Dominika Korová
C LAT, B STT

MČR 10T - výsledky na webu

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:03:38

Foto desítka 24.03.2011 07:05:34

Fotky z desítky od kamarádky z Olomouce:

http://www.tanecni.fotodrobecky.cz/

(Doufám, že to nebudeš brát jako lezení do zelí, Majkle :-D )

[reagovat]

Vítek Navrátil
>Foto desítka 26.03.2011 10:25:43 | Na co to je reakce?

Dobrý den, moc pěkné fotky, ale nemůžu nikde najít kontakt na objednání. Můžete pomoct? Díky

[reagovat]

Burešová
>>Foto desítka 26.03.2011 11:26:16 | Na co to je reakce?

Záložka „kontakt“. Je tam zmíněna mailová adresa a kontakt na ICQ. Ideální bude asi mail. A číslo fotky se zjistí po kliknutí na „Zoom“ u fotky – je v panelu adresa v prohlížeči.

http://www.tanecni.fotodrobecky.cz/….php/kontakt

[reagovat]

Vítek Navrátil
>Foto desítka 26.03.2011 12:02:43 | Na co to je reakce?

Já děkuji za rychlou odpověď. Ale právě ta záložka KONTAKT je prázdná. A to je trošku problém......­....díky. Nemáte aspoń mail?

[reagovat]

Burešová
>>Foto desítka 26.03.2011 13:07:42 | Na co to je reakce?

Asi se Vám stránka špatně zobrazuje.. Zvláštní.

e-mail: zuzka.vlocka@seznam.cz

[reagovat]

Vítek Navrátil
MČR 10T - výsledky J1 20.03.2011 15:49:08

Mě nesedí v J1 semifinále- sedmý pár Werthaim Jan & Šumerová Helena ve STT mají B a v LAT C, mě je divný, že ve STT mají 1 křížek a v LAT tolik? Je to ale možný, tak mě to napadlo

[reagovat]

lukas
>MČR 10T - výsledky J1 21.03.2011 04:09:08 | Na co to je reakce?

Junioři I se mi taky zdají prohození…

[reagovat]

Voldik
Subotica 20.03.2011 13:31:54

Dobrý den,

výsledky Subutica: 26–28 Karásek, 39 Putryk, 42 Drmota !!!, 44 Chmelík, 47 Mazůch, druhé kolo Kopřiva a Hrstka.

píši jsem zde s velkým znechucením co se týká hodnocení výsledků na české půdě.

Jak je možné, že pár Jakub Drmota a Tereza Florová, kteří byly na Mistrovství republiky úplně jako nový pár a hned byly na třetím místě i když vůbec jejich tancování nebylo nijak extra mohou udělat tak špatný výsledek.
Na první souteži v zahraničí, kde je trošku více českých párů hned vypadnou s ostatními a navíc je porazí Putryk, který byl na mistrovství o dvě kola zpět a hlavně Chmelík, který jel na mistrovství redance dopadne o dva křížky za nima. To už je trochu divné, že se toto hodnocení tolik liší na české půdě od zahraničí. Jsme zase u toho, že reprezentace na Mistrovství Evropy a jiných soutežích bude opět velmi špatná, kdy už se dočkáme toho, že páry kteří celý rok bojují o vysoké posty v zahraničí, mají stabilní výsledky budou dobře ohodnoceni i v České republice a budou nás moci ve světě reprezentovat ty správné páry a ne žádné nové rychlokvašky, kteří jak se rychle rozsvítí, tak také rychle zhasnou jen proto, že od malička objíždějí české soutěže a berou hodiny z nějakými porotci.

[reagovat]

pepaK
>Subotica 20.03.2011 18:46:33 | Na co to je reakce?

…here we go :).

[reagovat]

Roco
>Subotica 21.03.2011 05:19:12 | Na co to je reakce?

No ty ses expert teda..... Byl jsi na te soutezi? Vis, jak zmineny pary zatancily? Jestli ne, tak zmlkni!!!

[reagovat]

Desa1
>Subotica 21.03.2011 06:12:23 | Na co to je reakce?

Na první soutěži v zahraničí?A co třeba jejich výsledky v Holandsku,Ně­mecku(http://cs.dancesportinfo.net/…Results.aspx)..ještě před mčr? Nevím,mě se třeba jejich tancování líbilo a řekla bych že umístění bylo oprávněné.Nikomu necpu svůj názor,ale přijde mi celkem nefér zmínit jeden výsledek a neuvést ostatní úspěchy.

[reagovat]

she
>Subotica 23.03.2011 09:28:16 | Na co to je reakce?

NO tak ty seš pěknej jeliman. Se jim třeba špatně tančilo, něco se mohlo pos…, nebo byl někdo z nich nemocnej, co ty víš…prostě se nepodaří a co se týče republiky, tak bych je klidně dal ještě vejš. Co já vim, tak tančí Kuba i Terka super a mě se třeba líbí… A co já vim, tak Chmelda se v zahraničí líbí. Umí stát a když se na něj díváte na parketě, tak je vidět… Takže si myslim že ty výsledky neni třeba řešit, že???

[reagovat]

Honzáč
MČR 10T - výsledky na webu 20.03.2011 09:56:38

Mám dojem, že ve výsledcích včerejšího mistrovství, které nyní visí na webu ČSTS, je chyba – minimálně v kategorii dospělých je podle mne v listině prohozen standard s latinou. Např. ve výsledku to vypadá, že Drha měl ve finále lepší latinu, než Misyurenko, a naopak. Řekl bych, že podle křížů je to prohozené ve všech kolech. U mládeže mi to přijde OK, v juniorech netuším.

[reagovat]

Vojta Marek
>MČR 10T - výsledky na webu 20.03.2011 14:36:57 | Na co to je reakce?

A já si říkal, že mi tam ty známky nějak nesedí. Přesně. Když to otočím, dává to smysl.. Ale třeba byly inverzní ty výkony, ne známky ;)

[reagovat]

Vítek Navrátil
>>MČR 10T - výsledky na webu 21.03.2011 06:52:52 | Na co to je reakce?

Známky jsou prohozené. Zde přikládám legendu:
Dospělí a Junioři 1: Prohozená LAT a STT
Mládež a Junioři 2: Správně
Zkusim napsat Leošovi Siegelovi ať to opraví.

[reagovat]

Máca
>>>MČR 10T - výsledky na webu 21.03.2011 08:13:02 | Na co to je reakce?

V podstatě jediný, komu to nemusí vadit, jsi ,Máco, TY, jak tak koukám.. :O)) Samý jedničky mluví za všechno!!

VELKÁ GRATULACE!!

[reagovat]

Martin Červený

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email