Dominika Korová
C LAT, B STT

Nekvalitní soutěže

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:25:10

Poděbrady 2011 20.03.2011 16:05:44

Koho napadlo pořádat soutěž o víkendu, kdy je mistrovství stt družstev????

[reagovat]

Equus
>Poděbrady 2011 20.03.2011 16:46:03 | Na co to je reakce?

mistrovství družstev „JUNIORŮ“ dospělí jsou druhý až druhý den – píšou ti to tam, někdy je dobré si přečíst propozice celé :-P Přišel bys na to že se ti to s Ačkama nekreje chi:-P

[reagovat]

Tom S.
:) 16.03.2011 15:09:00

Přijde mi, že nevíš o čem mluvíš trošku. Kdyby to mělo být tak jak říkáš, tak se stihnou 4 kategorie. Není to málo? Dřív jsem vstával v 5 kvůli soutěži, teď si vstanu v 11 :o) Každej si tím nějak projde ne:)

[reagovat]

stesky
Nekvalitní soutěže 11.03.2011 01:45:11

Často se tu propírají nejrůznější soutěže s tím, že začínají moc brzy ráno a vstáváte ve čtyři, že je tam špinavý parket, mrazírny místo šaten, protěžování místních párů, žádní diváci atd. Co kdybychom se to snažili ovlivnit tím, že tam prostě nepojedeme? Tyto soutěže se budou konat tak dlouho, dokud tam někdo bude jezdit. Já osobně nejezdím na soutěže, co začínají v devět ráno a v jednu se končí a na soutěže, které se konají na křivém parketu v opelichané sokolovně. Když se mě pak někdo zeptá, jestli pojedeme do Nových Hradů, tak mu odpovím, že ani náhodou, protože když vstanu ve čtyři ráno, tak si soutěž nikdy neužiju. A reakce optávače je většinou stejná: ale budeš mít body! Pro mě je ale důležitější být na pěkné soutěži, kde strávím celý den a odvezu si body, než že si odvezu body. Taková „zážitková turistika“ :-) Byl bych rád, kdyby se přidali další. Nižší třídy (D,C,B) si soutěže vybírají, ostatní ne, protože je soutěží málo. Ale jinak se to nezmění. A že jde většině z vás jen o ty body, jsem poznal loni na soutěži na Kladně. Když už byl skluz snad dvě hodiny, chtěli jsme jet domů a ptali se ostatních párů. Kolik se jich přidalo? Nikdo.

[reagovat]

Equus
>Nekvalitní soutěže 20.03.2011 14:19:29 | Na co to je reakce?

Mě třeba celkem vyhovuje takovéto časové rozložení soutěže. Také nerada vstávám, ale zato uvítám, když soutěž brzy skončí a člověk tak nezaplácne celý den soutěží, ale stihne i jiné věci.

[reagovat]

Krispina

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email