Dominika Korová
C LAT, B STT

Hudba na soutezich

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-01 17:54:19

Blansko 4.04.2011 06:47:27

Tak v Blansku to letos byla taky slušná tragédie. Za pultem seděli dva kluci a tanečníci trpěli. Vše se snažil zachraňovat výborný pan Janč, ale marně. V Jun-II-B pustili hodně pomalou rumbu, tak je zastavil, at tam dají něco rychlejšího. V Céčkách zase pro druhou skupinu slowfoxu pustili něco divného bez rytmu, tak je po chvilce taky zastavil a řekl, at tam dají to samé, co první skupině. Po odtančení dvou stěn další vypnutí hudby, že to není to samé, tak znova. Občas hudbu zastavili okamžitě, tak člověk nevěděl, jestli vypadl proud či co. Prý špatná koordinace pravé a levé ruky. ;-)

Celkově úroveň hudby byla mizerná a protože je hudba stěžejní věc na soutěži, tak to pokazilo dojem z celé soutěže. :-?

[reagovat]

Voldik
>Blansko 4.04.2011 08:11:18 | Na co to je reakce?

Ja bych z čistě mého pohledu dovolil polemizovat s spojením „výborný“ a „Janč“ :-) Já ten jeho projev nějak nemám rad :-D

[reagovat]

Majkl
Jackovi 28.03.2011 07:57:38

Doufejme, že jste tak dobrý odborník na tanec jako češtinář, když si dovolujete kritizovat přední tanečníky a porotce. Zdravým Anonime.

[reagovat]

Sklenička
Hudba na soutezich 28.03.2011 04:12:32

Ahoj, tak jak se vam libila muzika na vcerejsi soutezi v Kladne ? Latina byla celkem gut, ale na tak otresnou hudbu na standardni tance jsem uz dlouho netancoval …

[reagovat]

Standic
>Hudba na soutezich 28.03.2011 04:20:44 | Na co to je reakce?

No, nebylo to úplně super.. Ale zase pár dobrých kousků se taky našlo.. Lepší songy většinou kompenzovaly ty horší.. Pravda je, že volba mohla být šťastnější.. ;-)

[reagovat]

Martin Červený
>>Hudba na soutezich 28.03.2011 04:28:00 | Na co to je reakce?

Já slyším hudbu dobře a dokážu si s ní občas i pohrát (mám C-STT), ale některé kousky byly hodně těžké i na mě. Dělat z tanečních soutěží poslechová cvičení považuji za zbytečné. Některé kousky, co DJ zahrál ve třídě C, bych se já neodvážil pustit ani Áčkám … o valčíku 53 taktů za minutu, což je v HRUBÉM rozporu se soutěžním řádem, nemluvě. Mistr chtěl být originální a pouštět neohrané skladby, ale zřejmě je sám pořádně neslyšel

[reagovat]

Standic
>>>Hudba na soutezich 28.03.2011 05:11:22 | Na co to je reakce?

Pravda, ten valčík byl šílený.. A potom ještě taky rumba v Hooby-LAT v semi.. Ale, tak stane se, že to někdy prostě „uletí“.. Už jsem pár takových výtvorů také zažil i na jiných soutěžích.. :O)

[reagovat]

Martin Červený
>>>>Hudba na soutezich 28.03.2011 05:31:09 | Na co to je reakce?

mě spíš zarazilo, že nezasáhlo vedení soutěže a nenařídilo pustit jinou písničku. Waltz v prvním kole byl taky „pastvou pro uši“

[reagovat]

Standic
>>>>>Hudba na soutezich 28.03.2011 06:20:58 | Na co to je reakce?

Jestli byl stejný, jako náš druhokolový, tak tomu RO-ZU-MÍM!! :O)) Ale, tak člověk se s tím dokáže nějak porovnat.. Pro někoho to může být dokonce i výhodou, když pak spousta soupeřů jde mimo hudbu (viz. včerejší případ po shlédnutí několika videí).. O to smutnější, když pak tyto páry stejně od určitých porotců svoje křížky, resp. i dobré známky dostanou.. :OP

[reagovat]

Martin Červený
>>>>>>Hudba na soutezich 28.03.2011 07:34:40 | Na co to je reakce?

jo, o nem mluvim :-) … nerad bych, aby to vyznelo, ze si na hudbu stezuju ja. Osobne jsem i ty tezke skladby slysel celkem dobre, problem byl jen s tim pomalym valcikem. Ale mluvim za nas, tanecniky. Ja mam hudebni sluch rozhodne nadprumerny a proto se snazim posuzovat obtiznost pisnicek objektivne.

[reagovat]

Standic
>>>>>>>Hudba na soutezich 28.03.2011 14:28:03 | Na co to je reakce?

Souhlasím s tím, že dobrý kousky kompenzovaly ty horší. Ale spíš nechápu, proč se tam ten den pořádají tolik soutěží. Nám prezence latiny končila až v 17:45 a člověk pak přijede za tmy domů. Asi to není pro každého tak důležité, ale já bych to rozdělila bud na dva víkendy nebo do jednoho víkendu

[reagovat]

J.aniiinka.a
>>>>>>>>Hudba na soutezich 28.03.2011 15:15:40 | Na co to je reakce?

toto je sice off, ale myslim ze kdyz prezence konci kolem seste, tak to neni tak hrozny, kdyby soutez rozdelili na dva vikendy, bylo by to akorat 2× tak drahy…jinak nic, ja uz taky na soutezi koncil kolem desate vecer…pokud se to nekomu nelibi, tak tam nemusi jezdit ne? stejne by nekdo tu prezenci tak pozde mit musel, jestli to bude C, B nebo D, to uz je jedno. Jen tak pro predstavu, patecni rising stars latina na Brno openu meli prezenci do 19:30 koncili o pul druhe rano…

[reagovat]

Lukáš B.
>>>>>>>>>Hudba na soutezich 28.03.2011 16:38:53 | Na co to je reakce?

Já vim, jenže my jsme z karlovarska – Cheb a to si ty soutěže moc vybírat nemůžeš, tak aby nám to vyhovovalo uplně tip ťop. Velké soutěže jako brno chápu, ale tady u těch obyčejných mi to přijde..newim..no :D Dospělí D,C,B + hobby + junioři…taky chudáci porotci

[reagovat]

J.aniiinka.a
>>>>>>>>>>Hudba na soutezich 29.03.2011 04:24:14 | Na co to je reakce?

No vidíš a my z Moravskoslezského kraje tu máme minumim soutěží a kolikrát se stalo, že jsme jeli do někam do Prahy nebo okolí a byli jsme rádi, že jsme cestou zpátky stihli poslední vlak, ať tam nemusíme spát. A to jsme tancovali D,C.

[reagovat]

pedro

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email