Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže TANEČNÍ FESTIVAL HODONÍN 2010-ČEZ GRAND PRIX JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

Soutěž:TANEČNÍ FESTIVAL HODONÍN 2010-ČEZ GRAND PRIX JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
Město:Hodonín
Místo:Sportovní hala
Hodnoceno:6x
Zhlédnuto:3662x
Celkové hodnocení:
3.7 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

OndraM hodnotí jako tanečník pro rok 201026. May 06:00
Celkový dojem
Pro mě kvalitní soutěž, nádherné ceny porota The Best rád sem tu byl a zatancoval konkurence tu je tak je to ok.
Parket & Sál
Nemám co dodat
Šatny
šatny mě nevadili koupelny zachody e to dobré
Organizace
Tady to trošku skřípalo ale nejste jediná soutěž která to tak má jako u mě přesiluje Sál Pakret atd... Soutěž je to suprová moderátor zabavny
Více recenzí od OndraM

Jalovský hodnotí jako tanečník pro rok 201029. November 06:22
Celkový dojem
Kromě zvrznutého časového harmonogramu naprosto perfektní soutěž. Velké vzdušné prostředí, kvalitní šatny s nadstandartním sociáním zázemím, kvalitní teplé i studené občerstvení po celý den, kvalitní music a ozvučení na úrovni MČR,dobře připravený parket i když na většinu soutěží v důsledku velkého množství párů a vyhlášených kategorií rozdělený na dvě části - přesto dostatečně velký, velmi pěkné ceny a dostatečné množství míst k parkování. Nebýt toho skluzu v harmonogramu, tak se jedná o jednu z nejlépe připravených postupových soutěží. Takových je poskrovnu. Příště určitě přijedem. Moje první hodnocení
Parket & Sál
Dobře orientovaný parket na který bylo pohodlně vidět ze všech stran (z postřehu mých blízkých) Pro mě dobře připravený, vůbec neklouzal. Navíc bylo možné roztancování v zadní části haly. Stálý konakt s děním na parketu. Jen mě nesedí rozdělování parketu. Příště bych doporučil raději méně kategorií a parket jen jeden. Při dvou je to takové nepřehledné. Pořadatel vytvořil i velmi pěknou hlavní scénu pro focení vítězných párů.
Šatny
Jak jsem se již zmínil, tak šatny na vysoké úrovni.Přes kalsické sportovní šatny se skříňkami bylo dostatek místa a kdo chtěl, tak neměl problém. Navíc kladně hodnotím čistotu a další zázemí. Já jsem například zásuvku našel hned. Všechny šatny byly v blízkosti sálu a dobře přístupné. Škoda,že pořadatel nezpřístupnil pro potřeby šanty i ten sálek vedle hlavního. Loni na družstvech to bylo naprosto super.
Organizace
tady byl asi jediný, zato zásadní problém. Velké množství kategorií,velké množství párů. Skluz byl v některých případech opravdu velký. Nechápu proč pořadatel neupravil ve čtvrtek harmonogram podle počtu přihlášených párů. Přes to, to nebylo tak úplně tragické a pravděpodobně rozdělením parketu se to snažil pořatetel trochu zmírnit.Moderátor pan Šatan jako vždy super, sčitatelský sbor bez problémů, co víc dodat.
Více recenzí od Jalovský

winieu hodnotí jako tanečník pro rok 201024. November 15:34
Celkový dojem
Tohle byla má první soutěž a byla jsem nepříjemně překvapena organizací.Jinak se mi všechno jevilo jako naprosto super.Skvělá hudba,užasný moderátor.
Parket & Sál
Sportovní hala byla prostorná,parket ušel.Na latinu byl ok i když občas drhnul,ale dalo se to přežít.Nejvíc mě ale rozčililo rozdělení parketu,bylo tam najednou přiliš páru,alespon na moje gusto.
Šatny
Šatny maličké,ale dobře vybavené.Koupelna,záchody,zrcadla.Bylo tam velmi čisto.což je plus.
Organizace
Ta organizace se opravdu nepovedla.Škoda.Čekat po prezenci 3 a pul hodiny.Trpěla jsem.Takže příště lépe vymyslet.Ale jinak přijemná soutěž takže nejspíš příští rok přijedeme.
Více recenzí od winieu

Kamil97 hodnotí jako doprovod pro rok 2010 7. November 18:03
Celkový dojem
Hudba dobře zvolena, moderátor zase válel, byla sranda. Příští rok budeme dlouho přemýšlet, jestli pojedeme díky tomu dlouhému čekání. Škoda.
Parket & Sál
Parket rozdělený na půl a hned po krajích stojící porotci, dost zavazeli. Sál velký, hodně místa k sezení. Teplý bufet s přijatelnými cenami.
Šatny
Sice malé, ale super. Všude bylo čisto i na záchodě a tekla teplá voda. Zásuvky v šatnách byly, ale vypadaly jak vypínače. Taky jsme je dlouho hledali.
Organizace
To byl jediný záporný moment na této soutěži. Jak už zmínili předcházející, dlouho se čekalo od ukončení prezence. U nás to dělalo 3 hodiny, to nás ještě nikde nepotkalo.
Více recenzí od Kamil97

Wujtek hodnotí jako tanečník pro rok 2010 7. November 17:26
Celkový dojem
Já mám tuhle soutěž prostě asi rád... Přes všechny zápory jsem si ji dnes velice užil a horší hodnocení, než čtyři hvězdy si ode mne nezaslouží.
Parket & Sál
Sál perfektní, sportovní haly skýtají párům perfektní možnosti v užití prostoru, neboť nemají pocit, jako na jiných akcích, že jim padá strop na hlavu. Prostory byly i příjemně vzdušné, takže napomáhaly potřebě shlédnout kvalitní taneční výkony. Bohužel parket, to je jiná písnička - byl připraven tak pečlivě, že nejen, že neklouzal, nýbrž naopak drhnul, takže konkrétně waltz se na něm šel dosti špatně. Navíc, jak už bylo uvedeno, jej pořadatel pro postupové soutěže rozdělil (až na výjimky) na půl.
Šatny
Dobře dostupné z parketu, bylo jin několikero, takže si člověk mohl směle vybírat, koupelna v podstatě součástí každé z nich. Velice příjemné. Jediné, co jsem silně postrádal byla elektrická zástrčka na fen.
Organizace
Špatně zvládnutá prezence, kdy si pořadatel dal za nelehký úkol ukončit prezenci pěti šesti kategorií naráz v jeden čas, čímž ovšem došlo k situaci, že odprezentované páry musely čekat, než vůbec dojde k zahájení jejich soutěže. Takže hovořit o skluzu je nesmysl - ten nenastal, ale prostě se velice lišily časy uzávěrky prezence a započetí samotného tancování, pročež museli někteří zbytečně dorazit několik hodin před začátkem své kategorie. Ale byl jsem i na hůř organizovaných soutěžích - a musím říci, že ostatní aspekty organizace byly na velmi vysoké úrovni - ať už moderátorův velice příjemný projev, tak velice solidní přístup zdravotníků.
Více recenzí od Wujtek

Lukáš B. hodnotí jako tanečník pro rok 2010 7. November 12:39
Celkový dojem
Taková druhá Chrudim...příšerná organizace, otřesně vymyšlený harmonogram. Jestli chtěli pořadatelé docílit toho, aby příští rok přijelo méně párů, tak si myslím, že se jim to celkem povedlo. Naštěstí vše moderoval pan Šatan, takže aspoň v tomto směru byla dobrá úroveň.
Parket & Sál
Celá hala jako taková je pěkná, parket je pěkný, za normálních okolností i velký, ale to, že ho Bčkám rozdělili na půlky, to prostě pořadatelům neodpustím, navíc optimální parket byl v prostorách pro roztancování, samotný parket drhnul.
Šatny
Šaten bylo sice několik, avšak byly malé, stísněné, oceňuji ale, že v každé šatně byly umyvadla a zrcadla.
Organizace
Nejhorší článek celé soutěže, prezence asi šesti kategorií na tu stejnou hodinu...to se prostě nedá zvládnout, my měli prezenci do 12 hodin, a začali jsme až v 16:30....hrůza...navíc ještě výše zmíněné rozdělování parketu. Malým děckám nechají celý, ale dospělákům to prostě musí rozdělit.
Více recenzí od Lukáš B.

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.

Silvie Nováková
B LAT, A STT