Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Jesenický pohár

Soutěž:Jesenický pohár
Město:Jesenice u Prahy
Místo:KD Jesenice
Hodnoceno:2x
Zhlédnuto:3212x
Celkové hodnocení:
4.0 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

Jajinka hodnotí jako tanečník pro rok 201111. April 06:55
Celkový dojem
Příjemná soutěž v prostorném a vzdušném sále, dobrá poloha místa (hned u pražského okruhu), takže i mimopražským nezabrala cesta hodiny.
Parket & Sál
Parket neklouzal, byl pěkně velký, počet párů na něm byl rozumný, snad jen místa pro čekání tanečníků mezi jednotlivými tanci (tak, aby nemuseli stát přímo před diváky ale zárověň slyšeli, co se na sále děje), mohlo být trošku víc.
Šatny
Nahoře na balkoně + místnost před ním...docela málo místa, ale dalo se to, všude bylo čisto, takže nebyl problém ani dát si věci na zem.
Organizace
Běžela jak na drátkách, možná jen postupující do dalšího kola mohli být vyhlašování trochu dřív, aby nebyly páry nervózní zbytečně dlouho a zároveň pak měli postupující dost času na přípravu na další kolo. Prolínání soutěží bylo příjemné, páry si mohly většinou dostatečně odpočinout.
Více recenzí od Jajinka

Standic hodnotí jako tanečník pro rok 201111. April 06:23
Celkový dojem
Příjemná soutěž, chválím, že porota byla sedmičlenná. DJ hrál až na pár výjimek příjemné písničky, u kterých se občas dalo s hudbou hezky pohrát. Výhrady mám k cenám (nefňukám!!!) - žádné diplomy, pro páry na prvním místě jeden pohár a jedna medaile, pro druhý a třetí pár jedna medaile na pár a jedna růže. Trochu zvláštní. CD z hudebního festivalu pro oba v páru moc trn z paty nevytáhlo.
Parket & Sál
Kvalita parketu je velmi dobrá, téměř neklouže. Bohužel je takový "neforemný" - dlouhá strana je moc krátká a krátká je zase moc dlouhá. Ale dalo se to. Akorát bylo velké vedro, za což ale může z hlediska fyzikálních zákonů architektura budovy. Pořadatel je v tomto případě z obliga :-)
Šatny
Šatny byly nahoře na ochoze nad sálem, ale na takový počet párů jich bylo málo. Tohle je trochu slabina. Navíc zrcadlo bylo až v suterénu na WC
Organizace
Řekl bych, že je téměř pravidlem, že když je vedoucím soutěže Pavel Kojetín, průběh je bezproblémový a časový skluz téměř žádný. Šlo-li některé soutěže prolínat, byly prolínány, ikdyž prolínat první kolo C-STT s finále B-STT a zároveň D-STT je trochu zvláštnost. Aspoň nám semifinále a finále v kuse potrénovalo fyzičku :-)
Více recenzí od Standic

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.

Aleš Pasulka
B LAT, Finálová C STT