstepu a seřvání Mládka). Naopak bych byl rád, aby nikdy neusnul na vavřínech a stále se snažil se zlepšovat a tančit naplno. Protože to je, řekl bych, to, co přece od vrcholového českého tancování všichni čekáme. A tomu by takový „malý šťouchanec“, jakým je letošní porážka od Horníčka, mohl napomoci. Mějte se fajn.

Poznámka pod čarou – ne, nejsem Havlíček ani jeho kamarád, nikdy jsme se osobně nesetkali. Na onom MČR jsem byl jako divák.

[reagovat]

Wujtek
>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 24.01.2011 19:25:15 | Na co to je reakce?

pardon – jedná se o MČR 2009

[reagovat]

Wujtek
>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 06:49:01 | Na co to je reakce?
  • „A bude dobře, nestane-li se jednou se Skuhravým to, co letos, podle mého, s Mácou Dvořákem – že si díky jistotě vítězství neodpustí „hvězdné manýry“ (viz pád v quickstepu a seřvání Mládka). Naopak bych byl rád, aby nikdy neusnul na vavřínech a stále se snažil se zlepšovat a tančit naplno.“*

Prý hvězdné manýry??? To si snad děláš legraci. Mládek tam Mácu složí jako jelena, a Máca dělá chudinku? Viděl jsi ty Einsteine vůbec záznam z CT??? Tam je to jasně vidět. Na konci quickstepu do Máci opět Mládek naletí, jako balistická střela utržená ze řetězu a to je OK?? Ty asi nejsi normální člověče. Mě by to dopálilo daleko víc než Mácu!!! To ti říkám

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 06:56:33 | Na co to je reakce?

Mně spíš přišlo, že v quickstepu Mládkova partnerka šlápla Mácovi podpatkem na nohu…

[reagovat]

mk
>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 07:00:25 | Na co to je reakce?

Ano šlápla a k tomu dostal crosscheck do břicha, což ho položilo na zem…

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 07:59:18 | Na co to je reakce?

Ne, já to viděla přímo na parketě a Máca toho dost ještě přihrál a hvězdný manýry má neskutečný, je to akorát namyšlený frajírek a nemá žádnou pokoru. Tancovat umí to mu nikdo nebere, ale měl by se naučit taky chovat. To k hvězdám jaksi patří víc.

[reagovat]

>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 08:09:46 | Na co to je reakce?

Když si za takovým to názorem stojíte, proč se nepodepíšete? Stydíte se za něco? Já s Martinem trénuji, takže vím jaký je a rozhodně nemá ve zvyku se vytahovat nebo se nad někoho povyšovat… Od toho jsou jiní a Martin se Zuzkou mezi ně rozhodně nepatří, to mi věřte!!! Proč by to podle Vás měl dělat? K čemu by si tím pádem (podle Vás nasimulovaným) pomohl?? Kdyby dělal simulanta, tak by se na té zemi válel až do konce tance. Ale Martin se zvedl a dotancoval až do konce… Velmi by mne zajímala Vaše „vytancovaná“ třída a jméno…

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 08:18:23 | Na co to je reakce?

Musím podpořit Tomáše. Párkrát se mi stalo, že jsme se s Martinem a Zuzkou potkali při tanci na parketě ( někdy to prostě člověk úplně nestihne zastavit) a vždy, když to byl střet z jeho strany, tak se omluvil.

[reagovat]

Martina
>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 08:22:51 | Na co to je reakce?

:-) Děkuji.

Pro jistotu vkládám záznam, kde je vidět, jak se to stalo…

http://www.ceskatelevize.cz/…dec-kralove/

Je to v čase 34:28. Myslím si, že Martin se Zuzkou to mají parádně natrénovaný a co si neudělají, to nemají! Dnes Martin vede klub, do toho sám tacuje, učí své páry a ještě k tomu si dodělává „vzdělání“, aby mohl porotovat a učit apod…

Které z těchto ctností máte vy? Když na Martina hážete jen špínu?

PS: To není na uživatele „Martina“ ale na toho, kdo se předtím ani nepodepsal :-)

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 10:16:21 | Na co to je reakce?

koukala sem naten pad a bohužel musim souhlasit že je dost nasimulovanej

[reagovat]

>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 08:25:58 | Na co to je reakce?

Vůbec jsem tím nemyslela,že simuloval. Za nic se nestydím, ale podepsat se nemohu, protože jsme stále v Čechách. Možná je příjemný na lidi, které potřebuje, ale ty ostatní, i když je zná mu nestojí ani za to aby občas pozdravil, i když jsou o dost starší a znají ho odmala. A je fakt, že svým postavením si je dost jistý a na mistrovství předvedl pouza zlomky svého umění. Jak říkám trocha pokory by neuškodila.

[reagovat]

>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 08:39:09 | Na co to je reakce?

Tady to asi spíš bude o osovním sporu, to opravdu nemůžu posoudit. Co se týká výkonu, předvedl takový jaký potřeboval. Ať je to jak chce, stačilo to. A každý skvělý tanečník si musí být sebou jistý, jinak nemůže být skvělý tanečník.

[reagovat]

Martina
>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 08:42:50 | Na co to je reakce?

O Mácovi se říká, že tancuje lépe v zahraničí… Ano. Proč ne, víc ho to vyhecuje, když okolo sebe vidí mistry světa. Koho by to nevyhecovalo, tak tancováním nežije… Navíc parket v zahraničí je většinou o dost větší, než v ČR a tudíž to tam páry mohou pořádně „rozbalit“. Takže v tom upřímně nevidím problém…

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 08:46:30 | Na co to je reakce?

Přesně, ani já ne … tančí tak jak v danou chvíli potřebuje a jak mu podmínky dovolí.

[reagovat]

Martina
>>>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 09:01:22 | Na co to je reakce?

No právě, že tančí jenom tak jak v danou chvíli potřebuje. Znám od něj lepší výkony a ten univerzální výraz pro každý tanec stejný…, no slabota.

[reagovat]

Helen
>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 08:40:48 | Na co to je reakce?

Stydíte, když se nepodepíšete. Já jsem taky v Čechách a jak vidíte, tak se podepsat umím. Je to slušnost! Já jsem taky tolik lidí nepozdravil a ne proto, že bych nechtěl, ale občas jsem si nebyl jistý, odkud je znám, nebo jestli oni znají mne, že jsem v té chvíli raději zvolil „mlčení“ než-li pozdravit a vystavit se tak trapné chvíli. Myslím si, že Martin neni ten, kdo by někoho úmyslně nezdravil… Vězte, že kdybyste ho třeba pozdravila jako první Vy, tak by jistě odpověděl… Notabene ve všech kategoriích má tolik párů, že věřím a myslím si, že je odpustitelné, když se více věnoval párům na parketě, než zdravení lidí mimo parket… Víte s kolika lidmi se zrovna Martin zná a kolik lidí se jen za jednu minutu okolo něj mihne? Já bych v tom upřímně měl za chvíli extraligu… :-)

PS: Dle bontonu by samozřejmě měl první pozdravit muž ženu, o tom žádná. To kdybyste se do mě chtěli navážet, že neznám správné vychování :-)

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 09:04:05 | Na co to je reakce?

Souhlas se všemi Tvými příspěvky, Tome! Ono je velice jednoduché někoho pomlouvat a nepodepsat se a když se někdo postaví na jedincovu obranu, vyčíst mu vlezdopr.. Mácu znám několik let, dříve jen „od vidění“ a nikdy se nechoval nafoukaně, spíš naopak.

[reagovat]

Lůca
>>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 09:06:49 | Na co to je reakce?

ooo děkuji. Sice „Lůca“ je jen jméno, které může mít i příjmení :-) ale i když nevím kdo to je, tak mě to neuráží, jak řekl jeden známý komik v SŮL NAD ZLATO :-)

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 09:11:47 | Na co to je reakce?

To byl film Byl jednou jeden král… :-)

[reagovat]

>>>>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 09:12:44 | Na co to je reakce?

Byl jednou jeden král nebo Sůl nad zlato… Není to jedno :-) Hlavně že jsme zdraví a že víme o co jde

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>>>>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 09:17:27 | Na co to je reakce?

To jen tak,aby nebyla mýlka. On je i film, Sůl nad zlato,ale je jiný. :-)

[reagovat]

>>>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 09:13:54 | Na co to je reakce?

a to jsem si myslela že už mě tu všichni znají :o)) Lucka Jarolímková

[reagovat]

Lůca
>>>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 09:44:25 | Na co to je reakce?

Můžu se podepsat jak chcete, můžu si i vymyslet nějaké jméno, k čemu to bude. A já jsem tu nikoho neurážela, to vy jste jenom nějak navztekaný, že Vám někdo šahá na Mácu. Řekla jsem pouze svůj názor a za ním si stojím, pokud to berete jako urážku, je mi vás líto. A Máca mě dost dobře zná a vždy jsem se snažila ho zdravit první, ale jsem skoro 2× tak stará jako on.

[reagovat]

Kačer Donald
>>>>>>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 09:52:24 | Na co to je reakce?

S tím zdravením je to u něj problém, to mohu potvrdit, zvláště s opovědí na pozdrav. snad to není nemoc ladé generace. ale asi ne, většinou mě mladí pozdraví první, to Mácíček raději ani neodpoví. No zřejmě jsme my starší vychovaní jinak. také je to možná tím, že tanečníci vlastně nenavštěvovali z valné většiny kurzy tance a společenského chování. pak se snadno stane že ani neví jak je to se zdravení, zda se ve dveřích nechají vyjít odcházející a teprve poté se do dveří vstupuje (viz. různé tlačenice na této akci)

[reagovat]

Karel
>>>>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 09:52:04 | Na co to je reakce?

no řekla bych že třeba proto že očividně nevydřží tančit celej tanec naplno, a půlku někde prostojí, viz třeba solo tango, ale jinak proti macovi nic nemam

[reagovat]

>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 17:10:51 | Na co to je reakce?

Víte, Já neřeším, jestli simuloval. To bych si ani nedovolil tvrdit. Jsem si vědom, že se jednalo o srážku párů a o to, že bylo Martinovi šlápnuto na nohu. Cože je samozřejmě nemilé a bolestivé. Jenže tyto incidenty se na soutěžích (bohužel) občas stanou. A křičet za to na Michala Mládka není zrovna na místě. Řešení těchto záležitostí má nastat bezprostředně po tanci, nikoli při něm.

[reagovat]

Wujtek
>>>>>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 25.01.2011 17:32:43 | Na co to je reakce?

„Řešení těchto záležitostí má nastat bezprostředně po tanci, nikoli při něm.“

Jestli si dobře pamatuji ten záznam, tak na něm Martin na Michala neřve při tanci ani po něm na parketě, jen na Michala hodí „obličej“… Ale to by asi udělal každý :-)

[reagovat]

Tomáš Ryneš
>>výsledky mládeže na mčr ve stt, 24.01.2011 04:41:29 | Na co to je reakce?

Můžeme jen doufat, že takto otevřené změnám v pořadí to bude letos i na MČR v latině – a hlavně i u dospělých – a ne že zase nacpou Odstrčila do semifinále – nebo letos už bude ve finále ?!

[reagovat]

DS

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email