Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Jarní cena TŠ KROK

Soutěž:Jarní cena TŠ KROK
Město:Hradec Králové
Místo:Taneční a společenské centrum REVUES
Pořadatel:TŠ KROK
Hodnoceno:1x
Zhlédnuto:2939x
Celkové hodnocení:
4.0 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

Helly hodnotí jako tanečník pro rok 201114. March 08:13
Celkový dojem
Celkově to byla fajn soutěž. Moc se mi líbila hudba, na kterou se dobře tančilo a těším se, až znova pojedu tančit do Hradce Králové :)).
Parket & Sál
Sál byl moc pěkný, jediné co mi vadilo byl nedýchatelný vzduch, který nešel vyvětrat, jelikož tam nebyla žádná okna. Většina tanečníků si stežovala na to, že parket klouže, ale mě se na něm tančilo dobře a neklouzalo mi to. Podle mého názoru byl i dostatečně veliký.
Šatny
Šatny nic moc. Bylo tam hrozně narváno, fakt hlava na hlavě, tanečníci nemohli najít svoje věci jelikož si někteří nemají dát kam věci a tak si je dají na ty vaše a vy pak nemůžete všechny svoje věci najít, což nechápu, ale za to už organizátoři nemohou.
Organizace
Soutěž na čas úplně nešla, ale zas tak veliký skluz nebyl, jinak se mi moc líbilo moderování.
Více recenzí od Helly

radegast hodnotí jako doprovod pro rok 201114. March 02:15
Celkový dojem
Velmi příjemná soutěž, byl jsem jako doprovod na soutěži v HK poprvé, ale pokud pár, který doprovázím bude chtít jet do HK znovu, velmi rád se sem vrátím. V jedné z minulých recenzí jsem byl pořadateli soutěží na Starletu označen za člověka, který má pivní názory a byl jsem vyzván, abych své připomínky řekl panu Buryanovi, kterého si mimochodem nesmírně vážím, do očí. Bohužel na soutěž pořádanou Starletem už nikdy nepřijedu ani já, ani taneční pár, který doprovázím. Tudíž jsem očekával, že pana Buryana potkám na některé z jiných soutěží, kde přijede načerpat inspiraci, jak by se mohli jeho soutěž zlepšit. Tam jsem si s ním chtěl promluvit, neboť osobně necítím potřebu se skrývat za přezdívku, na internetu však raději ano. Bohužel, zřejmě si v Brně myslí, že tam je vše nej a že není třeba se případně přiučit jinde. Ale dost ke Starletu. Soutěž v HK hodnotím jednoznačně pozitivně, prostředí fajn, bylo se kde a čeho najíst, parket byl na vyzvání pořadatelů uklízen, moderátoři večera skvělí..
Parket & Sál
Sál příjmený, parket, neb netančím, nemohu hodnotit, ale páry si nestěžovali
Šatny
Údajně vyhovující, naprostý standard jako na všech jiných soutěžích, s výjimkou jedné, v jiném městě, pravidelně se každý měsíc opakující a vždy s velmi podobnými výsledky.
Organizace
Tady lze říci jen jediné - bezchybná.
Více recenzí od radegast

Mr.Todd hodnotí jako tanečník pro rok 201113. March 17:43
Celkový dojem
Parket & Sál
Šatny
Organizace
Více recenzí od Mr.Todd

Lukáš B. hodnotí jako tanečník pro rok 201113. March 15:53
Celkový dojem
Na soutěže pana Krtičky v HK jezdíme velice rádi. Tyto soutěže mají vysokou úroveň. Tentokráte opět žádný skluz, i když soutěž končila dost pozdě. Jelikož nebylo třeba nahnat čas, tak jednotlivé kategorie a kola byly rozdělené do přijatelných skupin. Jedinou výtku bych měl k tomu, že na sále se nedalo dýchat, v předsálí to bylo ok, ale večer když už byla celkem zima tak otevřeli dveře aby to pořádně vyluftovali, situaci na sále to vůbec nevyřešilo a v předsálí byla celkem zima, takže to bylo dobrý tak akorát na chycení nemoci. Jediný co se mi opravdu v sále nelíbí, jsou záchody...
Parket & Sál
Sál pěkný, parket celkem velký, i když hodně klouzal.
Šatny
Šatna pro nedomácí páry byla jedna, jelikož bylo hodně párů, tak šatna lehce nedostačovala, ale nakonec jsme se vlezli nějak. Klasika, stoly, židle, věšáky. Bylo tam i zrcadlo.
Organizace
Žádná výtka, vše na čas. Taneční obchod a skvělý bufet přímo v sálu. Vysoká úroveň hradeckého moderátorského dua...Super soutěž.
Více recenzí od Lukáš B.

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.

Aleš Pasulka
B LAT, Finálová C STT