Jana
Začinájící

Líčení

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2018-06-22 05:23:25

De 9.09.2016 06:30:22

Zajímé slevy na kosmetiku na www.dedra-katalogy.cz

[reagovat]

Registrace do Eurona = sleva 5.08.2015 15:39:20

Využijte skvělé příležitosti registrace zdarma. www.katalogdrogerie.cz a www.kosmetika-poradce.webnode.cz Novinkou jsou výrobky Clinical care a výrobky pro zdravý životní styl. V nabídce je také káva s příchutí pralinek. :-)

[reagovat]

Registrace Eurona 5.08.2015 15:37:57

Používám výrobky z virtuálního katalogu www.kosmetika-poradce.webnode.cz a www.katalogdrogerie.cz Svět se mi zdá hned krásnější.

[reagovat]

Videa 16.02.2011 15:32:55

Ahoj :) Na Youtubku existuje obrovský množství instruktážních videí, jak se krok po kroku nalíčit. Když si tam zadáš „stage makeup“ tak ti to vyplivne tisíce videí, který by ti mohly pomoct. Nějaký jsou dobrý, nějaký horší, ale určitě si vybereš :) Například http://www.youtube.com/watch?… nebo http://www.youtube.com/watch?… celkem ujdou :)

[reagovat]

Kája
líčení 10.02.2011 02:12:47

Ahoj pokud bys chtěla mám sklvělého vizážistu. Přišel až ke mě domů a všechno mi vysvětlil no a teď se uplně skvěle líčím sama pokud budeš chtít ozvi se na mámi mail a ona ti dá kontakt 2hodinové sezení i stím , že mne nalíčil stálo 1000korun a bohatě se mi to vyplatilo martina.kuhnelova@seznam.cz

[reagovat]

Líčení 2.02.2011 05:41:26

Dobrý den, zajímalo by mě, existují-li nějaké kurzy na taneční líčení. Nebo se to každý učí sám na sobě? Díky :))

[reagovat]

Bára
>Líčení 2.02.2011 05:53:34 | Na co to je reakce?

Každý sám na sobě – koukneš co se ti libí a snažíš se napodobit nebo se optáš přímo… nebo si něco přečti – třeba tady jsme svého času delali pro tehdy jestě papírový dancetime proměny – několik jich tam je

[reagovat]

Majkl
>Líčení 2.02.2011 14:04:38 | Na co to je reakce?

Dle mě je nejlepší poradit se s trenérkou :) A pokud máš trenéra tak třeba kámošky, co taky tančí a má zkušenost. Základ je totiž podobný, no a pak to budeš už mít trochu „v ruce“ a můžeš experimentovat podle toho, co se ti líbí :)

[reagovat]

Wendy
>>Líčení 2.02.2011 14:14:25 | Na co to je reakce?

I trenér dokáže poradit. Beztak hodně partnerek česají jejich partneři. :-)

[reagovat]

Voldik
>>>Líčení 16.02.2011 15:20:27 | Na co to je reakce?

Šťastné to partnerky :)

[reagovat]

Kája

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email