Dominika Korová
C LAT, B STT

Flusání na Brno Open

Zpět na přehled témat

Přidat nový příspěvek

Reagujte prosím na konkrétní vzkazy, pokud je to možné (diskuse bude přehlednější)

Legenda: Nepřihlášený pisatel    Registrovaný uživatel   Ověřený uživatel

Příspěvek 2021-03-02 21:17:28

Neflusat 11.04.2011 10:02:04

Pro ty, co mají pocit, že pokud si neflusnou, tak jim to bude klouzat, si dovolím malou radu – o dost vkusnější, hygieničtější a v neposlední řadě i efektivnější je dát si vodu do nějaké třeba plastové nádobky, lahvičky od nějakého přípravku ve spreji vodu. Pak jen přiběhnete, stříknete na podrážku a hurá na parket, aniž byste ho museli okázale „vytáhnout až z paty“ :-)

[reagovat]

Wendy C
Flusání všeobecně 6.04.2011 08:47:17

Plivání je stejně přirozená věc, jako šťourání se v nose a čuchání si k zadku. Jednou jsme vylezli z jeskyní a hrajem si na civilizaci, tak si to dělejte někde o samotě, jinak se nedivte označení za „dobytek“. Na parket, který je symbolickým vrcholem kulturního života to už tuplem nepatří. Děkuji

[reagovat]

Honzis
>Flusání všeobecně 6.04.2011 08:54:33 | Na co to je reakce?

jo a pokud jde o zvlhčení podrážky, v nouzi lze na každý soutěži sehnat kapesníček nebo ubrousek a trocha vody, v nejhorším případě ukápnout vodu někam do rohu na dlažbu nebo lino..

[reagovat]

Honzis
Flusani 5.04.2011 18:40:02

Tak zase – aspon tady mate o cem diskutovat.

[reagovat]

Bubak
>Flusani 5.04.2011 18:47:28 | Na co to je reakce?

Upřímně řečeno – jsou i vznešenější témata, která by se dala řešit (třeba etika. Co si myslíte o Kantově kategorickém imperativu? :-D )

[reagovat]

Vítek Navrátil
>>Flusani 5.04.2011 22:59:39 | Na co to je reakce?

Ze to je mnohem zajimavejsi tema, nez flusani na parket… Je to super idea, jako mnoha dalsich od Immanuela Kanta…

[reagovat]

Bubak
pragmalista 5.04.2011 11:23:18

tož to je pravda, v jiných sportech je to také vemi častý jev a stejně hnusné :-x . Třeba se časem přijde na to, proč boty tanečních sportovců tolik kloužou… 8-O :-)

[reagovat]

pragmalista
Flusání na Brno Open 4.04.2011 06:20:11

Dobrý den Vážený český taneční světe! :o)))

Byl jsem o minulém víkendu na Brno Open a hezky jsem si tam zatančil… Sice to nebylo Boby, ale uspořádali to tento rok velmi hezky…

Co mne ale zaskočilo, bylo že jsem byl naživo svědkem něčeho, o čem se tu již myslím psalo a co mi přišlo krajně nechutné.
DVA ČESKÉ nejmenované páry v jedné skupině IO dospělé latiny si přede mnou, porotci a jinými páry jen tak ledabyle odflusli přímo na taneční parket a čvachtali si v tom kemru boty…

Nevím co si o tom mysleli ostatní páry, nevím co si o tom myslí porotci a diváci, ale prosím nezmíněné tanečníky, pokud to čtou, ať mi nehnusí můj krásný taneční sport!!!

Děkuji… :-D

[reagovat]

Dave
>Flusání na Brno Open 4.04.2011 08:10:08 | Na co to je reakce?

Zdravíme bojovníka za Boby!

Ja české neviděl, jen jednoho zahraničního :-)

[reagovat]

Majkl
>>Flusání na Brno Open 4.04.2011 17:14:09 | Na co to je reakce?

Zahraniční jsem tentokrát neviděl, ale je fakt že když jsme byli v rakousku tak to tam jeden drsný maďar též dělal. Nicméně i tak je to 2:1 pro českou republiku. :o))) :o(

[reagovat]

Dave
>>>Flusání na Brno Open 5.04.2011 00:37:22 | Na co to je reakce?

Taky znám tanečníky, kteří to dělají. Je to hnus.

[reagovat]

Equus
>>>>Flusání na Brno Open 5.04.2011 08:14:01 | Na co to je reakce?

Zlinčovat, pověsit za ko… :D

[reagovat]

Honzáč
>>Flusání na Brno Open 5.04.2011 12:19:03 | Na co to je reakce?

Měl jsi ho jít vytahat za uši jak tu slečnu na Ládví!

[reagovat]

Peetee
>>>Flusání na Brno Open 5.04.2011 17:59:37 | Na co to je reakce?

No jak tak sleduji, tak je to poslední dobou poměrně častý jev. Také jsem si toho všiml na soutěži v Hlučíně, kde jeden nejmenovaný starší pár (konkrétně partner) si odflusnul na zem a to několikrát (1× během roztancu a pak ještě asi 2× během kol).

[reagovat]

pedro
>>>>Flusání na Brno Open 5.04.2011 18:14:44 | Na co to je reakce?

Ještě, že jsem to neviděl.. jinak by mi bylo ještě víc zle, než mi bylo z mého výkonu.. uff :-D

[reagovat]

Vítek Navrátil
>>>>>Flusání na Brno Open 6.04.2011 03:43:54 | Na co to je reakce?

Já bych tuto diskuzi charakterizoval asi jako když se všichni baví o tom zda pravidelně masturbují. Všichni řeknou, že ne, ale přitom všichni ano. :-D. Aspoň co já vím, tak na tréninkách a občas i na soutěžích flusají na parket téměř všichni, protože to je prostě v tu chvíli nejrychlejší zvlhčení podrážky. Co je humus, když to lidi dělají veřejně před porotci to ano, ale flusnout si někde v rohu mi zas tak špatné nepřijde. Ať je tady taky trochu kontra názor :-) :-)

[reagovat]

Mons pubis
>>>>>>Flusání na Brno Open 6.04.2011 03:48:22 | Na co to je reakce?

zajímavé přirovnání. Jako OK, na tréninku to ještě beru, ale na soutěži má snad mít každý připravené boty. A je jedno, jestli se potom jedná o roztanc nebo samotnou soutěž.

[reagovat]

pedro
>>>>>>>Flusání na Brno Open 6.04.2011 04:52:20 | Na co to je reakce?

Bohužel jsou i parkety, kde i sebelíp připravené boty a tanečník jsou prostě k ničemu.. A pokud zrovna nemáš navíc nějaký hadřík, který by sis mohl navlhčit a při každém příchodu na parket přes tento hadřík přejít, tak je to asi bohužel jedna z mála možností, jak si pomoci..

Sám to nedělám.. Neschvaluju to, ale ani to neodsuzuju.. V prostředku parketu „ho vytáhnout až z paty“ a pustit na zem a čvachtat si v tom body je zcela jistě velice nechutné, neestetické, nehygienické a já nevím co ještě.. Ale někde bokem si drobně a hlavně nenápadně odplivnout a rychle a zcela setřít snad nikoho nepohorší.. :O)

[reagovat]

Martin Červený
>>>>>>>>Flusání na Brno Open 6.04.2011 05:14:57 | Na co to je reakce?

Já osobně jsem si teda nikdy neodpliv, nemám to za potřebí. Pokud bych musel, někde venku na louce bych to myslím dokázal, ale nikdo by mě nedonutil odplivnout si v jakékoliv budově ať už se jedná o sportovní halu s parketem nebo rodinný dům s kobercem. Je mi prostě proti srsti si odplivnout v uzavřených prostorách, takže mě by i malé odplivnutí v rohu parketu byť jen na botu, vadilo…

[reagovat]

MililiVantili
>>>>>>Flusání na Brno Open 6.04.2011 06:01:16 | Na co to je reakce?

Mons pubis – zajímalo by mne z kterého klubu jsi kde se fluše, pokud vím v našich klubech v Brně se to až tolik nepraktikuje… Souhlasím plně s pedrem, na soutěž mají bý buď dopředu pečlivě připravené boty tak aby měly co nejlepší vlastnosti – tak jako to dělá většina špičkových tanečníků, od kterých bych kopíroval teda spíš než od „většiny lidí co si odflusává na tréninku“ a pokud to nestihnou doma tak já si připravuji boty při převlékání a chystání před soutěží samotnou v šatně a boty mi prostě nekloužou – ani na Brno Openu.
Je pravda že flusnout je levnější než si pořídit jeden dva prostředky na úpravu podrážek, ale narozdíl od kemru, ty přípravky vydrží i několik tanců nebo několik kol.

Ad masturbace – to bzlo TABU tak maximálně před 15 lety naposledy a už tehdy se to zlepšovalo, dnes se masturbace v rodinách kde není na stole ortodoxní víra nebo něco podobného celkem normální ale ne moc diskutovaná věc. Já bych NE neřekl a nestydím se za to. :o))) :o))) :o)))

Za flusání na parket bych se ale styděl = nedělám to. Stejně jako nemasturbuji na tréninku ani na soutěži tak tam ani neplivám. Prostě některý věci bych nechal do soukromí. :D :D :D

[reagovat]

Dave

Nadpis
Text
Podpis Přihlaš se! Příspěvěk bude mít větší hodnotu.
Email