Dominika Korová
C LAT, B STT

přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních

Zpět na přehled témat


Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel


Příspěvek 2021-03-02 21:47:26

přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 24.01.2011 22:21:22

(viz csts.cz)

přechodné opatření pro hobby :-)....... kdo nebyl v daném roce na více než 5ti soutěžích, muže další rok do hobby......

csts panáčkuje na zadních, ale je důležité že pochopili, že tanec by celý sektor zákazníků – hobby ztratil, což opravdu není v ničím zájmu.....

opravdu podívejte se na ty překrásné 16ti leté lidi......... opravdu je ponižující s nimi soutěžit pokud vám je 25+

 [reagovat]

25+
>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 25.01.2011 05:16:42 | Na co to je reakce?

Me 25+ je a ponizujici mi to neprijde.

Myslim, ze svuj vyznam to ma. Chcete-li tancit jen pro zabavu, souteze pro vas asi neboudou to prave. Vzdyt soutez je v podstate duvod ke zlepsovani, aby ta pristi dopadla zase o neco lepe, nez ta predchozi. Kdyz uz jste ale na takove urovni, ze tancite stale ve finale hobby a chcete soutezit dal, pak je dalsim logickym krokem registrace, kde se muzete v kategorii D utkat se silnejsimi souperi, coz by melo vest k dalsi motivaci – jak rikam, pokud chcete soutezit.

Podle meho nazoru bylo zavedeni hobby kategorie jen vstricnym krokem pro zacinajici pary s tim, ze tito tanecnici meli nasledne doplnit rady clenske zakladny, ktera se paradoxne zavedenim hobby kategorie oslabila.

 [reagovat]

ondras
>>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 25.01.2011 06:31:08 | Na co to je reakce?

Já myslím, že tím víc lidí ztratí, než co se jich registruje. Například u kategorie seniori hobby, mohli udělat výjimku a nechat je v hobby dál. Většina z nich tančí jen pro radost a taky jen tak pro radost si občas někam zajedou zasoutěžit. Jejich ambice nejsou být mistry, taky na tancování nemají tolik času, starají se o rodiny a podobně. V našem klubu tančí dva hobby seniorské páry, z toho jeden teď kvůli novým opatřením se soutěžením zkončil a přijde si jen občas zatančit na tančírnu, druhý může být v hobby ještě jeden rok a poté se taky nemají v plánu registrovat. Mluví se o tom, jak přiblížit tanec veřejnosti, myslíte si, že tohle je správná cesta? Tancování se stává sport pouze pro děti movitějších rodičů, kteří jsou schopni a ochotni utáhnout vysoké náklady spojené s tímto sportem.

 [reagovat]

Andrea
>>>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 25.01.2011 07:26:32 | Na co to je reakce?

velmi přesně napsáno

 [reagovat]

25+
>>>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 25.01.2011 07:26:51 | Na co to je reakce?

Myslím si naopak, že právě kategorie seniorů (I, II i III) by toho opatření mohlo zvednout. V Hobby léta tančí stále stejné páry. Jejich registrací se otevře:

  1. prostor pro nové seniorské hobby páry – je spousta seniorů, kteří třeba začali tančit v pozdějším věku a se soutěžením problém nemají, jen se musí otrkat v hobících a pak registrovat,
  2. prostor pro organizátory vypisovat postupové soutěže i v seniorských kategoriích, tak jak je zvykem v Rakousku, Německu a jinde.

Nevím, proč by se seniorské páry, které dosud byly v hobby, nemohly registrovat – zase se potkají se svými známými páry z hobby, které se registrovaly. Situace v dospělých je samozřejmě složitější, konkurence a věkové rozpětí nepoměrně větší.

 [reagovat]

>>>>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 25.01.2011 17:40:09 | Na co to je reakce?

To je pravda. Žebříček seniorských párů je takřka neobměnitelný, protože se tamní páry věnují tanci přibližně stejně intenzivně (takže se i podobnou rychlostí zlepšují) a z kategorie již nevystupuji. Znám se s jedním začínajícím hobby seniorským párem a myslím, že byl například předcházející situací dost poškozen. Na druhou stranu faktem zůstává, že seniorské páry nemají v současné době moc kam jít, protože docela špatně se s přirozeně klesající fyzickou kondicí budou měřit s dospělými déčkaři. Kdyby se v ČSTS začaly pro registrované seniorské kategorie soutěže vypisovat, jistě by to vytrhlo všem trn z paty. Bohužel se tak zatím, pokud vím, neděje. Co s tím? Kdo přetne gordický uzel?

 [reagovat]

Wujtek
>>>>>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 29.01.2011 17:00:55 | Na co to je reakce?

když si tu čtu o tom jak my senioři tančíme, jak řebříček je neměmný, uvědomuji si, že zapomínáte na to, že žebříče Hobby je časově omezený. Nemůžu však souhlasit s tím, že netoužíme dostat se do finále a stát na bedně. Pokusil se někdo z vás spočítat jak často jsou organizované hobby soutěže pro seniory a kolik se jich zůčastní párů? Na moravě jich je do roka asi 12 a pravidelně v nich soutěží tak osm párů. Vítám opatření svazu, že senioři mohou soutěžit s dospěláky ve své třídě a dovedu si představi, že finále v dospělích D bude obsazeno seniory a to i před¨s jejich klesající fyzickou kondici. Uvědomujete si, že tyto páry spolu tancují dvacet, třicet let? Dnes byla premiéra postupové soutěže Seniorů v Kroměříži, zůčastnilo se jí pouhých pět páru. Další soutěž měla být v Holýšově,ale pro malý nezájem se nekonala. Nevím zda si to uvědomujete, ale opatření svaz, kterým bylo rozhodnuto o tom, že i senioři se musí registrova je výhra pro vás, dnešní hlavní kategorii dospělí c, B, A, M, neboť až i vás se bude týkat seniorský věk věk kdy děti opustí vaše hnízdo a vy se budete opět moci věnovat tomu čemu jste zasvětili celé své mládi bute mít kam se vrátit. No a my dnešní senioři rádi změříme své síly s vámi dospěláky a věřte o finále se s vámi popereme s grácíí a elegancí.

 [reagovat]

Savo
>>>>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 29.01.2011 17:08:16 | Na co to je reakce?

Je vidět, že neznáte lidi. myslím jména seniorských tanečníků. V Čechách je vypisováno málo soutěží pro hobby seniory a tak pražské seniorské páry jezdí soutěže dospělých a umísťují se ve finále.

 [reagovat]

savo
>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 26.01.2011 13:11:31 | Na co to je reakce?

Pokusím se shrnout tvé názory na základě tvých dosavatních příspěvků na těchto stránkách. Podle mne jsi zakomplexovaný neúspěšný tanečník, který je z nepochopitelných důvodů vysazený na mládežnické páry ( viz tvé loňské vyjádření k 16 letým spratkům ). Je li pro tebe skutečně ponižující s nimi soutěžit, věnuj se tanci pro radost a nekopej kolem sebe. pokud chceš soutěžit, budeš muset spolknout, že řada párů, byť mladších je lepší než ty. Nemám jim to za zlé a naopak si jich velice vážím za to, že dokáží svůj volný čas věnovat něčemu užitečnému. V každém sportu se mladší generace tlačí dopředu a myslím si, že to je dobře. Mimochodem, zkus se zeptat párů, které letos startovaly na MČR ( starší 25 let ) zda pro ně bylo ponižující soupeřit s mládežnickými páry a jak se jim podařilo je porazit.

 [reagovat]

50+
>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 30.01.2011 07:58:43 | Na co to je reakce?

Tak už se i na hobby soutěže musí platit roční poplatek, viz čsts :)

 [reagovat]

>>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 30.01.2011 15:20:43 | Na co to je reakce?

sut FTW csts FTL

hodne lidi o tom nebude vedet...... 200? proc radsi nezvednou vstupny......­..jinak kdyz to bude placeny tak by meli dat pryc ty limity na ucast

 [reagovat]

25+
>přechodné opatření pro HOBBY. csts už panáčkuje na zadních 30.01.2011 10:03:24 | Na co to je reakce?

pro mě je věcí cti postavit se soutěžím, kteří jsou tak mladí jako mé děti a ukázat jim, že i jejich rodič je schopen s nimi držet krok.

 [reagovat]

Koníček


Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email